IT NAT

استفاده از فناوری برای طبیعت و محیط زیست سالم

IT NAT
دیگر صفحات

حل مشکل مه گرفتگی

 برخی از متداول ترین عوامل ضد مه را بررسی کنیم:

1. آب دوست

انرژی کششی سطح را به حداکثر می رساند. انواع بسیار زیادی از مواد آب دوست مانند پلیمرها ، هیدروژل ها ، نانوذرات و کلوئیدها وجود دارد ، فقط چند مورد را ذکر کنید. این تنوع به ترکیبات شیمیایی ماده ضد مه بستگی دارد. به عنوان مثال: اکسید تیتانیوم در معرض نور ماورا UV بنفش بسیار آب دوست است .

آب دوست

2. آبگریز

تصویر آبگریز

آنها کشش سطحی آب را کاهش می دهند. قبل از شروع به بحث درباره انواع راه حل های ضد مه ، من پیشرفت های فناوری در این صنعت را برای شما توضیح خواهم داد. منظور من این است:

پیشرفت های فن آوری در ضد مه

همانطور که ممکن است متوجه شده باشید ، شرکتهای بسیار زیادی در صنعت ضد مه فعالیت کرده اند. در زیر 7 شرکت اصلی در صنعت ضد مه آورده شده است:
 1. FSI
 2. Uvex
 3. عزیزم
 4. پین لاک
 5. WeeTect
 6. 3M
 7. گیبسون

نگران نباشید ، من در فصل آخر در مورد همه این شرکت ها بحث خواهم کرد. اما ، من می خواهم چه بگویم؟ شرکت ها منابع زیادی را در زمینه فناوری ضد مه و سرمایه گذاری سرمایه گذاری کرده اند. به عنوان مثال ، WeeTect یک راه حل پیشرفته ضد مه برای دوربین های IP و خوشه ابزار معرفی کرد.

شما نمی توانید محصولات ضد مه و فعلی را مقایسه کنید.

چرا؟ پوشش ، فیلم یا محلول ضد مه برای مدت زمان طولانی در برابر مه زدگی مقاومت می کند.

یعنی: کارگران برای پاک کردن مجبور نیستند لباس های چشم یا صفحه خود را پاک کنند.

عینک

اصولاً نصب آنها آسان ، سازگار با محیط زیست و از فناوری پیشرفته ضد مه استفاده می کنند. من قصد ندارم به شما دروغ بگویم ، این شرکت ها با تعدادی از موسسات یادگیری همکاری کرده اند. این تلاشی برای بدست آوردن بهترین محصولاتی است که عملکرد بالایی را تضمین می کنند. موسسات یادگیرنده سرمایه گذاری زیادی در تحقیقات ضد مه می کنند. در سال 2011 ، دانشگاه لاوال اولین پوشش ضد مه دائمی را معرفی کرد . به طور خلاصه ، من در اینجا نمی توانم این را به طور جامع توضیح دهم. ممکن است لازم باشد در فصل بعدی انواع مختلف راه حل های ضد مه را مورد بحث قرار دهم. این به شما کمک می کند تا از این فناوری قدردانی کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این فناوری به مطالعه ادامه دهید:

محلول ضد مه

من شما را با راه حل های ضد مه و پیشرفت های فنی آشنا کردم. در مرحله بعدی ، من قصد دارم انواع مختلفی از راه حل های ضد مه را که ممکن است در نظر بگیرید ، مورد بحث قرار دهم.
اینها را بررسی کنید:

قسمت 2محلول ضد مه – پوشش ضد مه

اطلاعات این فصل برای هر کسی که مایل به درک روشهای مختلف پوشش ضد مه است مفید است. انتخاب روش درمانی به مشخصات عملکرد محصول ضد مه بستگی دارد. بگذارید آنچه را که قصد دارم در اینجا بحث کنم ، شرح دهم: در پایان این فصل ، شما باید جنبه های اصلی زیر را درک کرده و توضیح دهید:

عوامل ضد مه در اشکال مختلف از جمله:
 • پوشش جریان ضد مه
 • پوشش ضد مه
 • پوشش هیدروفیل ضد مه
 • پوشش هیدروفوبیک ضد مه
فیلم ضد مه

پوشش جریان ضد مه

داشتن فرمول درمانی مناسب برای محافظت از تجهیزات در برابر مه آلودگی هرگز کافی نیست. شما باید یک روش کارآمد برای استفاده از درمان ضد مه استفاده کنید. همانطور که قبلاً گفتم ، این همان چیزی است که ما در اینجا بحث خواهیم کرد قبل از اینکه به بخش بعدی برویم ، جایی که در آن به کاربردهای خاص این فناوری پرداخته خواهد شد. جوشکاری یک فناوری محبوب در فناوری ضد مه است. در حالت ایده آل ، این توصیف نحوه اعمال درمان ضد مه در فرد است.

چه معنایی دارد؟

این یک روش خودکار برای استفاده از یک پوشش مایع روی یک سطح است. به طور معمول ، شما باید جریان های مختلف ضد ضد مه را روی یک سطح هدایت کنید. بسته به نوع طراحی تجهیزات ، ممکن است جریانهای پوشش ضد مه به صورت افقی حرکت کنند یا قطعاتی که باید روکش شوند به صورت افقی حرکت کنند. می توانید از آن برای سطوح چند بعدی استفاده کنید.

مزایای پوشش جریان ضد مه

پوشش جریان مزایای اصلی زیر را تضمین می کند:

عوامل ضد مه در اشکال مختلف از جمله:
 1. کارایی انتقال.
 2. تطبیق پذیری؛ این یک گزینه مناسب برای قطعات نامنظم یا بزرگ است که نمی توانید آن را آغشته کنید.
 3. اتمام سطح با کیفیت ؛ می توانید به سطح صافی ضخیم دست پیدا کنید.
 4. در صورت طراحی صحیح ، می توان مبلغ قابل توجهی پس انداز کرد.
 5. تطبیق پذیری؛ جدا از پوشش ضد مه ، می توانید از آن برای پوشش ضد الکتریسیته ساکن و ضد سایش استفاده کنید.
 6. نگهداری ساده و آسان
لنزهای چراغ جلو

بعداً در این فصل ، هنگامی که در مورد پوشش ضد فرو بردن مه صحبت می کنم ، متوجه می شوید که این فرایند چقدر مهم است. عملا ، فرآیند پوشش غوطه وری دارای تعدادی محدودیت است. فقط در صورت استفاده از پوشش جریان ضد مه می توانید بر آنها غلبه کنید. این بدان معنی نیست که پوشش جریان 100٪ کامل است. هنگامی که این فرآیند را اتخاذ می کنید ، آماده باشید تا با اثرات شار حلال و گوه کنار بیایید. علاوه بر این ، شما باید یک فرآیند تبخیر برتر را اتخاذ کنید تا اطمینان حاصل کنید که پوشش ضد مه به طور یکنواخت در سطح پخش شده است. در نتیجه ، شما باید یک سوال ساده از خود بپرسید: در چه مرحله ای می توانید به یک پوشش جریان ضد مه مناسب برسید؟ خوب ، شما باید محصول را برای پوشش دادن با بستر ضد مه بررسی کنید. در این مرحله است که می توانید تشخیص دهید آیا فرآیند انجام کار در حال انجام توصیه می شود یا خیر. به طور معمول ، متوجه خواهید شد که صنعت خودرو پوشش ضد مه مهتابی را برای لنزهای چراغ جلو انتخاب کرده است.

توصیه می شود فرآیند پوشش ضد مه را که می خواهید اتخاذ کنید ارزیابی کنید. از همه مهمتر ، تمرکز بر جنبه هایی است که می تواند یکپارچگی محصول نهایی را تضعیف کند. من فکر می کنم ، مناسب خواهد بود که پوشش ضد غوطه وری را بررسی کنید. دلیل این امر این است که مقایسه این دو کار آسان خواهد بود ، اکنون که ما در مورد پوشش جریان ضد مه صحبت کردیم.

پوشش ضد مه

ضخامت درمان ضد مه.

من می خواهم شما را با فناوری جدیدی که در صنعت ضد مه استفاده می شود ، آشنا کنم. این فن آوری پوشش ضد مه است. چه مفهومی داره؟ و ، چرا مهم است؟ خوب ، این دو س mainال اصلی است که می توانید از خود بپرسید. من آن را برای شما ساده می کنم.
این به این دلیل است که من می خواهم آن را با فناوری پوشش جریان ضد مه مقایسه کنید. همانطور که از نام آن پیداست ، پوشش ضد مه غوطه وری فرآیندی است که در آن قطعه ای که باید تصفیه شود در محلول پوشش ضد مه غوطه ور می شود و پس از مدت زمان تعیین شده از آن خارج می شود.
به نظر می رسد یک فرآیند بسیار ساده باشد ، با این حال ، برخی روش ها وجود دارد که آن را حتی پیچیده تر می کند. یکی از بزرگترین سوالاتی که باید از خود بپرسید توانایی کنترل ضخامت درمان ضد مه است.

در هر زمان مشخص ، شما باید یاد بگیرید که چگونه ضخامت پوشش را کنترل کنید. یک راز دارم که آرزو می کنم بدانید: این ضخامت به نیروی تعادل در نقطه رکود بستگی دارد .

نقطه ایستایی


من می خواهم چه بگویم؟ حدس می زنم این مسئله پیچیده به نظر برسد. وقتی مواد را سریعتر از محلول ضد مه خارج می کنید ، محصول نهایی دارای پوشش ضخیم تری است.

چرا؟

با ترک سریعتر ، محلول ضد مه بیشتری کشیده می شود.

عوامل دیگری که باید در نظر گرفت عبارتند از:
 1. تراکم مایعات
 2. کشش سطحی
 3. ویسکوزیته
روند پوشش ضد مه را می توان به شرح زیر خلاصه کرد:
 • محلول ضد مه و موادی را که می خواهید روکش کنید آماده کنید.
 • فرآیند غوطه وری بستر را در محلول غوطه ور کنید / غوطه ور کنید. آن را در حالت ایستاده نگه دارید و اجازه دهید تا مواد پوشش ضد مه خود را روی سطح بستر قرار دهد.
 • بستر را از محلول خارج کنید. شما باید بستر را با سرعت ثابت خارج کنید.

به خاطر حرفه ای هایی که از فن آوری پوشش ضد مه استفاده می کنند ، به من اجازه دهید یک دیدگاه فنی داشته باشم. برای درک چگونگی تثبیت پوشش ضد مه در سطح ماده ، باید تئوری Stern را درک کنید .

دو لایه

یعنی ذرات پوشش به دلیل بارهای سطحی تثبیت می شوند. این حرف آخر است. با این واقعیت ، درک و تجزیه و تحلیل پارامترهای مختلف سیال که در بالا ذکر کردم ، امکان پذیر است. البته ، شما نباید اهمیت سرعت برداشت را فراموش کنید. همانند پوشش جریان ضد مه ، پوشش ضد فرو مه نیز دارای موافقان و مخالفانی است.

به این معنا که:

این یکی از ساده ترین روش های پوشش دادن لایه های زیرین با محلول ضد مه است. این کار سازگاری با هر محیط تولیدی را آسان می کند. این انعطاف پذیر و قابل انطباق است از این جهت که ، ضخامت پوشش ضد مه توسط میزان خواص برداشت و محلول کنترل می شود. مخازن غوطه وری را می توان به گونه ای تغییر داد که بسترهایی از هر اندازه را در خود جای دهد. عیب اصلی پوشش ضد مه در این است که ، برای محصولاتی که ممکن است روی محلول ضد مه شناور شوند مناسب نیست.

محصول نهایی ممکن است دارای موارد زیر باشد:
 1. لبه های چرب در قسمت پایین.
 2. اثر گوه ای
 3. جوشاندن مجدد توسط محلول ضد مه ممکن است مقداری از پوشش را از بین ببرد.

باز هم ممکن است این اطلاعات کافی نباشد. جنبه های دیگری نیز وجود دارد ، شما باید در نظر بگیرید. اینجا جایی است که شما باید پوشش آب دوستانه یا آبگریز را انتخاب کنید. من قول دادم در مورد این اصطلاحات که در صنعت ضد مه شایع است بحث کنم.

پوشش هیدروفیل ضد مه

خواص آب دوست

من معتقدم که شما به این مورد برخورد کرده اید و من قبلاً به آن اشاره کردم. برای اینکه بدانید چگونه پوشش آب دوستانه ضد مه کار می کند ، منظور شما از آب دوست را برای شما توضیح خواهم داد. این فعال ترین جز component این پوشش مورچه ای است. با تجربه ، می توانم با اطمینان بگویم ، محصولات آب دوست یک راه حل عالی برای هرگونه مشکل مه گرفتگی هستند. بنابراین ، پوشش آبدوست چیست؟ اینها پوشش هایی با خاصیت آب دوست هستند.
این بدان معنی است که ، خواص شیمیایی آنها باعث می شود آنها در پیوند هیدروژن پویا با مولکول های آب شرکت کنند.

فعل و انفعالات آبی

بیشتر آنها به شکل یونی وجود دارند و از این رو بار منفی دارند و باعث تسریع در فعل و انفعالات آبی می شوند. علاوه بر این ، اثر متقابل شیمیایی فوق باعث تولید مواد هیدروژل می شود . این دلیل را توضیح می دهد که چرا پوشش آبدوست ممکن است ضریب اصطکاک کمی داشته باشد. آیا این خیلی فنی به نظر می رسد؟ شما نباید نگران باشید زیرا من این کار را برای شما ساده می کنم.

اینو ببین:

آیا به این کلمه خیس شدن برخورد کرده اید؟ خوب ، این نقش محوری در توضیح چگونگی عملکرد محصولات آب دوست دارد. چرا اینو میگم؟ این را در مدت کوتاهی خواهید فهمید ، فقط در این صفحه با من باشید. توانایی مایعات در حفظ تماس با هر سطح خیس شدن نامیده می شود. این توسط دو نیروی اصلی – نیروهای چسبنده و منسجم تعیین می شود . رمز و رازی که محصولات آب دوست را احاطه کرده است ، زمینه اصلی مطالعه در صنعت نانو و فناوری نانو است . از این رو است که پوشش آب دوستانه ضد مه ایجاد شده است. این همه ماجرا نیست ، شاید من باید جنبه ریاضی این فناوری را قبل از بسته بندی آن کشف کنم.

اینجا می رویم:

رابط بخار مایع

آیا با انواع مختلف زاویه آشنا هستید؟ یعنی 90 یا 180 درجه ، زاویه حاد و مبهم؟ بگذارید جنبه مهمی را تعریف کنم که به شما کمک می کند در مورد آنچه در ادامه بحث خواهم کرد درک کنید. این زاویه تماس است. زاویه تماس به زاویه ای بین رابط جامد مایع و رابط بخار مایع گفته می شود.زاویه تماس کمتر از 90 درجه است که به آن زاویه تماس کم نیز گفته می شود ، خیس شدن را ترجیح می دهد. به طور ضمنی ، مایع روی سطح پخش می شود ، بنابراین ، آب دوست است. این نشان می دهد که نیروهای چسبندگی زیادی وجود دارد. آیا این پیچیده به نظر می رسد؟ ممکن است شما می توانید با تیم فنی ما تماس بگیرید. دلیل اصلی اینکه من توضیح مفصلی در مورد این مفهوم داده ام این است: وقتی آب دوستانه را می فهمید ، درک مقصود از آبگریز آسان خواهد بود. ما در زیرمجموعه بعدی در مورد این بحث خواهیم کرد. این به شما کمک می کند تا درک کنید چرا یک راه حل دائمی ضد مه ارائه می دهد.

حقایقی درباره پوشش آب دوستانه ضد مه

آب دوست

اکنون ، اجازه دهید روش دیگری را برای شما در نظر بگیرم که در آن جنبه های فنی توضیح داده شده در بالا و کاربردهای عملی – پوشش ضد مه. شما این واقعیت را درک می کنید که قطرات آب مانع بینایی می شوند. باز هم ، جلوگیری از تشکیل قطرات مه / آب تقریباً غیرممکن است زیرا این یک پدیده طبیعی است. به عنوان مثال ، چگونه می توانید دمای محیط یا تغییر رطوبت را کنترل کنید؟ به همین دلیل است که شما به یک پوشش ضد مه آب دوست نیاز دارید. پوشش هیدروفیل ضد مه دارای مواد “آب دوست” است. این بدان معنی است که ، رطوبت را همچنان حفظ خواهد کرد. بنابراین ، ترکیبات آب دوست بیشتر نشان می دهد که ، پوشش ضد مه رطوبت بیشتری را جذب می کند. حقیقت امر این است که تأثیر این محلول های ضد مه به انتخاب مناسب مواد مورد نظر بستگی خواهد داشت. حسن این محصولات آبدوست این است که باعث می شوند قطرات آب در قطرات آب جداگانه پراکنده شود ، بنابراین پدیده مه گرفتگی از بین می رود. پوشش ضد مه آب دوستانه تا سال 2011 ظهور کرد. در حقیقت ، آنها اولین محلول های ضد مه دائمی بودند که تولید شدند. تاکنون ، آنها به عنوان کارآمدترین و مطمئن ترین راه حل ضد مه تبدیل شده اند. آنها جایگزین مناسبی برای اسپری های ضد مه هستند. پوشش هیدروفیل ضد مه در تعدادی از محصولات مانند روکش موتور سیکلت ، عینک شنا ، عینک اسکی ، چراغهای جلو وسایل نقلیه موتوری و غیره استفاده می شود. من لیست این برنامه های ضد مه را بعداً در این کتاب راهنما بحث خواهم کرد. بعد ، من در مورد فیلم های آبگریز ضد مه بحث خواهم کرد. اصل کار این پوشش ساده برعکس آبگریز ضد مه است همانطور که در چند پاراگراف بعدی خواهیم دید. آنها باعث می شوند که قطرات آب در قطرات آب جداگانه پراکنده شود ، بنابراین پدیده مه گرفتگی از بین می رود. پوشش ضد مه آب دوستانه تا سال 2011 ظهور کرد. در حقیقت ، آنها اولین محلول های ضد مه دائمی بودند که تولید شدند. تاکنون ، آنها به عنوان کارآمدترین و مطمئن ترین راه حل ضد مه تبدیل شده اند. آنها جایگزین مناسبی برای اسپری های ضد مه هستند. پوشش هیدروفیل ضد مه در تعدادی از محصولات مانند روکش موتور سیکلت ، عینک شنا ، عینک اسکی ، چراغهای جلو وسایل نقلیه موتوری و غیره استفاده می شود. من لیست این برنامه های ضد مه را بعداً در این کتاب راهنما بحث خواهم کرد. بعد ، من در مورد فیلم های آبگریز ضد مه بحث خواهم کرد. اصل کار این پوشش ساده برعکس آبگریز ضد مه است همانطور که در چند پاراگراف بعدی خواهیم دید. آنها باعث می شوند که قطرات آب در قطرات آب جداگانه پراکنده شود ، بنابراین پدیده مه گرفتگی از بین می رود. پوشش ضد مه آب دوستانه تا سال 2011 ظهور کرد. در حقیقت ، آنها اولین محلول های ضد مه دائمی بودند که تولید شدند. تاکنون ، آنها به عنوان کارآمدترین و مطمئن ترین راه حل ضد مه تبدیل شده اند. آنها جایگزین مناسبی برای اسپری های ضد مه هستند. پوشش هیدروفیل ضد مه در تعدادی از محصولات مانند روکش موتور سیکلت ، عینک شنا ، عینک اسکی ، چراغهای جلو وسایل نقلیه موتوری و غیره استفاده می شود. من لیست این برنامه های ضد مه را بعداً در این کتاب راهنما بحث خواهم کرد. بعد ، من در مورد فیلم های آبگریز ضد مه بحث خواهم کرد. اصل کار این پوشش ساده برعکس آبگریز ضد مه است همانطور که در چند پاراگراف بعدی خواهیم دید. پوشش ضد مه آب دوستانه تا سال 2011 ظهور کرد. در حقیقت ، آنها اولین محلول های ضد مه دائمی بودند که تولید شدند. تاکنون ، آنها به عنوان کارآمدترین و مطمئن ترین راه حل ضد مه تبدیل شده اند. آنها جایگزین مناسبی برای اسپری های ضد مه هستند. پوشش هیدروفیل ضد مه در تعدادی از محصولات مانند روکش موتور سیکلت ، عینک شنا ، عینک اسکی ، چراغهای جلو وسایل نقلیه موتوری و غیره استفاده می شود. من لیست این برنامه های ضد مه را بعداً در این کتاب راهنما بحث خواهم کرد. بعد ، من در مورد فیلم های آبگریز ضد مه بحث خواهم کرد. اصل کار این پوشش ساده برعکس آبگریز ضد مه است همانطور که در چند پاراگراف بعدی خواهیم دید. پوشش ضد مه آب دوستانه تا سال 2011 ظهور کرد. در حقیقت ، آنها اولین محلول های ضد مه دائمی بودند که تولید شدند. تاکنون ، آنها به عنوان کارآمدترین و مطمئن ترین راه حل ضد مه تبدیل شده اند. آنها جایگزین مناسبی برای اسپری های ضد مه هستند. پوشش هیدروفیل ضد مه در تعدادی از محصولات مانند روکش موتور سیکلت ، عینک شنا ، عینک اسکی ، چراغهای جلو وسایل نقلیه موتوری و غیره استفاده می شود. من لیست این برنامه های ضد مه را بعداً در این کتاب راهنما بحث خواهم کرد. بعد ، من در مورد فیلم های آبگریز ضد مه بحث خواهم کرد. اصل کار این پوشش ساده برعکس آبگریز ضد مه است همانطور که در چند پاراگراف بعدی خواهیم دید. آنها جایگزین مناسبی برای اسپری های ضد مه هستند. پوشش هیدروفیل ضد مه در تعدادی از محصولات مانند روکش موتور سیکلت ، عینک شنا ، عینک اسکی ، چراغهای جلو وسایل نقلیه موتوری و غیره استفاده می شود. من لیست این برنامه های ضد مه را بعداً در این کتاب راهنما بحث خواهم کرد. بعد ، من در مورد فیلم های آبگریز ضد مه بحث خواهم کرد. اصل کار این پوشش ساده برعکس آبگریز ضد مه است همانطور که در چند پاراگراف بعدی خواهیم دید. آنها جایگزین مناسبی برای اسپری های ضد مه هستند. پوشش هیدروفیل ضد مه در تعدادی از محصولات مانند روکش موتور سیکلت ، عینک شنا ، عینک اسکی ، چراغهای جلو وسایل نقلیه موتوری و غیره استفاده می شود. من لیست این برنامه های ضد مه را بعداً در این کتاب راهنما بحث خواهم کرد. بعد ، من در مورد فیلم های آبگریز ضد مه بحث خواهم کرد. اصل کار این پوشش ساده برعکس آبگریز ضد مه است همانطور که در چند پاراگراف بعدی خواهیم دید.

پوشش هیدروفوبیک ضد مه

آبگریز

آبگریز بسترهای دفع کننده آب هستند. همانطور که قبلاً اشاره کردم ، خواص آنها اساساً برعکس لایه های آب دوست است. صنایع تولیدی تلاش می کنند تا اثربخشی هر دو پوشش آبدوست ضد مه و ضد آب مه را کشف کنند. این به دلیل اثربخشی آنها در هنگام از بین بردن مه است. در اینجا ، یک سوال از ترشوندگی نیز نقشی اساسی دارد. این یک واقعیت اساسی است که وقتی قصد سرمایه گذاری در این صنعت را دارید نمی توانید آن را نادیده بگیرید. می توانید به یاد بیاورید که من در مورد ماده آب دوست چیست گفتم خوب ، من از این نکات برای تشخیص جنبه های دیگری که دوست دارم در مورد مواد آبگریز بدانید استفاده خواهم کرد. این قبل از تمرکز ما بر استفاده از پوشش آبگریز ضد مه برای از بین بردن مه ، به عنوان پایه خوبی عمل خواهد کرد. وقتی زاویه تماس بیشتر از 90 درجه باشد ، این بدان معنی است که خیس شدن یک سطح نامطلوب است. از این مایعات به عنوان آبگریز یاد می شود. باز هم موارد دیگری وجود دارد که ما از آنها به عنوان پوشش های فوق آبگریز یاد می کنیم. زاویه تماس بیشتر از 150 درجه است. به طور خلاصه ، از بسترهای آب دوست به عنوان “آب دوست” یاد می شود در حالی که از مواد آبگریز به عنوان “دفع آب” یاد می شود.

