IT NAT

استفاده از فناوری برای طبیعت و محیط زیست سالم

IT NAT
جادهخانه

بهترین دوربینهای امنیتی در فضای باز سال 2019

دوربین های امنیتی منزل در فضای باز به همان فناوری مشابه همتایان داخلی خود تکیه می کنند ، اما با وجود تغییر دما ، باران ، باد و برف ، همه چیز را عملی می کنند. ما دوربین های ضد آب زیادی را آزمایش کرده ایم و آنها در سبک های مختلفی قرار دارند. 

برای اهداف این پست ، ما در حال تعریف دوربین های امنیتی در فضای باز به عنوان هر نوع دوربین زنده مانع از زندگی در برابر آب و هوا ، از دوربین های سنتی گرفته تا درب های هوشمند هوشمند – و حتی وسایل نوری هوشمند با دوربین های HD داخلی هستید . 

Arlo Pro 3 500 دلاری (بسته دو دوربین ، به همراه توپی) یک دوربین عالی است. دارای جریان 2560×2،560 پیکسلی ، دید در شب رنگی ، زوم 12 برابر ، آژیر داخلی و یک نورگیر داخلی است. از خارج از جعبه ، شما هشدارهای حرکتی و صوتی دریافت می کنید و به خوراک زنده دسترسی پیدا می کنید.

در غیر اینصورت لازم است هزینه ماهانه اختیاری را بپردازید ، از 3 دلار در ماه برای خدمات اشتراک Arlo Smart شروع کنید. Arlo Smart مجموعه ای از ویژگی های اضافی ، از جمله مناطق شناسایی و اعلان های پیشرفته (افراد ، حیوانات ، وسیله نقلیه و بسته بندی) را اضافه می کند. ردیف 10 دلار قیمت در E911 اضافه می شود ، ویژگی ای که به شما امکان می دهد بدون توجه به اینکه در آن هستید ، با اجرای قانون محلی از برنامه Arlo تماس بگیرید. 

Arlo Pro 3 ارزان نیست ، اما اگر پول برای خرج کردن دارید ، یک دوربین عالی برای امنیت داخلی است. بررسی Arlo Pro 3 ما را بخوانید .500 دلار در بهترین خریدبهترین دوربین دربآشیانه سلام

دکمه ویدیوی هوشمند 229 دلار Nest سلام گوگل هوشمندترین زنگ زنی که ما آزمایش کرده ایم. کامل با پخش زنده HD ، دید در شب ، یک سنسور حرکت – و هشدار حرکت و هشدارهای شخصی ، حتی بدون پرداخت هزینه خدمات ابری Nest Aware از قابلیت های هوشمند زیادی برخوردار است.

با Nest Aware ، شما می توانید کلیپ های ویدیویی ذخیره شده را با شروع 5 دلار در ماه (6 دلار در ماه با شروع سال آینده) بررسی کنید. Nest Aware همچنین دسترسی به ویژگی چهره سلام را باز می کند. دوستان ، اعضای خانواده و هر کس دیگری که به طور مرتب از خانه شما بازدید می کند ، به پایگاه داده شما در برنامه اضافه کنید. سپس هر وقت “کریس” یا “مولی” از در در خانه شما نشان می دهد ، هشدارهای سفارشی دریافت خواهید کرد.


برای معرفی کسب و کار خود به صورت تولید محتوا متنی و تصویری و ویدویی کلیک کنید