IT NAT

استفاده از فناوری برای طبیعت و محیط زیست سالم

IT NAT
جاده

ساخت خانه از مواد پلاستیکی و مواد بازیافتی

با هزینه تقریبی 3590،000 دلار ، هدف ما  با انجام این کار  نشان دادن مفهوم ساختمان با مواد بازپس گیری شده به عنوان نسبتاً آسان ، مقرون به صرفه ، پایدار ، زیبایی شناختی و مطبوع و به اندازه کافی جالب برای اجرای گسترده است.

مزایای
ساخت مواد مجدداً

مزایای استفاده از مصالح ساختمانی بازیافت شده بسیار است:

  1. پایداری: مواد بازیافتی قبلاً ایجاد شده اند (و استفاده می شوند) برای هدف دیگری. این بدان معناست که استفاده مجدد از آنها بار زیست محیطی مرتبط با ایجاد مواد جدید را از بین می برد. همچنین این مواد از قبل استفاده شده را از چرخه استفاده به محل دفن زباله حذف کرده و باعث کاهش ضایعات و کلیه هزینه های مالی و زیست محیطی مرتبط می شود.
  2. قابلیت دسترسی: علاوه بر مزایای محیطی ، بازیافت می تواند مزایای اقتصادی نیز داشته باشد. مواد بازیافتی معمولاً هزینه کمتری برای به دست آوردن دارند و بعضی اوقات رایگان هستند. در موارد نادر ، حتی ممکن است مبلغی را حذف کنید که موارد خاصی را که می توانید برای ساخت خود استفاده کنید ، حذف کنید. بسیاری از مواد بازیافت شده باقیمانده نیز مقرون به صرفه تر برای استفاده از آنها هستند زیرا ممکن است دیگران بخواهند از آنها استفاده کنند ، این می تواند هزینه حمل و دفع مواد شما را کاهش دهد.
  3. در دسترس بودن: موادی با محتوای بازیافت شده هم برای مصارف خارجی و هم در فضای باز در دسترس هستند. بازیافت آجر و بلوک ، شیشه ، عایق ، تخته سنگ و گچ ، پلاستیک ، کاشی و تخته ، چوب ، کف و پوشش کف و دیواری از پروژه های ساخت و ساز ، همگی پیدا و استفاده از آنها بسیار آسان است.
  4. هنری و متنوع: جستجوی و استفاده از مواد بازیافتی و پرکاربرد تمایل به مواد بسیار جالب و متنوع تری دارد. این مواد می توانند متنوع ، ناسازگار ، عتیقه ، مواردی با داستان یا ظاهر منحصر به فرد و غیره باشند. کار با این تنوع به طور معمول باعث تحریک خلاقیت می شود و سطح زیبایی ، زیبایی و شخصیت زیبایی شناسی را تولید می کند که انجام آن با مواد تازه خریداری شده از معمول دشوار است. رسانه ها

محدودیت ها /اختلافات ساخت مواد مجدداً

ساخت مواد بازیافتی محدودیت هایی نیز دارد:

  1. Time Intensive: یکی از بزرگترین اشکال در ساخت و ساز با استفاده از مواد بازیافتی این است که پیدا کردن و دستیابی به مواد بازیافتی به جای خریدن وسایل جدید در فروشگاه محلی و غیره می تواند زمان بیشتری را صرف کند.
  2. کار شدید: استفاده از برخی مواد بازیافتی مانند لاستیک برای دیوارها باعث می شود خاک در لاستیک ها ریخته شود. این بسیار خسته کننده و وقت گیر است.
  3. طراحی با آن دشوار است: ایجاد مواد با استفاده مجدد و اغلب ناسازگار می تواند طراحی با استفاده از مواد جدید و یکنواخت دشوارتر باشد. برای خلاقیت برنامه ریزی کنید.
  4. وضعیت: مصالح ساختمانی بازیافتی یا بازسازی شده باید از قبل مورد استفاده در پروژه های جدید ساختمانی از نزدیک مورد بررسی قرار گیرند. مواد آسیب دیده ممکن است فاقد خصوصیات ساختاری و زیبایی شناسی مورد نظر باشند.
  5. آلاینده ها: هر ساله هزاران ساختمان محکوم تخریب می شوند. بخش اعظم چوب از این مکان های تخریب از نظر ساختاری پایدار است ، با این حال برخی از آنها حاوی آلاینده هایی مانند رنگ سرب هستند که استفاده مجدد در محصولات جدید ساختمان را دشوار یا نامطلوب می کند.
  6. کارآیی: گاهی اوقات تلاش برای بهبود محیط زیست در تضاد است. به عنوان مثال ، استفاده مجدد از مصالح ساختمانی ممکن است استرس روی زیستگاه های طبیعی را کاهش دهد ، اما برخی از مواد استانداردهای فعلی بهره وری انرژی را رعایت نمی کنند.
  7. هزینه: نیروی کار اضافی که برای ساختارشکنی دقیق ساختمانهای محکوم شده مورد نیاز است ، می تواند پس انداز حاصل از استفاده از مواد بازسازی شده را جبران کند.