کلاه ایمنی محافظ صورت UV

امیدوارم فعلاً این موضوع روشن باشد. اما ، من می دانم که می توانید یک سوال از خود بپرسید: چگونه می توانید از چنین محصولاتی برای حل یک مشکل واحد – از بین بردن مه استفاده کنید؟ خوب ، اینجاست که من قبل از شروع برنامه های مختلف کاربردهای محصولات ضد مه ، روی آن تمرکز خواهم کرد. باید توجه داشته باشید که استفاده از پوشش آبگریز ضد مه یک راه حل ابتکاری است که هدف آن از بین بردن مشکل مه بدون توجه به شرایط آب و هوایی است. شرکت های بزرگ تولید کننده ضد مه در شرکت های تولید کننده ضد مه مانند WeeTect در این صنعت سرمایه گذاری کرده اند. آنها می توانند از این قبیل محافظ های صورت و روکش ها با پوشش دائمی ضد مه استفاده کنند.

چه چیزی در مورد پوشش آبگریز ضد مه منحصر به فرد است؟

این یک واقعیت است که من می خواهم شما آن را درک کنید. این یک روش مطمئن برای تصمیم گیری عاقلانه است. فرقی نمی کند که شما یک تولید کننده یا کاربر نهایی محصول ضد مه هستید. این پوشش ضد مه برای ایجاد یک عمل ورق سازی فرموله شده است. این باعث می شود قطرات آب از سطح خارج شوند ، بنابراین پدیده مه گرفتگی را که می تواند بینایی را مختل کند ، از بین می برد. اما ، چه زمانی باید فیلم آبگریز ضد مه را انتخاب کنید؟ طبیعت محیط یک ماده جدایی ناپذیر است.شما باید در مواردی که:

 1. محیط های بسیار بخارپوش با سطح فشار زیاد.
 2. فتوکرومیک بین دمای پایین تا بالاتر.

این س ofال که سرعت پوشش های آبگریز ضد مه چقدر سریع فرسایش می یابد ، یک مسئله اساسی است. با این حال ، این به پوشش فردی محصول ضد مه بستگی خواهد داشت. به سراغ تولیدکنندگان معتبر بروید زیرا انتخاب مواد لازم توسط سازنده بر عهده آنها است.

پوشش ضد مه آب دوست و آبگریز

در بعضی مواقع ، تولید کننده ممکن است تصمیم بگیرد که این دو را در یک پوشش ضد مه ترکیب کند. این یک راه حل دائمی و طولانی مدت برای رفع مشکل مه گرفتگی را تضمین می کند.

در چنین شرایطی ، شما تجهیزاتی خواهید داشت که به صورت زیر عمل می کند:
 1. وقتی در معرض رطوبت یا رطوبت شدید قرار بگیرند ، خصوصیات آب دوست رطوبت سطح را جذب می کنند. این مه را از بین می برد.
 2. پس از نقطه اشباع ، خصوصیات آبگریز به خود می گیرند. آنها باعث ایجاد رطوبت در سطح ورق می شوند.

این به چه معناست؟

هنگامی که چنین محلول ضد مه داشته باشید ، در تعدادی از محیط های تولیدی محافظت از ضد مه را تضمین می کند. همانطور که این بخش را خلاصه کردم ، می خواهم بگویم که فیلم های ضد مه و ضد مه برای هر فردی که مایل به از بین بردن مه است بسیار توصیه می شود. آنها مانند اسپری های ضد مه نیستند که راه حلی موقتی برای این مشکل ارائه می دهند. بنابراین ، شما همه دلایل اعتماد به این محصولات را دارید. این را در تعداد برنامه هایی که به زودی توضیح خواهم داد خواهید دید. اجازه دهید برخی از رایج ترین برنامه ها را بررسی کنیم. برای اینکه برای شما ساده باشد ، من آنها را از برنامه ضد مه 1 تا 5 طبقه بندی کرده ام. این به دلیل شباهت هایی است که در محصولاتی که لیست خواهم کرد و متعاقباً در مورد آنها بحث خواهم کرد ، وجود دارد. برای یادگیری بیشتر خواندن را ادامه دهید.

منابع بیشتر در مورد پوشش ضد مه:

1. کتاب راهنمای کامل درجهای ضد مه گیر

2. اولین پوشش ضد مه دائمی ایجاد شده است

قسمت 3محلول ضد مه – فیلم ضد مه

فیلم ضد مه
من قصد دارم به سه نوع اصلی فیلم ضد مه تمرکز کنم:
 1. فیلم ضد مه پلی استر.
 2. فیلم ضد کربن پلی کربنات.
 3. چسب پشت مه

دو فیلم ضد مه در مقایسه با اسپری ها محلول ضد مه بهتر را ارائه می دهند. در واقع ، آنها تمام نیازهای بازار عینک و یکبار مصرف را برآورده می کنند. بنابراین اکثر آنها از فناوری کنترل میعان استفاده می کنند و از ایجاد مه آلودگی دید جلوگیری می کنند. به طور خلاصه ، از عملکرد بهتر و دوام بیشتر اطمینان خواهید داشت. اما ، این همه نیست ، شاید من باید بیشتر آن را کشف کنم. این به شما کمک می کند درک کنید چرا فیلمهای ضد مه را توصیه می کنم.

فیلم ضد مه چیست؟

فیلم ضد قورباغه

تفاوت اصلی اسپری ضد مه و فیلم چیست؟ این سوالی است که من بیش از یک بار در آن سال کرده ام. ممکن است من باید آن را روشن کنم. اسپری ضد مه در اصل مایعی تحت فشار است که اتمی می شود . به دلیل بارهای الکترواستاتیک ، مایع به طور مساوی بر روی سطح پخش می شود تا هنگام خروج از نازل ، تصفیه شود. از طرف دیگر ، فیلم های ضد مه نوار انعطاف پذیر نازکی از مواد پلاستیکی تصفیه شده هستند. آنها با لایه های مختلف پوشانده شده اند که هدف آنها از بین بردن پدیده مه گرفتگی است. یک مثال خوب فیلم های ضد مه با پوشش آب دوست است. بسته به سازنده ، این فیلم ها می توانند برای محیط های مختلف بهینه شوند. من به زودی توضیح خواهم داد که چرا این مهم است. اولین محصول ما:

فیلم ضد مه پلی استر

فیلم ضد مه پلی استر

فیلم های پلی استر در بیشتر تنظیمات صنعتی محبوب هستند. این به دلیل خواص فیزیکی و شیمیایی برتر آنها است. به طور کلی ، پلی استر ترکیبی از خواص شیمیایی ، مکانیکی ، نوری و حرارتی خوب است. ممکن است ، این ممکن است خیلی کلی به نظر برسد ، من این را به زودی توضیح خواهم داد. اما ، چرا این مهم است؟ ممکن است با فیلم های مختلف ضد مه روبرو شوید . بنابراین هدف از این بخش کمک به شما در تصمیم گیری آگاهانه درباره ماده دقیق مورد نظر برای فیلم شما است. مهم است که شما این را جدی بگیرید زیرا جایی است که مردم اشتباه می کنند. وقتی پلی کربنات را انتخاب می کنید و نه پلی استر (برعکس) ، عملکرد محصول ضد مه را تضعیف می کند. شما نمی توانید بین هزینه و عملکرد تعادل برقرار کنید. نگران نباشید ، تعداد زیادی از افراد در چنین شرایطی قرار دارند.

این معامله است:

فیلم های پلی استر دارای مزایای اصلی زیر هستند:
 1. خواص نوری برتر ؛ یعنی از نظر ظاهری واضح هستند.
 2. مکانیکی و چقرمگی خوب.
 3. مقاوم در برابر سوراخ شدن و پارگی.
 4. از نظر ابعاد در دامنه وسیعی از دما پایدار است.
 5. مقاوم در برابر بیشتر روغن ، چربی ، رطوبت و حلال ها.
 6. سازگار با محیط زیست.

اساساً ، درصورتی که برنامه موجود این مشخصات را داشته باشد ، می توانید فیلم های ضد مه پلی استر را انتخاب کنید. جدای از این موارد ، حسن این محصول این است که می توان آن را اصلاح کرد تا استانداردهای عملکرد خاصی را برآورده کند.

مثلا:
 1. بافت کلی فیلم را اصلاح کنید.
 2. تغییر رنگ ، شفافیت ، تیرگی یا تیرگی.
 3. قرار دادن آن در تیمار شیمیایی برای بهبود توانایی چسبیدن به سطوح.

اکنون که من برخی از خواص پلی استر را به شما معرفی کردم ، باید محدود به ویژگی های ضد مه شویم. شما باید این واقعیت را درک کنید که ، پلی استر به طور طبیعی در برابر مه زدگی مقاوم نیست. بنابراین ، باید با محصولات ضد مهار مختلف درمان شود. این بخشی از درمان شیمیایی است که قبلاً اشاره کردم. این فرایند با روشهای دیگر مانند ضد استاتیک یا لغزش سطح تفاوتی ندارد.لغزش سطحاین عملکرد است که متفاوت است. من قبلاً از فیلمهای پلی استر تصفیه شده استفاده کرده ام ، آنها محلول دائمی ضد مه را در کنار 6 مزیت اصلی ذکر شده در بالا ارائه می دهند. با این حال ، این عملکرد بالا تنها درصورت امکان پذیر است که شرکت تولید کننده محصولات ضد مه فرآیند تولید کنترل شده را در آن گنجانده باشد. خوب ، درست است که فیلم های ضد مه پلی استر حتی در شرایط نامساعد جوی از مه زدگی جلوگیری می کنند. یعنی تحت نوسان رطوبت و شرایط آب و هوایی.

مهم نیست که آیا این ماده تحت این موارد قرار می گیرد:
 1. حلال های مختلف مانند آمونیاک ، الکل ، حلال های صنعتی یا پاک کننده های شیشه ای تجاری.
 2. تمیز کردن مکرر
 3. غوطه وری در آب.
 4. قرار گرفتن در معرض بخار
پلیمر متقاطع

حقیقت در مورد فیلم ضد مه پلی استر این است:
اکثر شرکت های تولید کننده فیلم ضد مه از پلیمر متقاطع استفاده می کنند که روی فیلم پلی استر شفاف پخت می شود. از بالا می توانید متوجه شوید که این محصولات با اسپری ها یا محلول های ضد مه معمول متفاوت هستند. این دلیل را توضیح می دهد که چرا من آنها را برای هرگونه مشکل مه گرفتگی بسیار توصیه می کنم.

رایج ترین کاربردهای فیلم ضد مه پلی استر عبارتند از:
 1. لعاب معماری.
 2. نمایش لنزها و خوشه های ابزار.
 3. لباس ایمنی صنعتی مانند ماسک ، لباس ورزشی و عینک.
 4. فریزرهای تجاری
 5. آینه اصلاح و دوش ، فقط به چند مورد اشاره کنم.

آنچه می خواهم بگویم؟

فیلم ضد مه پلی استر تقریباً برای همه کاربردهای ضد مه بسیار توصیه می شود. با این حال ، تصمیم گیری باید براساس عوامل اصلی باشد که در بالا ذکر کردم. شما این ویژگی را با فیلم ضد کربن پلی کربنات مقایسه خواهید کرد که در چند پاراگراف بعدی در مورد آن بحث خواهم کرد. در اینجا ویدیویی برای صحبت در مورد فیلم ضد مه WeeTect آورده شده است.

https://youtube.com/watch?v=bLwyXQ_w5LA%3Ffeature%3Doembed%26wmode%3Dopaque

فیلم ضد مه پلی کربنات

فیلم ضد مه پلی کربنات

فیلم های پلی کربنات در تعدادی از کاربردها یک انتخاب مناسب است.

چرا؟

این به دلیل خواص فیزیکی و شیمیایی برتر است. همانطور که قبلاً اشاره کردم ، خاصیت ضد مه فقط ویژگی اضافه شده برای افزایش عملکرد این فیلم ها است. باز هم ، من اشاره کردم که انتخاب یک ماده یک فرآیند مهم است. شما باید ویژگی های اساسی این فیلم را درک کنید. این تنها راه مطمئن برای تصمیم گیری آگاهانه است. اول ، من می خواهم شما درک کنید که من در این مورد در مورد چه چیزی صحبت می کنم.

فیلم پلی کربنات چیست؟

ورق پلاستیکی ضد مه

یادتان هست که در ابتدای این فصل درباره فیلم چه گفتم؟ نگران نباشید ، من حقیقت را در مورد فیلم پلی کربنات به شما می گویم: فیلم پلی کربنات ضد مه یک پلیمر است که توسط اکستروژن تولید می شود .

اکستروژن پلی کربنات
آنها دارای خصوصیات اصلی فیزیکی و شیمیایی زیر هستند:
 1. مقاومت بالا ، بنابراین در برابر پارگی و سایش مقاوم است.
 2. مقاومت خمشی برتر ، خم شدن یا خمیدگی سرد را آسان می کند.
 3. ویژگی های نوری بهتر با انتقال نور بیش از 90.
 4. خود خاموش شدن.
 5. سبک وزن.
 6. تحمل درجه حرارت بالا.
 7. خصوصیات عایق الکتریکی و حرارتی عالی

اینجا می خواهم چه بگویم؟

از خواص بالا ، می توانم فیلم های ضد کربنات ضد مه را برای تقریباً همه کاربردهای صنعتی توصیه کنم.
فیلم پلی کربنات قابل اعتماد است و عملکرد بالا را تضمین می کند. در واقع بهتر از پلی استر است. من قبلا در مورد این بحث کرده بودم. طبق تحقیقی که اوایل سال جاری انجام دادم ، کاملاً واضح است که شرکت های تولید کننده فیلم ضد مه در فناوری های مختلف سرمایه گذاری کرده اند. این هدف برای بهبود عملکرد محصولات ضد مه است.

در حقیقت ، این می تواند دلیل نیاز شما به فیلمهای پلی کربنات برای مجموعه وسیعی از برنامه ها مانند:
 1. نمایشگرهای فریزر تجاری.
 2. تجهیزات پزشکی و ایمنی.
 3. نمایشگرهای الکترونیکی و سازها.
 4. صنایع خودروسازی و معماری ، از جمله صنایع دیگر.
نمایشگرهای فریزر تجاری
نمایشگرهای ساز

در خواهید یافت که شرکت ها از فن آوری های مختلف برای بهینه سازی عملکرد فیلم های ضد مه پلی کربنات خود استفاده می کنند.

این معامله است:
 1. فیلم ضد مه دائمی و بدون چسب.
 2. فیلم های ضد مه یکبار مصرف.
 3. فیلم های ضد مه با چسب های حساس به فشار.

همانطور که مشاهده می کنید ، مثالی که در بالا ذکر کردم فقط به چسبیدن فیلم روی سطح متمرکز است. این همه نیست ، من به زودی سایر عوامل را کشف خواهم کرد ، به خواندن ادامه دهید … آیا می دانید برخی از فیلمهای ضد کربن پلی کربنات عملکرد دائمی دارند؟

خوب ، این از طریق پیشرفت های پیشرفته فناوری که در گذشته اخیر شاهد آن بوده ایم ، امکان پذیر است. این نیز یک عامل حیاتی است که باید در نظر بگیرید. همچنین وقتی صحبت از انتخاب مواد می شود ، نقشی اساسی دارد. در مرحله بعدی ، مراحل نصب و نگهداری را توضیح خواهم داد: من می دانم که این بیشتر مواردی است که در بالا ذکر شده تمرکز بر روی این است.

فیلم ضد مهار پلی کربنات دارای وزن سبک است. بنابراین ، مراحل نصب آسان و ساده است. این واقعیت که پلی کربنات در برابر بیشتر مواد شیمیایی مقاوم است ، تمیز کردن آن را نسبت به سایر محصولاتی که برای از بین بردن پدیده مه آلودگی استفاده می کنیم ، آسان می کند.

بدیهی است که از بین بردن مه و اطمینان از داشتن دید واضح در هر زمان تضمین می شود. نیازی نیست نگران آن باشید. در واقع ، 100٪ دید را فراهم می کند. زمان آن فرا رسیده است که قبل از پرداختن به انواع ورقهای پلی کربنات ، محصول دیگری را در این فصل به شما معرفی کنیم.

ورق های پلی کربنات ضد مه

در واقع این دلیل اصلی است که من جنبه فنی فیلم ضد مه را کشف نکردم. تفاوت ورق و فیلم بسیار ناچیز است. در مدت کوتاهی در این مورد بیشتر خواهید آموخت. در حال حاضر ، من فکر می کنم شما باید چسب پشت فیلم ضد مه را بشناسید. آیا قبلاً با این محصول روبرو شده اید؟ اگر نه ، پس توضیح می دهم ، نگران نباشید. در صورت داشتن ، در این صورت من در مورد محصولی که نمی دانید اطلاعات بیشتری به شما می دهم.

چسب پشت فیلم ضد مه

فیلم ضد مه

شایان ذکر است که تمام فیلم های ضد مه باید دارای چسب های پشتی باشند. چگونه آنها به سطح می چسبند؟ خوب ، بسیاری از مردم هنگام صحبت در مورد این اشتباهات زیادی مرتکب شده اند. وقت آن است که من باید این واقعیت را یک بار و برای همیشه روشن کنم. شما باید در مورد چسب پشت فیلم ضد مه دانش فنی داشته باشید.

یعنی ، همانطور که شما فیلم پلی استر یا پلی کربنات را انتخاب می کنید ، توانایی تعیین چسب مناسب نیز بسیار مهم است. نکته اصلی این است که شما باید هر چسب پشت را بر اساس جنبه های مهم زیر تجزیه و تحلیل کنید:

قدرت جدا شدن چسبندگی

هر نوع چسب فیلم باید از استانداردهای FTM 1 یا FTM 2 برخوردار باشد. در حالت ایده آل ، این همان استحکامی است که شما برای جدا کردن چسب حساس به فشار از یک تخته آزمایش نیاز دارید. در بیشتر موارد بر اساس بازه های زمانی مختلف می توان مقاومت چسبندگی را تعیین کرد. یعنی 20 دقیقه ، 24 ساعت تا 1 هفته. تفاوت بین FTM 1 و FTM 2 بر اساس درجه حرارت آزمایش است.

به این معنا که،
 1. FTM 1 – 180 درجه سانتیگراد
 2. FTM 2 – 90 درجه سانتیگراد

جنبه دیگری که باید درک کنید این است: قدرت جدا شدن را آزاد کنید

این بر اساس موارد زیر تعیین می شود:
 1. FTM 3 ؛ آزمایشی که برای سرعت کم انجام شده است.
 2. FTM 4 ؛ آزمایشی که برای سرعت بالا انجام شده است.

در حالت ایده آل ، این به قدرت مورد نیاز برای جدا کردن یک فیلم ضد مه چسب از یک ورق محافظ که روی آن متصل شده است ، اشاره دارد.

جدا از این دو ، شما باید موارد زیر را ارزیابی کنید:
 1. چسبندگی تاک که توسط FTM 9 تعیین می شود. این یک اندازه گیری بیماری اولیه را تعیین کرد.
 2. قدرت جدا شدن انسجام. توسط FTM 8 تعیین می شود. این به مقاومت در برابر مقاومت جدا شدن گیوتین اشاره دارد.

در کل این بخش ، من به تعدادی از استانداردهای آزمون – FTM اشاره کرده ام. این یکی از رایج ترین روش های آزمایش چسب های پشت فیلم ضد مه است. اینها تست هایی است که توسط FINAT تعریف شده است. می توانید کتابچه راهنمای FINAT را مرور کنید .

دفترچه راهنمای فنی

سایر عواملی که بسیار مهم هستند شامل محیط و سطحی است که قصد استفاده از چسب پشت فیلم ضد مه را دارید. از ابتدای این کتاب راهنما ، ما اسپری ها و فیلم های ضد مه را بررسی کردیم. وقت آن است که من نیاز به بررسی پلاستیک های ضد مه نیز دارم. می توانید این را در فصل بعدی ما بررسی کنید.

منابع بیشتر در مورد فیلم ضد مه:

1. راهنمای خرید فیلم ضد مه Helmet Visor برای موتور سیکلت (مقاله مهمان)

2. فیلم پلاستیکی مناسب برای نیازهای خود انتخاب کنید

قسمت 4محلول ضد مه – ورق پلاستیکی ضد مه

Anti Fog Anti Scratch Sheet PC

لازم به ذکر است که ورق های ضد مه معمولاً در کاربردهای خانگی و صنعتی مورد استفاده قرار می گیرند. ورق های پلاستیکی ضد مه موجود در طرح ها و شکل های مختلف موجود است. در این فصل ، من به پلاستیک های پلی کربنات می پردازم. در فصل قبل ، من به این محصول اشاره کرده بودم. علاوه بر این ، من خواص فیزیکی و شیمیایی را برجسته کرده بودم.

پوشش پلی کربنات 7

من همه چیزهایی را که باید بدانید برای شما توضیح خواهم داد. من کاملا مطمئن هستم که به دلیل علاقه به محصولات ضد مه این کتاب راهنما را می خوانید. شما با آبگریز و آبگریز روبرو شده اید . شما باید کنجکاو باشید و مایل باشید بدانید که آنها در مورد چه چیزی هستند. باز هم ، این در چند فصل بعدی خواهد آمد. بیایید مستقیماً به هدف اصلی این فصل برویم. همانطور که قبلاً گفتم ، ورقهای ضد مه در بسیاری از برنامه ها به طور عامیانه مورد استفاده قرار می گیرند. بنابراین ، تفاوت بین ورق پلی کربنات و فیلم چیست؟ به طور کلی ، این دو ورق از پلاستیک های پلی کربنات هستند ، با این حال ، تغییرات اصلی عمدتا بر روی ضخامت آنها است. یعنی یک ورق ضخیم تر و انعطاف پذیرتر از یک فیلم پلی کربنات است.

در اینجا ، من روی محصولات اصلی زیر تمرکز خواهم کرد:

 1. ورق ضد کربن پلی کربنات.
 2. ورق PC ضد خراش ضد مه.
 3. ورق PC ضد باکتری ضد مه.

برای هدف این فصل ، من به سه ویژگی اساسی توجه خواهم کرد: ورق پلی کربنات ضد مه ، ضد خراش و ضد باکتری. از همه مهمتر ، من همچنین توضیح خواهم داد که چرا ممکن است به چنین محصولاتی نیاز داشته باشید.
اولین محصول ما:

ورق ضد کربن پلی کربنات

ورق_ پلی کربنات_ جامد

آیا سطوحی را دیده اید که در فصول مرطوب ، نوسان یا فصول مرطوب روشن باقی بمانند؟ خوب ، چنین سطوحی با بسترهای ضد مه درمان می شوند . تعدادی از شرکت ها روی ورق پلی کربنات ضد مه سرمایه گذاری کرده اند. اساساً ، این ورق های ضد مه ، پلیمر آبدوست آبی با پیوند عرضی هستند. در فصل های بعدی درباره این بیشتر خواهید آموخت. در صورت نیاز به یک ورق ضد مه با دوام و کارآمد با عملکرد برجسته ، ورق ضد کربن پلی کربنات یک گزینه مناسب است.

