IT NAT

استفاده از فناوری برای طبیعت و محیط زیست سالم

IT NAT
خانهخشکیسلامتیکشاورزی

سبزیجات پرورش یافته در پارکینگ فروشگاه مواد غذایی


یک فروشگاه زنجیره ای ایالات متحده شروع به پرورش سبزیجات خود به صورت هیدروپونیک کرده است – در یک ظرف حمل و نقل در پارکینگ فروشگاه

نقطه ای:  جنبش غذای محلی در سال های اخیر رو به افزایش بوده است ، زیرا مصرف کنندگان و مشاغل به دنبال ایجاد شبکه های غذایی متکی به خود و انعطاف پذیرتر با خوردن غذاهای محلی هستند. با این حال ، غذا خوردن محلی می تواند در شهرهای بزرگ بسیار مشکل باشد. زنجیره مواد غذایی ایالات متحده Natural Grocers با استفاده از GardenBox یک راه حل ارائه کرده است – یک ظرف حمل و نقل که یک سیستم کاشت عمودی پر از محصولات تازه را در خود جای داده است. 

GardenBox در پارکینگ فروشگاه ها قرار دارد و برای پرورش مواد غذایی به صورت هیدروپونیک استفاده می شود. 320 فوت مربع ظروف برای رشد بیش از 4000 سر کاهو ارگانیک کافی است – که معمولاً یک هکتار زمین برای رشد نیاز دارد. و فقط 82 قدم از قفسه های فروشگاه فاصله دارد. گیاهان برداشت شده و با ریشه های دست نخورده به فروش می رسند ، که باعث می شود آنها برای مدت طولانی تری شاداب بمانند. 

محصولات موجود در ظرف با استفاده از آب و مواد مغذی آلی رشد می کنند و می توانند در طول سال رشد کنند. حدود 700 تا 800 دانه ارگانیک هر هفته در ذغال سنگ نارس و نارگیل طبیعی کاشته می شود. پس از چند هفته ، نهال ها به دیوارهای عمودی رشد می کنند که از نور LED استفاده می کنند. کاهو در حدود هشت هفته آماده برداشت است. تغذیه و آبیاری به صورت خودکار انجام می شود و سیستم همچنین دما ، رطوبت و سطح pH هوا را پیگیری می کند – در صورت بروز مشکل به باغبانان انسانی ایمیل می زند. 

به گفته مایکل بوردمن ، مدیر واحد رشد ، جعبه ها همچنین راهی عالی برای اطمینان از تازه بودن و کیفیت خوب محصول در تمام طول سال هستند ، و می گوید: “ما شاهد قوام در محصول هستیم ، چه برف برفی در خارج از زمین 2 متر باشد. یا بیرون آن 90 درجه است جعبه واقعاً عملکرد خوبی در تنظیم این دما دارد. ” وی افزود: “طعم و مزه برای من واقعاً یک نقطه فروش بزرگ است. از همه آنها طعم بسیار قوی تری می گیرید. ” 

علاوه بر رشد مواد غذایی ، ظروف حمل و نقل نیز به طور فزاینده ای از روش های مبتکرانه استفاده می شود. و منطقی است – حمل ظروف به راحتی و اندازه مناسب برای تعدادی از موارد استفاده می شود. در Springwise ، ما آنها را در نوآوری های متنوع مانند مینی کارخانه های قابل حمل   و  هتل های لوکس استفاده کرده ایم . 

22 جولای 2021

وب سایت: naturalgrocers.com

تماس با: naturalgrocers.com/contact