ويژگي هاي كشف اضافي با استفاده از مواد اضافي

بررسی اجمالی دهکده های مواد بازیافتی ، دهکده با الهام از زمین خاکی ، ساخت تایر ، ساختمان بازیافتی ، ساخت مواد بازیافت شده ، زندگی سبز ، معماری احیا شده ، ساختمان مرتفع ، محیط زیست ، یک جامعه

بررسی اجمالی دهکده مواد بازیافت شده – برای باز کردن یک PDF کامل (5 مگابایت) در یک پنجره جدید ، کلیک کنید

تمام جنبه های روستای مواد بازیافت شده  به عنوان اجزای انفرادی یا به عنوان بخشی از دهکده کامل برای تکثیر باز خواهد شد  . درست همانطور که با  مرکز شهر Duplicable  و  Villagebag Village (Pod 1) انجام می دهیم ، برای همین روستا همان سطح جزئیات را برای لیست مواد ،  تجزیه و تحلیل هزینه ، زمان ساخت و جزئیات کار ، برنامه های ساخت و ساز ، نیازهای مجاز و استراتژی ها ، و خیلی موارد دیگر برای همه مؤلفه ها. در اینجا تصاویر و مروری بر برخی مؤلفه های اصلی این روستا وجود دارد:

مواد قابل استفاده-ریخته گری-منفجر شدن-نهایی-یی-چنگ

روستای مواد بازیافت شده | Concept Render – مناظر منفجر شده

فضاهای قابل انعطاف پذیر

دهکده مواد بازیافت شده یک طرح نیمه زمینهای الهام گرفته از زمین است که 47 واحد زندگی را در اختیار شما قرار می دهد. هر واحد به صورت یک اتاق یک اتاق طراحی خواهد شد که شامل یک اتاق خواب ، فضای تفریحی بزرگ / محل کار ، حمام کامل ، آشپزخانه و اتاق ناهار خوری است. طرح و مراحل ساخت کامل به صورت آموزش آزاد به عنوان آموزش برای تکثیر و / یا اصلاح ساختارهای چند اتاق بزرگتر به اشتراک گذاشته خواهد شد.

یک دیدگاه نهایی در دهکده مواد بازیافت شده مواد ، ارائه شده در اتاق ، چشم انداز اتاق خواب

روستای مواد بازیافت شده | مفهوم رندر – چشم انداز اتاق خواب

یکی از مواد قابل بازیافت مجدد جامعه Village ، منطقه ناهار خوری آشپزخانه

روستای مواد بازیافت شده | Concept Render – منطقه ناهار خوری آشپزخانه

یک اتاق خواب بزرگ ، بازیافت شده توسط مواد بازیافت شده در جامعه ، اتاق خواب بزرگ

روستای مواد بازیافت شده | Concept Render – اتاق خواب بزرگ

ارائه دهنده فضایی اجتماعی و تفریحی

علاوه بر برنامه  های فضای باز برای  تأمین فضای زندگی ، دهکده مواد بازیافتی همچنین 14 فضای مشترک دیگر شامل یک استودیوی هنری داخلی / فضای باز ، مواد بازیافتی ، کتابخانه با مواد بازیافت شده فضای باز ، فضای نشیمن ، اتاق بازی با بازی در فضای باز را نشان می دهد. فضا ، سالن سرپوشیده / فضای باز ، جلسه و فضای اجتماعی ، استودیوی موسیقی ، استودیوی یوگا ، استودیوی رقص ، آشپزخانه و ناهار خوری برای 150+ نفر ، و اتاق لباسشویی برای 300+ نفر.

بررسی اجمالی دهکده های مواد بازیافتی ، دهکده با الهام از زمین خاکی ، ساخت تایر ، ساختمان بازیافتی ، ساخت مواد بازیافت شده ، زندگی سبز ، معماری احیا شده ، ساختمان مرتفع ، محیط زیست ، یک جامعه

بازبینی کلی Village Village Spread 2 – برای باز کردن یک PDF کامل (2 مگابایت) در یک پنجره جدید ، کلیک کنید

بررسی اجمالی دهکده های مواد بازیافتی ، دهکده با الهام از زمین خاکی ، ساخت تایر ، ساختمان بازیافتی ، ساخت مواد بازیافت شده ، زندگی سبز ، معماری احیا شده ، ساختمان مرتفع ، محیط زیست ، یک جامعه

بازبینی کلی Village Village Spread 3 – برای باز کردن یک PDF کامل (3 مگابایت) در یک پنجره جدید ، کلیک کنید

استودیو هنر

استودیوی هنری طبقه اول به اندازه کافی بزرگ است که می تواند یک کلاس برگزار کند و یک برنامه فضای باز با منبع آزاد نیز دارد. از ویژگی های این منطقه می توان به چندین کار شغلی برای انواع مختلف هنری ، ذخیره سازی لوازم برای رفع نیازهای هنری و نورپردازی کافی و کم نور برای پاسخگویی به نیازهای متنوع نورپردازی اشاره کرد.

