IT NAT

استفاده از فناوری برای طبیعت و محیط زیست سالم

IT NAT
خانهسلامتی

مسواک بلاک چین دندان ها را مسواک می کند و ارزهای رمزنگاری شده را استخراج می کند

  • مسواک بلاک چین دندان ها را مسواک می کند و ارزهای رمزنگاری شده را استخراج می کند


یک شرکت بهداشتی دهان و دندان چینی ، 32Teeth ، در حال ساخت یک مسواک است که به بهداشت خوب دندان با ارز رمزنگاری شده پاداش می دهد. در حال حاضر تأمین سرمایه جمعی در پلت فرم JD Finance ، این محصول از فناوری بلاک چین ، سنسورها ، داده های بزرگ و تشخیص چهره برای تمیز کردن دندان ها استفاده می کند.

یکی از ویژگی های مسواک توانایی استخراج رمزنگاری آن است. کاربران هنگام مسواک زدن توکن های AYA – 爱 牙 币 ، که به معنی “سکه های دندان عشق” است را دریافت می کنند. توکن های AYA با محصولات و خدمات دندانپزشکی مانند درمان بهداشتی ، مسواک و خمیر دندان قابل تعویض هستند.

این شرکت همچنین یک برنامه مسواک ارائه می دهد که به کاربران امکان می دهد فعالیت مسواک زدن خود را ثبت و تحلیل کنند. علاوه بر این ، این برنامه می تواند سطح تمیزی دندان ها را شناسایی کند و شامل یک ابزار واقعیت افزوده است که نحوه مسواک زدن کاربر را نشان می دهد.

مسواک بلاکچین 32Teeth با الگوریتمی که می تواند ارزهای رمزنگاری شده را استخراج کند و برنامه ای که نحوه مسواک زدن کاربران را تجزیه و تحلیل می کند ، تجربه روزمره مسواک زدن را تغییر می دهد. سیستم پاداش آن بهداشت دهان را تشویق می کند و استفاده از فناوری به کاربران اجازه می دهد رفتار مسواک زدن خود را ثبت و پیگیری کنند.

ما قبلاً نوآوری هایی در محصولات بهداشت دهان و دندان مانند این مسواک دوستدار محیط زیست و زیست تخریب پذیر منتشر کرده ایم . مثال دیگر این مسواک است که از موسیقی و بازی برای تشویق مسواک زدن طولانی تر استفاده می کند . و در حال حاضر ، فناوری بلاک چین برای افزایش قابلیت های مسواک در حال استفاده است. با استفاده از فناوری بلاک چین چه اقلام روزمره دیگری سود می برد؟

10 آوریل 2018

ایمیل: BD@32teeth.cn

وب سایت: www.32teeth.cn

تماس: BD@32teeth.cn