IT NAT

استفاده از فناوری برای طبیعت و محیط زیست سالم

IT NAT
ادارهامنیتخانهخشکیسلامتی

هوشمندانه و ساکت ترین راه حل برای هوای سالم داخل خانه: HEALTHBOX® 3.0

جعبه سلامت

اهمیت تهویه

آیا برنامه ساختمان یا بازسازی دارید؟ آیا رویای داشتن خانه یا آپارتمان خود را دارید؟ سپس یک سیستم تهویه با Healthbox® 3.0 ضروری است. تهویه کنترل شده توسط تقاضای Healthbox® 3.0 یک راه حل ساکت و کم مصرف را تضمین می کند. علاوه بر این ، به لطف امکانات مختلف پیکربندی ، می توانید از عملکرد در نظر گرفته شده انرژی در انواع خانه ها نهایت استفاده را ببرید.

تهویه طبیعی ، خوب برای هر دو کارمند و خانه

برخلاف آنچه بسیاری از مردم فکر می کنند ، کیفیت هوای داخلی به طور متوسط ​​10 برابر از کیفیت هوای بیرون بدتر است. پخت و پز ، دوش گرفتن ، تمیز کردن ، تعریق و حتی تنفس همه منجر به ایجاد هوای آلوده می شود. آب و هوای نامناسب داخلی می تواند در دراز مدت به سلامتی سرنشینان آسیب برساند. مشکلات تنفسی ، سوزش چشم ، سردرد ، آلرژی و از دست دادن غلظت تنها برخی از عواقب احتمالی است. علاوه بر این ، هوای بسیار مرطوب می تواند منجر به بوی بد ، چگالش و رشد کپک شود. به همین دلیل تهویه مداوم و کارآمد بسیار مهم است.

تأمین هوای تازه مستقیماً از طریق منافذ (پنجره) صورت می گیرد. بنابراین ، تهویه طبیعی سالم ترین انتخاب است.

علاوه بر این ، تهویه کنترل شده بهترین تضمین برای آب و هوای سالم در محیط داخلی است.

تهویه کنترل شده تقاضا

تشخیص تغییرات کیفیت هوا برای ما انسانها امکان پذیر نیست. به عنوان مثال ما نمی توانیم تشخیص دهیم که بعضی از آلاینده های هوا به غلظت های بالا می رسند. بنابراین نمی توان انتظار داشت که یک سرنشین برای دستیابی به آب و هوای سالم در داخل خانه چه سطح تهویه لازم باشد.

به همین دلیل مهم است که سطح تهویه باید به طور خودکار با توجه به م effectiveثرترین نیازهای تهویه تنظیم شود. با استفاده از سنسورهای هوشمند ، سطح تهویه در هر لحظه از روز به شرایط مختلف پاسخ می دهد. اگر هوای اتاق از کیفیت خوبی برخوردار باشد ، در این صورت میزان جریان استخراج در آن اتاق کاهش می یابد. این تنظیم خودکار باعث صرفه جویی در انرژی 30 تا 50٪ خواهد شد.

تهویه کنترل شده تقاضای هوشمند طبیعی با HEALTHBOX ®  3.0

Healthbox® 3.0 قلب  مفهوم تهویه کم مصرف C + را تشکیل می دهد ، به موجب آن هوای تازه از طریق دریچه های پنجره به داخل اتاق های خشک عرضه می شود و هوای آلوده از طریق Healthbox® 3.0 به صورت مکانیکی استخراج می شود.

مزایای مفهوم تهویه کم مصرف C + بسیار زیاد است. این سالم ترین انتخاب است زیرا تأمین هوای تازه مستقیماً از طریق دریچه (پنجره) انجام می شود. از آنجا که هیچ فیلتر وجود ندارد ، سیستم بسیار اصلی است.

دریچه گسسته پنجره Invisivent به معنای راحتی زیاد انرژی ، صوتی و حرارتی است

کنترل تهویه کنترل یکپارچه با تقاضا در Healthbox 3.0 ، سطح هوا را در هر اتاق به طور خودکار و بصورت هوشمند تنظیم می کند (بر اساس کیفیت هوای داخلی اندازه گیری شده) این باعث راحتی مطلوب و حداکثر صرفه جویی در انرژی می شود.

راه حل خاموش ، هوشمند و کارآمد

Healthbox 3.0 علیرغم اندازه جمع و جور ،  عملکرد چشمگیری دارد . هم فن EC کم مصرف با پروانه بزرگ و هم کنترل فشار متغیر فعال با تکنولوژی پیشرفته ، پایه ای برای عملکرد بی صدا و کم مصرف هستند.

با تشکر از “فضای بی صدا” ، حتی در ساکنان با شنوایی بسیار حساس می توان یک شب آرام و آرام را تضمین کرد.

تلفن هوشمند

کیفیت هوای مطلوب در اتاق های خواب

با پیکربندی SmartZone علاوه بر استخراج هوا در اتاق های مرطوب ، هوا از اتاق های خشک مانند اتاق خواب نیز استخراج می شود. کیفیت مطلوب هوا با غلظت CO2 کم ، خواب سالم شب را تضمین می کند.

نمای واضحی از کیفیت هوا

هوشمندانه به دنیای دیجیتال متصل شوید

SmartConnect یکپارچه ارتباط بین Healthbox 3.0 و دنیای دیجیتال را برقرار می کند. Healthbox 3.0 می تواند از این طریق (از طریق برنامه) و سایر دستگاه های هوشمند موجود در Smarthome با کاربر تعامل برقرار کند (به منظور افزایش راحتی کلی بیشتر). اتصال اینترنت شما با ویژگی های جدید Healthbox 3.0 را به طور خودکار به روز می کند.