 یکی از اتاق های بازیافت شده مواد بازیافت شده در اجتماعات اتاق هنر ، بوپش سیتالا

روستای مواد بازیافت شده | Concept Render – اتاق هنری که در حال جستجو است

اتاق اجتماعات بازیافت شده مواد بازیافت شده اتاق هنر در فضای باز ، بوپش سیتالا

روستای مواد بازیافت شده | Concept Render – اتاق هنری که بیرون از خانه نگاه می کند

در اینجا ارائه دهنده های مفهومی مناطق هنری خارجی را نشان می دهد. این منطقه به عنوان یک بخش فضای باز از فضای داخلی با جداول ، نیمکت ها و فضاهای آفرینش هنری که همه از مواد بازیافتی ساخته شده اند ، کار خواهد کرد. این منطقه برای آفرینش های هنری ، کلاس ها ، ناهار خوری ، اجتماعی شدن و یا آرامش بخش قابل استفاده خواهد بود.

یک دهکده مواد بازیافت شده جامعه - منطقه هنر در فضای باز به دنبال NE

روستای مواد بازیافت شده | Concept Render – فضای هنری در فضای باز به دنبال شمال شرقی – برای بزرگنمایی کلیک کنید

یک دهکده مواد بازیافت شده جامعه - مناطق هنری و کتابخانه در فضای باز به دنبال NE ، 649

روستای مواد بازیافت شده | Concept Render – فضای باز و کتابخانه در فضای باز به دنبال شمال شرقی – برای بزرگنمایی کلیک کنید

یک دهکده مواد بازیافت شده جامعه - مناطق هنری و کتابخانه در فضای باز به دنبال شمال غربی ، 640

روستای مواد بازیافت شده | Concept Render – فضای باز و کتابخانه در فضای باز به دنبال شمال غربی – برای بزرگنمایی کلیک کنید

یک دهکده مواد بازیافت شده جامعه - مناطق هنری و کتابخانه در فضای باز به دنبال SE ، 640

روستای مواد بازیافت شده | Concept Render – حوزه های هنری و کتابخانه در فضای باز به دنبال جنوب شرقی – برای بزرگنمایی کلیک کنید

اتاق کتابخانه و رایانه

کتابخانه و اتاق رایانه طبقه اول برای مطالعه ، تفریح ​​و استراحت با صندلی های فضای باز و فضاهای استراحت نیز برنامه ریزی شده است. این منطقه دارای تعداد زیادی قفسه کتاب ، هشت ایستگاه کار رایانه عمومی ، به علاوه انواع گزینه های راحت صندلی با افزونه های لپ تاپ است.

 بوپش سیتالا (طراح داخلی) این تصاویر را که به دنبال کتابخانه و اتاق کامپیوتر است ، نهایی کرد

روستای مواد بازیافت شده | Concept Render – کتابخانه و اتاق کامپیوتر که در حال جستجو است

یک دهکده مواد بازیافت شده جامعه - کتابخانه و اتاق کامپیوتر در فضای باز ، بوپش سیثالا

روستای مواد بازیافت شده | Concept Render – کتابخانه و اتاق کامپیوتر که به بیرون نگاه می کند

در خارج از خانه می توان به افزونه هایی از فضای داخلی با افزونه های بی خطر برای کامپیوتر و صندلی های کافی برای کار خواندن ، استراحت یا رایانه یا رایانه های لوحی اشاره کرد. محوطه سازی در این منطقه یک محیط طبیعی ، آرامش بخش و زیبا را برای کار یا مطالعه ایجاد و پشتیبانی می کند.