چرا چنین می گویم؟

این امر از ویژگیهای کلیدی ورق پلی کربنات که در بالا ذکر کردیم مشهود است. علاوه بر این ، می تواند یکپارچگی و عملکرد ساختاری خود را برای مدت زمان طولانی حفظ کند. مهم نیست که چند بار ورق ضد مه را بشویید. مانند ورق های ضد مه پلی کربنات ، ورق ها باید از معیارهای عملکرد دلخواه برخوردار باشند. باز هم می توان آنها را مطابق با معیارهای عملکرد دلخواه سفارشی کرد. یعنی می توان آنها را برجسته یا رنگ آمیزی کرد.

ورق ضد مه پلی کربنات برجسته

واقعیت دیگری که باید به آن اشاره کنم و قبلاً اشاره نکردم این است که ، آنها می توانند به شکل و اندازه لازم برش بزنند یا از بین بروند.

کاربردهای ورق های پلی کربنات ضد مه

می توانید از آنها در برنامه های اصلی زیر استفاده کنید:

 1. لعاب گلخانه.
 2. نورپردازی آسمان.
 3. روکش استخر شنا
 4. ساخت کلاه ایمنی و سقف ، از جمله محصولات دیگر.

اکنون می توانید دلیل اینکه ما ورق های پلی کربنات را به پلاستیک های دیگر ترجیح می دهیم را ببینید. دو ورق پلی کربنات بعدی که بحث خواهم کرد دارای خواص اضافی دیگری به غیر از خاصیت ضد مه زدگی هستند. بنابراین ، آنها برتر هستند. در بیشتر موارد ، ممکن است کمی گران باشند.

ورق PC ضد خراش ضد مه

من به توانایی مقاومت در برابر خراش در خواص فیزیکی و شیمیایی فوق اشاره نکردم. واقعیت این است که ، نه ورق های پلی کربنات و نه فیلم در برابر سایش / خراش مقاوم نیستند. به همین دلیل است که شما باید یک ورق PC را با مواد افزودنی ضد سایش تیمار کنید. این تنها راهی است که می توانید یک ورق PC ضد مه و ضد خش داشته باشید. خوب ، در گذشته نه چندان دور ، بیشتر شرکت های تولید کننده رایانه های شخصی ضد مه سعی در بهبود عملکرد محصولات خود دارند. یک مثال خوب ورق PC ضد مه و ضد خش WeeTect (WAFASPCS) است. چنین صفحه PC چند منظوره در نظر گرفته می شود ، و برای طیف وسیعی از برنامه ها مانند عینک ایمنی ، عینک اسکی ، پنجره های جانبی یا محافظ های صورت توصیه می شود.

این ورقهای رایانه شخصی در مواردی که قابلیت مشاهده نباشد ، توصیه می شوند. یعنی روی سطح نه خراش وجود دارد و نه مه. می توانید آنها را به عنوان پلی کربنات با وضوح نوری برتر (کلاس 1) ارزیابی کنید. وقتی از سایش صحبت می کنم چه چیزی به ذهن شما خطور می کند ؟ من می دانم که شما ممکن است به فکر خراش سطح صفحه پلی کربنات با استفاده از یک جسم تیز باشید. خوب ، شما می توانید حق با شما باشد اما ، آیا می دانید مواد پاک کننده می توانند باعث ایجاد خراش در ورق کامپیوتر شوند؟ به همین دلیل است که خواهید دید که سایش و مقاومت شیمیایی همیشه با هم ترکیب شده است.
نتیجه
نهایی : همانطور که سطح ورق پلی کربنات ضد مه را برای مقاومت در برابر سایش سخت می کنید ، در برابر مواد شیمیایی نیز مقاوم می شود. این منجر به ایجاد یک ورق PC ضد مه و ضد خراش می شود که کارآمد و قابل اعتماد است.

آیا این همه آرزو نمی کنند؟
ممکن است ، درک این موضوع به نوعی فنی به نظر برسد. من آن را برای شما ساده می کنم.
واقعیت اساسی این است:
هدف از این فرایند بهبود سختی سطح ورق های پلی کربنات است. سخت شدن سطح ویژگی های ذاتی مطلوب ورق پلی کربنات ضد مه را تضعیف نمی کند. این فقط به معنای برتری محصول نهایی است. تعدادی از شرکت های این صنعت فناوری کت سخت را انتخاب می کنند.

چرا فناوری سخت؟

نکته دیگری که اکثر مردم نمی فهمند این است که ، این فناوری منجر به موارد زیر می شود:

 1. محافظت پیشرفته در برابر اشعه ماورا بنفش. هر دو فیلم و ورق های پلی کربنات در صورت عدم درمان ، در معرض تابش UV زرد می شوند.
 2. مقرون به صرفه این به دلیل کاهش هزینه نگهداری است.
 3. مقاومت شیمیایی بهبود یافته
 4. صرف نظر از آب و هوا ، کیفیت نوری عالی.
 5. بهبود قابلیت هوا پذیری ، در نتیجه ، طول عمر بیشتر

در بیشتر موارد ، پوشش سخت در دو طرف ورق پلی کربنات اعمال می شود. به طور معمول ، ورق PC ضد خراش و ضد خراش ، که در یک طرف آن پوشانده شده است ، تمایل به ایجاد خراش دارد. این امر همچنان باعث کاهش دید می شود. در این مرحله ، تنها راز انتخاب ورق های پلی کربنات ضد مه با خاصیت ضد خراش ، تولید شده توسط شرکت های معتبر است.

ما لیستی از تمام شرکتهای معتبر تولید کننده محصولات ضد مه داریم. همچنین می توانید درخواست ها را به تیم فنی ما ارسال کنید. باکتری ها به ویژه در صنعت پزشکی و فرآوری مواد غذایی یکی از موضوعات مهم مورد توجه هستند. شما باید بدانید که چرا ورق PC ضد مه شما باید خاصیت ضد باکتری داشته باشد. دلیلی که چرا من در مورد ورق PC ضد مه و ضد باکتری بحث خواهم کرد.

چرا ما به اون احتیاج داریم؟

فقط در این صفحه بمانید ، من به زودی توضیح می دهم.

ورق PC ضد مه ، ضد باکتری

ماسک بهداشتی

من دیده ام که بیشتر مردم به صفحه PC ضد مه و ضد باکتری متوسل می شوند . این در صنایع پزشکی و فرآوری مواد غذایی رایج است. اما ، چرا به سراغ ورق های PC ضد باکتری برویم؟ خوب ، نیازهای کاربر نهایی بسیار پویا است. مصرف کنندگان همیشه به دنبال محصولی هستند که بتواند فراتر از یک هدف باشد. یعنی نه تنها مه را از بین می برد ، بلکه جنبه بهداشتی نیز بسیار مهم است. خاصیت ضد باکتریایی ورق های PC ضد مه فقط یک مزیت اضافه شده است.

این امر باعث می شود ورق پلی کربنات ضد مه برای استفاده های خاص مانند:

 1. تولید نوشیدنی
 2. مراکز درمانی و بهداشتی.
 3. صنایع فرآوری مواد غذایی.
 4. کشتارگاه ها
 5. آشپزخانه های رستوران ، مسکونی و تجاری.
 6. حمام و دوش.
 7. چراغ LED در فضای باز مانند چراغ کمپینگ ، چراغ هد و غیره
 8. سوپرمارکت ها و ساختمان های دام ، فقط به چند مورد اشاره می کنم.

من قصد ندارم به شما دروغ بگویم ، ورق های PC ضد مه ، ضد باکتری برای برنامه هایی که نمی توانیم از نظر بهداشت سازش کنیم بسیار توصیه می شوند.

محصولات بهداشت شخصی


از این نمونه ها متوجه خواهید شد که آنها فقط زندگی انسان را تحت تأثیر قرار می دهند. حرف مرا قبول نکنید ، این به خاطر مزایای بیشماری است که این محصولات ارائه می دهند. ممکن است من باید این مزایا را برجسته کنم. این به شما می فهماند که من در مورد چه چیزی صحبت می کنم.
مزایای اصلی ورق های PC ضد باکتری عبارتند از:

1. ایمن و قابل اعتماد

ضد باکتری ها ماده موثری دارند که اطمینان حاصل می کند سطح از هر گونه باکتری عاری است. این ایمنی را به هر قیمت تضمین می کند.

2. همه کاره بودن

صفحه PC دارای دو عنصر اصلی است – از بین بردن مه و باکتری ها.

3. مقرون به صرفه

4. سطح بهداشتی تمیز و صاف.

5. مقاوم در برابر لک شدن.

به یاد داشته باشید ، ورق های PC ضد مه و ضد باکتری این مزایا را در کنار مواردی که قبلاً ذکر کردم ، ارائه می دهند. یعنی خصوصیات فیزیکی و شیمیایی پلی کربنات ها در کنار خاصیت مه شکن. در حقیقت ، این یک راه حل ابتکاری با هدف بهبود عملکرد و قابلیت اطمینان محصولات موجود است. باور بیشتر این افراد برایشان دشوار است. به همین دلیل است که من باید نحوه عملکرد ضد باکتری را توضیح دهم.
مانند افزودنی های ضد مه و ضد سایش ، ماده افزودنی ضد باکتری که معمولاً استفاده می شود یک جز فعال است. بسته به سازنده محصول ، یک عمل بیو استاتیک و زیست کش را فراهم می کند.

این به چه معناست؟

این روش درمانی رشد باکتری ها را متوقف می کند و در نهایت باکتری ها را از بین می برد. بنابراین سطح بدون باکتری باقی می ماند و باعث بهداشت آن می شود. عمدتا ، آنها برای مطابقت با استانداردهای بهداشتی و بهداشتی تولید می شوند. به عنوان یک قاعده کلی ، فقط در صورت نیاز به انجام نوع خاصی از درمان در کنار خاصیت ضد مه ، انتخاب کنید. این روش های درمانی با هزینه اضافی ارائه می شوند.

از زمان خواندن این کتاب راهنما ، متوجه شدید که در مورد موارد زیر بحث کرده اید:

 1. مهشکن
 2. ضد الکتریسیته ساکن
 3. ضد سایش

این سه مورد انواع مختلفی از درمان را شامل می شوند. از آنجا که اصلی ترین نگرانی من خاصیت مه گرفتگی است ، من به انواع مختلف درمان ضد مه تمرکز خواهم کرد. این برنامه قصد دارد بینشی پیشرفته مانند دانش فنی در مورد این موضوع را به شما ارائه دهد.

منابع بیشتر در مورد راه حل ضد مه

1. بهترین توصیه های شما برای جلوگیری از مه آلود شدن عینک یا عینک های کاملا مهر و موم شده چیست؟

قسمت 5محلول ضد مه – اسپری ضد مه

اسپری ضد مه

تقریباً 63٪ ضد مه شناخته شده کلمه به صورت اسپری در می آید. این نباید محصول را برای شما بسیار پیچیده کند. من کاملا مطمئن هستم که شما با تعدادی از محصولات اسپری روبرو شده اید. کارایی و قابلیت اطمینان به تولید کننده بستگی دارد. با این حال ، به راحتی می توانم اسپری ضد مه را روی تمام محصولاتم بزنم. این نباید شما را نگران کند ، من همه چیز را توضیح خواهم داد ، فقط به خواندن ادامه دهید …

نحوه کار اسپری ها

“اسلحه” های اسپری برای اتمی کردن محلول ضد مه در اسپری های خوب طراحی شده اند. شوینده ضد مه که به طور مساوی بر روی سطح پخش می شود و هدر رفتن غیرضروری را به حداقل می رساند. وقتی نازل را روی یک سطح هدایت می کنید ، ذرات کوچک محلول ضد مه روی سطح می چسبد. این عملکرد مطلوب ضد مه را فراهم می کند.

نحوه استفاده از اسپری ضد مه

1. یک محلول ضد مه با کیفیت بخرید.
2. سطح مورد نظر را برای تمیز کردن ضد مه تمیز کنید.
بسته به محصول خود ، روش تمیز کردن توصیه شده را دنبال کنید.
3. محلول ضد مه را با پاشیدن سطح به طور مساوی استفاده کنید.
4. اجازه دهید خشک شود.

این خیلی ساده است!
هنگامی که من در مورد اسپری ضد مه صحبت می کنم ، اساساً این می تواند برای یک کاربرد عمومی باشد. حقیقت در مورد اسپری ضد مه این است که می توان آنها را برای مصارف خاص تولید کرد.

منظور من از این چیست؟

محصولات ضد مه زیر را پرداخت کنید:

باران x ضد مه

Rain X اصلی ترین محصولات ضد دافع آب بود که برای شیشه طراحی شده بود. در حال حاضر ، این شرکت طیف گسترده ای از محصولات ضد مه را تولید و به فروش می رساند.

ضد مه Rain Rain X چه ویژگی منحصر به فردی دارد؟

به زودی این را توضیح خواهم داد. اگر هرگز از ضد مه Rain X استفاده نکرده اید ، پس این می تواند زمان مناسب برای آزمایش آن باشد.

چرا اینو میگم؟

اینها را بررسی کنید:1. یک محصول ضد مه همه کاره که می تواند در آینه های داخلی و عینک های دریایی و خودرویی استفاده شود. این می تواند شرایط مطلوب و مرطوب آب و هوایی را تضمین کند.
2. ضد مه Rain X باقی مانده دود و مه آلودگی را در سطوح داخلی از بین می برد.
3. دمای متغیر را که می تواند باعث مه زدگی روی شیشه و پلاستیک شود ، تثبیت می کند.

اینها برخی از دلایل اصلی این است که این یک محصول پرفروش ضد مه ، به ویژه در صنعت خودرو است.

اسپری ضد مه ضد باران x برای ماشین

باز هم ، این عملکرد بالا تضمینی نیست ، شما باید دستورالعمل های استفاده از محصول را دنبال کنید.

این معامله است:

 1. از پارچه 100٪ نخی یا حوله کاغذی استفاده کنید.
 2. مقدار کمی ضد مه RainX® اعمال کنید ، سپس سطح آن را پاک کنید.
 3. بگذارید خشک شود ، سپس مجدداً آن را اعمال کنید تا حفظ شود تا سطح آن بدون مه باقی بماند.

با پیروی از این روش های ساده ، سطح شما بدون توجه به شرایط آب و هوایی بدون مه باقی خواهد ماند.
در بعضی مواقع ممکن است مه بر روی سطح ظاهر شود. این امر معمولاً به دلیل کاربرد زیاد RainX® است. سطح را با آب بپاشید و سپس به آرامی پاک کنید.

اسپری ضد مه Cressi

اسپری ضد مه Cressi

آیا می خواهید در برنامه شنای خود تغییر بزرگی ایجاد کنید؟

در اینجا معامله:
اسپری ضد مه Cressi را امتحان کنید. این یک راه حل مناسب برای همه مشکلات مه گرفتگی ارائه می دهد. با حداقل 5 دلار ، مه آلودگی دیگر مشکلی نخواهد داشت. من کاملا مطمئن هستم که شما با محصولات ضد مه Cressi روبرو شده اید . در صورت عدم وجود ، نگران نباشید ، دلیل نوشتن این مقاله است. من هنوز هستم ، تا محصولات ضد مه بیشتری را کشف کنم.

آیا می دانید Cressi یکی از تولید کنندگان برتر تجهیزات ورزش های آبی در جهان است؟

این یک شرکت ایتالیایی است و از سال 1946 در این صنعت فعالیت می کند. فرقی نمی کند که به تجهیزات شنا ، ماهیگیری نیزه ، غواصی یا غواصی نیاز دارید. این یک محیط بدون مه را تضمین می کند.

نقطه فروش اسپری ضد مه Cressi چیست؟

 1. محصولی همه کاره که با ماسک های غواصی ، محافظ صورت و عینک شنا کار می کند.
 2. مه زدگی یا مه زدگی را از بین می برد.
 3. حاوی 0٪ الکل است.
 4. استفاده آسان و کاربردی

حقیقت در مورد اسپری ضد مه Cressi این است که ، اگر روش صحیح را دنبال کنید ، به شما خدمات بهینه می دهد.

جزئیات اسپری ضد مه cressi


با این حال ، نمی توانم بگویم که یک اسپری کامل برای مشکل مه است.

چرا اینو میگم؟

این یک راه حل دائمی برای این مشکل ارائه نمی دهد. به عنوان مثال ، شما باید مرتباً دوباره درخواست دهید. ممکن است بعد از 2 تا 3 ساعت درس باشد. به همین دلیل می خواهم درباره یک اسپری ضد مه دیگر بحث کنم. بنابراین ، محصول بعدی ضد مه ما:

اسپری ضد مه Tyr

هنگامی که به اسپری های ضد مه در ایالات متحده اشاره می کنید ، قطعاً محصولات TYR Sport Inc در بالای لیست قرار خواهند گرفت. این یکی از آن شرکت هایی است که تمرکز خود را روی تجهیزات تفریحی مانند چرخ دنده شنا قرار داده است.

اما ، چرا من این محصول را در لیست خود دارم؟

در صورت نیاز به یک محصول ضد مه که تضمین می کند همه در یک راه حل مشکل مه گرفتگی وجود دارد ، من اطمینان دارم که بهترین است. به سادگی می توانید آن را به عنوان یک روش تمیز کننده و ضد مه توصیف کنید. خوب ، این از آزمایش های مختلفی که من انجام داده ام درست است. من می دانم که این ممکن است تعجب آور باشد ، به خصوص برای خوانندگانی که فکر می کردند ما همه انواع اسپری های ضد مه را بررسی کرده ایم. محصولات بیشتری هنوز مورد بحث قرار گرفته است. در حقیقت ، حتی موارد برتر. فقط کافی است در این صفحه بمانید تا اطلاعات بیشتری کسب کنید.

حقیقت در مورد این محصول که قبلاً نگفته ام این است:

 1. روند درخواست ساده ؛ روی سطح اسپری کنید و سپس تمیز کنید.
 2. سطح را تمیز و پوشش می دهد.
 3. چند منظوره برای عینک و عینک فرموله شده است.
 4. 3 ماده اساسی: الکل ایزوپروپیل ، آب و مواد شوینده

مانند سایر اسپری های ضد مه ، استفاده از محصول وی ساده است.

چطور؟

 1. سطح خود را تمیز کنید
 2. اسپری را به طور یکنواخت استفاده کنید.
 3. با استفاده از یک پارچه نرم پاک کنید.
 4. قبل از آزمایش روی لنزهای ضد بازتاب ، از خشک و شفاف بودن آن اطمینان حاصل کنید.

مطمئناً این کار آسانی نیست؟

بله فراموش نکنید ، این آخرین اسپری ضد مه در لیست ما نیست. آخرین باری که آن را آزمایش کردم ، برای عینک دویدن یا عینک مخصوص مسابقه من نتیجه مطلوبی نداشت .

عینک مسابقه ای
در اینجا محصولی ارائه می شود که شما را از این کابوس نجات می دهد:

تف ضد مه

تف ضد مه

آیا شما به یک محصول ضد مه سازگار با محیط زیست نیاز دارید؟

خوب ، تف ضد مه می تواند انتخاب مناسبی برای تمام نیازهای شما باشد.

چرا اینطور می گویم؟

این نکته اساسی است: ضد مه تف از مواد طبیعی تولید می شود. یعنی از فرمول غیر سمی برخوردار است. شما نباید نگران این باشید که عینک های ورزشی یا ساییدگی چشم تحت تأثیر این محصول قرار بگیرند. در حالت ایده آل ، این یک محلول ضد مه تجزیه پذیر است. در صورتی که به محیط زیست اهمیت می دهید ، تف ضد مه می تواند گزینه بهتری برای شما باشد. ضد مه Spit یک اسپری همه کاره در بازار است. تقریباً برای همه مواد کار می کند. خواه دارای محافظ صورت پلاستیکی یا شیشه ای باشید یا سایشی. مجدداً از اسپری برای مصارف خشک و مرطوب استفاده می شود.

می توانید تقریباً برای همه موارد مانند موارد زیر استفاده کنید:

 1. ماسک های شیرجه
 2. ماسک های پینت بال
 3. خنده هایی مانند ورزش ، اسکی و ایمنی.
 4. محدوده ها
 5. دوربین شکاری
 6. پنجره ها

خوب ، همانطور که مشاهده کردید ، من به عینک شنا اشاره نکرده ام. ضد مه شکن برای این تجهیزات توصیه نمی شود. به همین دلیل است که من در چند پاراگراف بعدی در مورد 3 اسپری ضد مه دیگر بحث خواهم کرد.
به خواندن ادامه دهید …
واقعیت دیگری که باید در اینجا به آن اشاره کنم این است که این اسپری ضد مه یک راه حل طولانی مدت برای مشکلات مه گرفتگی را تضمین می کند. مجدداً ، این همچنین تعدادی از ویژگی ها را با محصولات دیگری که قبلاً ذکر کردم به اشتراک می گذارد.

بنابراین ، واقعیت اساسی در اینجا چیست؟

شما باید بتوانید تمام اسپری های ضد مه را مقایسه کنید. این یک روش عالی برای دستیابی به یک راه حل طولانی مدت است. فراموش نکنید که در پایان این کتاب راهنما ، ما در مورد شرکت های بزرگ تولید ضد مه در این صنعت بحث خواهیم کرد. این واقعاً اساسی است.

آرنا ضد مه

آرنا ضد مه

آیا اسپری ضد مه آرنا را امتحان کرده اید؟

خوب ، اگر این کار را نکرده اید ، قبل از درک برخی از حقایق اساسی در مورد آن ، این کار را نکنید.
اینجا می رویم:
این دقیقاً همان چیزی است که در اوایل آن قول داده بودم – اسپری ضد مه برای عینک شنا. اسپری های ضد مه آرنا یک انتخاب مناسب برای این کار خاص است. این محیط بدون مه را تضمین می کند ، بنابراین ، دید بهتر است. این حقیقت در مورد اسپری ضد مه آرنا و اینکه چرا من آن را برای شما توصیه کرده ام این است: اسپری مخصوص عینک شنا طراحی شده است. در واقع ، آرنا در صنعت دو و میدانی یک نام محبوب است.

این دارای یک ترکیب شیمیایی منحصر به فرد است:

 • 70٪ اسپری ضد مه آب است.
 • 2٪ پلی اتیلن گلیکول.
 • 28٪ پلی اکسی اتیلن سوربیتان.

همانطور که مشاهده می کنید ، این توازن خوبی بین کلیه اجزای اساسی اسپری ضد مه برای عینک شنا است. استفاده و کاربرد آن نیز ساده است. با گفتن همه اینها ، فکر می کنم باید به سمت اسپری ضد مه بعدی برویم. نگران نباشید ، ما در فصل بعدی درباره فیلم های ضد مه بحث خواهیم کرد. شما هنوز چیزهای زیادی برای یادگیری دارید.
اجازه دهید برخی از حقایق را در مورد:

ضد مه غواصی

ضد مه غواصی


من کاملا مطمئنم که ماسک های غبار مه آلود واقعاً ناامیدکننده هستند. این کار احتیاط را برای دستیابی به یک محلول پیشرفته ضد مه ایجاد می کند.

چرا شما باید ضد غبار را در نظر بگیرید؟

1. عملکرد بالا
این یک محافظت طولانی مدت از مه در همه شرایط آب و هوایی را فراهم می کند. این فارغ از تغییر دما و رطوبت است.

2. پایدار و سازگار با محیط زیست
آنها نه به قاب های پشتیبانی لاستیکی آسیب می رسانند و نه به سیلیکون. علاوه بر این ، غیر سمی و قابل تجزیه زیست است.

3. فرمول فاقد الکل آن را برای تمام لنزهای پلاستیکی و شیشه ای مناسب می کند.
ضد مه زدگی دارای ویژگی های مختلفی با محصولات ضد مه دیگر است که در بالا ذکر کردیم. قبل از شروع بحث در مورد فیلم های مختلف ضد مه ، بگذارید آخرین اسپری ضد مه را به شما معرفی کنم .

