IT NAT

استفاده از فناوری برای طبیعت و محیط زیست سالم

IT NAT
امنیتخشکیسلامتیکشاورزی

مکمل های با کارایی بالا که از ضایعات غذایی دور ریخته شده تهیه می شوند

Outcast Foods میوه ها و سبزیجات دور ریخته شده را به محصولات غذایی غنی از مواد مغذی تبدیل می کند

نقطه ای:  شرکت فناوری مواد غذایی کانادایی Outcast Foods اخیراً از بستن دور سرمایه گذاری 10 میلیون دلار کانادا (حدود 8،48 یورو) برای مقابله با ضایعات مواد غذایی خبر داده است. این دور شامل 5 میلیون دلار کانادا (حدود 6.7 میلیون یورو) از سرمایه گذاری منطقه ای بود. 

Outcast مستقر در نوا اسکوشیا که در سال 2017 تأسیس شد ، هدف آن مقابله با ضایعات مواد غذایی با هدایت مواد غذایی از محل های دفن زباله است. این شرکت میوه ها و سبزیجات دور ریخته شده را به محصولات غذایی غنی از مواد مغذی تبدیل می کند.  

فناوری بازیافت مواد غذایی Outcast محصولات ناقص ، مازاد یا قدیمی را از مزارع ، پردازنده های غذا و سوپر مارکت ها در سراسر کانادا نجات می دهد. محصولات نامناسب در کامیون های سرد منتقل می شوند تا ریز مغذی های با ارزش را دست نخورده نگه دارند ، قبل از رسیدن به محل زباله صفر. 

فناوری بازیافت مواد غذایی این شرکت ، در حالی که در حال حاضر محرمانه است ، در نهایت به اشتراک گذاشته می شود ، تکثیر و بهبود می یابد. ماموریت ما نجات کره زمین است ، اما هیچ توهمی وجود ندارد که بتوانیم این کار را به تنهایی انجام دهیم. نوآوری و همکاری این است که چگونه قصد داریم روش جدیدی برای مصرف غذا ایجاد کنیم. صادقانه بگویم، ما می خواهیم از شرکت های دیگر که در نهایت فن آوری ما استفاده کنید به طوری که همه ما می توانید راه ما را به آینده ای پایدار تر غذا خوردن، ”  می گوید مطرود مواد غذایی  در وب سایت خود.  

در میان محصولات آن خط پودرهای پروتئینی Plant Strong و مکمل های غذایی وجود دارد. به گفته Outcast ، صنعت تغذیه همیشه پایداری محیطی را در اولویت قرار نمی دهد ، به همین دلیل آنها تصمیم گرفتند آن را به ویژگی اصلی شرکت خود تبدیل کنند. پودر پروتئین در طعم های مختلف ، از مرنگ لیمو ، شکلات نعناع ، انفجار میوه ، شکلات و وانیل استفاده می شود. پودرهای سبزیجات غنی از مواد مغذی نیز موجود هستند و سبزیجاتی مانند کلم بروکلی ، کلم پیچ و چغندر و میوه هایی مانند سیب و زغال اخته را القا می کنند.   

 این برند در حال حاضر در کانادا و ایالات متحده فعالیت می کند اما  به Foodbev.com گفت  که قصد دارد از سرمایه جدید برای مقیاس فعالیت خود استفاده کند.

نویسنده: کاترینا لین

بیشتر بیاموزید: نوآوری های غذا و نوشیدنی | نوآوری های کشاورزی و انرژی

10 آگوست 2021

ایمیل: customersupport@outcastfoods.com

وب سایت: outcastfoods.com