برنامه HEALTHBOX ®  3.0

برنامه رایگان Healthbox 3.0 * دید واضحی در مورد کیفیت هوا و سطح تهویه در خانه به کاربر می دهد. علاوه بر این ، امکان ایجاد تنظیمات کاملاً سفارشی در سطح تهویه هر اتاق در خانه وجود دارد ، نه تنها با استفاده از پروفیل های مختلف بلکه به صورت دستی.

علاوه بر برنامه ، هر کسی که مایل به ادامه کار دستی واحدهای تهویه باشد می تواند این کار را از طریق یک سوئیچ 3 موقعیتی اختیاری انجام دهد.

* این برنامه کاملاً مطابق با مقررات اروپا در مورد حفاظت از داده ها (GDPR) است. 9

یک گام جدید در سهولت نصب

به منظور برداشتن گام به جلو در سهولت نصب و تعامل با دنیای دیجیتالی سازی ، از آخرین فناوری در توسعه Healthbox 3.0 استفاده شده است. کشف کنید که چگونه جدیدترین فناوری های Healthbox 3.0 می توانند  نصب تهویه را برای شما ، نصب کننده ، بسیار سریعتر و عملی تر کنند  .

شیر کنترل: تنظیم کننده کنترل تقاضا

5 نوع  شیر کنترل وجود دارد  . برچسب روی موتور پله ای نوع شیر کنترل را نشان می دهد. مونتاژ هر نوع شیر کنترل تقریباً یکسان است و تنها تفاوت صفحه مدار چاپی پلاگین با سنسور است.

5 نوع شیر کنترل  امکان تشخیص / کنترل صحیح را در هر نوع اتاق فراهم می کند:

FAN UNIT

قلب ضربان خاموش

واحد فن Healthbox 3.0 از یک نسخه تشکیل شده است که می تواند به روش های مختلف پیکربندی شود. در واحد فن 7 نقطه استخراج وجود دارد تا هوا را از  11 اتاق خارج کند .

جمع كننده سوپاپ

راه هوشمندانه برخورد با کانالهای هوا در فضاهای کوچک

Healthbox 3.0 می تواند به 1 تا 2 جمع کننده دریچه مجهز شود. 1 تا 3 شیر کنترل را می توان به هر جمع کننده شیر متصل کرد. این امکان را می دهد تا 11 شیر کنترل به Healthbox 3.0 متصل شود.

برخی از نمونه های عملی

برنامه نصب

برای نصب با کیفیت بالا و سرعت

به لطف کالیبراسیون اتوماتیک Healthbox 3.0 ، کالیبراسیون دستی سیستم تهویه متعلق به گذشته است. این برنامه برای نصب یک راهنمای قابل اعتماد در طول مراحل نصب فراهم می کند. برنامه را از طریق دانگل Wi-Fi موجود به Healthbox 3.0 متصل کرده و برنامه هنگام راه اندازی پیکربندی را شروع می کند.

پس از انجام تنظیمات ، کالیبراسیون خودکار را می توان شروع کرد. در طول کالیبراسیون ، برنامه  نشانه ای از زمان باقی مانده را نشان می دهد . هرگونه خطایی که ممکن است هنگام نصب ایجاد شود توسط برنامه همراه با راهنمایی و / یا پیشنهادهای حل آن نشان داده می شود.

کالیبراسیون خودکار  میزان جریان هوا:

  • نرخ اسمی جریان هوا را می توان انتخاب کرد
  • پس از کالیبراسیون اتوماتیک ، در صورت لزوم می توان سرعت جریان هوا را به روشی ساده تنظیم کرد. تنظیم بلافاصله و بدون نیاز به کالیبراسیون اتوماتیک جدید انجام می شود.

افت فشار در سیستم را می توان پس از کالیبراسیون اتوماتیک جستجو کرد. علاوه بر این ، می توان اندازه گیری دستی (میزان جریان هوا و غیره) را نیز وارد کرد. پس از اتمام نصب ، پارامترهای نصب و اندازه گیری های دستی ذخیره می شوند. این پارامترها را می توان از طریق پورتال وب Renson Lio جستجو کرد.

وب سایت LIO

دیجیتالی سازی مدارک

پورتال وب Renson Lio ابزاری برای مدیریت نصب شماست که هم برای نصاب های کوچکتر و هم برای شرکت های بزرگ (بزرگ) سودمند است. تمام اسناد مرتبط را پیوند داده و نصب کننده (های نصب) مناسب برای یک پروژه را انتخاب کنید.

بررسی اجمالی

با هم هدف ما مشتری های خوشحال هستیم

آیا پروژه خاصی در دست اجرا دارید؟ ما می توانیم با شما همکاری کنیم تا راه حل های سفارشی ارائه دهیم. همچنین می توانیم در زمینه سوالات نصب به شما کمک کنیم. تیمی از کارکنان آموزش دیده فنی و با پاسخ به تمام سوالات شما آماده هستند.

عملکرد مناسب محصولات ما تا حد زیادی به نصب و تنظیم صحیح آنها توسط نصب کننده بستگی دارد. به همین دلیل ما با یک آموزش کامل فنی از شما پشتیبانی می کنیم. مربیان باتجربه ما آماده هستند تا طناب ها را به شما نشان دهند و نحوه نصب صحیح همه چیز را توضیح دهند. فقط از این طریق به سیستم های تهویه مطبوع و درست کار می کنیم که بهترین شرایط آب و هوای داخلی را فراهم می کنند و تمام الزامات فنی و کیفی را برآورده می کنند.

برای اطلاعات بیشتر:  www.renson.eu/training

برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید:
آقای ACRavi Rangaswami
ایمیل: ravi.renson@gmail.com