IT NAT

استفاده از فناوری برای طبیعت و محیط زیست سالم

IT NAT
خانه

بهترین قفل های هوشمند سال 2019 از جمله الکسا در مقابل سیری


آماده رفتن بدون کلید در سال 2019 هستید؟ این قفل های هوشمند بهترین شرط بندی ما برای آوردن درب جلو شما به صورت آنلاین هستند.Molly Price14 دسامبر 2019 11:26 PM PST

گمراه كنندگان كليدي مزمن (و بازنده هاي كليدي همه جانبه) اين شانس را دارند كه زندگي خود را با قفل هاي هوشمند درست   در زرادخانه خود تغيير دهند.

کلیدهای خود را فراموش کرده اید؟ مشکلی نیست آیا لازم است که قفل در را باز کنید تا در یک دوست یا ارائه دهنده خدمات بگذارید؟ نخود فرنگی آسان فراموش کرده اید که درب را قبل از رفتن به رختخواب قفل کنید؟ نگران نباش بهترین قفل های هوشمند هر یک از این سناریوها را با سهولت (و یک برنامه) اداره می کند.

با داشتن  قفل هوشمند  در درب خود ، می توانید همه این موارد را با یک فرمان صوتی آسان یا شیر یک دکمه مدیریت کنید ، امنیت ، راحتی ، اتوماسیون و آرامش خاطر را به شما ارائه می دهیم. اما کدام قفل هوشمند برای شما مناسب است؟ 

بیشتر بخوانید:  راهنمای خرید قفل هوشمند  | آیا قفل هوشمند خود را برای نفوذ قرار داده اید؟  | بهترین کنترلر درب هوشمند گاراژ برای سال 2019 

چیدن بهترین قفل هوشمند برای خانه شما به چند مورد بستگی دارد. برای برخی ، زمانبندی و محدودیت کد کاربر مهم خواهد بود. برای دیگران ، داشتن قفل درب که می تواند از نوع مقاوم در آمده و جایگزین بن بست بر روی درب ها نباشد ، امری ضروری است. ما امروز بهترین قفل های هوشمند را در بازار آزمایش کرده ایم و این موارد مورد علاقه ما است. در کل بهترین قفل هوشمندAugust Smart Lock Pro و Connect Bundleتایلر لیزنبی / CNET

بسته نرم افزاری Smart Lock Pro و Connect 279 $ August شامل یک مقاوم سازی August Lock Lock Pro ، یک ماژول اتصال Wi-Fi و یک سنسور بسته باز DoorSense است. 

این قفل هوشمند آگوست از پروتکل بی سیم Z-Wave پشتیبانی می کند (توپی هوشمند گنجانده نشده است) و با Apple HomeKit کار می کند. با راه اندازی ماژول Wi-Fi ، سازگاری Amazon Alexa و Google Assistant و همچنین دسترسی از راه دور برای قفل و باز کردن قفل در هنگام خانه ندارید. 

Smart Lock Pro یک قفل هوشمند قابل نصب و نصب آسان است و برنده جایزه انتخاب ویراستاران CNET ما است. 

بررسی کامل ما در مورد Lock Pro را بخوانید  . در آمازون ببینیدبهترین برای ساکنان آپارتمانAugust Lock Lock و Connectتایلر لیزنبی / CNET

بسته نرم افزاری Smart Lock و Connect نسل سوم اوت 200 دلار است که دارای سنسور باز / بسته DoorSense و ماژول اتصال Wi-Fi است. طراحی پایین و مقاوم در برابر بودن ، به این معنی است که نیازی به تعویض بن بست خود ندارید و نصب آن آسان است ، و آن را برای اجاره گران بسیار عالی می کند. 

August Smart Lock با نصب Connect با Google Assistant و Amazon Alexa کار می کند و از طریق برنامه موبایل آگوست از راه دور قابل کنترل است. برای اتصال به یک مرکز هوشمند ، سازگاری Apple HomeKit یا هوشمند Z-Wave را دریافت نخواهید کرد. هنوز هم ، این قفل هوشمند هوشمند اوت یک قفل درب هوشمند با قیمت متوسط ​​است. 

بررسی کامل ما درمورد قفل هوشمند آگوست را بخوانید . در آمازون ببینیدبهترین طراحیبن بست صفحه لمسی Free Key Yale Assure Lock SLکریس مونرو / CNET

صفحه نمایش لمسی لمسی Yale’s SL Deadbolt دارای یک طراحی کوچک و براق با یک صفحه کلید لمسی است که تقریباً در هر درب به نظر می رسد و در سه مرحله نهایی عرضه می شود. جدیدترین بسته هوشمند deadbolt 299 دلار شامل تلفن های هوشمند آگوست با Connected by August Kit (ماژول Wi-Fi و سنسور DoorSense) برای ارتباط با برنامه آگوست است و با آمازون الکسا ، دستیار گوگل و HomeKit کار می کند. 