دهکده مواد بازیافتی - فضای کتابخانه در فضای باز به دنبال شمال ، 640

روستای مواد بازیافت شده | Concept Render – فضای باز کتابخانه در فضای باز به دنبال شمال – برای بزرگنمایی کلیک کنید

یک دهکده مواد بازیافت شده جامعه - منطقه فضای باز کتابخانه به دنبال شمال غربی ، 640

روستای مواد بازیافت شده | Concept Render – فضای باز کتابخانه در فضای باز به دنبال شمال غربی – برای بزرگنمایی کلیک کنید

یک دهکده مواد بازیافت شده جامعه - منطقه کتابخانه در فضای باز به دنبال غرب ، 640

روستای مواد بازیافت شده | Concept Render – فضای باز کتابخانه در فضای باز به دنبال غرب – برای بزرگنمایی کلیک کنید

مواد بازیافت شده ی یک جامعه-مواد-دهکده-فضای باز-کتابخانه و مناطق هنری-غربی ، 640

روستای مواد بازیافت شده | Concept Render – کتابخانه در فضای باز و مناطق هنری به دنبال غرب – برای بزرگنمایی کلیک کنید

اتاق بازی

اتاق بازی طبقه اول یک میز استخر ، فس بال ، پینگ پنگ و میزهایی را در داخل و خارج برای بازی های تخته ارائه می دهد.

بازیابی بازی اتاق بازی Village Village ، یک جامعه

روستای مواد بازیافت شده | Concept Render – اتاق بازی

اتاق بازی Final Render بازیافت مواد بازیافت دهکده ، یک جامعه

روستای مواد بازیافت شده | Concept Render – اتاق بازی

در بیرون برنامه های داخلی با جداول اضافی برای بازی های تخته ای و انواع بازی های بزرگتر با استفاده از مواد بازیافتی ایجاد خواهد شد. این بازی ها شامل بازی های بولینگ ، دومینو ، چکرز و شطرنج و فضاهای باز برای ورزش هایی مانند فوتبال ، فری اسبی ، بیس بال ، فوتبال و غیره خواهد بود .این منطقه همچنین در کنار سالن بدنسازی در فضای باز با گزینه های ورزش در فضای باز ، یک دوره مانع و غیره قرار دارد.

روستای مواد بازیافت شده | Concept Render – زمین بازی و دوره مانع به دنبال شمال شرقی – برای بزرگنمایی کلیک کنید

روستای مواد بازیافت شده | Concept Render – زمین بازی به نمای بالا به پایین – برای بزرگنمایی کلیک کنید

روستای مواد بازیافت شده | Concept Render – Playground Collage of features – برای بزرگنمایی کلیک کنید

محوطه سازی مواد بازیافتی ، محوطه سازی کتابخانه ، فضای کتابخانه در فضای باز ، فضای ناهار خوری در فضای باز ، فضای هنری در فضای باز ، فضای بازی در فضای باز ، منطقه ورزش در فضای باز ، منطقه هنری بازیافتی ، منطقه بازی های بازیافتی ، منطقه خواندن بازیافت ، منطقه غذاخوری بازیافتی ، منطقه ورزش بازیافتی ، مواد بازیافتی ، ساختمان با لاستیک ، ساختمان با پالت ، ساخت و ساز با مواد بازیافتی

روستای مواد بازیافت شده | Concept Render – فضای بازی در فضای باز به دنبال شمال – برای بزرگنمایی کلیک کنید

محوطه سازی مواد بازیافتی ، محوطه سازی کتابخانه ، فضای کتابخانه در فضای باز ، فضای ناهار خوری در فضای باز ، فضای هنری در فضای باز ، فضای بازی در فضای باز ، منطقه ورزش در فضای باز ، منطقه هنری بازیافتی ، منطقه بازی های بازیافتی ، منطقه خواندن بازیافت ، منطقه غذاخوری بازیافتی ، منطقه ورزش بازیافتی ، مواد بازیافتی ، ساختمان با لاستیک ، ساختمان با پالت ، ساخت و ساز با مواد بازیافتی

روستای مواد بازیافت شده | Concept Render – دوره مانع به دنبال شمال شرقی – برای بزرگنمایی کلیک کنید

محوطه سازی مواد بازیافتی ، محوطه سازی کتابخانه ، فضای کتابخانه در فضای باز ، فضای ناهار خوری در فضای باز ، فضای هنری در فضای باز ، فضای بازی در فضای باز ، منطقه ورزش در فضای باز ، منطقه هنری بازیافتی ، منطقه بازی های بازیافتی ، منطقه خواندن بازیافت ، منطقه غذاخوری بازیافتی ، منطقه ورزش بازیافتی ، مواد بازیافتی ، ساختمان با لاستیک ، ساختمان با پالت ، ساخت و ساز با مواد بازیافتی

روستای مواد بازیافت شده | Concept Render – دوره مانع به دنبال جنوب شرقی – برای بزرگنمایی کلیک کنید

روستای مواد بازیافت شده | Concept Render – فضای بازی در فضای باز و نزدیکی دوره مانع – برای بزرگنمایی کلیک کنید

سالن ورزش

سالن بدنسازی طبقه اول برای ارائه گزینه های قلبی ، وزنه های رایگان و ماشین های ورزشی در داخل و مناطق ورزشی ، یک دوره مانع و وزن های بیشتر به همراه یک دوره تمرینی مدار در خارج طراحی شده است.