محلول ضد مه Aqua کره

آیا شما یک ساییدگی چشم یا صفحه نمایش قبل از درمان دارید؟

محلول ضد مه Aqua کره

این یکی از آن کالاهایی است که بدنبال آن بوده اید.

چرا؟

لنزهای Aqua Sphere

این محصول ضد مه به طور خاص برای لنزهای Aqua Sphere بهینه شده است. بنابراین ، اگر یکی از این موارد را دارید ، این می تواند یک انتخاب مناسب برای شما باشد. در شرایطی که فرد می خواهد به یک دید کاملاً شفاف دست یابد ، مفید است. این هنگام صحبت از ماسک شنا و عینک زدن بسیار مهم است. در صورت استفاده از لنزهای عینک پیش تیمار شده ، محلول ضد مه Aqua Sphere می تواند انتخاب بهتری برای شما باشد. برای پاسخگویی به معیارهای کیفیت مورد نیاز آزمایش شده است. به طور معمول ، اثربخشی چنین لنزهایی را افزایش می دهد. باید توجه داشته باشید که استفاده از این محصول منوط به اخطارهای ایمنی خاصی است. فراموش نکنید که به دستورالعمل های Aqua کره مراجعه کنید. هنگامی که این فصل را به پایان می رسانم ، مایلم بگویم که ، اسپری ضد مه فقط یک اقدام پیشگیرانه است و یک راه حل دائمی ارائه نمی دهد. هیچ یک از محصولات ذکر شده در بالا 100٪ کامل نیست.

چرا اینو میگم؟

آیا می توانید شرایطی را تصور کنید که مجبور شوید بعد از هر 12 ساعت یا 1 روز اسپری ضد مه بزنید؟ کاملا غیر قابل تصور است. شاید روندی خسته کننده و پر از دردسر.
نکته اصلی:
اسپری های ضد مه یک راه حل کامل برای رفع مشکل مه گرفتگی ارائه نمی دهند. به همین دلیل است که احساس می کنم باید محصولات جدید ضد مه را به شما معرفی کنم.

این شامل:

 1. ورق پلاستیکی ضد مه.
 2. درمان پوشش ضد مه.
 3. فیلم ضد مه.

این سه گزینه نسبت به اسپری های ضد مه برتری دارند. این دلیل سرمایه گذاری شرکت ها در این فناوری است.

منابع بیشتر:

1. دلیلی که چرا اسپری های ضد قارچ همیشه کار نمی کنند

قسمت 6 Anti Fog Application – روکش کلاه ایمنی ضد مه

روکش کلاه ایمنی موتورسیکلت ضد مه

در این فصل ، من کاربردهای مختلف پوشش ضد مه و فیلم ها را روی محصولات مختلف کشف می کنم.

برای هدف این فصل ، من به موارد زیر توجه خواهم کرد:

 1. روکش کلاه ایمنی موتور سیکلت
 2. روکش هاکی
 3. روکش های فوتبال
 4. روکش خلبان
 5. درج های پارچه ای
 6. روکش های تنفسی صورت کامل
 7. روکش های پینت بال
 8. درج های محافظ اسنورکل

متوجه خواهید شد که این بخش بر روی تجهیزات ایمنی محافظت از صورت تمرکز خواهد کرد. همانطور که در مورد هر محصولی بحث خواهم کرد ، متوجه خواهید شد که نیاز به داشتن فیلم یا پوشش ضد مه است. این مربوط به هر محصولی است که در بالا ذکر شده است. آنها تنها محصولی هستند که صرف نظر از شرایط آب و هوایی ، دید واضح را تضمین می کنند. در ابتدا با ارائه یک نمای کلی از روکش های کلاه ایمنی شروع می کنم. این است که و چرا شما به آنها نیاز دارید. روکش کلاه ایمنی یک سطح شفاف یا نیمه شفاف است که برای محافظت از چشم و صورت طراحی شده است. آنها از مواد مختلفی مانند شیشه تقویت شده ، پلاستیک یا پلی کربنات تولید می شوند. علاوه بر این ، طراحی های مختلف برای صنایع مختلف. موادی که در بالا ذکر کردم از نظر ذاتی در برابر مه مقاوم نیستند. این دلیل اصلی است که شما به فیلم و پوشش ضد مه نیاز دارید.

روکش کلاه ایمنی موتورسیکلت ضد مه

کلاه ایمنی موتور سیکلت

آیا شما علاقه مند موتورسیکلت هستید؟ سپس شما باید یک کلاه ایمنی ضد کلاه موتور سیکلت را در نظر بگیرید . به عنوان یک موتورسوار ، داشتن یک روکش کلاه ایمنی که در هنگام هوای مرطوب یا هنگام نوسان دما مه می شود ، یک پدیده آزار دهنده است. این می تواند خطرناک باشد و دلیل اصلی بیشتر تصادفات است.

بنابراین ، چگونه می توانید این مشکل را برطرف کنید؟

خوب ، شما باید پوشش یا فیلم ضد مه را انتخاب کنید. این تنها راه مطمئن برای داشتن زندگی بدون مه است. تعدادی از شرکت ها در این صنعت سرمایه گذاری کرده اند و چیز خوب ، راه حل های دائمی در دسترس است. به عنوان مثال ، WeeTect Anti-fog Visor Inserts. آنها عملکرد بالایی را برای محافظ های کلاه ایمنی موتور سیکلت تضمین می کنند. من بیشتر در مورد درج ضد مه در پایان این فصل بحث خواهم کرد. علاوه بر این ، سازگاری یک مسئله مهم است که تولیدکننده کلاه ایمنی موتور سیکلت باید با آن مقابله کند.

https://youtube.com/watch?v=6L9Mu0KUOuU%3Ffeature%3Doembed%26wmode%3Dopaque

ممکن است من باید این چند نکته را روشن کنم:

 1. انتخابات مواد نقش بسزایی دارد. به این معنی که ، انتخاب روکش کلاه ایمنی موتورسیکلت ضد مه به نوع مواد روبند بستگی دارد.
 2. کارایی؛ محصولات ضد مه دارای معیارهای مختلف عملکردی هستند.
 3. برای عملکرد مطلوب ، روبند باید با استانداردهای CE مطابقت داشته باشد
 4. فقط در صورت لزوم از طرح های سفارشی استفاده کنید.

من تعدادی از مزایایی را که محافظ کلاه ایمنی موتور ضد مه ارائه می دهند ذکر کردم.

آنها عبارتند از:

 1. بنابراین ، اعوجاج کم ، وضوح نوری را افزایش می دهد.
 2. پیشرفته برای مقاومت
 3. مقاومت در برابر ضربه و سایش بهبود یافته است.
 4. تطبیق پذیری ، انطباق پذیری و انعطاف پذیری ؛ این امکان را برای شما فراهم می کند که صرف نظر از مارک تجاری آن را به هر روکش کلاه ایمنی موتور سیکلت اختصاص دهید.
 5. مزیت هزینه

همه محافظ های ضد مه موجود در بازار عملکرد برتر و قابل اطمینان را تضمین نمی کنند. این دلیل اصلی است که شما باید محصولات را از شرکت های معتبر خریداری کنید. من در ادامه به بحث در مورد انواع دیگر روبروهایی که در کاربردهای مختلف استفاده می شوند ، ادامه می دهم و حتی عناصر مهم را اضافه می کنم. البته ، انتخاب روبرو خاص ممکن است توسط بسیاری از عوامل تعیین شود. من آنها را در این بخش بررسی خواهم کرد. این بر اساس یک برنامه خاص است. فیلم ها و پوشش های ضد مه موجود با اکثر محافظ های کلاه ایمنی موتور سیکلت سازگار است. آنچه مهم است روش نصب توصیه شده است. در صورت عدم درک مطلب یا نیاز به توضیحات بیشتر ، می توانید با تیم فنی ما تماس بگیرید.

محافظ هاکی ضد مه

روکش های استاندارد هاکی


محافظ هاکی بخشی از نیازهای ایمنی است که هر بازیکن دارد. به این دلیل است که روکش ها آسیب های صورت و چشم را کاهش می دهد. تعدادی از روکش های کلاه ایمنی هاکی از پلاستیک های شفاف مقاوم در برابر ضربه ساخته می شوند. در بیشتر موارد ، پلی کربنات ماده کاملی برای این کار است. انتخاب یک ماده خاص یک فرآیند دقیق است که در آن تولید کننده باید چندین آزمایش انجام دهد. این اطمینان می دهد که شما به هر قیمتی محافظت می شوید. خطرات احتمالی برای هر بازیکن هاکی شامل چوب یا توپ هاکی است. بنابراین ، روکش ها تحت آزمایش های دقیق قرار می گیرند.

این آزمایشات شامل موارد زیر است:

 • سایش
 • قدرت انکساری
 • مقاومت در برابر ضربه
 • سختی
 • ویسکوزیته
 • پیری UV
 • ضد مه ، فقط چند مورد را ذکر کنم.

علاوه بر این ، شرکت های تولید روکش هاکی فرایندهای تولید موثر و قابل اتکا را در پیش گرفته اند. به عنوان مثال ، بیشتر شرکت های تولیدی از قالب تزریق استفاده می کنند . همچنین می توانید طرح های سفارشی را انتخاب کنید. این ممکن است شامل درمان خاصی مانند پوشش سخت یا رنگ اضافی باشد.

در گذشته نه چندان دور متوجه شده ام که اکثر تولیدکنندگان سعی می کنند تکنیک هایی را اتخاذ کنند که تضمین کند:

 1. سازگاری در کیفیت محصول نهایی.
 2. وضوح نوری برتر.
 3. انعطاف پذیری در طراحی و استفاده.
 4. دقت در نیازهای بعدی
 5. مقرون به صرفه
کلاه ایمنی هاکی با سپر پلی کربنات

با وجود همه این پیشرفت ها ، مه یک مشکل اساسی است که شرکت های تولید کننده باید با آن مقابله کنند. به عنوان یک بازیکن هاکی ، پوشش شما باید عملکرد نوری بهینه را تضمین کند. پارچه ای که مه آلود می شود فقط عملکرد شما را در بازی تضعیف می کند ، درصورت آسیب دیدگی های غیر ضروری ، تنها می ماند.
من قبلاً اشاره کردم که این روکش ها در صورت عدم درمان ، همیشه مه می شوند. این بدان معنی است که ، شما به یک محافظ هاکی ضد مه نیاز دارید. شما به یک درمان موثر نیاز دارید که برای مدت زمان طولانی موثر خواهد بود. این به اسپری ضد مه نیاز ندارد که فقط برای 4 تا 12 ساعت موثر است.
در این مرحله است که شما به محصولات ضد مه پیشرفته مانند پوشش و فیلم نیاز دارید. به عنوان یک متخصص ، شما باید از تمام روش های مشکوک برای از بین بردن مه در روی کلاه ایمنی هاکی چشم پوشی کنید. افرادی را پیدا خواهید کرد که درباره محصولات دیگر مانند صابون شستشو یا شامپو صحبت می کنند. این استدلال ها که هیچ تحقیق علمی آنها را تأیید نمی کند. من آنها را وسیله غیر متعارف برای از بین بردن مه می دانم.

محافظ هاکی ضد مه

محافظ هاکی ضد مه تنها روش اثبات شده برای اطمینان از م effectiveثر بودن این لباس ورزشی در همه شرایط آب و هوایی است. پوشش ها و فیلم های ضد مه برای همه شرایط آب و هوایی بهینه شده اند. تا زمانی که یکی را از یک شرکت معتبر خریداری کرده باشید ، در تمام شرایط آب و هوایی پارچه محافظ پاک می ماند. محصولات ضد مه که ما در روکش هاکی استفاده می کنیم مشابه محصولاتی است که در روکش کلاه ایمنی موتورسیکلت استفاده می شود. در واقع ، برخی جهانی هستند.

https://youtube.com/watch?v=RpEra995LVI%3Ffeature%3Doembed%26wmode%3Dopaque

اینجا چه حرفی می زنم؟

برای درمان این دو می توانید یک نوع پوشش یا فیلم ضد مه را انتخاب کنید. تا زمانی که آن را از یک شرکت معتبر خریداری کنید ، 0٪ را تجربه خواهید کرد. خواهید فهمید که روکش کلاه ایمنی موتور سیکلت و هاکی از یک نوع پلاستیک – پلی کربنات ساخته شده است.

آیا در صنایع فرآوری شیمیایی کار می کنید؟

اگر بله ، پس من حدس می زنم که مدیریت شما باید اصرار بر استفاده از ضد آفتاب گیر تنفسی صورت را داشته باشد. این وسیله ایمنی بعدی است که من قبل از شروع استفاده از محافظ فوتبال ضد مه ، به طور خلاصه در مورد آن صحبت خواهم کرد .

ضد آفتاب گیر تنفسی کامل صورت

ماسک تنفس کامل صورت


روکش تنفسی صورت کامل یک وسیله ایمنی حیاتی در صنایع فرآوری شیمیایی است. مانند سایر صنایع ، مه هنوز هم در چنین فرآیندهای تولید مسئله ساز است.

در حقیقت ، در چنین شرایطی کنترل مه دشوار می شود. این از این واقعیت است که ، رطوبت و دما به طور نامنظمی در نوسان هستند. در چنین شرایطی ، شما چاره ای ندارید ، اما به دنبال یک محافظ تنفسی ضد چهره کامل با مه و هر دو عنصر آب دوست و آبگریز باشید.

آیا به خاطر می آورید که در مورد فیلم های آب دوست و آبگریز چه گفتیم؟

خوب ، انتخاب دقیق چنین پوشش ضد مه یا فیلم بسیار حیاتی است. به عنوان یک قاعده کلی ، شما باید عملکرد و قابلیت اطمینان پوشش ضد مه را در نظر بگیرید. مانند بخشهای قبلی ، من اصرار بر خرید محصول از یک شرکت معتبر دارم.

ماسک تنفسی صورت کامل WeeTect من (WFFRV) هرگز مرا ناامید نکرده است. در واقع ، این سازگار با تمام فیلم ها و پوشش های ضد مه من استفاده کرده است. این یک جنبه حیاتی است که اکثر مردم نادیده می گیرند ، در عین حال بسیار مهم است. هنگامی که من از یک محافظ تنفسی ضد چهره کامل ضد مه صحبت می کنم ، اساساً محصولی است که وضوح نوری 100٪ را تضمین می کند. شرایط آب و هوایی مهم نیست.

این تجهیزات ایمنی در پیکربندی ها و طرح های مختلف موجود است. به عنوان مثال ، شما می توانید به یک جلو نصب شده با یک فیلتر ماسک تنفسی تمام چهره ممکن است با طراحی روکش نیمه کروی باشد. جدا از دو محصولی که در بالا به آنها پرداختیم ، پارچه محافظ ضد مه یک وسیله ایمنی رایج است.

آیا شما یک بازیکن فوتبال هستید؟ آیا به وسیله ایمنی ضد مه نیاز دارید؟ این می تواند یک راه حل مناسب برای شما باشد.

روکش فوتبال ضد مه

Football Visor 13

من با تعدادی از مردم ملاقات کرده ام که فکر می کنند فقط بازیکنان هاکی هستند که نیاز به محافظ صورت دارند. این درست نیست. فوتبالیست ها ، به ویژه آنهایی که فوتبال آمریکا بازی می کنند ، به محافظت از صورت نیاز دارند. با این حال ، این به تنهایی کافی نیست ، آنها به یک محافظ صورت با بهترین ویژگی های نوری نیاز دارند. یعنی مه ندارند.

بازهم ، حقیقت ماجرا این است که همه محافظ های فوتبال مثر نیستند. این فارغ از اینکه تولید کننده قالب تزریق یا هر فرآیند تولید دیگری را اتخاذ کرده باشد. این روشی محبوب برای تولید این محصولات است. روبرو باید الزامات ASTM و CE را داشته باشد.

البته آنها در پیکربندی های مختلفی از قبیل روکش های تیره و رنگی فوتبال نیز موجود هستند. انتخاب مواد با مقاومت در برابر ضربه بالا ، از نظر ابعاد پایدار یا مقاومت در برابر سایش ممکن است کافی نباشد. بدون راه حل خوب ضد مه ، بازیکنان نمی توانند از روکش استفاده کنند. به همین دلیل است که من بر استفاده از محافظ های فوتبال ضد مه کارآمد و قابل اعتماد اصرار دارم. مانند هاکی ، بازیکن تمایل به نفس کشیدن و بیرون رفتن با سرعت بیشتری دارد ، به خصوص هر زمان که در حال دویدن است.

این نشان می دهد که ، سطح روکش فوتبال هم تحت شرایط رطوبت و هم تغییر دما قرار می گیرد. به همین دلیل است که برخی از شرکت های تولید کننده محصولات ضد مه ، پوشش ضد مه آب دوستانه و آبگریز را انتخاب می کنند. تا کنون ، من در مورد سه محصول اصلی بحث کرده ام. من می خواهم بگویم که آنها دارای طیف گسترده ای از ویژگی ها هستند. برای موتور سیکلت / هاکی می توانید از پوشش ضد مه یا فیلم استفاده کنید.

یک حقیقت ساده در مورد پارچه محافظ ضد مه این است: واقعیتی که عملکرد بهینه را تضمین کند ، هنگام استفاده در روکش موتورسیکلت یا هاکی شما را ناامید نخواهد کرد. در گذشته نه چندان دور ، مقامات مشتاق اطمینان از پایبندی همه رشته های ورزشی به مجموعه قوانین هستند. این قوانین از ایمنی بازیکنان اطمینان می دهند.

ممکن است من باید یکی دیگر از تجهیزات ایمنی – ماسک پین بال را کشف کنم. آیا به محصول ضد مه نیاز دارد؟ خوب ، من این را در چند پاراگراف بعدی توضیح خواهم داد ، به خواندن ادامه دهید.

منابع بیشتر:

1. چگونه می توان از مه گرفتگی بازدید کنندگان فوتبال جلوگیری کرد

2. نحوه محافظت از محافظ و محافظ در برابر مه زدگی  (فیلم)

3. تبدیل نوری کلاه ایمنی ورزشی SHOC

ماسک پینت بال ضد مه

ماسک توپ رنگی

آیا شما یک بازیکن پینت بال یا علاقه مند هستید؟

من می دانم که شما به دنبال یک ماسک پینت بال راحت ، مقاوم در برابر سایش و ضد ضربه هستید. علاوه بر این ، باید با استانداردهای ASTM و CE مطابقت داشته باشد. من می دانم که بیشتر مردم اثربخشی ماسک های پینت بال را فراموش می کنند.

چرا اینو میگم؟

در هر مورد خاص ، شما باید اثر یک ماسک پینت بال ضد مه را در نظر بگیرید. در بازی پینت بال می توانید حریف خود را از طریق برچسب زدن با رنگ محلول در آب ، در صورت مشاهده واضح ، از بین ببرید. علاوه بر این ، فناوری پینت بال توسط سازمان های دیگری مانند سازمان های پیش نظامی و امنیتی پذیرفته شده است.
بیشتر افراد تمرکز خود را به دست آوردن بهترین تجهیزات پینت بال می دهند و اهمیت ماسک پینت بال ضد مه را نادیده می گیرند. با توجه به اینکه شما از ماسک به طور مداوم استفاده خواهید کرد ، مهمترین عامل ساختن آن بدون مه است. هنگامی که شما یک محصول ضد مه موثر داشته باشید ، خواهید دید که به وضوح می توانید از بازی لذت ببرید.

باز هم ، توانایی انتخاب ماسک موثر و قابل اعتماد با مواد مناسب ضد مه همچنان نقش اساسی دارد. بهتر است برخلاف اسپری های ضد مه ، پوشش ضد مه دائمی را انتخاب کنید. دلیل این امر این است که ، آنها فقط برای مدت کوتاهی مه ماسک را آزاد نگه می دارند.

منابع بیشتر:

1. چگونه ماسک خود را از مه گرفتگی دور نگه داریم

2بهترین راه حل ها برای مه شوی عینک

به غیر از ماسک پینت بال ضد مه ، محصول دیگری که ارتباط نزدیکی با این ماده دارد:

روکش خلبان ضد مه

خلبان روباز

تجهیزات در صنعت هوافضا در طول سالها پیشرفت کرده است و این واقعیتی است که ما نمی توانیم آن را رد کنیم. بعنوان مثال ، از رول های خلبان ضد مه استفاده کنید . خلبانان برای انجام کارهای روزمره خود بسیار به کلاه ایمنی وابسته هستند. برخلاف روکش موتورسیکلت یا هاکی ، این کلاه ایمنی و کلاه ایمنی تولید می شوند تا دارای معیارهای عملکرد بالا باشند.

تاکنون تعداد زیادی روبند خلبان از جمله روکش کلاه ایمنی هلیکوپتر در سطح بازار موجود است. از آنها به عنوان ماسک خلبان جنگنده نیز یاد می شود. هر خلبان انتظار دارد که این تجهیزات در برابر ضربه و مقاومت در برابر سایش بالا ، توانایی تضمین شفافیت نوری 100٪ را داشته باشد.

منظور من از این چیست؟

برای اهداف این بحث ، من عمدتاً به جنبه ضد مه شکن خلبان توجه خواهم کرد. این ستون های اصلی عملکرد بهینه را تشکیل می دهد. ابتدا اجازه دهید شما را به اولین فصل خود برگردانیم ، جایی که در مورد اسپری های ضد مه بحث کردیم.

به نظر شما آیا آنها گزینه مناسبی برای محافظ های خلبان ضد مه هستند؟

نه ، نمی توان از آنها استفاده کرد. همانطور که قبلاً گفتم ، در واقع دلیل اصلی این است که من محصولات ضد مه پیشرفته مانند پوشش ها و فیلم ها را به شما معرفی کردم. آنها یک راه حل دائمی ضد مه هستند. من این را بیشتر توضیح خواهم داد ، به خواندن ادامه دهید …
در حقیقت ، شما انتظار ندارید که یک خلبان هواپیمای جنگنده هنگام پرواز کلاه ایمنی خود را برداشته و آن را با اسپری ضد مه درمان کند. این مسخره خواهد بود زیرا یک هواپیمای جنگنده با سرعتی بیش از 800 کیلومتر در ساعت حرکت می کند. واقع بینانه نخواهد بود و هرگز اتفاق نخواهد افتاد. به آن فکر نکن

بنابراین ، کدام گزینه را داریم؟

پوشش ضد مه و فیلم ها. این محصولات یک راه حل کامل برای حل این مشکل ارائه می دهند. از وضوح نوری برتر مطمئن خواهید بود. به طور معمول ، این کلاس 1 نامیده می شود. با سرعتی که در بالا نشان داده شد ، هر ماده ای که بینایی را تاری کند فقط منجر به یک حادثه مرگبار می شود.

در واقع ، هیچ خلبان آمادگی چنین خطراتی را ندارد ، می توانید؟

مهم نیست که یک نوع سری روکش انتخاب کنید. روکش خلبان WeeTect (WPV) ، منشور روبرو ، لبه روبرو یا پلاتین روبرو باشد. می توانید از پیچیده ترین نام های صنعت تصویر بگیرید. هر خلبان فقط علاقه مند خواهد بود که آیا از روبوت خلبان ضد مه مناسب استفاده کرده اید یا خیر. بر خلاف سایر صنایع مانند موتور سیکلت یا ورزش ، تمام رول های خلبان ضد مه در شرایط نامساعد جوی و محیطی آزمایش می شوند. این اطمینان می دهد که تمام روکش های کلاه ایمنی خلبان یکپارچگی عملکرد خود را از دست نمی دهند. بگذارید یادآوری کنم که خلبانان در شرایط آب و هوایی دستخوش تغییر شدید می شوند. بنابراین ، آنها به یک محصول ضد مهاب موثر نیاز دارند.

