IT NAT

استفاده از فناوری برای طبیعت و محیط زیست سالم

IT NAT
اداره

بهترین نرم افزار حسابداری آنلاین برای افراد شاغل

اگر خود اشتغالی به عنوان مشاور یا صاحب مشاغل کوچک کار می کنید ، هزینه و ویژگی برخی از برنامه های حسابداری می تواند بسیار زیاد باشد. درعوض ، برنامه های مبتنی بر ابر را بررسی کنید تا در حالی که در بودجه خود باقی می مانند ، کار خود را به طور مؤثر مدیریت کنید.

چندین برنامه حسابداری برای مشاغل کوچک ارزان و آنلاین مبتنی بر اینترنت وجود دارد که می توانند با تجارت شما رشد کنند. این نرم افزار آسان برای استفاده است ، مستندات راهنمایی را که به زبان انگلیسی ساده نوشته شده است ، ارائه می دهد و حساب کاربری  مضاعف را  برای شما انجام می دهد. برخی از نرم افزارهای حسابداری مبتنی بر ابر حتی اشتراک گذاری سوابق با یک حسابدار را برای شما آسان می کنند ، و همه گزینه ها با یک آزمایش رایگان همراه هستند ، بنابراین شما در این نرم افزار سرمایه گذاری نمی کنید مگر اینکه مطمئن باشید قادر خواهید بود از آن استفاده کنید. 

نرم افزار حسابداری ابر Xero

Xero.com  دارای چندین ویژگی حسابداری برای یک فرد خود اشتغالی و فراتر از آن باید تجارت شما رشد کند. وارد سیستم شوید و داشبورد با نمای کلی از فروشهای اخیر ، صورتحسابهای موعد و مانده حسابهای بانکی را مشاهده خواهید کرد. ماژول هایی برای موجودی ، پرداخت قبوض و ابزارهای مدیریت تماس وجود دارد. شما می توانید تنظیمات استهلاک ایجاد کنید ، یا از همکاری آنلاین برای همکاری با یک حسابدار برای انجام این کار استفاده کنید.

Xero افزودنیهای بسیاری را ارائه می دهد ، اما به غیر از مواردی که برای زمان ردیابی وجود دارد ، بسیاری از افزودنی ها برای مشاغل بزرگتر و برای فرد خود اشتغالی مفید نیستند. بیش از 25 گزارش مالی وجود دارد.

گزینه کمترین هزینه با 19 دلار در هر ماه بسیار محدود است اما برای بسیاری از افراد خود اشتغالی که فقط یک یا دو پروژه در ماه کار می کنند بسیار محدود است ، با پشتیبانی فقط پنج فاکتور ، پنج قبض و امکان آشتی دادن 20 فقره اظهارنامه بانکی در هر ماه . سطح بعدی هر ماه 29 دلار هزینه دارد و صدها فاکتور ، صورتحساب و معاملات بانکی را پشتیبانی می کند. 10 دلار دیگر در ماه برای پشتیبانی چندین ارز اضافه کنید .

 • هزینه: 19 دلار در هر ماه / 29 دلار در هر ماه / 70 دلار در هر ماه
 • مجوز: کاربران نامحدود
 • آزمایشی رایگان: بی پایان ، تا زمانی که شما فقط پنج فاکتور و صورتحساب ایجاد کنید و کمتر از 20 تراکنش در حساب بانکی خود داشته باشید.
 • برنامه های تلفن همراه: iPhone ، Android

حسابداری موج

Wave Accounting بخشی از مجموعه تلفیقی از ابزارهای تأمین مالی مشاغل کوچک آنلاین است که شامل صورتحساب ، حقوق و دستمزد و رسید نیز می باشد. موج با اشاره به اینکه بیشتر نرم افزارهای حسابداری مشاغل کوچک معمولاً برای مشاغل بزرگتر طراحی شده اند ، موج روی خدمت به مشاغل با نه یا کمتر کارمند تمرکز دارد. همه برنامه های Wave رایگان هستند. همچنین دایرکتوری حسابداران Wave Pro وجود دارد که می توانند با خدمات Wave و صاحب مشاغل کوچک کار کنند.