Gym Final Render بازیافت مواد روستایی بازیافت شده ، یک جامعه

روستای مواد بازیافت شده | Concept Render – سالن بدنسازی

 یک سالن بدنسازی روستای مواد بازیافت شده جامعه که در حال جستجوی بیرون هستند ، بوپش سیتالا

روستای مواد بازیافت شده | Concept Render – سالن بدنسازی

در خارج از کشور تجهیزات اضافی برای ورزش ، یک دوره آموزش مدار و یک دوره مانع وجود دارد که همه با استفاده از مواد بازیافت شده ایجاد می شوند. همچنین به عنوان بخشی از فضای مشترک با اتاق بازی در مجاورت و فضای بازی در فضای باز ، فضاهای باز برای ورزش هایی مانند فوتبال ، فریسبی ، بیس بال ، اسکیت بورد ، فوتبال و غیره وجود خواهد داشت  .

محوطه سازی مواد بازیافتی ، محوطه سازی کتابخانه ، فضای کتابخانه در فضای باز ، فضای ناهار خوری در فضای باز ، فضای هنری در فضای باز ، فضای بازی در فضای باز ، منطقه ورزش در فضای باز ، منطقه هنری بازیافتی ، منطقه بازی های بازیافتی ، منطقه خواندن بازیافت ، منطقه غذاخوری بازیافتی ، منطقه ورزش بازیافتی ، مواد بازیافتی ، ساختمان با لاستیک ، ساختمان با پالت ، ساخت و ساز با مواد بازیافتی

روستای مواد بازیافت شده | Concept Render – دوره مانع و نمایش منطقه آموزش مدار از بالا – برای بزرگنمایی کلیک کنید

محوطه سازی مواد بازیافتی ، محوطه سازی کتابخانه ، فضای کتابخانه در فضای باز ، فضای ناهار خوری در فضای باز ، فضای هنری در فضای باز ، فضای بازی در فضای باز ، منطقه ورزش در فضای باز ، منطقه هنری بازیافتی ، منطقه بازی های بازیافتی ، منطقه خواندن بازیافت ، منطقه غذاخوری بازیافتی ، منطقه ورزش بازیافتی ، مواد بازیافتی ، ساختمان با لاستیک ، ساختمان با پالت ، ساخت و ساز با مواد بازیافتی

روستای مواد بازیافت شده | Concept Render – Course Obstacle and Circuit Training Circuit View به دنبال NE – برای بزرگنمایی کلیک کنید

محوطه سازی مواد بازیافتی ، محوطه سازی کتابخانه ، فضای کتابخانه در فضای باز ، فضای ناهار خوری در فضای باز ، فضای هنری در فضای باز ، فضای بازی در فضای باز ، منطقه ورزش در فضای باز ، منطقه هنری بازیافتی ، منطقه بازی های بازیافتی ، منطقه خواندن بازیافت ، منطقه غذاخوری بازیافتی ، منطقه ورزش بازیافتی ، مواد بازیافتی ، ساختمان با لاستیک ، ساختمان با پالت ، ساخت و ساز با مواد بازیافتی

روستای مواد بازیافت شده | Concept Render – مناطق والیبال ، بسکتبال و فوتبال – برای بزرگنمایی کلیک کنید

یک دهکده مواد بازیافت شده جامعه | Concept Render - منطقه ورزش در فضای باز از بالا

روستای مواد بازیافت شده | Concept Render – منطقه ورزش در فضای باز از بالا – برای بزرگنمایی کلیک کنید

محوطه سازی مواد بازیافتی ، محوطه سازی کتابخانه ، فضای کتابخانه در فضای باز ، فضای ناهار خوری در فضای باز ، فضای هنری در فضای باز ، فضای بازی در فضای باز ، منطقه ورزش در فضای باز ، منطقه هنری بازیافتی ، منطقه بازی های بازیافتی ، منطقه خواندن بازیافت ، منطقه غذاخوری بازیافتی ، منطقه ورزش بازیافتی ، مواد بازیافتی ، ساختمان با لاستیک ، ساختمان با پالت ، ساخت و ساز با مواد بازیافتی

روستای مواد بازیافت شده | Concept Render – فضای باز و فضای ورزش – برای بزرگنمایی کلیک کنید

محوطه سازی مواد بازیافتی ، محوطه سازی کتابخانه ، فضای کتابخانه در فضای باز ، فضای ناهار خوری در فضای باز ، فضای هنری در فضای باز ، فضای بازی در فضای باز ، منطقه ورزش در فضای باز ، منطقه هنری بازیافتی ، منطقه بازی های بازیافتی ، منطقه خواندن بازیافت ، منطقه غذاخوری بازیافتی ، منطقه ورزش بازیافتی ، مواد بازیافتی ، ساختمان با لاستیک ، ساختمان با پالت ، ساخت و ساز با مواد بازیافتی