چرا همه اینها را می گویم؟

روکش خلبانان ضد مه باید راه حل های ابتکاری برای هرگونه مشکل مه گرفتگی ارائه دهند. به همین دلیل است که اقدامات ایمنی یا استانداردهای بی شماری را پیدا می کنید که انتظار می رود هر سازنده ای آنها را رعایت کند. به عنوان مثال ، روکش های خلبان باید با ECE 22.05 مطابقت داشته باشند. از بین تمام برنامه های ضد مه دیگر که من در مورد آنها بحث کردم و مواردی که هنوز در مورد آنها بحث نخواهم کرد ، رول خلبان ضد مه به سطح بالایی از فن آوری ساخت و آزمایش نیاز دارد. فقط تعداد کمی از شرکت ها در جهان مجوز ساخت چنین تجهیزات را دارند. می توانید لیستی از شرکت ها را در انتهای این کتاب راهنما مرور کنید. قبل از پایان دادن به این فصل ، بگذارید قبل از نتیجه گیری با درج های ضد مه ، ضد ماسک اسنورکل و ماسک شیرجه را مرور کنم.

ماسک اسنورکل ضد مه و ماسک شیرجه

ماسک شیرجه

چه زمانی ماسک غواصی یا غواصی را برای استفاده بی خطر می دانید؟

من می دانم که این یک قسمت اساسی از فرآیند آماده سازی قبل از استفاده از این تجهیزات است. شاید بتوانم حدس بزنم که باید به چه چیزی فکر کنید: آنها را از یک مارک معتبر ، ماسک غواصی یا غواصی با کیفیت بالا و با دوام بخرید. البته حق با شماست ، اما آیا می دانید تجهیزات غواصی که مه زدگی باشد بسیار کسل کننده است و در بعضی مواقع منجر به تصادف می شود؟ خوب ، به همین دلیل است که من اصرار دارم بهترین ماسک اسنورکل ضد ماسک و ماسک شیرجه را انتخاب کنم.

استفاده از ماسک اسنورکل ضد مه مناسب و ماسک شیرجه برای لذت بردن شما مهم است. وقتی فشار می آورید که دید واضحی هنگام غواصی داشته باشید خسته کننده و کسل کننده می شود. این یکی از ارزان ترین و مقرون به صرفه ترین روش برای از بین بردن مه گرفتگی است. هنگامی که نوع مناسب ضد مه را انتخاب می کنید ، دید کاملاً شفاف و تضمینی برای شما تضمین می شود. به یاد داشته باشید ، این مشکل به دلیل رطوبت ایجاد شده در ماسک شما است.

بسته به محیط خود می توانید پوشش ضد آب یا آبگریز یا آب دوستانه را انتخاب کنید. پس از بحث در مورد انواع مختلف محافظ و ماسک ضد مه ، لازم است که در مورد یکی دیگر از تجهیزات مهم ضد مه بحث کنم. ممکن است با درج ضد مه برخورد کرده باشید.

میدونی این چیه؟

اگر کلاه ایمنی موتورسیکلت یا هر وسیله ایمنی دیگری دارید ، حتماً با آن برخورد کرده اید. نگران نباشید ، من آن را توضیح می دهم.
اینجا می رویم:

درج ضد مه

https://www.youtube.com/embed/8DhCkcwvBRE?feature=oembed&wmode=opaque
درزهای ضد مه در صنعت به یک نام مشهور تبدیل شده اند.

چرا؟

این به دلیل عملکرد قابل اعتماد و موثر آنها است. من مطمئن هستم که ممکن است برخی از خوانندگان از خود بپرسند که من در مورد چه چیزی صحبت می کنم. توضیح خواهم داد. درج های ضد مه ، لنزهای کوچکی هستند که می توانید برای از بین بردن مه ، روی پارچه های کلاه ایمنی قرار دهید.

این کمی متفاوت از سایر محصولاتی است که در بالا بحث کردم ، مانند پارچه های مخصوص موتور سیکلت ، هاکی یا فوتبال. هنگامی که من در این موضوع کاوش می کنم ، در این مورد بیشتر خواهید آموخت. این یک محصول منحصر به فرد نیست ، بلکه یک فیلم ضد مه است که شبیه شکل روکش با چسب پشت است. سالهاست که دارندگان روکش کلاه ایمنی بر این باورند که این یکی از م accessثرترین لوازم جانبی تولید شده است.

بنابراین ، چرا درج های ضد مه مهم است؟

من این را به زودی توضیح خواهم داد ، فقط در صفحه با من باشید. ابتدا اجازه دهید تأکید کنم که کیفیت درج ضد مهاب عملکرد و اثر بخشی آن را تعیین می کند. به همین دلیل است که شرکت های این صنعت اصرار دارند که همه محصولات باید با استانداردهای ANSI و EN مطابقت داشته باشند.

این دلیل دلیلی است که شرکتها همیشه اطلاعات داده های خود مانند دیوپتر (ECE 22.05) ، مه (ASTM D 1003) ، اوقات فراغت از مه (ECE 22.05 / ECE 324) و سختی را به اشتراک می گذارند ، فقط به ذکر چند مورد. از سازنده درج کننده ضد مه خود یک برگ داده کامل بخواهید. این به شما کمک می کند تا مشخص کنید آیا تجهیزات برای یک برنامه خاص مناسب است یا خیر.

مزایای استفاده از درزهای ضد مه

ضد درز ضد مه

این لوازم جانبی دارای مزایای اصلی زیر است:

 1. سازگار با اکثر روکش های کلاه ایمنی.
 2. بهبود وضوح نوری با از بین بردن مه ، پراکندگی نور و شکست.
 3. مقرون به صرفه به دلیل هزینه صفر نگهداری پس از نصب.
 4. امکان شخصی سازی درج های روکش برای برنامه های مختلف.

از بالا می توانید متوجه شوید که درز گیر ضد مه یک روش موثر برای از بین بردن مه است.

چگونه آن را محقق می کند؟

من این کار را برای شما آسان تر می کنم با توضیح اصل کار درج ضد مه.

درج ضد مه از WeeTect


این را بررسی کنید:
اول ، تولید کننده باید یک فیلم ضد مهاب موثر انتخاب کند. این اساساً توانایی در نظر گرفتن بهترین خصوصیات شیمیایی و فیزیکی است. رطوبت باعث مه می شود ، بنابراین شما باید راهی برای ریشه کن کردن آن پیدا کنید. درزهای روکش برای جذب رطوبت طراحی شده اند. این دلیل ساخت این مواد از پلاستیک نرم و متخلخل را توضیح می دهد. درزهای روکش ممکن است بسته به نوع طراحی متفاوت باشد.

به طور معمول ، درزهای ضخیم تر تمایل به جذب رطوبت بیشتری دارند و بالعکس. این اطلاعات به شما کمک می کند تا اندازه درز گیر ضد مه را براساس مقدار تقریبی رطوبت در محیط خود تعیین کنید. پلاستیک متخلخل قطرات آب متراکم را که مه تشکیل می دهند جذب می کند. جدا از مواد ، اکثر درج ها دارای واشر سیلیکونی هستند. این واشر سیلیکونی است که یک مهر و موم هوا را تشکیل می دهد.

این به چه معناست؟

در اطراف درز گیر باید یک محیط عایق بندی شده داشته باشید. این کار توانایی درج ضد مه در از بین بردن مه را بهبود می بخشد. با اطمینان می توانم بگویم که روکش کلاه ایمنی شما برای مدت طولانی تمیز خواهد ماند.

با این حال ، این یک تکنیک است. البته ، این به خواص فیلم ضد مه که قبلاً اشاره کردم بستگی خواهد داشت. برخی از درج های ضد مه وجود دارد که کشش طبیعی سطح مولکول های آب را می شکند. به عنوان مثال ، یک فیلم آب دوست و ضد مه.

در چنین شرایطی ، یک فیلم آب یکنواخت وجود خواهد داشت ، و در نتیجه یک سطح نوری شفاف ایجاد می شود. بنابراین ، بر عهده کاربر نهایی است که یکی را انتخاب کند که بتواند معیارهای عملکرد مورد نیاز را برآورده کند. با نگاهی اجمالی به جنبه فنی درج ضد مه ، می خواهم جنبه مهم دیگری را برای شما مرور کنم. با توجه به اینکه تعداد زیادی درزگیر ضد مه در بازار موجود است ، مایلم شما را با یک راهنمای خرید ساده آشنا کنم.

راهنمای خرید ضد درب ضد مه

من می خواهم این را برای هرکسی که این راهنما را می خواند روشن کنم: شما باید هر جنبه ای را که ممکن است انگیزه شما را برای انتخاب درج ضد پارگی مه ایجاد کند ارزیابی کنید. دنبال آن نروید زیرا احساس می کنید روندی است که باید اتخاذ کنید. این کار نمی کند مردم در نهایت خرید محصولات ضد استاندارد ضد مه را انجام داده اند تا بعد از چند روز پشیمان شوند.

آنچه می خواهم بگویم؟

من باید به عنوان یک راهنمای ساده با شما در میان بگذارم که به هیچ وجه نمی توانید به جایی برسید.
این معامله است:

1. یک مارک انتخاب کنید

تعداد زیادی از شرکت ها در صنعت درج ضد مه استفاده می کنند. عاقلانه خواهد بود که یک مارک خاص را انتخاب کنید. البته باید معتبر باشد. به طور معمول ، من این را به عنوان اولین قدم برای از بین بردن مشکل مه در نظر می گیرم. شما ممکن است جستجو خود را برای یک محصول ضد مه قابل اعتماد ممکن است براساس مناطق انجام دهید. به عنوان مثال ، هر زمان که به خرید این محصولات ضد مه در چین فکر می کنم ، درج های ضد مه WeeTect یک انتخاب مناسب است.

2. فناوری اتخاذ شده توسط سازنده

من بعنوان یک مصرف کننده می دانم که شما تمایل دارید بهترین فناوری را بدست آورید که بتواند موفقیت را همیشه تضمین کند. یک فناوری جدید عملکرد ، قابلیت اطمینان و راحتی برتر را تضمین می کند. به دلیل تقاضای پویای مصرف کننده ، تولید کنندگان هر دو فناوری آب دوست و آبگریز را با یکدیگر مخلوط می کنند.

علاوه بر این ، توانایی درج برای ایجاد ثبات دما بین محیط داخلی و خارجی بسیار مهم است. این پدیده مه گرفتگی را به طور کامل از بین می برد. به غیر از اینها ، آنها با رنگ های مختلف نیز موجود هستند. این جنبه مهمی است که باید در محیط های مختلف از ضد مه استفاده کنید. تعدادی از شرکت ها از فناوری رنگی عکس استفاده کرده اند. راحت و قابل اعتماد است.

3. در مورد خواسته های خود دقیق باشید

شما باید رنگ ، طرح و عملکرد خاصی را انتخاب کنید. سایر عوامل مهم شامل انتخاب و ضخامت مواد است. خوب ، اطلاعات زیادی در مورد درج های محافظ ضد مه وجود دارد که می توانیم به اشتراک بگذاریم. به اندازه کافی خوش شانس ، من دارم: یک کتاب راهنمای جامع از درج های ضد مه در برابر ضد مه این یک کتابچه راهنمای رایگان است که اطلاعات ارزشمندی در مورد درج های محافظ ضد مه دارد.

به هر حال ، درج ضد مه WeeTect توسط یک سایت بزرگ بررسی شده است ، شما می توانید بررسی را در اینجا پیدا کنید:  WeeTect Anti-Fog Visor Review

Rick یک فیلم تست ضد مه برای درج ضد مه WeeTect تهیه کنید:

https://player.vimeo.com/video/178004438?theme=none&wmode=opaque

من تمام محصولات ضد مه موجود را که می توانید برای محافظ های بدن خود استفاده کنید بررسی کرده ام. در صورت داشتن هر گونه سوال در مورد این رولپوش ها ، می توانید با یک متخصص درج ضد پارچه ضد مه تماس بگیرید.

ضد مه مهاب را وارد کنید

بعد ، من تعدادی از برنامه های ضد مه را نمونه برداری کرده ام. به نظر من این روش راحت تر است زیرا به شما امکان مقایسه محصولات با ویژگی های مشابه را می دهد. از بین نرو ، من هنوز چیزهای زیادی برای اشتراک با شما دارم.

قسمت 7 برنامه ضد مه 2 – عینک و عینک ضد مه

عینک ضد مه


استفاده از عینک و عینک ضد مه هر سال بیشتر می شود. این به دلیل کارایی و قابلیت اطمینان این تجهیزات است. به طور معمول ، آنها بر اساس اصول مهندسی مدرن در طرح ها و اشکال مختلفی ارائه می شوند. برخی از آنها شکل و ظاهر بهتری دارند و این باعث کاهش هرگونه مقاومت جریان در حین استفاده می شود.

به طور خلاصه ، اثربخشی این محصولات به فناوری پیشرفته پردازش بستگی خواهد داشت. این امر آنها را به انتخابی مناسب برای هر کاربردی تبدیل می کند.

به عنوان مثال ، برخی از آنها با مواد سیلیکونی تولید می شوند و از هر نوع نشت جلوگیری می کنند. این در واقع خواسته نهایی هر کاربر نهایی است. همانطور که ممکن است متوجه شوید ، اکثر تولید کنندگان بسته به نوع کاربرد مورد نظر از پلاستیک یا شیشه استفاده می کنند.

با وجود همه این پیشرفت ها در فناوری ، مه هنوز هم تهدیدی عمده برای اکثر مردم به حساب می آید. در حقیقت ، اکثر اسپری های ضد مه موثر و قابل اطمینان نیستند.

عینک و عینک ضد مه اسکی

به عنوان مثال ، آیا می توانید شرایطی را تصور کنید که بعد از هر 8 تا 12 ساعت مجبور شوید اسپری ضد مه را روی شیشه و عینک خود بزنید؟

مطمئناً یک فرایند خسته کننده و شلوغ است که همه از آن نفرت دارند. عینک ها و عینک های ضد مه ثابت شده است که بهترین فن آوری در مورد بهبود عملکرد عینک ایمنی ، اسکی و مسابقه است. ظاهراً بیشتر کاربران به انواع مختلف فناوری پوشش ضد مه متوسل شده اند. لطفاً برای اطلاعات بیشتر در مورد فن آوری پوشش ضد مه به فصل های قبلی ما مراجعه کنید. هر زمان که هر یک از این فن آوری ها را انتخاب می کنید ، باید یکی از آنها تضمین کننده عملکرد بهینه در هر نمونه باشد.

چه چیز خوبی در مورد محصولات ضد مه مدرن است؟

صرف نظر از مکانی که شما از پوشش ضد مه استفاده می کنید ، آنها همیشه موثر خواهند بود. یعنی نه شسته می شود و نه به راحتی از بین می رود. این بعد از تمیز کردن مکرر و استفاده طولانی مدت است. در واقع ، برخی از تولید کنندگان مواد ضد خش را نیز برای پوشش ضد مه اضافه می کنند. چنین تجهیزاتی برای مکانهای کاری صنعتی بسیار توصیه می شود. عینک و عینک ضد مه به طور خاص برای حفظ وضوح در همه شرایط آب و هوایی طراحی شده اند. یعنی فرقی نمی کند در یک محیط بسیار مرطوب باشید یا دما در حال نوسان است.

به یاد داشته باشید ، لنزهای شما در معرض محیطی قرار می گیرند که تغییر قابل توجهی در آنها ایجاد شود:

 1. درجه حرارت
 2. رطوبت یا رطوبت

کاربران نهایی ممکن است نتوانند این تغییر را مشاهده کنند ، به خصوص اگر عینک و شیشه ضد مهاب داشته باشید. برای نقص یا تجهیزات بدون پوشش ضد مه توصیه شده ، بخشی از شیشه یا کل شیشه تحت تأثیر قرار می گیرد. در این مرحله است که شما متوجه می شوید در واقع تغییر رطوبت و دما وجود دارد. برای کمک به درک این موضوع ، من انواع عینک ضد مه را که در برنامه های مختلف استفاده می کنیم توضیح می دهم. من با شروع می کنم:

عینک ایمنی ضد مه

عینک ایمنی ضد مه

بگذارید این را صریح بگویم:
تمام عینک های ایمنی ضد مه از فناوری پیشرفته ای برخوردارند که تولیدکنندگان انواع مختلف پوشش ضد مه را با هم ترکیب می کنند. به عنوان مثال ، یک تولید کننده پوشش ضد مه ممکن است تصمیم بگیرد که هر دو پوشش آب دوست و آبگریز را با هم مخلوط کند. حسن آن این است که ، تجهیزات ایمنی صرف نظر از شرایط آب و هوایی عملکرد مطلوب را تضمین می کنند. در هر صورت می توانید به فصل پوشش ضد مه مراجعه کنید ، آنچه را که قبلاً در مورد آن صحبت کردیم فراموش کرده اید. عینک های ایمنی مدرن طیف گسترده ای از ویژگی ها مانند پوشش ضد مه و ضد خراش را با هم ترکیب می کنند. علاوه بر این ، شما می توانید خوش شانس باشید که کسانی را که توانایی مقاومت شیمیایی بهتری دارند ، بدست آورید. این یک عامل حیاتی است ، به ویژه در محیط هایی که کاربران عینک در معرض مواد شیمیایی مختلف هستند. یک مثال خوب صنایع فرآوری شیمیایی است. هر تولید کننده معیارهای روشنی را در مورد نحوه استفاده از فرمول شیمیایی خاص برای محیط های مختلف تعریف کرده است. یک جنبه اساسی در اینجا توانایی دستیابی به استاندارد صنعت مورد نظر است. خوب ، این دلیل اجباری بودن آزمایش همه عینک ها را توضیح می دهد.

موارد اصلی که باید در نظر بگیرید شامل موارد زیر است:

 1. دید واضح
 2. عملکرد با دوام
 3. انطباق

به غیر از عینک های ایمنی ضد مه ، ما باید تجهیزات اساسی دیگری را نیز در نظر بگیریم و این عینک های ضد اسکی ضد مه است.

عینک اسکی ضد مه

عینک اسکی ضد مه

عاشق اسکی هستید؟ چقدر برای وقوع حوادث مانند تصادفات آماده هستید؟

فرقی نمی کند که در فضای باز تمرین کنید یا داخل منزل. واقعیت این است که شما به عینک های اسکی ضد مه نیاز دارید. از سال 2000 ، عینک های اسکی مورد تقاضای زیادی قرار گرفته اند زیرا بیشتر مردم اسکی را به عنوان یک فعالیت ورزشی پذیرفته اند. در طول این کتاب راهنما ، من ذکر کرده ام که دو چیز مسئول پدیده مه زدگی هستند: دما و رطوبت.

همچنین ، من می دانم که شما این واقعیت را قبول دارید که اسکی یک ورزش زمستانی است که توسط:

 1. کمیته بین المللی المپیک (IOC)
 2. فدراسیون بین المللی اسکی (FIS)

ابتدا می خواهم یک نکته را روشن کنم. عینک های اسکی ضد مه و عینک های مقاومت در برابر مه را اشتباه نگیرید. من قصد ندارم در مورد عینک های اسکی ضد مه به شما دروغ بگویم. حقیقت ماجرا این است که عینک های اسکی مقاوم در برابر مه از کار می افتند. در بیشتر موارد ، باید آنها را مرتباً پاک کنید. در حقیقت ، به نظر می رسد که شما از اسپری های ضد مه استفاده می کنید. این ممکن است در طول مسابقات اسکی امکان پذیر نباشد. نکته خوب در مورد عینک های اسکی ضد مه این است که ، آنها دارای یک فناوری فعال هستند که محیطی بدون مه را تضمین می کند. سطح رطوبت نسبی محیط مهم نیست. این عینک ها در وهله اول هرگز اجازه ایجاد مه را نخواهند داد.

این به چه معناست؟

شما در هر زمان در امان خواهید بود. تجهیزات پیچیده اسکی با لنزهای لکه دار ، پنکه یا قطعات متحرک را فراموش کنید. این یک راه حل برای مشکل مه گرفتگی است. عینک های اسکی ضد مه مدرن از فناوری پیشرفته ای برخوردار هستند که قابل اعتماد است.

چرا چنین می گویم؟

مانند درج های روکش ، آنها دارای یک فیلم ضد مه نازک هستند که در دو قسمت از لنزها نصب شده است.

آیا به خاطر می آورید که درج های محافظ ضد مه چگونه کار می کنند؟

خوب ، در اینجا همان اصل عمل است. به یاد داشته باشید ، این همان فناوری است که برای کلاه ایمنی موتورسیکلت استفاده می شود. باز هم ، شرکت های تولید کننده عینک اسکی در حال بررسی امکان استفاده از فیلم رسانای گرما هستند.

آیا این عجیب به نظر می رسد؟

نگران نباشید ، من آن را توضیح می دهم. عینک های اسکی با فیلم های رسانا دارای باتری هستند. این باتری است که جریان رسانایی را ارسال می کند ، در نتیجه لنز را گرم می کند. با این کار لنزهای عینک اسکی را از مه گرفتگی دور می کند. این یک فناوری موثر و قابل اعتماد است. این همان فناوری است که برای سایر تجهیزات ورزشی مانند عینک های مسابقه ضد مه نیز به کار گرفته شده است. بگذارید در این مورد نیز بحث کنم تا متوجه شوید که من در مورد چه چیزی صحبت می کنم:

عینک مخصوص مسابقه ضد مه

از عینک های مسابقه ای استفاده کنید


شور و اشتیاق برای عینک های مسابقه ای ضد مه در گذشته اخیر افزایش یافته است.

چرا؟

عینک های مه آلود قطعاً بینایی را مختل می کنند و این می تواند ناامید کننده باشد. به همین دلیل است که من اصرار دارم که راه حل های ضد مه و با کیفیت بالا و قابل اعتماد را انتخاب کنم.

در این مرحله ، من معتقدم شما از دلایل اصلی عینک مه شکن اطلاع دارید و عاقلانه خواهد بود که به طور خاص بر روی کاربردهای عینک های مسابقه ای ضد مه تمرکز کنید. من می دانم که کمپانی های تولید کننده عینک های مسابقه ضد مه فقط از کلمات زیبا استفاده می کنند تا مصرف کنندگان را بدحجاب کنند.

قصد من در اینجا این است که این موضوع را برای افرادی ورزشی که در برنامه روزمره خود به این تجهیزات نیاز دارند ، روشن کنم. ابتدا به یک عینک مسابقه ای کلاس 1 نوری نیاز دارید. در حالت ایده آل ، این عینک های ساخته شده از مواد با دوام مانند ورق های پلی کربنات هستند.
علاوه بر این ، آنها باید استانداردهای CE را داشته باشند.

مهم نیست که هر یک از این عینک های مسابقه ای ضد مه را انتخاب کنید:

 1. عینک موتور کراس
 2. عینک سواری.
 3. عینک موتور سیکلت.
 4. عینک مخصوص اتومبیلرانی
 5. عینک ورزشی ، فقط چند مورد را ذکر کنم.

به یاد داشته باشید ، عینک های مخصوص مسابقه ضد مه وجود دارد. یک مثال خوب عینک های مسابقه ای WeeTect (WRG) است. می توانید آنها را متناسب با نیازهای منحصر به فرد خود اصلاح کنید. عملکرد و قابلیت اطمینان یک جنبه مهم در این فرایند است.

بدین معنی که ، جدا از از بین بردن مه ، تولیدکنندگان مشتاقند اطمینان حاصل کنند که همه عینک های مسابقه ای از معیارهای تولید مورد نظر برخوردار هستند مانند:

 • مقاومت در برابر سایش
 • مقاومت در برابر ضربه
 • مقرون به صرفه

این جنبه های اساسی است که شما باید به هر قیمتی آنها را در نظر بگیرید. این پوشش ضد مه به گونه ای فرموله شده است که چسباندن میعانات روی لنزها را تقریباً غیرممکن می کند. به همین دلیل است که اکثر این لنزها برای اکثر شناگران رقابتی به گزینه ای مناسب تبدیل شده اند.

