IT NAT

استفاده از فناوری برای طبیعت و محیط زیست سالم

IT NAT
خانهخشکی

با کمبود کارگران ، تعداد بیشتری از خانه سازان به ساخت پیش ساخته روی می آورند

کمبود مداوم کارگران ساختمانی در سراسر ایالات متحده برخی از بزرگترین سازندگان خانه های کشور را بر آن داشته است تا مدلی را که قبلاً مورد استهزا قرار داده اند ، آزمایش کنند: تولید کارخانه.

ماه گذشته KB Home از یک خانه مدل مجهز به آشپزخانه کم مصرف و دیوار صوتی تصویری چرخان که هم به عنوان تلویزیون یا همایش کنفرانس ویدیویی برای دو اتاق مجاور استفاده می کند ، رونمایی کرد. تمام اجزای پیشرفته و پیشرفته همه در یک کارخانه تولیدی ساخته شده اند و قرار است در سایت خانه مونتاژ شوند و به کارگران کمتری در این زمینه احتیاج دارند.

خانه مفهومی KB نشان دهنده آخرین تحولات فناوری در صنعت ساخت و ساز مسکونی است ، یکی از آخرین سنگرهای کار دستی ایالات متحده که در این عناصر انجام شده است.

Dan Bridleman ، معاون ارشد رئیس جمهور برای پایداری ، فناوری و منابع استراتژیک در KB Home ، گفت: “اتومبیل ها ، هواپیماها و دیگران توانسته اند از همین تکنیک ها استفاده کنند.” “در نهایت این مربوط به هزینه است ، مربوط به کارایی و سرعت است.”

مدت هاست که سازندگان خانه ها از مسکن به اصطلاح تولیدی یا مدولار انتقاد می کنند که در آن کل طبقات یک خانه در یک کارخانه ساخته می شود ، با کامیون به محلی منتقل می شود و با جرثقیل در جای خود قرار می گیرد. خالصان خانه “چوب ساخته شده” را که از ابتدا با شروع از پایه و توده های الوار ساخته شده است ، ترجیح می دهند.

بر اساس سرشماری ، در ایالات متحده ، فقط حدود 2٪ تا 3٪ خانه های ساخته شده در سال های اخیر به عنوان مدولار طبقه بندی می شوند. در سایر نقاط جهان ، این سهم به طور قابل توجهی بیشتر است. طبق تحقیقات صنعت ، بیش از یک سوم کل خانه ها در اتریش و سوئد با استفاده از روش های خارج از ساختمان ساخته شده اند و در ژاپن بیش از سه چهارم کل خانه های جدا شده از قبل مونتاژ می شوند.

اما در طول دوره بازیابی مسکن در ایالات متحده ، سازندگان از کمبود نیروی ماهر رنج برده اند و ادامه کار با تقاضا را برای آنها سخت کرده است. طبق گفته وزارت کار ، تعداد کارگران شاغل در این صنعت در سال جاری تقریباً 30 درصد کمتر از اوج در سال 2006 و بیش از 15 درصد کمتر از متوسط ​​در طول 2000s است.

شرکت Toll Brothers Inc در اواخر دهه 1980 مفهوم پانل های دیواری و خرپاهای سقفی پیش ساخته را در بین سازندگان حجم تولید کرد. این شرکت دارای چهار مرکز تولید است – دو مورد در ویرجینیا ، یکی در پنسیلوانیا و دیگری در ایندیانا – که بیش از نیمی از خانه های شرکت را هر ساله می سازد. مدیران اجرایی گفتند که با مونتاژ دیوارها در خارج از خانه ، آنها می توانند از آسیب هایی که ممکن است در شرایط سخت آب و هوایی زمستان رخ دهد جلوگیری کنند و زباله ها را کاهش دهند.

راب پاراهوس ، رئیس منطقه ای در Toll Brothers گفت: “ما به تعداد کارگران ماهر در محل کار نیاز نداریم.” با ساخت و ساز خارج از خانه ، “یک خدمه چهار یا پنج نفره می توانند خانه ای را در مزرعه درست کنند که اگر مجبور باشند هر تابلوی دیواری را در این سایت بسازند ، ممکن است خیلی بیشتر طول بکشد و افراد بسیار ماهرتر برای جمع آوری آن کار کنند.”

جوزف ویلر ، استاد معماری در ویرجینیا تک ، با KB Home کار کرد تا یک “کارتریج” آشپزخانه برای خانه مفهومی خود طراحی کند که از قبل ساخته شده بود و بعداً در محل جمع شد. آقای ویلر گفت تعبیه ویژگی های پیشرفته فناوری مانند سیستم های کنترل آب و هوا در اجزای مدولار زودتر از موعد ، در یک محیط کنترل شده منطقی تر است.

آقای ویلر و محققان دیگر سال گذشته با استفاده از مفهوم “کارتریج” خانه ای را در شارلوتسویل ، واشنگتن ساختند و آن را فروختند – کل اتاق ها را از قبل مونتاژ می کنند ، آنها را در محل جرثقیل قرار می دهند و به هم می بندند. او معتقد است کمبود نیروی کار و تقاضای فناوری بیشتر در خانه ها ، سازندگان بیشتری را مجبور می کند “در مورد فرایندهای ساخت و ساز معمولی” تجدید نظر کنند.

آقای بریدلمن از KB Home گفت که او انتظار دارد این شرکت دیوار متحرک پیش ساخته را از خانه مفهومی خود در اوایل سال آینده در جنوب کالیفرنیا وارد بازار کند. ایده این است که “فضای انعطاف پذیری” مجهز به فناوری در داخل خانه ایجاد کنید: یک منطقه بزرگ برای زندگی که می تواند برای ایجاد یک اتاق خواب جداگانه یا مطالعه با یک مانیتور بزرگ که در دیوار تعبیه شده است ، از آن جدا شود.

تحقیقات در سال های اخیر ، از جمله از آکادمی ملی علوم ، یک جامعه تحقیقاتی غیر انتفاعی ، به مونتاژ خارج از سایت به عنوان راهی برای رفع ناکارآمدی و ضایعات در صنعت ساخت و ساز اشاره کرده است. اما هزینه های اولیه – مانند کارخانه های ساختمانی و سرمایه گذاری در فناوری ساخت – همراه با خطر تغییر به روش های جدید تولید اغلب به عنوان عوامل بازدارنده ذکر می شوند.

اما سازندگانی که سرمایه گذاری کرده اند ، مزایای آن را ذکر می کنند. تد بنسون ، مدیر اجرایی بنسونوود ، Walpole ، NH ، سازنده و طراح ، از سال 1970 تقریباً تمام ساخت خانه های شرکت خود را به یک کارخانه داخلی منتقل کرده است.

آقای بنسون گفت ، با گذشت سالها این فناوری پیشرفت کرده است و امکان ساخت دقیقتر دیوارهای عایق بندی شده و تنظیمات داخلی را فراهم می کند که می توانند در کمتر از سه روز در محل مونتاژ شوند و به طور کامل در یک ماه به پایان برسند. نتیجه این کار مشاغل با درآمد بهتر برای کارمندان وی بوده است که مسلط به طراحی و نرم افزار مهندسی هستند.

وی گفت: “این مشاغل بیشتر در آمریكا است ، زیرا شما قرار نیست مشاغل خانگی را برون سپاری كنید.” “ما این کار را به عنوان ارتقا millions میلیون ها شغل که در حال حاضر در خارج از کشور اتفاق می افتد ، مشاهده می کنیم.”

برای معرفی کسب و کار خود به صورت تولید محتوا متنی و تصویری و ویدویی کلیک کنید

test