روستای مواد بازیافت شده | Concept Render – فضای یوگا در فضای باز – برای بزرگنمایی کلیک کنید

محوطه سازی مواد بازیافتی ، محوطه سازی کتابخانه ، فضای کتابخانه در فضای باز ، فضای ناهار خوری در فضای باز ، فضای هنری در فضای باز ، فضای بازی در فضای باز ، منطقه ورزش در فضای باز ، منطقه هنری بازیافتی ، منطقه بازی های بازیافتی ، منطقه خواندن بازیافت ، منطقه غذاخوری بازیافتی ، منطقه ورزش بازیافتی ، مواد بازیافتی ، ساختمان با لاستیک ، ساختمان با پالت ، ساخت و ساز با مواد بازیافتی

روستای مواد بازیافت شده | Concept Render – کلوزآپ های فضای ورزش در فضای باز – برای بزرگنمایی کلیک کنید

فضای شام و رستوران در فضای باز

فضای ناهار خوری سرپوشیده برای دهکده مواد بازیافتی قادر به تغذیه و میزبانی از 200+ نفر در هر زمان است. به طور مستقیم در خارج از این منطقه مناطق صندلی و استراحت برنامه ریزی شده است که امکان (میزبانی از هوا) امکان میزبانی گروه ها و رویدادهای حتی بزرگتر را فراهم می کند. این مناطق نشیمن و آرامش نیز فضایی را برای ناهار خوری ساکنان و اجتماعی شدن در خارج ، کلاسهای میزبانی و غیره فراهم می کند.

محوطه سازی مواد بازیافتی ، محوطه سازی کتابخانه ، فضای کتابخانه در فضای باز ، فضای ناهار خوری در فضای باز ، فضای هنری در فضای باز ، فضای بازی در فضای باز ، منطقه ورزش در فضای باز ، منطقه هنری بازیافتی ، منطقه بازی های بازیافتی ، منطقه خواندن بازیافت ، منطقه غذاخوری بازیافتی ، منطقه ورزش بازیافتی ، مواد بازیافتی ، ساختمان با لاستیک ، ساختمان با پالت ، ساخت و ساز با مواد بازیافتی

روستای مواد بازیافت شده | Concept Render – فضای ناهار خوری فضای باز نمای بالا به پایین – برای بزرگنمایی کلیک کنید

مواد بازیافتی منطقه ناهار خوری دهکده در فضای باز ، یک جامعه

روستای مواد بازیافت شده | Concept Render – فضای ناهار خوری در فضای باز به دنبال غرب – برای بزرگنمایی کلیک کنید

مواد بازیافتی منطقه ناهار خوری دهکده در فضای باز ، یک جامعه

روستای مواد بازیافت شده | Concept Render – منطقه ناهار خوری در فضای باز به دنبال شمال غربی – برای بزرگنمایی کلیک کنید

مواد بازیافتی منطقه ناهار خوری دهکده در فضای باز به دنبال شمال شرقی ، یک جامعه

روستای مواد بازیافت شده | Concept Render – منطقه ناهار خوری در فضای باز به دنبال شمال شرقی – برای بزرگنمایی کلیک کنید

مواد بازیافتی منطقه ناهار خوری دهکده در فضای باز به دنبال شمال غربی ، یک جامعه

روستای مواد بازیافت شده | Concept Render – منطقه ناهار خوری در فضای باز به دنبال شمال غربی – برای بزرگنمایی کلیک کنید

مواد بازیافتی منطقه ناهار خوری دهکده در فضای باز ، یک جامعه

روستای مواد بازیافت شده | Concept Render – ناحیه ناهارخوری فضای ویژه کلاژ – برای بزرگنمایی کلیک کنید

فضای مجدد / استفاده از فضای مجازی

فضای تفریحی / استراحت طبقه دوم برای مکالمه ، اجتماعات قهوه و چای ، کلاس ها ، جلسات و غیره طراحی شده است. این منطقه دارای یک طرح طبقه باز و انواع صندلی ها و نیمکت های راحت است. اگر یک فضای باز بزرگ برای وقایع اجتماعی و یا کلاس ها لازم باشد ، صندلی ها و نیمکت ها به راحتی می توانند به دیوارها فشار داده شوند. از فضای داخلی فضای باز پاسیو نیز می توان به عنوان پسوند این اتاق و کارکردهای آن استفاده کرد.