در گذشته ، شناگران می توانستند به انواع اسپری های ضد مه بستگی داشته باشند. متأسفانه آنها نتوانسته اند نتایج مطلوبی را بدست آورند. به همین سادگی ، حتی اسپری های ضد مه برای عینک های شنا که بعضی از آنها را ذکر کردم ، راه حل دائمی را تضمین نمی کنند.

به همین دلیل است که عینک های مسابقه ای ضد مه که یک راه حل دائمی مانند پوشش ضد مه و فیلم ارائه می دهند.
در حقیقت ، عینک های مخصوص مسابقه ضد مه راه حلی مطمئن برای مشکلات مه گرفتگی ارائه می دهند. با این حال ، یک واقعیت وجود دارد که من به آن اشاره نکرده ام.

منبع:  شنا شنا ضد مه

آیا می دانید پوشش ها یا فیلم های ضد مه باید حفظ شوند؟

خوب ، این یک واقعیت است که اکثر مردم آن را نادیده می گیرند ، با این وجود واقعاً مهم است. پوشش ها و فیلم ها باید به هر قیمتی محافظت شوند. این کار برای جلوگیری از ضد خراش یا مالش است.

بدون اقدامات احتیاطی و تمیز کردن مناسب ، این روش درمان ضد مه ناموفق خواهد بود. به عنوان مثال ، توصیه می شود که عینک های مخصوص مسابقه را پس از استفاده تمیز کنید.

اتخاذ رویه های تمیزکاری مناسب ، اطمینان می دهد که عینک های مخصوص مسابقه ضد مه برای مدت طولانی در شرایط مناسب باقی می مانند. از آنجا که اینها ممکن است توسط شرکتهای مختلفی تولید شده باشند ، مهم است که روشهای تمیز کردن و نگهداری عینک را بخوانید.

جدا از این ، عینک های شما باید به درستی نصب شوند. با گفتن این موارد ، لازم است قبل از کاوش در انواع ورق های ضد مه ، این فصل را با بحث در مورد عینک ایمنی ضد مه ایمنی خلاصه کنم.

عینک ایمنی ضد مه

عینک ایمنی ضد مه
عینک ایمنی ضد مه


عینک ایمنی ضد مه تجهیزات ایمنی ضروری است. فرقی نمی کند که اهل ورزش یا صنعت تولید باشید ، قطعاً به یک وسیله ایمنی احتیاج خواهید داشت. این می تواند به صورت عینک ایمنی یا محافظ باشد. همانطور که قبلاً نیز اشاره کردم ، تولیدکنندگان تمام اطمینان خود را از رعایت معیارهای عملکرد مطلوب انجام می دهند.

این از نظر خاصیت مقاومت در برابر سایش ، ضربه یا ضد مه است. برای اهداف این کتاب راهنما ، من به جنبه ضد مه این تجهیزات ضروری توجه خواهم کرد. دما و رطوبت از عناصر اصلی تأثیرگذار در مه گرفتگی است ، شما باید راهی برای کنترل آنها به هر قیمت پیدا کنید. ناامیدکننده خواهد بود که یک لیوان ایمنی پر از مه داشته باشید. باعث کاهش دید می شود.

برای عملکرد قابل اعتماد ، عینک ایمنی ضد مه باید 100٪ ضد مه باشد. مهم است که شما یک پوشش ضد مه ، قابل اعتماد و آزمایش شده را اتخاذ کنید. تا کنون ، ما در مورد بسیاری از برنامه های ضد مه بحث کرده ایم. هنوز هم این کافی نیست. همانطور که قبلاً قول داده ام ، فصل بعدی ما در مورد انواع مختلف کاربردهای ورق های مورچه مورچه خواهد بود.

یادتان هست که من در مورد ورق های ضد مه چه گفتم؟

خوب ، این همان چیزی است که در ادامه بحث خواهم کرد. اینو ببین:

قسمت 8برنامه ضد مه 3 – برگ ضد مه

من در فصل های قبلی در مورد تعداد زیادی از محصولات ضد مه بحث کرده ام. امیدوارم آنچه را که در مورد ورق های ضد مه گفتم هنوز به خاطر بسپارید. به عنوان یک بخش مقدماتی ، خلاصه ای سریع از آنچه در هنگام انتخاب این محصولات انتظار دارید را بیان می کنم.

اما در ابتدا ، انتظار شما در این فصل چیست؟

در اینجا ، من به 5 محصول زیر توجه خواهم کرد:

 1. محافظ ایمنی ضد مه.
 2. آینه های دوش بدون مه.
 3. محافظ بالستیک ضد مه.
 4. شیشه ضد مه.
 5. ورق PC ضد مه ، ضد خراش.

من یک قالب ساده را اتخاذ خواهم کرد. یعنی توضیح دهید که این محصول در مورد چه چیزهایی است ، ویژگی ها و مزایای منحصر به فرد در کنار سایر عواملی که احساس می کنم مهم هستند. اساساً ، این باید به عنوان یک راهنما عمل کند که به شما در تصمیم گیری کمک می کند. بگذارید یک مرور کلی از برنامه های ضد مه را بررسی کنم. در حالت ایده آل ، این ورق ها در تعدادی از کاربردهای صنعتی و خانگی محبوبیت پیدا کرده اند. به عنوان مثال ، می توانید از ورقه های ضد مه برای ساخت آینه های حمام یا در کاربردهای شیشه استفاده کنید. از آنجا که اکثر محصولات ذکر شده در بالا از ورق های ضد مه ساخته شده اند ، بهتر است در این مورد توضیح دهید زیرا بعداً در این فصل به بحث در مورد هر یک می پردازم.
اکنون ، اجازه دهید با این کار شروع کنیم:

محافظ ایمنی ضد مه

محافظ صورت ایمنی


طراحی و پیچیدگی چرخ دنده محافظ صورت ضد مه در بازار طی سالها بهبود یافته است. در واقع ، هر شرکتی در صنعت در تلاش است تا بهترین تجهیزات را که توانایی خرید آنها را دارد ، بدست آورد.

علیرغم محدودیت های تولیدی متعددی که باید با آنها روبرو شوند ، می توانند دنده های ایمنی ضد مه ، مقاوم در برابر ضربه ، مقاوم در برابر اشعه ماورا بنفش و ضد خش را تولید کنند ، فقط برای برجسته کردن برخی از ویژگی ها.

تاکنون ، معتقدم شما در مورد انواع محصولات ضد مه چیزهای زیادی آموخته اید. اینها شامل خصوصیات فیزیکی و شیمیایی مطلوب در کنار استانداردهایی هستند که باید از جمله ANSI Z87.1-2003 ، ASTM و EN166 رعایت کنند . علاوه بر این ، به نظر می رسد که کاربران نهایی بیشتر نگران عملکرد ، سفارشی سازی و قیمت هستند.

در حقیقت ، تولیدکنندگان محافظ محافظتی برای محافظت در برابر مه ، وظیفه دشواری برای پاسخگویی به همه این خواسته ها است. من می دانم که شما ممکن است نیازها و خواسته های بسیار خاصی در مورد مشخصات خاصی داشته باشید که انتظار دارید یک محافظ صورت خاص برآورده کند. ایمنی در اولویت است و به همین دلیل است که شما باید روی محافظ صورت اصرار کنید که بتواند شما را از بقایای پرواز محافظت کند.

خواه از سنگ زنی ، برش ، نجاری یا هر کار مکانیکی دیگر باشد. امروزه ثابت شده است که مه در بسیاری از فرآیندهای صنعتی مسئله مهمی است.

علاوه بر این ، علت این امر تصادفات و عدم بهره وری است که تاکنون مشاهده شده است. به همین دلیل است که به نظر من کشف اقدامات ایمنی مختلفی که باید برای کاهش این مشکل اتخاذ شوند ، مهم است.

محافظ ایمنی ضد مه

اهمیت پوشش / فیلم ضد مه مناسب برای محافظ صورت.

امروز می خواهم این را روشن کنم:

فقط در صورت داشتن دید واضح از ایمنی خود مطمئن خواهید بود. به همین دلیل است که اکثر مصرف کنندگان بر روی سپر ایمنی ضد مه با درجه وضوح نوری اصرار دارند . باز هم ، در یک فرایند تولید ، نمی توانید مطمئن باشید که مه زدگی اجتناب ناپذیر است. به همین دلیل است که باید همیشه آماده باشید.

علاوه بر روش پوشش ضد مه ، باید از نوع پوشش ضد مه نیز مطمئن باشید. یعنی خواه به آب دوست ، آبگریز یا هر دو نیاز داشته باشید. این به محیط کار شما بستگی خواهد داشت. البته این یک آزمایش و خطا نیست زیرا بسیاری تمایل دارند کل روند را درک کنند.

به طور معمول ، انتخاب یک پوشش خاص برای یک محافظ صورت ضد مه ، شامل یک سری آزمایشات و آزمایشات است. آنها باید با استانداردهایی که من تاکنون ذکر کردم مطابقت داشته باشند.

ویژگی هایی که باید در محافظ صورت ضد مه در نظر گرفته شود

محافظ ایمنی ضد مه

من معتقدم این یک جنبه حیاتی است. بیشتر مردم این نکته مهم را از دست می دهند. فرقی نمی کند سراغ یک مارک معتبر بروید یا نه.

نتیجه نهایی:

شما باید بتوانید یک محافظ ایمنی برای صورت انتخاب کنید که 100٪ کامل باشد و حقیقت این است که ، شما باید خودتان بتوانید این وسیله ایمنی را ارزیابی کنید. از طریق این ، شما می توانید آسیب های شغلی را کاهش دهید.

1. استانداردهای ایمنی
خوب ، من می دانم که شما این را نادیده گرفته اید و احتمال تکرار همان احتمال زیاد است. هیچ یک از این استانداردهای ایمنی را نادیده نگیرید. این یک گزینه نیست. یک محافظ صورت با پوشش ضد مه ضد استاندارد را با مسئولیت خود انتخاب کنید.

استانداردهای ANSI و EN بر اساس کلیه خصوصیات اصلی که قبلاً ذکر کردم ، به طور واضح بهترین سپرهای ایمنی ضد مه را تعریف می کنند. در اینجا نمونه ای از برگه اطلاعات سپر صورت وجود دارد. امیدوارم در این مورد کاملاً واضح باشم. باز هم ، این قانون ساده در مورد تمام محافظهای ایمنی که در این فصل به آنها خواهیم پرداخت ، اشاره دارد.

عدم انطباق منجر به دو مشکل اصلی می شود: از دست دادن زمان تولید و درمان زیاد پزشکی. این قطعاً تأثیر منفی روی شرکت شما خواهد داشت. به سادگی از آن اجتناب کنید.

2. آسایش

بگذارید یک حقیقت ساده برای شما بگویم. شاید ، شما این را درک نکرده اید. راحتی و تناسب نیز در راهنمای انطباق سپر صورت ایمنی ضد مه تعریف شده است. 100٪ بدون مه و محافظت از صورت باعث افزایش اعتماد به نفس کاربر می شود.

صرف نظر از نوسانات رطوبت و دما در هر محیطی کار خواهید کرد. باز هم باید بتوانید محافظ صورت را تنظیم کنید. به همین دلیل است که برخی از محافظ های صورت دارای یک باند انعطاف پذیر هستند. این عامل دیگری است که شما احتمالاً آن را نادیده می گیرید ، اما در مورد راحتی نقش مهمی دارد.

3. طراحی

انتخاب یک طرح محافظ صورت ضد مه خاص به اهداف اصلی ایمنی شما بستگی دارد. یعنی می توانید یکی را انتخاب کنید که کل صورت را بپوشاند یا آن را با کلاه سخت بپوشاند.

4. سهولت استفاده و نگهداری

قبلاً اشاره کرده بودم. فقط روشهای مناسب نگهداری اطمینان از موثر ماندن پوشش برای مدت زمان طولانی را تضمین می کنند. فرقی نمی کند که ماده ضد خش باشد. هنگامی که از مواد ساینده استفاده می کنید انتظار دارید که در مدت زمان کوتاهی پوشش ضد مه شما خراب شود.

همانطور که بسیاری از تولیدکنندگان سعی در استفاده و نگهداری از محافظ های ایمنی ضد مه دارند. شما باید به عنوان کاربر نهایی نقش خود را بازی کنید. یعنی از روش های تمیز کردن توصیه شده استفاده کنید. عوامل دیگری که ممکن است در این مرحله تکرار کنم قبل از اینکه انتخاب مواد و تولید کننده / مارک را نتیجه بگیرم.

انواع بسیار زیادی از محافظ های محافظ ایمنی ضد مه وجود دارد. به طور معمول ، طبقه بندی ممکن است براساس برنامه های منفرد باشد.

به یاد دارید که چگونه انواع مختلف عینک را طبقه بندی کردم؟ طبقه بندی تغییر نکرده است.

بگذارید قبل از بحث در مورد آینه های دوش بدون مهابا ، محصول دیگری را به شما معرفی کنم.

محافظ بالستیک ضد مه

بالستیک صورت سپر

آیا شما یک مأمور اجرای قانون هستید؟

شما نباید محافظ صورت بالستیک ضد مه را از دست بدهید . این یکی از حوزه هایی است که طی سالهای گذشته نیز تکامل یافته است. من دیده ام که بیشتر مأموران اجرای قانون برای تهیه یک وسیله ایمنی قابل اعتماد ، تعدادی مواد ترکیبی را انتخاب می کنند. با این حال ، این مواد کامپوزیتی به آنها اجازه نمی دهد که از طریق آن ردیابی کنند.

در واقع ، این باعث می شود که افسر با حرکت سپر هر بار در تلاش برای بازبینی چند وظیفه ای باشد. بگذارید من خاص و طبقه بندی کنم. من چنین موادی را توصیه نمی کنم. پلی کربنات یا PMMA ماده کاملی برای این کار است. این مواد محکم و بادوام هستند. در واقع ، آنها قوی و مقاوم در برابر ضربه هستند.

مانند تجهیزات ایمنی ، این محافظ های صورت برای اطمینان از مطابقت با استانداردهای EN ، ASTM و NIJ آزمایش می شوند. علاوه بر این ، برای اطمینان از قابلیت اطمینان ، آنها همچنین برای افزایش قدرت و عملکرد چند لایه هستند. یک محافظ صورت بالستیک با لایه لایه TPU یکی از بهترین محافظ های صورت را ارائه می دهد. پس از بحث در مورد همه اینها ، بگذارید با حقیقت روبرو شویم! وقتی پلی کربنات و PMMA را انتخاب می کنید ، مه زدگی اجتناب ناپذیر است.

بنابراین ، شما باید یک راه حل موثر ضد مه تهیه کنید. این دلیل سرمایه گذاری شرکت ها در محافظ های صورت بالستیک ضد مه است. چنین سپرهایی فارغ از شرایط آب و هوایی روشن باقی خواهند ماند. یعنی منطقه ای با رطوبت بالا یا شرایط نوسان دما باشد.

البته ، تعدادی از پوشش های ضد مه وجود دارد ، انتخاب یک ماده خاص عملکرد محافظ بالستیک صورت را تعیین می کند. تعداد زیادی از این سپرها بدون فضای هوا بین لایه های ورق پلی کربنات تولید می شوند. پوشش ضد مه برای از بین بردن هرگونه اعوجاج احتمالی نور که می تواند خصوصیات نوری آن را تضعیف کند ، آزمایش و گواهی شده است.

شرکت ها از فناوری های مختلف ساخت مانند:

 1. قابلیت مقاوم سازی مجدد در پوشش کامل COMBAT یا PASGT
 2. سیستم های چفت و بست.
 3. مکانیسم های مختلف قفل ، یعنی 3 موقعیت قفل

هم برای ایمنی و هم برای محافظ های صورت بالستیک می توانید از همان پوشش ضد مه استفاده کنید. محصول دیگری با همان مشخصات محافظ صورت بالستیک:

شیشه ضد مه

شیشه ضد مه

هر زمان که تولید کننده کالای جدیدی را در بازار معرفی می کند ، فاکتورهای اساسی که باید در نظر داشته باشید عبارتند از: عملکرد و هزینه بهینه. این جنبه های اساسی تعیین کننده این است که آیا شما باید محصول را خریداری کنید یا خیر.

مانند سایر محصولات ضد مه ، نیاز به شیشه جلو اتومبیل در گذشته اخیر افزایش یافته است. بدیهی است که این از آنجاست که مردم مایلند مه را با استفاده از هر مکانیزم ممکن از بین ببرند. این بزرگترین سوالی که بیشتر مردم را نگران می کند می تواند این باشد:

کدام محصول ضد مه را انتخاب کنید؟

خوب ، شما طیف گسترده ای از محصولات مانند:

 1. اسپری های ضد مه
 2. پوشش ضد مه
 3. فیلم های ضد مه

من قبلاً در مورد همه اینها بحث کردم ، بنابراین نیازی به تکرار مجدد این موارد نیست. با این حال ، حقیقت این است که اسپری ضد مه برای چنین کاربردهایی توصیه نمی شود. شما به محصولی نیاز دارید که راه حل طولانی مدت برای رفع مشکل مه گرفتگی را ارائه دهد. شما دو گزینه دارید: پوشش و فیلم.

به غیر از این موارد ، تعداد زیادی روش شیشه جلوگیر ضد مه در بازار موجود است. بیشتر این محصولات عمدتا برای جلوگیری از مه گرفتگی از قسمت داخلی شیشه های جلو استفاده می شود. البته این فناوری با آنچه در آینه ها و پنجره ها استفاده می شود تفاوتی ندارد.

وقتی آنها را با مکانیزم های دیگر مانند استفاده از سیستم های تهویه مطبوع مقایسه می کنید ، مقرون به صرفه هستند. با این حال ، این محصولات نسبت به پوشش ضد مه یا فیلم از گران تر و پرمصرف هستند.

من می خواهم چه بگویم؟

همانطور که تمایل دارید مه را از بین ببرید ، انتخاب یک روش مقرون به صرفه و قابل اعتماد مهم است. منطقی نیست که به دنبال اسپری ضد مه بروید که نیاز دارد بعد از هر 12 ساعت یا کمتر محصول را دوباره استفاده کنید.

در این مرحله ، باید یک نکته را صریح و روشن بیان کنم. جلوپنجره ضد مه با سایر گزینه هایی که در بالا بحث کردم تفاوتی ندارد. هر دو فیلم و پوشش ضد مه در اینجا دارای ترکیب شیمیایی مشابه ترکیبات محافظ صورت ضد ایمنی ضد بالستیک هستند.

از روند نامگذاری ترس نداشته باشید. این به سادگی نشان می دهد که شما دقیقاً در کجا قصد استفاده از محصول ضد مه را دارید. با این حال ، بسته به کاربرد خاص خود ، ممکن است محصول را متناسب با نیازهای خود بهینه کنید. به این معنا که وقتی شیشه جلو اتومبیل در معرض مواد شیمیایی یا مواد ساینده است ، در این صورت باید عناصر ضد ساینده و مقاوم در برابر مواد شیمیایی را در خود داشته باشید.

در شرایط عادی ، جلوپنجره ضد مه ، مه آلودگی خارجی و داخلی را از بین می برد. بسته به محیط و نوع پوشش ضد مه ، رطوبت را جذب می کند و در نتیجه تراکم آب را از بین می برد. این اطمینان می دهد که صفحه نمایش شما حتی در شرایط آب و هوایی سرد ، بارانی و مرطوب روشن باقی می ماند.

به هر حال ، آیا شما به خاطر می آورید که یک ضد درز ضد مه چگونه کار می کند؟ آیا اصل کار یکسان نیست؟

به یاد داشته باشید ، همانطور که قبلاً گفتم ، اینجا چیز جدیدی وجود ندارد. من فقط سعی می کنم بر اساس انواع برنامه های موجود ، خاص باشم. وقتی در محیطی زندگی می کنید که احتمال بارندگی در تابستان یا رطوبت بیش از حد وجود دارد ، پس چاره ای ندارید جز نصب شیشه جلو اتومبیل ضد مه.

هنگامی که در محیطی با رطوبت شدید رانندگی می کنید این نیز یک انتخاب مناسب است. در چنین شرایطی فقط یک جلوپنجره ضد مه است که بلافاصله مه را از بین می برد. کنترل های برفک زدایی و کولر گازی ممکن است نتایج لازم را نداشته باشد. به من اجازه دهید کمی منحرف شوم و در مورد کاربرد منحصر به فرد محصولات ضد مه ، بحث کنم.
این هست:

آینه دوش ضد مه

آینه دوش مه شکن


رطوبت یکی از دلایل اصلی مه ، حمام ها از این پدیده آزار دهنده مستثنی نیستند. به همین دلیل است که شما باید در تجهیزاتی سرمایه گذاری کنید که بتواند یک محیط بدون مه را تضمین کند.

من از چی صحبت می کنم؟

آینه دوش ضد مه. تا کنون ، این یکی از بهترین راه حل های نوآورانه است که می تواند نمای واضح در هر دوش بخار را تضمین کند. علی رغم شرایط مرطوب موجود در محیط ، این آینه ها هنگامی که در حال اصلاح هستید ، کدر نخواهند شد.

آینه دوش ضد مه از مواد مختلفی مانند شیشه و پلاستیک تولید می شود. پلی کربنات ماده محبوب مورد استفاده در این برنامه است.

البته این پلاستیک ها و عینک ها باید تحت درمان قرار بگیرند تا خاصیت ضد مه بودن آنها افزایش یابد. به عنوان مثال ، ممکن است آینه پلی کربنات پوشش داده شده ضد مه داشته باشید. روش دیگر ، شما می توانید آینه اکریلیک ضد مه را انتخاب کنید.

آینه های بدون مه در تعدادی از برنامه ها مانند:

 1. آینه های اصلاح دوش
 2. آینه های مسافرتی.
 3. آینه های کمپینگ نشکن.
 4. آینه های بزرگنمایی کننده ، فقط به چند مورد اشاره می کنم.

اساساً ، این یک فن آوری پیشرفته است که انقلابی در چگونگی کار مردم در حمام ایجاد کرده است.

از ویژگی های اصلی این آینه ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. سبک و بادوام ، به ویژه هنگامی که آینه های ضد مه یا پلی کربنات یا اکریلیک را انتخاب می کنید.
 2. با دوام تر ، آینه های دوش پلی کربنات بدون مه.
 3. مقرون به صرفه هستند.

درست مثل سایر محصولات ضد مه که قبلاً در مورد آنها صحبت کردم ، شما باید یک روش نگهداری و مراقبت قابل اعتماد را در پیش بگیرید. به طور معمول ، ممکن است شما یک پوشش یا فیلم ضد مه را انتخاب کنید. من کاملاً پارچه 100٪ پنبه را برای هر روش تمیز کردن توصیه می کنم.

از طریق آینه پاک کنید و فقط باید از شوینده های توصیه شده استفاده کنید. تنها از این طریق است که آینه دوش ضد مه یک محیط بدون مه را حفظ می کند. قبل از اینکه این فصل را جمع بندی کنم ، یک محصول مهم دیگر را بررسی می کنم. این یک ورق PC ضد مه و ضد خراش است. ممکن است من خلاصه ای سریع از این نوع صفحه رایانه شخصی انجام دهم ، زیرا در مورد چندین جنبه مهم در مورد محصول بحث کرده ام.

ورق PC ضد مه ، ضد خراش

ضد خش


ورق PC ضد مه ، ضد خراش نام خانوادگی در تعدادی از فرایندهای تولید است. ظاهراً ، من در مورد مهمترین جنبه ها در مورد این محصول بحث کرده ام. هدف این بخش یادآوری عوامل مهمی است که قبلاً در مورد آنها صحبت کردم. به وضوح می بینید که من دو ویژگی مختلف برای تمرکز دارم و شامل آنها می شود:

1. خواص ضد مه و ضد خراش
اینها روشهای درمانی شیمیایی دیگری هستند که هدف آنها افزایش خواص ذاتی ماده مورد نظر است.