در صورت نیاز به قفل درب خود به دستگاه های خانه هوشمند ، نسخه ای با ماژول های قابل تعویض برای Zigbee یا Z-Wave نیز وجود دارد. این ماژول ها هرکدام 50 دلار قیمت دارند. 

بررسی کامل ما در مورد Yale Assure SL Deadbolt Touch را بخوانید . در بهترین خرید مشاهده کنیدبهترین راه حل برای تنظیم سادهSchlage رمزگذاری هوشمند Wi-Fi Deadboltتایلر لیزنبی

رمزگذاری Schlage 235 دلار تمام این کارها را انجام نمی دهد. شما سازگاری HomeKit را نخواهید داشت و به 100 کد کاربر محدود می شوید. با این حال ، من یک هوادار بزرگ هستم زیرا برای اتصال این قفل درب به خانه هوشمند شما به دستگاه های موج Z یا یک مرکز Zigbee یا ماژول Wi-Fi احتیاج ندارید. 

این برنامه شامل Wi-Fi داخلی است و با آمازون الکسا و دستیار Google با یک حساب کاربری ساده که از طریق برنامه های آنها ارتباط برقرار می کند ، کار می کند. همچنین برای خدمات تحویل در منزل با Amazon Key سازگار است. طراحی صفحه کلید براق در هر دو سبک مدرن و سنتی و چند مرحله نهایی موجود است. 

بررسی کامل ما در مورد Schlage Encode Smart Wi-Fi Deadbolt را بخوانید . در HOME DEPOT مراجعه کنید

مدلهای دیگری که آزمایش کرده ایم

در جستجوی بهترین قفل هوشمند ، اینها برخی از محصولات دیگری است که ما آنها را آزمایش کرده ایم:

Nest Yale Lock : Nest و Yale با یک قفل هوشمند Google-محور همکاری کردند. این قفل درب هوشمند 279 دلاری از مدل های قبلی یل برخوردار است ، اما در مورد ادغام خانه های هوشمند کاملاً کارایی ندارد. 

Array by Hampton Lock Door Lock : این قفل 299 دلاری دارای پشتیبان باتری خورشیدی وWi-Fi داخلی است، اما گران است و هنوز باHomeKitیاGoogle Assistantکار نمی کند. 

Kwikset Kevo Bluetooth Deadbolt : Kevo با قیمت 222 دلار دوم Kwikset یک قفل هوشمند بلوتوث خوب است و در صورت عدم دسترسی به کنترل از راه دور ، پاسخی ساده برای هوشمند سازی درب شما است. در صورت انجام این کار ، بایدماژول اتصالKevo Plus راخریداریکنید. برای ورود به درب بدون کلید می توانید از برنامه تلفن همراه یا کلید fob استفاده کنید. 

Schlage Sense Bluetooth Deadbolt : قفل هوشمند Schlage 175 $ Sense مقرون به صرفه اما کم نظیر است ، اما تنظیم آن به راحتی ساده نیست. برای اتصال به Google Assistant یاAlexaبه یک آداپتور Wi-Fi Schlage نیز نیاز دارید. 

چیز هایی برای به یاد آوردن

قفل های هوشمند راحتی راحتی می افزایند ، اما باید به خاطر داشته باشید که این گزینه قبل از هر چیز یک وسیله امنیتی است. مهم است که ویژگی های امنیتی را جدی بگیرید. برای باز کردن قفل دستورات صوتی از یک کد پین استفاده کنید و اطمینان حاصل کنید که فقط برای دسترسی به قفل درهای مربوط به افرادی که به آنها اعتماد دارید ، فقط به کدهای دسترسی دسترسی دارید. فعال کردن ویژگی قابلیت جابجایی خودکار نیز ایده خوبی است ، بنابراین در صورت فراموش کردن درب پشت شما قفل خواهد شد. 

اگر خانه هوشمند شما در دستیاران صوتی Wi-Fi مستقر است و شما از مراکز استفاده از آن استفاده نمی کنید ، من قفلی را توصیه می کنم که با شبکه Wi-Fi شما (یا حداقل یک آداپتور Wi-Fi) کار کند. در نظر بگیرید که آیا صفحه کلید را دوست دارید یا می توانید deadbolt خود را جایگزین کنید (برای قفل کردن به یک کلید فیزیکی جدید نیاز دارید) یا یک طراحی مقاوم سازی ساده تر را ترجیح می دهید. 


برای معرفی کسب و کار خود به صورت تولید محتوا متنی و تصویری و ویدویی کلیک کنید