 تفریحی و فضای اجتماعی روستا ، مواد بازیافتی شده توسط جامعه ، بوپش سیتالا

روستای مواد بازیافت شده | Concept Render – فضای تفریحی و آرامش

استودیوی موسیقی

اتاق و استودیوی موسیقی طبقه دوم یکی دیگر از طراحی های بزرگ فضای باز است که مناسب برای کلاس های گروهی ، تلاوت ها و رویدادهای اجتماعی موسیقی زنده است. این منطقه انواع مختلفی از ابزارهای مورد استفاده برای استفاده یا چک لیست و غرفه های موسیقی ، صندلی ها و سایر موارد مرتبط با موسیقی را برای پشتیبانی از بازی و تمرین در این زمینه ارائه می دهد. از فضای داخلی فضای باز پاسیو نیز می توان به عنوان پسوند این اتاق و کارکردهای آن استفاده کرد.

اتاق موسیقی نهایی ارائه دهنده بازیافت مواد دهکده ، یک جامعه

روستای مواد بازیافت شده | Concept Render – اتاق موسیقی

اتاق موسیقی Final Render بازیافت مواد بازیافت دهکده ، یک جامعه

روستای مواد بازیافت شده | Concept Render – اتاق موسیقی

نهایی مواد بازیافت شده دهکده ، یک جامعه ارائه می دهد

روستای مواد بازیافت شده | Concept Render – اتاق موسیقی

خلاصه

آیکون دهکده مواد بازیافتی ، ساخت مواد بازیافتی ، ساختمان مواد بازیافتی ، ساخت و ساز با الهام از Earthship ، ساختمان با لاستیک ، ساختمان با مواد بازیافتی ، معماری منبع باز ، بالاترین مسکن خوب ، یک جامعه ، ساخت پایدار جامعه ، سازگار با محیط زیست ، زندگی سبز ، زندگی جامعه ، خودکفایی ، بالاترین خیر برای همه ، یک جامعه جهانی ، دهکده گلدان ، دهکده نی استیل ، روستای کب ، روستای بلوک فشرده ، روستای مواد بازیافتی ، دهکده کانتینر حمل و نقل ، دهکده خانه درخت ، DCC ، معماری منبع باز ، ساخت و ساز منبع باز ، مسکن پایدار ، سازگار با محیط زیست ، تحول جهانی ، ساخت و ساز سبز ، پلاتین LEED ، دهکده پایدار ، روستای سبز LEED پلاتین ، دهکده زیست محیطی

قابل بازیافت مواد روستای (غلاف 6)  به اشتراک بگذارید که چگونه به ساخت با خیال راحت، مقرون به صرفه، و کارآمد با استفاده حداکثر از اصلاح / مواد بازیافتی. به عنوان بخشی از این دهکده ، ما همچنین متنوعی از فضاهای رشد شخصی / داخلی و رو به رشد در فضای باز و بیرونی از جمله فضای هنری ، اتاق موسیقی ، اتاق رقص ، فضای یوگا / مدیتیشن ، کتابخانه ، اتاق بازی ، سالن ورزشی و اتاق استراحت و جامعه پذیری. هر منطقه مشترک دارای یک فضای داخلی و یک فضای باز با فضاهای کف زمین (استودیوی هنری ، کتابخانه ، اتاق بازی و سالن بدنسازی) است که در نظر گرفته شده است که شامل   پسوندهای خاص منبع باز و توسعه فضای بیرونی اختصاصی به همان کاربرد و همچنین طراحی و طراحی ساخته شده با مواد بازیافتی. این  منبع باز به اشتراک گذاشته می شود با تمام جزئیات یکسان و سطح جزئیات ، در دهکده های Earthbag  و  روستاهای Straw Bale استفاده می شود .

زندگی و ایجاد برای بالاترین خیر از همه ، تحول جهانی ، ایجاد تفاوت ، خوب برای مردم ، خوب برای کره زمین ، خوب برای اقتصاد ، خوب برای همه ، راه حل برای همه چیز
همکاری جهانی ، راه حلهایی که راه حلهایی را ایجاد می کنند ، همکاری جهانی
یک راه جدید برای زندگی ، زندگی برآورده شده ، زندگی غنی سازی ، زندگی غنی شده ، زندگی را برآورده ، عروج ، تکامل آگاهی ، زندگی دوست داشتنی
تحول در محیط جهانی ، تغییر تحول ، زندگی در حال تحول ، یک جامعه ، یک جامعه جهانی ، ایجاد یک دنیای جدید ، راه حل همه چیز ، راه حل برای همه چیز ، راه حل برای هر چیزی ، ایجاد تغییرات جهانی ، آینده منبع آزاد ، برای بالاترین چیزهای خوب از همه ، دنیایی که برای همه کار می کند ، تغییر جهان ، تغییر سیاره ، ایجاد کننده تفاوت ، پایداری غیرانتفاعی ، تفکر مبتنی بر راه حل ، همان تغییری است که ما می خواهیم در جهان ببینیم ، ایجاد یک تفاوت ، سیاره پایدار ، تعاونی جهانی ، پایداری 501c3 ، ایجاد آینده ما ، معماران آینده ، مهندسان آینده ، تمدن پایدار ، تمدن جدید ، راهی جدید برای زندگی ، دنیای زیست محیطی ، افرادی که با هم کار می کنند ، بالاترین غذای خوب ، بالاترین انرژی خوب ، بالاترین مسکن خوب ، بالاترین آموزش خوب ، بالاترین جامعه خوب