2. ورق پلی کربنات (PC)

اگرچه ورق های PC دارای خواص شیمیایی و فیزیکی مطلوبی هستند ، اما باید برای درمان آن ضد مه و خراش استفاده شود. به طور خلاصه ، می توانید از چنین ورق هایی در محیط های حساس به خراش و مه استفاده کنید. این بدان معنی است که این ماده خواص نوری مورد نظر را حفظ خواهد کرد.

یک مثال خوب ورق PC ضد خراش WeeTect Anti Fog (WAFASPCS) است. به طور معمول ، می توانید از این ورق های PC برای تعدادی از برنامه ها استفاده کنید. نکته خوب در مورد ورق های پلی کربنات این است که ، می توانید آنها را متناسب با کاربرد دلخواه خود ساخته یا اصلاح کنید.

پیش از این ، من به محصولات زیادی از جمله محافظ ایمنی صورت ، لنزهای پلی کربنات ضد خش ، لنزهای ضد کربنات ضد مه ، پنجره ها و عینک های اسکی اشاره کردم ، فقط به چند مورد اشاره کردم. می بینید که آن ورق PC ضد مه و خراش محصولی همه کاره است که در برنامه های مختلف به آن نیاز داریم.

در هنگام نیاز به این محصولات باید دو عامل اصلی را در نظر بگیرید:

 1. مواد مناسب را برای درمان ضد خراش انتخاب کنید.
 2. مواد مناسب برای پوشش یا فیلم ضد مه را تصویب کنید

با در نظر داشتن تمام این موارد ، می توانید به راحتی عملکرد محصول خود را بهینه کنید. اما ، این ممکن است واضح نباشد. برگه PC باید با استانداردهای لازم مطابقت داشته باشد.

یعنی استانداردهای ANSI Z87.1-2003 ، EN166 و ANSI. به همین سادگی ، شما از یک عملکرد بهینه و پایدار مطمئن خواهید بود.

بگذارید خلاصه مزایای ورق های PC ضد مه و ضد خراش را بیان کنم:

 1. خواص نوری برتر
 2. خواص مقاوم در برابر اشعه ماورا بنفش بهتر
 3. مقرون به صرفه
 4. مقاومت در برابر ضربه
 5. عملکرد با دوام و بهبود یافته.

اکنون که می توانید به یاد بیاورید ورق PC ضد مه و ضد خش چیست.

آیا می توانیم به فصل بعدی برویم؟

این معامله است:
من شرایطی را می خواهم که در آن ، زمانی که خواندن این کتاب راهنما را تمام می کنید ، همه کاربردهای محصولات ضد مه را بدانید. به همین دلیل وقت زیادی صرف کردم و توضیح می دهم محصولات ضد مه چیست. بعد ، من در مورد کاربردهای مختلف فیلم های ضد مه بحث خواهم کرد. یعنی برنامه های اصلی هم در برنامه های تجاری و هم در برنامه های مسکونی.

قسمت 9برنامه ضد مه 4 – فیلم ضد مه

فیلم رنگ پنجره


اوایل ، من فیلم های ضد مه معرفی کرده بودم. در این بخش ، من به کاربردهای مختلف این محصول اساسی تمرکز خواهم کرد. من برای اطمینان از درک همه جنبه های حیاتی که می تواند شما را قادر به تصمیم گیری صحیح هنگام خرید یا نصب هرگونه فیلم ضد مه کند ، من جامع خواهم بود.

در حالت ایده آل ، فیلم های ضد مه موجود از:

 1. مواد پلی کربنات یا
 2. پلی استر

اینها پلیمرهایی با خواص فیزیکی و شیمیایی متفاوت هستند.
بنابراین ، شما باید برنامه موجود را ارزیابی کنید تا برنامه ای را انتخاب کنید که بتواند عملکرد بهینه داشته باشد اما مقرون به صرفه باشد. در کاربردهای مدرن ، تولیدکنندگان نه تنها به جنبه ضد مه ، بلکه خاصیت ضد خراش محصول نهایی نیز توجه دارند.

در حقیقت ، آنها یک راه حل کامل برای هرگونه مشکل مه گرفتگی را تضمین می کنند. برخی از متداول ترین برنامه ها شامل آینه های دوش ، شیشه جلو اتومبیل و پنجره یخچال است که فقط به چند مورد اشاره می کنیم. من به زودی در مورد سایر برنامه ها بحث خواهم کرد.

آیا می دانید فیلم های ضد مه انتخاب مناسبی برای فیلم های پنجره ای است؟

خوب ، حالا شما می دانید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این موارد ، بیشتر این مورد را بررسی کنید:

فیلم پنجره ضد مه

فیلم مسدود کننده IR

همانطور که ممکن است متوجه شده باشید ، مه یک مشکل اساسی در تعدادی از برنامه ها است. به همین دلیل است که تولیدکنندگان فیلم پنجره ضد مه هزاران دلار سرمایه گذاری می کنند تا اطمینان حاصل کنند که از هر فرآیند تولید بهترین نتیجه را می گیرند. هر سطح یا اتاق با پنجره های شفاف یا شفاف ، اگر با پوشش ضد مه درمان نشود ، مه می شود.

به همین سادگی ، وقتی اتومبیل را در حیاط خود پارک می کنید ، صبح روز بعد چه اتفاقی می افتد؟

قطرات کوچک آب را مشاهده خواهید کرد که کل صفحه را پوشانده اند.

اگر در محیط مرطوب رانندگی می کنید ، چه می کنید؟

این همان سناریو خواهد بود.

من می خواهم چه بگویم؟

شما باید مکانیزمی اتخاذ کنید که هرگونه مشکل مه گرفتگی را از بین ببرد. این به همین سادگی است ، شما چاره ای جز نصب فیلم های پنجره ضد مه ندارید.

این فیلم های پنجره ضد مه در تعدادی از برنامه ها مانند:

 1. نمایشگر یخچال و فریزر. نگران نباشید ، این یک زمینه مهم برای مطالعه است ، من به زودی آن را توضیح خواهم داد. به خواندن ادامه دهید.
 2. آینه های حمام.
 3. استخرهای سرپوشیده
 4. محفظه های آبگرم
 5. هتل و ساختمانهای اداری
 6. پنجره های اتومبیل ، فقط به ذکر چند مورد.

در صورت وجود هر یک از این شرایط ، توصیه می شود یک فیلم پنجره ضد مه را در نظر بگیرید. البته ، اصل کار فیلم های ضد مه همچنان ثابت مانده است.

آیا می توانید به یاد بیاورید که من در مورد درج های ضد مه استفاده کردم؟

امیدوارم این کار را بکنید
برای جلوگیری از تراکم قطرات آب روی پنجره ، باید یک محصول ضد مهاب و موثر نصب کنید. می دانم که شما قبلاً این محصولات ضد مه را دیده اید.

به عنوان مثال ، چقدر مرتباً به خرید می روید؟

درهای شفاف یخچال که می بینید دارای فیلم ضد مه هستند.

خوب ، من می خواهم چه بگویم؟

این محصول هنگام نصب نامرئی است.
در بیشتر موارد ، این پوشش ها از پوشش آب دوست ساخته می شوند.

چرا؟

آنها قطرات آب را به خود جلب کرده و آنها را به یک لایه نازک پخش می کنند. در واقع ، این لایه قابل تشخیص نیست. من همچنین امیدوارم که شما دانش پشت پوشش آب دوست را فراموش نکنید.

چه عواملی باعث تشکیل این قطرات آب می شود؟

به من اجازه دهید کمی منحرف شوم ، این ممکن است به نوعی علمی به نظر برسد ، ساده است. با رسیدن هوای گرم و مرطوب به یک سطح سرد ، بخار آب روی سطح شیشه قرار می گیرد.

این امر باعث ایجاد قطرات آب در اثر تراکم می شود. این قطره آب است که قصد داریم آن را به هر قیمتی از بین ببریم. ویژگی های یک فیلم پنجره ای خوب مورچه ای. حدس می زنم این یکی از آن س questionsالاتی باشد که واقعاً شما را آزار می دهد.
این معامله:
در اکثر مجامع ، افرادی را ملاقات خواهید کرد که در مورد یک راه حل مناسب ضد مه استفاده می کنند. خوب ، من این را برای شما روشن می کنم.

می توانید این فیلم های ضد مه را با استفاده از سه ویژگی اساسی توصیف کنید:

 1. مه گرفتگی را کاهش می دهد
 2. شفافیت نوری را تضمین می کند.
 3. دید را افزایش می دهد.

من این را درست می گویم. با این حال ، من می خواهم شما این واقعیت را درک کنید که تغییر دما باعث مه آلودگی می شود ، بنابراین ما باید از موادی استفاده کنیم که به هر قیمت می تواند وضعیت را تثبیت کند. به طور معمول ، مردم فیلم های ضد پنجره مه را بر اساس شهرت شرکت خریداری می کنند.

این روش بهتر است ، با توجه به اینکه بعنوان کاربر نهایی ، انجام برخی آزمایشهای تأیید تقریباً غیرممکن است.

چه کاری باید انجام دهید؟

قبل از خرید فیلم ضد پنجره ضد مه ، ببینید آیا سازنده آزمایش های زیر را برای تأیید عملکرد محصول انجام داده است یا خیر.

سه آزمایش معمول عبارتند از:

 1. آزمایش مه فریزر؛ فیلمهای ضد مه برای مدت زمان 20 دقیقه تحت 10ºF قرار می گیرند.
 2. آزمایشات یخچال؛ این فیلم حدود 20 دقیقه تحت 40 درجه فارنهایت قرار می گیرد
 3. آزمایشات آب گرم فیلم ضد مه در معرض 75ºF قرار دارد

فیلم ها باید همه این تست ها را بگذرانند. در چنین شرایطی عملکرد مطلوب شما تضمین می شود.

آیا در این مورد س questionsالی دارید؟

در صورت وجود با کارشناسان فیلم ضد مه تماس بگیرید. با استفاده از این اطلاعات پیش زمینه ، می توانیم در مورد کاربرد مهم فیلم پنجره ضد مه بحث کنیم:

فیلم ضد مه پنجره فریزر تجاری

فیلم های فریزر مه


ممکن است از خود بپرسید که چرا تصمیم گرفتم فیلم ضد مه را برای پنجره فریزر تجاری محدود کنم. این به دلیل نقش حیاتی آنها در فروشگاه های خرده فروشی در سراسر جهان است. تئوری ها و شایعات مربوط به فیلم های ضد مه از افراد فاقد صلاحیت را فراموش کنید.

من حقیقت را در مورد فیلم ضد مه برای پنجره های فریزر تجاری می گویم. در اینجا ، من عمدتا به دلایلی که باید این فیلم اساسی را نصب کنید ، توجه خواهم کرد.

در این مرحله ، معتقدم شما می فهمید که فیلم های ضد پنجره ضد مه چگونه کار می کنند. بنابراین ، نیازی به تکرار این حرف در اینجا نیست. در بیشتر موارد ، فقط خرده فروشان یا صاحبان مغازه ها این جنبه را بسیار مهم می دانند. مصرف کنندگان همچنین می توانند از چیزهایی که با آنها تعامل دارند چیزهای زیادی یاد بگیرند.

وقتی فریزر را باز می کنید چه اتفاقی می افتد؟

آیا مورد غیر معمولی را یادداشت کردید؟ اگر مشتاق هستید ، مطمئناً توجه داشته اید که درب های فریزر تمیز می شوند. این به دلیل هوای مرطوب اطراف درب فریزر است.

در صورتی که این مورد را ندیده اید ، لازم است دفعه بعد مشتاق باشید. هر زمان که این درب مه می شود ، دیدن آن از طریق شیشه تقریباً غیرممکن می شود. البته این دلیل اصلی دلیل نیاز به از بین بردن مه است.

در چنین شرایطی ، چه کاری باید انجام دهید؟

بخاری عرقی با کنترل الکتریکی ممکن است به طور خودکار روشن شود تا صفحه مه آلود پاک شود. وقتی دیگر مصرف کنندگان می آیند ، می توانند از پنجره فریزر دیدن کنند.

با این حال ، چه تاثیری بر صاحب مشاغل دارد؟

در واقع این دلیل اصلی است که شما باید فیلم ضد مه را برای پنجره فریزر تجاری در نظر بگیرید. دیگر نیازی به وابستگی به این بخاری ها ندارید.

در فریزرهای سنتی ، فریزرهای تجاری برای از بین بردن مه ، بخاری عرق یا در داشتند. هر چقدر می تواند تراکم را کاهش دهد ، گران بود و در هر زمان قطعی برق غیرقابل اطمینان بود.

چگونه می توانید این مشکل را حل کنید؟

تنها راه حل قابل اعتماد و راحت یک فیلم ضد مه برای پنجره فریزر تجاری است. این امر بین بهبود تجربه مصرف کننده و مقرون به صرفه بودن توازن خواهد داشت.

مزایای فیلم های ضد یخ فریزر

اینها برخی از دلایل عمده ای است که من فیلم های شیشه ای ضد مه را برای هر کسی که یک فروشگاه خرده فروشی را اداره می کند توصیه می کنم. می خواهم خودت این را ببینی این به شما کمک می کند تا در مورد اینکه آیا باید این فیلم ها را نصب کنید یا نه ، آگاهانه تصمیم بگیرید.
1. بهبود تجربه مشتری
این فیلم ها دید واضح دائمی را حفظ می کنند. خاموشی مهم نیست یا خیر. در بیشتر موارد ، هنگامی که یک فیلم ضد کربن پلی کربنات را انتخاب می کنید ، عملکرد بهینه را برای مدت زمان طولانی تضمین می کند. با استفاده از فیلم های ضد مه ، بلافاصله تمام مه ها از بین می روند.
2. از مه گرفتگی درب جلوگیری می کند
هیچ موردی وجود ندارد که درب فریزر شما مه بخورد.
3. یک فرصت بهتر برای مارک تجاری درب منزل
این دلیل مهم دیگری است که چرا من فیلم ضد مه را برای پنجره فریزر تجاری توصیه می کنم. شما محصولات خود را به راحتی نمایش می دهید و مصرف کنندگان هدف شما تمام جزئیات مربوط به محصول را مشاهده می کنند. این روش بهتر برای تبلیغ / بازاریابی کالاهای فاسدشدنی است که در فریزر نگهداری می شوند.
4. مقرون به صرفه
هنگام نصب این فیلم های ضد مه ، احتمال این وجود دارد که حداکثر سود خود را به حداکثر برسانید.
چرا چنین می گویم؟
برای از بین بردن مه نیازی به بخاری ندارید. این به معنای مصرف انرژی صفر برای از بین بردن مه است. تحقیقات ثابت کرده است که شما ممکن است در هر ماه حدود 12 دلار پس انداز کنید و این مبلغ بیش از 144 دلار در سال است. این به اندازه فریزرهای شما بستگی دارد.
5. عمر کمپرسور فریزر شما حدود 29٪ افزایش می یابد.
دلیل آن این است که فیلم ضد مه برای پنجره فریزر تجاری ، بار کمپرسور شما را سبک می کند.
6. سازگار با محیط زیست
هنگام نصب فیلم های پنجره ضد مه ، انتشار دی اکسید کربن به میزان قابل توجهی کاهش می یابد. به طور خلاصه ، فیلم ضد مه برای پنجره فریزر تجاری یک راه حل غیر فعال و قابل اعتماد برای هرگونه مشکل مه گرفتگی است. به طور خلاصه ، هیچ دلیلی وجود ندارد که فرد از این فیلم ها اجتناب کند. با گفتن این موارد ، اجازه دهید 4 کاربرد دیگر از فیلم های ضد مه در صنایع مختلف را بررسی کنم. البته ، این فناوری با روشی که ما به عنوان محلول ضد مه برای محافظ صفحه از آن استفاده می کنیم تفاوتی ندارد. بعداً در این کتاب راهنما بحث خواهیم کرد. برنامه بعدی فیلم ضد مه در صنعت پزشکی است که از صنعت thins نیز بهره مند شده است.
برخی از متداول ترین نمونه ها عبارتند از:

محافظ صورت پزشکی ضد مه

محافظ صورت طبی 2

آیا شما یک پزشک یا پزشک هستید؟

من کاملاً مطمئن هستم که در انجام وظیفه خود در معرض خطرات مختلفی هستید.

اما ، چگونه می توانید اطمینان حاصل کنید که در هر زمان ایمن هستید؟

شما به محافظ صورت ضد مه نیاز دارید. در واقع ، محافظ های صورت پزشکی ضد مه همان ویژگی هایی را دارند که در بالا به آنها پرداختیم. آنها برای محافظت از کاربران در برابر پاشش یا پاشیدن مواد آلوده یا خطرناک طراحی شده اند.

وقتی در صنعت پزشکی هستید ، فرقی نمی کند که در آزمایشگاه کار کنید یا در بخش های درمانی. در برهه ای از زمان ، در معرض محلول های خطرناک یا شوینده ها هستید. به همین دلیل است که شما باید یک محافظ چهره خریداری کنید که دارای مشخصات اصلی زیر باشد:

1. سبک وزن

این باعث می شود که شما همیشه احساس راحتی کنید. بنابراین ، شما روی کارهای خاصی که انجام می دهید تمرکز خواهید کرد.
2. پوشش ضد مه
هرگونه مه گرفتگی را از بین می برد بنابراین دید مداوم و واضحی را ایجاد می کند. این مهم در هنگام انجام اقدامات پزشکی مهم است.
3. پوشش مقاوم در برابر خراش
محافظ صورت پزشکی ضد مه بدون خراش پاک می ماند ، بنابراین هیچ دید تحریکی ایجاد نمی شود.
4. ضد باکتری
این اطمینان می دهد که هیچ رشد باکتریایی در محافظ صورت وجود ندارد. این به شما کمک می کند بهداشت بهداشتی را در مراکز بهداشتی حفظ کنید.
5- انطباق با استانداردهای بین المللی و محلی
باید مطابق با ANSI و EN باشد.
6. مقاومت در برابر ضربه
همانطور که مشاهده می کنید ، این تجهیزات ایمنی با جنبه های مختلفی که در بالا ذکر کردیم تفاوتی ندارد. علاوه بر این ، عوامل دیگری مانند راحتی و نام تجاری نیز نقشی اساسی دارند. بعلاوه ، هر زمان که می خواهید این محصولات را بخرید ، مهم است که محصولات توصیه شده برای پزشکان ، دندانپزشکان یا مراقبت های بهداشتی فوری را انتخاب کنید.
ارتباط نزدیک با این محافظ صورت:

ماسک بهداشتی ضد مه

تولید کننده ماسک بهداشتی

درصورتی که در یک صنعت پزشکی یا فرآوری مواد غذایی مشغول به کار هستید ، چاره ای ندارید جز تهیه ماسک بهداشتی ضد مه. ماسک های بهداشتی ضد مه دارای تعدادی ویژگی با دنده های ایمنی مختلف است که قبلاً ذکر کردم.

فقط یک واقعیت بارز وجود دارد که منحصر به فرد این تجهیزات است. باید عملکرد ضد باکتری برتر داشته باشد. این در واقع از نام خود محصول مشخص است. با گفتن این جمله ، شاید بتوانم آخرین لیست از برنامه های ضد مه را دنبال کنم. من روی انواع مختلف سازها تمرکز خواهم کرد. این یک جنبه حیاتی است ، به ویژه در فرآیندهای صنعتی و تولیدی.

قسمت 10Anti Fog Application 5 – محلول های ضد مه برای محافظ صفحه

مه یک مشکل اساسی در تعدادی از ابزارها و ابزارها است. این عملکرد را کاهش می دهد و ابزارها را غیر قابل استفاده می کند.

چرا؟

به سختی می توانید قرائت ها را ببینید یا داده های مورد نظر را جمع آوری کنید.

به عنوان مثال ، یک سرعت سنج مه آلود ، در وهله اول چگونه می تواند برای شما مفید باشد؟

مدتی است که راه حل های ضد مه برای محافظ صفحه وجود دارد. در حقیقت ، شرکت های تولید کننده سرمایه زیادی در فیلم ها و پوشش های ضد مه برتر سرمایه گذاری کرده اند. بیشتر مردم نتوانسته اند اهمیت و کاربرد آنها را بپذیرند. نه به این دلیل که آنها تصور یا نادیده می گیرند ، بلکه صرفاً به دلیل کمبود اطلاعات است.

در این فصل ، من انواع مختلف راه حل های ضد مه را توضیح می دهم:

 1. دوربین IP
 2. سرعت سنج
 3. خوشه ابزار
 4. ابزارآزمایش ، فقط چند مورد را ذکر کنم.

در انتهای این فصل ، شما باید قادر به انتخاب محصول پیشنهادی باشید که بتواند مه را برای همیشه از بین ببرد. بگذارید با توضیح منظورم از این کار شروع کنم. من درک آن را برای شما ساده و آسان می کنم. اینها فیلم ها و پوشش های ضد مه با ترکیبات شیمیایی مختلف هستند که هدف آنها ایجاد ثبات در محیط اطراف صفحه دستگاه است.

تغییر دما ممکن است باعث متراکم شدن هوای مرطوب و در نتیجه مه گرفتگی شود. این پوشش ها / فیلم ها باعث می شوند قطرات آب به لایه نازکی پخش شوند و در نتیجه پدیده مه گرفتگی از بین می رود. البته این برای محصولات آب دوست و ضد مه است.

مزایای محلول های ضد مه برای محافظ صفحه

شما به این محصول ضد مه نیاز دارید زیرا:

 • عملکرد بهینه سازها.
 • افزایش دقت در هنگام خواندن سازها.
 • هر دو ضد نور و خراش هستند
 • بهبود خواص نوری به دلیل مه آلودگی صفر.
 • محلول دائمی و قابل اعتماد ضد مه.
 • مواد دفع کننده آب بنابراین عملکرد را بهبود بخشید.
 • سازگاری نه صدمه می زند و نه کیفیت صفحات را به خطر می اندازد

امیدوارم بتوانید این حقایق را درک کنید. حالا ، بگذارید جلوتر بروم و روی تک تک محصولات تمرکز کنم. شاید این منطقی تر باشد

محلول ضد مه برای دوربین های IP

دوربین 1

هدف اصلی من کمک به درک هر مفهومی در این فصل است. بگذارید با پرسیدن یک سوال ساده شروع کنم. شاید برای کمک به شما در طوفان مغزی.

دوربین IP چیست؟ چه نیازی به آنها داریم؟ آیا یک راه حل ضد مه برای دوربین های IP مهم است؟

مخفف “IP” به پروتکل اینترنت اشاره دارد. به طور معمول ، برای اشاره به فرایندی که داده ها از طریق شبکه منتقل می شوند ، استفاده می شود. بنابراین ، دوربین IP به دوربینی گفته می شود که مستقیماً به روتر شبکه متصل می شود.

تمام تصاویر گرفته شده مستقیماً از طریق شبکه به یک سرور از راه دور منتقل می شوند. چنین دوربین هایی نیاز به اتصال اینترنت پرسرعت و رایانه ای دارند که می توانید داده های جمع آوری شده توسط دوربین را مشاهده کنید.

با این حال ، باید توجه داشته باشید که دوربین خود به عملکرد کامپیوتر وابسته نیست. باز هم ، دوربین های IP برای انتقال تصاویر به برنامه های خاصی نیاز ندارند. این بدان معنی است که برای جمع آوری داده ها به سیستم مشاهده اختصاصی نیازی ندارید. می توانید تمام داده های خود را از یک مکان از راه دور مشاهده کنید. نصب و پیکربندی آنها نیز آسان است. دوربین های IP عمدتا برای نظارت استفاده می شوند.

نظارت-1305045_1920

آنها معمولاً در بانک ها ، پارکینگ ها ، جاده ها یا کارخانه های فرآوری نصب می شوند که ممکن است به اطلاعات بلادرنگ درباره آنچه اتفاق می افتد نیاز داشته باشید. خوب ، این بیشتر جنبه فنی دوربین IP داشت.

