IT NAT

استفاده از فناوری برای طبیعت و محیط زیست سالم

IT NAT
خودرو

بیشتر خودروهای کادیلاک تا سال 2030 کاملاً برقی خواهند بود

وقتی به وسایل نقلیه برقی فکر می کنید ، احتمالاً از یک خودروساز مانند تسلا عکس می گیرید. اگرچه تعداد زیادی شرکت دیگر این روزها EVV تولید می کنند ، اما معمولاً آنها تمرکز اصلی ندارند. با این حال ، این ممکن است طی یک دهه آینده تغییر کند. براساس گزارش جدید ، اکثر خودروهای تحت برند GM Cadillac GM تا سال 2030 کاملاً برقی خواهند بود.

اگر برنامه های آینده کادیلاک در آینده به خوبی پیش برود ، تمام مدل های اتومبیل شرکت ممکن است در همان مهلت الکتریسیته شوند. با این حال ، خودروساز با توجه به اینکه تا سال 2030 فاصله دارد ، مشتاقانه به این امر متعهد نیست و قابل درک است.

این وعده توسط رئیس جمهور کادیلاک استیو کارلایل ، که امروز با رویترز صحبت کرد ، است. علاوه بر قول افزایش برق در دهه آینده ، کارلایل گفت تولید اولین SUV تمام الکتریکی این شرکت – که “شبیه به Escalade” خواهد بود – از سال 2023 آغاز می شود.

به طور واضح ، این اتومبیل شبیه Escalade کراس اوور بی نامی نیست که اولین بار کادیلاک در ژانویه اعلام کرد. آنها به نظر می رسد پروژه های جداگانه ای هستند. با این حال ، یک مورد که آنها مشترک دارند عدم وجود هرگونه جزئیات معنی دار از طرف سازنده آنها است. به یک دلیل یا دلیل دیگر ، کادیلاک در مورد جاه طلبی های وسایل نقلیه الکتریکی خود کاملاً محکم مانده است.

با این گفته ، ما حداقل می دانیم که این کراس اوور به چه شکل از بیرون به نظر خواهد رسید – می توانید آن را در تصاویر بالا مشاهده کنید. این دستگاه کاملاً براق است ، هرچند که می تواند با زمانی که به مشتریان واقعی ارسال می شود تغییر کند.

Carlisle خاطرنشان می کند که کادیلاک ممکن است مدل های ICE سنتی را حتی اگر بتواند تا سال 2030 قدرت تولید هر وسیله نقلیه را داشته باشد ، بفروشد ، مشروط بر اینکه تقاضای کافی داشته باشد. با این حال ، چنین وسایل نقلیه علاوه بر همتایان برقی خود ، و نه در جای آنها ارائه می شود.


برای معرفی کسب و کار خود به صورت تولید محتوا متنی و تصویری و ویدویی کلیک کنید