Wave Accounting به گونه ای ساده و بدون لیست طراحی شده است. به راحتی  تراکنش ها را از بانک ها ، پی پال و سایر موسسات مالی بارگیری کنید ، گزارش های مالی را تهیه کنید ، و با برنامه های صورتحساب و پرداخت حقوق یکپارچه عمل می کند.

برنامه صورتحساب به شما امکان می دهد تا از قالب ها استفاده کنید تا یک فاکتور جذاب با آرم خود ایجاد کنید. فاکتورها را می توان از طریق ایمیل ارسال کرد و با پرداخت هزینه ای اندک ، می توانید دکمه “اکنون پرداخت” کنید تا مشتریان بتوانند از طریق کارت اعتباری پرداخت کنند. برنامه حقوق و دستمزد شامل سپرده مستقیم و بدون هیچ هزینه ای است. “رسید” یک برنامه تلفن همراه برای عکس گرفتن در صورتحساب کسب و کار با تلفن هوشمند و آپلود رسیدها به عنوان تراکنش در برنامه حسابداری است که در آن تأیید شده است.

بسیاری از افراد خود اشتغالی دوست دارند مدیریت مالی شخصی را در کنار حسابداری مشاغل خود مدیریت کنند ، و Wave Personal می تواند امور مالی و سرمایه گذاری های شخصی شما را پیگیری کند و از آنها برای ایجاد بودجه استفاده می شود.

 • مجانی
 • مجوز: کاربران نامحدود
 • آزمایشی رایگان: قابل اجرا نیست
 • برنامه های تلفن همراه: iPhone ، Android

کتاب های Zoho

وارد برنامه حسابداری آنلاین Zoho Books شوید و اولین چیزی که مشاهده خواهید کرد داشبورد با اطلاعات مالی کسب و کار شما در یک نگاه مانند لیست تماشای حساب ، نمودار درآمد از هزینه ، خلاصه پیری صورتحساب و فاکتورها و بانک است. و مانده کارت اعتباری.

Zoho Books بارگیری خودکار تراکنش های حساب را ارائه می دهد ، بنابراین ورود اطلاعات دستی بسیار کمی لازم است. می توانید قوانینی را برای طبقه بندی خودکار هزینه ها و همچنین استفاده از سیستم های پرداخت آنلاین مانند Paypal ، Google Checkout ، Authorize.net و PayPal Payflow Pro تنظیم کنید. ماژول های موجود در کتاب های Zoho شامل مواردی برای ردیابی زمان ، برگه زمان و صورتحساب است.

اکثر معاملات وارد شده به طور خودکار از استانداردهای حسابداری مضاعف پیروی می کنند ، اما مواقعی وجود دارد که باید کتابهای مربوط به مشاغل کوچک تعدیل دستی انجام شود. برای برطرف کردن خطاها ، انتقال مانده ها بین حساب ها و ضبط استهلاک ، از طرف شما یا حسابدار می توانید از طریق دستیابی به مجلات دستی انجام دهید. شما می توانید مجوزهای مختلفی را برای حسابدار خود و برای کارمندان مختلف تعیین کنید تا آنها فقط آنچه را که نیاز دارند ببینند.

Zoho Books شامل گزارش های مالی مختلف زیادی به همراه گزارش های حسابداری سنتی مانند ترازنامه و ترازنامه است.

Zoho دارای یک سری برنامه های تجاری آنلاین است که شامل یک برنامه صورتحساب و یک برنامه CRM است ، اما هزینه های اضافی را برای این کارها پرداخت می کنید.

 • هزینه: 24 دلار در ماه یا 240 دلار در سال (این دو ماه رایگان است)
 • مجوز: یک کاربر ، هر ماه 5 دلار اضافه کنید
 • آزمایشی رایگان: 30 روز ، دسترسی کامل به کلیه ویژگی ها
 • برنامه های تلفن همراه: در زمان نوشتن این مقاله ، هیچکدام

برای معرفی کسب و کار خود به صورت تولید محتوا متنی و تصویری و ویدویی کلیک کنید