IT NAT

استفاده از فناوری برای طبیعت و محیط زیست سالم

IT NAT
امنیتخانهخشکی

خانه خودران در ملبورن به شبکه باز می گرداند


این خانه یکی از اولین خانه هایی است که به عنوان نیروگاه عمل می کند و روزانه حدود 79 کیلووات ساعت برق مازاد پایدار به شبکه تامین می کند.

خال خال:   یک خانه دو طبقه در یک بلوک طولانی در حومه تاریخی ملبورن ساخته شده است. در حالی که یک چهارم خانه های استرالیا دارای صفحات خورشیدی روی پشت بام هستند ، برخلاف خانه های دیگر در همسایگی ، “باغ خانه” تمام برق خود را با استفاده از انرژی خورشیدی و حتی کمی بیشتر تولید می کند. 

آستین مینارد ، معمار طراح باغ خانه ، قصد دارد دیدگاه ما در مورد پایداری را تغییر دهد تا به عنوان یک کار اضافی احساس نشود.  

یک خانواده پنج نفره در خانه زندگی می کنند. اگر انرژی پاک خود را تولید می کنید ، مجبور نیستید در زندگی خود احساس گناه کنید. شما واقعاً می توانید راحت تر از قبل باشید. “یکی از صاحبان خانه به Homestolove گفت.

مجموعه خورشیدی و ذخیره سازی باتری نه تنها برای تأمین گرمایش کنترل شده با آب و هوا ، سرگرمی های دیجیتالی و استخر گرم ، ماشین تسلا را نیز شارژ می کند. و اگر این کافی نبود ، 17 کیلو وات پنل های خورشیدی برق کافی برای تغذیه شبکه برق محلی تولید می کند -که درآمد اضافی اضافی را برای خانواده تأمین می کند. 

سبک خانه مدرن است و از بسیاری از کشورهای اروپایی الهام می گیرد. به گفته Homeslolove ، دیوارها از آجرهای بازیافتی 1950 ساخته شده توسط The Brick Recyclers ساخته شده اند و کفها از بتن Imagecrete پرداخت شده توسط Hanson و Blackhole Blackbutt ساخته شده اند. اجزای چوبی توسط Timberwood ارائه شده است. 

“یکی از اصول کلیدی ما این است که تا حد امکان پایداری را در طراحی بدون اتکا به فناوری جاسازی کنیم: مواردی مانند تعقیب جنبه شمالی ، به حداکثر رساندن نور طبیعی ، عایق بندی بالا … درست کارکردن این اصول وظیفه ما معماران است. اگر مشتری بخواهد برود و آن را با فناوری جالب پر کند ، می تواند بعداً این کار را انجام دهد  . ”  

از دیگر ویژگی های پایداری می  توان به تهویه بازیابی گرما اشاره کرد که دائماً هوای تازه را با دمای داخلی خانه مطبوع می کند ، یک تکه سبزیجات ، کمپوست و یک مخزن آب که باغ و توالت ها را آبیاری می کند. خانه نیز کاملاً خودکار است.  

معمار می گوید  این طرح پایدارترین پروژه ای است که تا کنون روی آن کار کرده است.  

نویسنده: کاترینا لین

22 جولای 2021

ایمیل: hello@maynardarchitects.com

وب سایت: maynardarchitects.com