IT NAT

استفاده از فناوری برای طبیعت و محیط زیست سالم

IT NAT
اداره

بهترین برنامه های Android و iOS برای مدیریت رسیدها

آیا به دنبال راهی سریع برای ساماندهی رسیدها و گزارشهای کامل هزینه ها به سرعت هستید؟ در اینجا گزینه های بسیار خوبی برای گوشی های هوشمند ، اندرویدی یا آیفون ارائه شده است.

گسترش

گسترش آرم
expensify.com

برنامه نرم افزاری گزارش هزینه هزینه آنلاین و برنامه تلفن همراه پردازش کاملاً خودکار را با وارد کردن هزینه ها و رسیدهای مستقیم از کارتهای اعتباری یا اسکن تلفن همراه ، ارسال گزارش هزینه از طریق ایمیل و بازپرداخت آنلاین با QuickBooks و واریز مستقیم فراهم می کند.

Expensify همچنین با Freshbooks و تقریباً در مورد هر نرم افزار حسابداری دیگری کار می کند و امکان ایجاد و ارسال گزارش هزینه را بدون بلند کردن انگشت ممکن می کند.

Expensify برای افراد رایگان است ، یا 5 دلار در هر ماه برای هر کارمند (بدون پرداخت هزینه برای ماهها که هیچ گزارش هزینه ای پردازش نشده است). برنامه تلفن همراه با iPhone و Android کار می کند.

هزینه های ABUKAI

ابوکا
ابوکا 

ABUKAI هزینه ها گزارشهای مربوط به هزینه های فرمت شده برای اکسل (سایر قالب های موجود برای مشتریان سازمانی) را ایجاد می کند که صرفاً با گرفتن عکس فوری از رسید ها در iPhone ، Android یا دستگاه تلفن همراه Blackberry تولید می شوند. گزارش هزینه ها شامل طبقه بندی هزینه ها ، تاریخ ، سایر اطلاعات مربوط به فروشنده می باشد که همه این موارد برای شما پر شده است.

برنامه ABUKAI Expends یک بارگیری رایگان است ، که شامل سه ارسال گزارش گزارش هزینه رایگان با حداکثر 10 رسید در هر گزارش است. اگر تصمیم دارید از ABUKAI به عنوان برنامه گزارش هزینه خود استفاده کنید ، یک برنامه فردی سالانه 120 دلار برای شما برنامه ریزی می کند ، با برنامه های راه حل های تجاری از 200 دلار در سال و بالاتر.

جعبه کفش

عکس صفحه نمایش کفش
رسید را با Shoeboxed مدیریت کنید

رسیدهای خود را اسکن کرده و آنها را به صورت الکترونیکی به Shoeboxed ارسال کنید تا آنها را بصورت آنلاین سازماندهی و ذخیره کنید. شما همچنین می توانید رسیدهای خود را به یک حساب Shoeboxed ایمیل ارسال کنید ، یا در صورت داشتن بارگیری از رسیدها ، کافی است آنها را وارد کنید و Shoeboxed اسکن و ورود اطلاعات را برای شما انجام می دهد. Shoeboxed حتی یک برنامه آیفون دارد و تصاویر را از دوربین های دیجیتال می پذیرد. </s>avkanî

صادرات داده Shoeboxed به Quicken ، Excel ، CSV یا PDF است و همراه با نرم افزار آنلاین مخصوص به خود می باشد تا هزینه ها را با نمودارها و نمودارها تجزیه و تحلیل کند. علاوه بر محاکمه رایگان ، سه برنامه مختلف اسکن Shoeboxed نیز وجود دارد که از 10 دلار در ماه شروع می شود.

رسید های Wave

عکس دریافتی توسط برنامه Wave
رسید های Wave

رسید توسط Wave یک برنامه مدیریت رسید دریافت رایگان است که به شما امکان می دهد از رسیدهای خود عکس بگیرید و اطلاعات دریافت را ذخیره کنید — برنامه شما را به تأیید صحت اطلاعات از شما درخواست می کند.

آنچه در مورد Wave کمی متفاوت است این است که به جای دستگاه شما ، اطلاعات دریافتی شما را در ابر ذخیره می کند و باعث می شود فضای ذخیره ای در تلفن یا رایانه لوحی خود ذخیره شود. البته نکته منفی این ویژگی این است که برای استفاده از برنامه باید به اینترنت متصل شوید (البته در تلفن هوشمند که احتمالاً کمتر مورد استفاده قرار می گیرد).

رسید های Wave به شما کمک می کند تا با دسته بندی آنها ، رسیدهای خود را ردیابی و سازماندهی کنید ، به شما این امکان را می دهد که هزینه های تجاری را به روشی که برای شما مناسب تر است از هم جدا کنید.

برنامه بسیار ساده ، حتی اساسی ، بدون تعداد زیادی زنگ و سوت اضافی است. رابط کاربری ساده و صحیح است ، حتی شاید از نظر ظاهری اندکی خرما باشد ، اما برای کسانی که به دنبال ابزاری هستند که آنچه را که بدون آنکه حجم بیشتری از آن طراحی شود ، انجام می دهند ، این یکی ممکن است برای شما باشد.

رسید های Wave برای  دستگاه های iOS و Android رایگان و  در دسترس است . نسخه وب نیز وجود دارد.


برای معرفی کسب و کار خود به صورت تولید محتوا متنی و تصویری و ویدویی کلیک کنید