س: الهامات اولیه برای این طرح ها چه بود؟

با طراحی  7 دهکده ، و تمایل به نمایش های هنری و منحصر به فرد که همچنین رابطه عمیق تری با هدف / قصد هر روستا داشت ، ما از سیستم 7 چاکرا از هندوئیسم و ​​تانتریک بودیسم و ​​5 عنصر ژاپنی الهام گرفتیم. فلسفه

دهکده مواد بازیافت شده با تفکر و تحقیق در مورد چاکرا ساکرال (2) از هندوئیسم و ​​تانتریک بودیسم و ​​عنصر آب (“sui” و “mizu” – “shuǐ”) از فلسفه ژاپنی 5 عناصر طراحی شده است. رنگ مرتبط “نارنجی” به توسعه پالت رنگی برای این روستا کمک کرده است و ما با نگاه کردن به ارزشهای اصلی One Community  و تمرکز روی ارزشهای  زندگی کامل ، رشد شخصی ،  هدف و هدف دهکده را هم تراز ، متنوع و متمایز می کنیم  . و  آزادی .

بازیافت رنگ های روستا ، یک جامعه

پالت رنگ بازیافت شده Village – برای PDF با وضوح بالا کلیک کنید

در اینجا برخی از نقشه های اولیه ایده آل برای دهکده مواد بازیافت شده انجام شده است:

 طرح های اولیه ترسیم شده توسط  نلی لئوانتال ،  MFA طراحی گرافیک  و استاد دانشگاه برای کلاس های طراحی پایدار

طرح Earthship ، یک جامعه

نقشه های اولیه مفهوم برای دهکده مواد بازیافتی

اتاق زمین لرزه ، یک جامعه

نقشه های اولیه مفهوم داخلی برای روستای مواد بازیافت شده

دور دوم طرح-طرح-ها-برای-زمین خاکی-روستا ، -بلاگ-114-640

برخی از اولین طرح های بازیافت شده روستا

راکل و دایانا ، همچنین اعضای گروه معماری و برنامه ریزی کارآموز در طرح خوابگاه های دهکده Earthship (Pod 6) تعریف کردند تا شامل واحدهای دوتایی شوند. آنها همچنین کدهای مربوط به آتش سوزی ، فرار از آتش ، راه حل های روشنایی مستقیم برای اتاق خواب ، محلول های ADA (آسانسور هیدرولیک) و مصالح ساختمانی برای پروژه های خاکی را بررسی کردند.

در حال تحول در طراحی برای دیدار با کد آتش – این گلخانه های پیشرو حذف شده است

راکل و دیانا ، همچنین عضو تیم معماری و معماری تیم کارآموزی ، به تحقیق در مورد روش های ساخت زمین خاکی و طراحی نقشه های طبقه 2D و 3D برای دهکده Earthship (Pod 6) ادامه دادند. آنها طبقه دوم روستا را گسترش داده و بالکنی به آن افزودند

تحقیقات و طراحی مواد بازیافت شده نسل 3

راکل و دایانا ، همچنین اعضای تیم معماری و معماری برنامه ریزی کارآموزی ، در مورد مطالعات موردی برای برنامه ریزی مناطق بیرونی برای دهکده Earthship (Pod 6) تحقیق کردند و طرح مناطق مشترک آن را توسعه دادند. آنها طرح طبقه بندی مجدد را برای اضافه کردن توالت های بیشتر و فرار از آتش تنظیم کردند.

طرح های دهکده بازیافت شده نسل 4 شروع به شکل گیری می کند

راکل و دایانا ، همچنین عضو تیم معماری و معماری تیم داخلی ، نقشه های 2D و 3 بعدی نمای بیرونی دهکده Earthship (Pod 6) را ایجاد کرده و برای مناطق داخلی و خارجی آن رندرهایی ایجاد کرده اند.

طرح های دهکده بازیافت شده نسل 4 همچنان به شکل گیری – با ارائه 1 نسل ارائه می شود


برای معرفی کسب و کار خود به صورت تولید محتوا متنی و تصویری و ویدویی کلیک کنید