بیایید به کار اصلی خود – راه حل ضد مه برای دوربین IP برگردیم. در حقیقت ، هدف اصلی شما از نصب دوربین داشتن دید واضحی از آنچه در حال انجام است است.

اما در صورت مه گرفتن لنز دوربین چگونه این کار را انجام می دهید؟

https://youtube.com/watch?v=KEgDvwC1LPQ%3Ffeature%3Doembed%26wmode%3Dopaque

این کار غیرممکن است و نصب دوربین هیچ معنایی نخواهد داشت. تاکنون هیچ شرکتی تاکنون راه حل ضد مه برای دوربین های IP تولید نکرده است.

این وضعیت نسبتاً نگران کننده ای است زیرا اکثر مردم راه حل های جهانی را انتخاب می کنند که نتایج مطلوبی نداشته باشد. مهم نیست که چقدر خوب می توانید دوربین های IP را مهر و موم کنید ، بدون راه حل مناسب ، آنها هنوز مه هستند. فقط در سال گذشته ، تعدادی از موارد ناامنی به دلیل مه آلود بودن دوربین های IP قابل حل نبودند.

به همین دلیل ثابت شده است که محلول ضد مه WeeTect برای دوربین های IP موثر و قابل اعتماد است.

IP-Camera-Lens-Anti-fog-solution

این موارد شامل فیلم ضد مه و پوشش ضد مه است. شما باید یک محلول ضد مه بخرید که برای مطابقت با استانداردهای لازم آزمایش شده است. بسته به محل سکونت شما ، پوشش یا فیلم های ضد مه را می توان از مواد آب دوست یا آبگریز تولید کرد.

دوربین IP لنز ضد مه

کنترل شرایط مختلف محیطی مانند رطوبت و دما تقریباً غیرممکن است. همانطور که قبلاً گفته بودم ، تغییر در این پارامترهای فیزیکی باعث می شود لنز دوربین IP به طور مهیبی مه آلود شود.

دوربین IP ضد مه

محلول ضد مه برای دوربین های IP یک فناوری انقلابی است که برای انواع لنزهای دوربین IP فرموله شده است. سرمایه گذاری چند دلاری برای نصب این فیلم ها و پوشش دهی در بلند مدت نتیجه خواهد داد.

یعنی می توانید سپس روی دوربین های IP که در موارد زیر استفاده می شود نصب کنید:

 1. گرم و مرطوب
 2. هوای معتدل و خنک

به طور خلاصه ، با مخلوط کردن تمام اطلاعات فوق ، شما باید تمام جنبه های مهم مربوط به محلول ضد مه برای دوربین های IP را یاد بگیرید.
نکته اصلی:

هر دوربین IP باید یک فیلم یا پوشش ضد مه موثر داشته باشد. این از مه گرفتگی غیرضروری جلوگیری می کند. مه تنها مانع عملکرد این دوربین ها خواهد شد.

هنگامی که از پوشش / فیلم ضد مه برای دوربین های IP استفاده می کنید ، تصاویر تار دریافت خواهید کرد. آنها هیچ استفاده ای نخواهند داشت. چه می خواهم بگویم یک محصول ضد مه و تست شده را برای از بین بردن پدیده مه گرفتگی در دوربین های IP خود تهیه کنید. در صورت داشتن هرگونه س orال یا توضیح ، در پرسش و یا مشارکت در بخش نظرات زیر تردید نکنید.

قطعاً ممکن است در نهایت سرعت بیش از حد پیش بروید. این امر به این دلیل است که ، چشمان شما قطره های آب گذشته را روی سرعت سنج نخواهند دید. صادقانه بگویم ، این وحشتناک ترین و کسل کننده ترین تجربه برای هر راننده ای است.

حقیقت ماجرا این است:

سرعت سنج شما باید دارای یک فیلم یا پوشش ضد مه باشد. این تنها راه حل ضد مه برای سرعت سنج است که یک راه حل دائمی را تضمین می کند. تمام سرعت سنجها با شیشه یا پلاستیک های شفاف طراحی شده اند. در هر زمان ، شما قادر خواهید بود سرعت را از طریق لنز کنترل کنید.

چالش اصلی این است که این مواد ذاتاً در برابر مه مقاوم نیستند. بنابراین ، تولید کننده باید سازوکاری را که می تواند برای از بین بردن مه استفاده کند ، در پیش گیرد. با فرض اینکه لنز سرعت سنج شما از ورق پلی کربنات یا اکریلیک ساخته شده باشد.

شما چاره ای ندارید جز اینکه ، یک فیلم ضد مه قابل اعتماد را انتخاب کنید. این آرزوی هر فردی است که یک سرعت سنج کاملاً شفاف داشته باشد. این کار با یک درمان ضد مه مناسب امکان پذیر است.

همانطور که قبلاً گفتم ، تولیدکنندگان بسته به نوع کاربرد ، یک راه حل ضد مه برای سرعت سنج ها فرموله می کنند. لازم نیست نگران مسائل سازگاری باشید.

این پوشش ضد مه جدید ایمن است و به لنز سرعت سنج شما آسیب نمی رساند. در گذشته نه چندان دور ، بیشتر تولید کنندگان سرعت سنج در طول فرآیند تولید ، آنها را با پوشش / فیلم ضد مه مناسب متناسب می کنند.

می دانم ، شاید شما به سرعت سنج خود نگاه می کنید و تعجب می کنید که پوشش / فیلم ضد مه دقیقاً کجا می تواند باشد. در واقع ، شما می توانید آن را به عنوان یک لایه زیرین لنز شفاف توصیف کنید.

هر دو سطح خارجی و داخلی دارد. فیلم یا پوشش ضد مه موجود در سطح داخلی لنز. نصب موفقیت آمیز محلول ضد مه برای سرعت سنج نشانگر زاویه تماس کم هم برای رطوبت و هم برای آب است.

حتی اگر برخی از افراد ممکن است خرید فیلم های ضد مه و متعاقباً نصب آنها روی لنز سرعت سنج را انتخاب کنند ، این همیشه صدق نمی کند.

یعنی برای شرکت های تولید کننده سرعت سنج ، می توان فیلم های ضد مه را در طی فرآیند قالب گیری به این سطح لنز پیوند زد. این یک فرایند موثر است و تاکنون توسط اکثر شرکت ها پذیرفته شده است.

پوشش ضد مه بیشتر ماده ای آب دوست است. برای عملکرد بهتر ، سطوح را می توان با یک ماده سخت پوشش داد. این باعث می شود صفحه نمایش سرعت سنج ضد مه و ضد خراش باشد.

به طور خلاصه ، باید اطمینان حاصل کنید که لنز سرعت سنج شما از محلول ضد مه مناسب برخوردار است. هنوز هم در مورد راه حل های ضد مه برای محافظ صفحه ، من یک برنامه دیگر را بررسی می کنم. این استفاده از این محصول روی خوشه ابزار است.
می توانید این را بررسی کنید:

محلول ضد مه برای خوشه ابزار

اکنون که من در مورد راه حل های ضد مه برای سرعت سنج ها بحث کردم ، شما باید در مورد آنچه در این بخش انتظار دارید ایده داشته باشید. بگذارید با ساده کردن همه چیز برای شما شروع کنم. من فقط می خواهم اطمینان حاصل کنم که ما از همان متن خوانده ایم. من با پرسیدن یک سوال ساده از شما شروع می کنم:

از خوشه ابزار چه می فهمید؟

خوشه ابزار مجموعه ای از سنجها ، چراغ ها و صفحه هایی است که دقیقاً بالای فرمان مشاهده می شوند. آنها نقش مهمی دارند زیرا از طریق خوشه ابزار است که می دانید در خودرو چه می گذرد. این می تواند وضعیت موتور ، سطح سوخت یا قطعات سوf عملکرد باشد. در بیشتر موارد ، این خوشه ابزار ممکن است در طول عمر خودرو باقی بماند. این به دلیل روند ساخت با کیفیت است.

با این حال ، این بدان معنا نیست که خوشه های ابزار ممکن است 100٪ از مه زدگی آزاد باشند. مه گرفتگی یک مشکل اساسی است که اکثر تولیدکنندگان باید با آن کنار بیایند. این سازندگان خوشه ابزار هستند که بیشترین آسیب را می بینند. این وظیفه آنهاست که بهترین راه حل ضد مه را برای خوشه ابزار بفهمند.

باید از مواردی باشد که در شرایط نامساعد جوی مه آلود نشود. به عنوان مثال ، در زمستان. رفتن به دنبال یک راه حل دائمی ضد مه مهم است.

روند نصب یک کار چالش برانگیز است. از آنجا که پوشش ضد مه یا فیلم باید از قسمت داخلی خوشه ابزار نصب شود.

مزایای محلول ضد مه برای خوشه ابزار

 1. 100 quality کیفیت تضمین شده ابزارهای خوشه ای شما بدون مه باقی می مانند. یعنی همه ابزارها صرف نظر از شرایط آب و هوایی کیفیت نوری خود را حفظ خواهند کرد.
 2. سازگار با تمام سطوح نوری
 3. بدون اثر انکسار نور ، انتشار یا مه.
 4. سازگار با محیط زیست و پایدار.
 5. محلول دائمی ضد مه.

همانطور که می بینید ، بیشتر این مزایای اصلی که قبلاً به آنها اشاره کردم. محصول دیگر محلول ضد مه برای ابزار آزمایش است. باز هم متوجه خواهید شد که تعدادی از خواص در میان راه حلهای مختلف ضد مه که در بالا بحث کردم همپوشانی دارند. حقیقت ماجرا این است که ، در همه این کاربردها ، پوشش ضد مه و فیلم ها برتر و قابل اعتماد هستند.

ابزارهای آزمایشی همچنین دارای تعدادی ویژگی با خوشه ابزار یا سرعت سنج هستند. با این حال ، من می خواهم تأکید کنم که با استفاده از ابزار آزمون ، دقت اطلاعات / خواندن به دست آمده از ابزار مهم است. خروجی از ابزار ، بنیادی اساسی را تشکیل می دهد که می توان از آن تصمیم گرفت.

آیا می توانید شرایطی را تصور کنید که بخوانید اشتباه بخاطر خطای اختلاف منظر است؟

این می تواند برای عملکرد عادی شرکت مخرب باشد. در اینجا ، روش همچنان مانند ابزاری که قبلاً ذکر کردم باقی مانده است. باز هم ، محلول ضد مه برای ابزار آزمایش نیز به صورت پوشش و فرم فیلم وجود دارد. درست همانطور که قبلاً اشاره کردم ، انتخاب یک فرمول ضد مه خاص به کاربردهای خاص ابزار آزمایش بستگی دارد. در ابزارهای آزمایشی ، وضوح نوری یک عامل اساسی است که باید مورد توجه قرار گیرد.

خطاهای ناشی از ضعیف یا نادرست خواندن قطعاً منجر به تصمیم گیری نادرست می شود. قبل از اینکه این بخش را جمع بندی کنم ، انواع مختلف راه حل های ضد مه را برای ابزارهای دیگر مرور می کنم. این بخش در تصمیم گیری بسیار مهم است ، زیرا به شما امکان می دهد بر اساس جنبه های اساسی تأثیرگذار بر عملکرد و قابلیت اطمینان محلول های ضد مه تصمیم درست بگیرید.

محلول ضد مه برای سازهای دیگر

ابزار تست 4


همه ابزارها باید در برابر مشکل مه محافظت شوند. به همین سادگی ، اگر به طور تصادفی صفحه دستگاه پر از قطرات آب باشد ، نمی توانید نتیجه دقیق بگیرید. تعداد زیادی از عوامل در دقت نتایج شما تأثیر می گذارند. مهم است که شما ابزار آنالوگ یا دیجیتال دارید.

از آنجا که این آخرین بخش از این فصل است ، من نه تنها یک بازبینی انجام می دهم ، بلکه جنبه های مهم دیگری را نیز برای اضافه کردن دلیل نیاز به راه حل ضد مه برای سازهای دیگر اضافه می کنم.

من نمی گویم که ما قصد داریم پوشش یا فیلم ضد مه جدیدی را معرفی کنیم. این بر اساس پوشش ها و فیلم هایی است که یک محلول دائمی ضد مه ارائه می دهند. استفاده از ابزار از یک صنعت با صنعت دیگر همپوشانی دارد. باز هم ذکر لیست کلیه ابزارها در اینجا عملی نخواهد بود.

این لیست خیلی طولانی خواهد شد. با این حال ، من فکر می کنم طبقه بندی استفاده از محلول ضد مه برای سایر ابزارها بر اساس صنایع خاص یک ایده اصیل خواهد بود.

نمونه هایی از ابزارها در صنایع مختلف

سرعت سنج ، گیج ها و ابزارها از رایج ترین ابزارها در این صنعت هستند. در صورت امکان ، محلول ضد مه باید دارای عناصر ضد خراش باشد.

پزشکی

تعداد زیادی ابزار در صنعت پزشکی مانند دماسنج ، دستگاه جوجه کشی ، صفحه نمایش اشعه ایکس و دستگاه های توزین وجود دارد ، فقط به ذکر چند مورد. علی رغم این واقعیت که ماشین ها ممکن است در یک محیط کاملاً کنترل شده ذخیره یا استفاده شوند. مه گرفتگی هنوز هم یک مشکل اساسی است. به همین دلیل است که آنها باید روی صفحه نمایش خود فیلم / روکش ضد مه داشته باشند.

صنعت هواپیمایی و هوافضا

فیلم ها و پوشش های ضد مه که در این صنعت استفاده می شود باید در برابر شرایط جوی مقاوم باشند. محلول ضد مه برای محافظ صفحه ابزار عمدتا برای محافظت از ابزار کابین خلبان استفاده می شود. در این صنعت ، سنجهای مختلفی وجود دارد که قرائت آنها باید به طور دقیق انجام شود ، از این رو ، باید آنها را بدون مه گرفت.

برق و الکترونیک

تمام لنزهای نمایشگر دیجیتال باید با محلول ضد مه برای محافظ صفحه نمایش پوشانده شوند. این برای کسانی که در صنایع تولیدی و فرآوری هستند بسیار مهم است. یک مثال خوب ، یک سیستم نمایشگر LCD است.

به طور خلاصه ، ما در هر ابزاری به یک محافظ ضد مه نیاز داریم:

 1. داده های آنالوگ یا دیجیتال را نمایش می دهد.
 2. در محیط های مرطوب استفاده می شود.
 3. عملکرد قطرات آب مه بسیار تحت تأثیر قرار می گیرد.

اصولاً ، این شامل همه ابزارهایی است که ممکن است در همه برنامه های کاربردی صنعتی استفاده کنید. ممکن است نتوانم به سازهای جداگانه اشاره کنم. شاید بهتر باشد اگر آنها را بر اساس عملکردشان طبقه بندی کنم.

محافظ صفحه نمایش ضد مه برای اندازه گیری پارامترهای اصلی زیر وجود دارد:

 1. دما – دماسنج ها ، ترمیستورها و نمایشگرهای RTD.
 2. فشار سنج و جریان سنج ، فشار سنج ، نمایشگر اندازه گیری تغییر مکان مثبت و غیره
 3. وزن و وزن – دستگاه های توزین دیجیتال

من می خواهم چه بگویم؟

هر ابزاری با نمایشگر شفاف باید دارای محافظ ضد مه باشد. این می تواند به شکل یک فیلم یا پوشش باشد. تا کنون ، من در مورد همه کاربردهای ممکن فیلمهای ضد مه یا پوشش بحث کرده ام. علاوه بر این ، شما باید بتوانید اصل کار محصولات مختلف ضد مه را توضیح دهید. با این حال ، بزرگترین که هنوز بی پاسخ مانده است:

قسمت 11 شرکتهای پیشرو در صنعت ضد مه

هر زمان که قصد خرید پوشش یا فیلم ضد مه را دارید ، توصیه می شود که شرکت های معتبری را در این صنعت انتخاب کنید. منظور من در واقع این است که من به سراغ یک برند مناسب می روم.

چنین شرکت هایی از فناوری مدرن استفاده می کنند که عملکرد و قابلیت اطمینان مطلوب را تضمین می کند. من کاملا مطمئن هستم که شرکت های بی شماری در صنعت وجود دارند ، با این حال ، من روی 7 شرکت اصلی تمرکز خواهم کرد.

این شرکت های تولید کننده فیلم ضد مه و پوشش ضد مه شامل:

 1. WeeTect
 2. FSI
 3. Uvex
 4. هونیول
 5. پین لاک
 6. 3M
 7. گیبسون

این راهنما باید به شما کمک کند به دنبال محصولات ضد مه تولید شده از شرکت های معتبر در صنعت باشید ، من یک اطلاعات پیشین در مورد شرکت و لیست محصولات تولیدی آن را برجسته می کنم.

WeeTect

این یک شرکت با تکنولوژی بالا است که از سال 1993 در صنعت ضد مه فعالیت می کند. این یک شرکت چینی است که به دیدگاه خود معروف است: از مردم محافظت کنید ، ایمنی را دنبال کنید. در حال حاضر ، این یکی از تولید کنندگان و تامین کنندگان اصلی فیلم ها و پوشش های ضد مه در چین است. طی سالهای گذشته ، WeeTect ثابت کرده است که محصولات کلاس جهانی را با کیفیت ثابت ارائه می دهد که هم سازگار با محیط زیست و هم مقرون به صرفه هستند. از بدو تأسیس ، رشد چشمگیری داشته است. یعنی این شرکت بازارهای خود را به کشورهای آمریکا و اروپا گسترش داده است.

محصولات WeeTect

WeeTect تعدادی محصول مانند:

 1. روکش کلاه ایمنی
 2. محافظ های صورت
 3. کلاه ایمنی جوشکاری خودکار
 4. آینه های پلاستیکی
 5. فیلم های رنگی
 6. فیلم و پوشش ضد مه

برای دستیابی به این هدف ، شرکت سرمایه گذاری کرده و روش های مختلف آزمایش مانند: قدرت شکست ، ضربه ، پیری UV ، سختی ، سایش ، ضد مه ، ویسکوزیته ، انتقال طیفی و آزمایش پراکندگی را اتخاذ کرده است. علاوه بر این ، WeeTect در آزمایشگاه های مختلف آزمایش سرمایه گذاری کرد. این بخشی از برنامه استراتژیک شرکت برای تضمین کیفیت 100٪ در کل مراحل تولید است. این به کمک دستگاه های تست سریال است. WeeTect دارای گواهینامه CE است و کلیه محصولات با ECE324 / 22.05 ، CE EN379 ، ANSI Z87.1 و CSA Z94.3 مطابقت دارند.

این شرکت در تجهیزات تست مدرن مانند:

 1. دستگاه اندازه گیری ADF برای سایه
 2. اسپکتروفتومتر Cary 4000
 3. دستگاه اندازه گیری برای همگنی
 4. وابستگی زاویه
 5. دستگاه اندازه گیری برای تغییر زمان
 6. دستگاه تست خودکار آنلاین
 7. دستگاه اندازه گیری برای نور پراکنده

آخرین محصول این شرکت محلول ضد مه برای محافظ صفحه است. ثابت شده است که مقرون به صرفه و قابل اعتماد است.

این یک فناوری منحصر به فرد است که برای:

 • سرعت سنج
 • خوشه سازها
 • دوربین های IP
 • ابزار تست

این محلول ضد مه بهترین ویژگی های نوری را دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصولات مختلف WeeTect ، می توانید به وب سایت رسمی شرکت مراجعه کنید: www.weetect.com. یا با تیم فنی WeeTect تماس بگیرید.

FSI

FSI Coating Technologies Inc. در سال 1986 تاسیس شده است. این شرکت به دلیل عملکرد بالا و محلول های پوشش ضد مه قابل اعتماد است. مانند سایر شرکت های این صنعت ، FSI هم محصولات ضد مه و سفارشی تولید می کند. محصولات FSI در طیف گسترده ای از صنایع مانند صنایع پزشکی ، ایمنی ، ورزشی و نظامی مورد استفاده قرار می گیرند. ظاهراً ، FSI فناوری برتر ضد مه را آغاز کرده است. در حقیقت ، این شرکت از عناصر اضافی مانند سایش و مقاومت شیمیایی استفاده کرده است.

محصولات FSI

این شرکت طیف گسترده ای از محصولات را تولید می کند که شامل:

 1. محصولات ضد مه.
 2. محصولات قابل شکل گیری
 3. محصولات ضد ورق و فیلم
 4. محصولات فیلم PET ضد مه

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این شرکت ، می توانید به وب سایت رسمی فن آوری های پوشش FSI آنها مراجعه کنید.

Uvex

Uvex به دلیل ماموریت ساده و سرراست خود – محافظت از مردم – در بین مردم مشهور است. این شرکت به طور کلی به دو منطقه اصلی تقسیم شده است.

این شامل:

 1. نیمکره غربی که شامل آمریکای شمالی و جنوبی است
 2. نیمکره شرقی که شامل سایر نقاط جهان است. یعنی اروپا ، آفریقا ، آسیا و استرالیا.

محصولات Uvex

Uvex طیف گسترده ای از محصولات ایمنی مانند:

این شرکت طیف گسترده ای از پوشش مانند پوشش ضد مه و ضد خراش را ارائه می دهد. فقط برای ذکر چند مورد ، به دلیل افراطی ، افراطی ، فوق العاده دورا و فوق دوره شناخته شده است. به غیر از اینها ، این شرکت همچنین در تعدادی از محصولات ضد مه سرمایه گذاری کرده است. آنها در زمستان و سایر شرایط نامساعد جوی انتخاب مناسبی هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Uvex و محصول آن می توانید به وب سایت رسمی شرکت مراجعه کنید.

این یک شرکت چند ملیتی آمریکایی است که در طیف گسترده ای از محصولات مصرفی سرمایه گذاری کرده است.

در مناطق کلیدی زیر فعالیت کرده است:

 1. واحد تجاری استراتژیک – هوافضا
 2. کنترل ها و راه حل های اتوماسیون (ACS)
 3. مواد و فن آوری های عملکرد (PMT).

برای اهداف این کتاب راهنما ، من فقط یک خلاصه سریع از راه حل ها و محصولات ایمنی آن دارم. این شرکت همچنین روی تعدادی از پوشش های ضد مه و خراش سرمایه گذاری کرده است. آنها در واقع از استانداردهای مهندسی مطلوبی برخوردار هستند. آنها به عنوان خصوصیات نوری ایمن ، بادوام و برتر تعریف می شوند.

گیبسون

گیبسون و بارنز یک شرکت آمریکایی است که کلاه ایمنی با کیفیت بالا تولید می کند. این شامل کلاه ایمنی خلبان جت و کلاه ایمنی بال ثابت است. دارای پوشش ضد مه و خراش هستند.

پین لاک

Pinlock نامی مشهور در صنعت درزگیر موتورسیکلت است. در حقیقت ، شما تعجب خواهید کرد وقتی که مردم همه درزهای روکش موتورسیکلت را به عنوان درزهای قفل شونده صدا می کنند. این یکی از شرکت هایی است که در زمینه تولید تجهیزات مقاوم در برابر مه تخصص دارد. درزهای روبند Pinlock از پر فروش ترین محصولات تولیدی این شرکت است. به غیر از این ، این شرکت لوازم جانبی محافظ صورت موتورسیکلت دیگری را نیز تولید می كند. آیا به اطلاعات بیشتری در مورد Pinlock نیاز دارید؟ در اینجا پیوندی به وب سایت رسمی موجود است.

3M

3M که در گذشته به عنوان شرکت معدنی و ساخت مینه سوتا شناخته می شد ، به یک مجتمع چند ملیتی تبدیل شده است. این شرکت در طیف گسترده ای از صنایع تنوع یافته است. برای اهداف این کتاب راهنما ، من فقط تجهیزات ایمنی تولید شده توسط این شرکت را خلاصه می کنم.