IT NAT

استفاده از فناوری برای طبیعت و محیط زیست سالم

IT NAT
جادهخانه

تولید انرژی و گرما از کارخانه های نوشیدنی

گرمای مورد نیاز به طور کلی توسط دیگهای بخار یا روغن تأمین می شود. غالباً ، گازهای خروجی با دمای بیش از 200 درجه سانتیگراد به سادگی از طریق دودکش ها تخلیه می شوند.

exodraft یک سیستم کارآمد برای تولید آب گرم از طریق یک سیستم بازیابی گرمای فاضلاب بهینه طراحی شده برای مشعلهای بین 60 تا 1000 کیلو وات ارائه می دهد. گازهای خروجی از طریق مبدلهای حرارتی روکش نشده به صورت غیرمستقیم جریان می یابند که جریان آب مداوم را از طریق یک بافر در سمت ثانویه تأمین می کنند.

آب مفهومی هیدرولیک بسیار پیشرفته ما در یک بازه زمانی کوتاه می تواند تا 85 درجه سانتیگراد گرم شود. در قسمت اصلی سیستم ، گازهای خروجی در حدود 100 درجه سانتیگراد سرد می شوند.

دستگاه تهویه گاز اگزوز تنظیم فشار ، جریان گازهای خروجی اگزوز را بهینه می کند و دیگ بخار را در سطوح اقتصادی بهینه اجرا می کند. آب گرم شده ذخیره شده در بافر بلافاصله برای پشتیبانی از فرآیندهای تمیز کردن و گرما پردازش در دسترس است ، یا به راحتی می تواند برای گرم کردن ساختمان ها مورد استفاده قرار گیرد.

راه حل های سیستم – ارزش افزوده شما

exodraft سیستمی را برای امکانات موجود و جدید تحلیل و برنامه ریزی می کند. با شما یا شرکای سیستم شما می توانیم پروژه شما را تحقق بخشیم و به صورت ماهرانه تسهیلات را راه اندازی کنیم. علاوه بر این ، پشتیبانی تعمیر و نگهداری ما همیشه شما را تحت پوشش قرار می دهد.

تحقق سیستم های بازیابی گرما در مدت زمان کوتاهی امکان پذیر است و این سیستم ها در مدت زمان چند کار دارای استهلاک کوتاه هستند. محاسبات مربوط به زمان استهلاک براساس نرم افزار محاسبه بازده انرژی است که توسط صنعت و دانشگاه های مختلف مورد آزمایش و تأیید قرار گرفته است.

راه حل های سیستم ما جدا از فناوری های دودکش شامل ادغام اجزای برقی و هیدرولیکی است. این امر منجر به نصب و راه اندازی یکپارچه امکانات دیگهای بخار موجود و جدید می شود.

با تشکر از تعمیر و نگهداری کم و کارآمد مبدل های حرارتی هوا / آب ، می توان به حداکثر نتیجه رسید تا گازهای خروجی و همچنین بخار مجدداً از انرژی استخراج شده برای فرآیندهای خود استفاده کند.

دانش و تجربه – مزیت شما

exodraft پیشرو و در سراسر جهان ارائه دهنده سیستم های بازیابی گرما برای گازهای خروجی و گرما فرآیند است. پیش شرط مهم برای بازیابی حرارت کارآمد ، دانش جامع در مورد فن آوری های دودکش و احتراق است. ما این تجربه را در حدود 60 سال کار در این زمینه جمع آوری کرده ایم و این در محصولات ما نشان می دهد.

exodraft گسترده ترین و مدرن ترین انتخاب محصول را ارائه می دهد که همه چیز را از تهویه گازهای خروجی ، کنترل و مبدلهای حرارتی گرفته تا لوازم جانبی در بر می گیرد. هواکش های گاز اگزوز از Exodraft برای انواع سوخت مناسب هستند. همراه با سیستم های بازیابی حرارت بسیار کارآمد ، exodraft یک مفهوم منحصر به فرد مصرف انرژی را ارائه می دهد. نه تنها یک مزیت برای شما بلکه برای محیط شما نیز وجود دارد.

کیفیت بدون سازش: محصولات ما مطابق با ISO 9001 تولید می شوند و از استانداردهای ایمنی بالا ، قابلیت اطمینان و کیفیت بدون سازش ایستاده اند. راه حل های پیشرو در بازار exodraft استانداردی برای ونتیلاتورهای گازی اگزوز و سیستم های بازیابی گرما را تعیین می کند.

محصولات exodraft در بیش از 40 کشور جهان به فروش می رسد و مطابق با استانداردهای ملی و بین المللی است.


برای معرفی کسب و کار خود به صورت تولید محتوا متنی و تصویری و ویدویی کلیک کنید