IT NAT

استفاده از فناوری برای طبیعت و محیط زیست سالم

IT NAT
سلامتیکشاورزی

چگونه تجارت می تواند راه حل هایی برای خاک ارائه دهد


همانطور که یک سرمایه گذاری سود می برد ، کره زمین منابع اکولوژیکی از آب شیرین گرفته تا ماهی را به دست می آورد. و مانند سود سرمایه ، منابع زمان لازم برای جمع آوری دارند. به عنوان مثال ، درختان خیلی سریع رشد می کنند ، برداشت یک جنگل از چوب فراتر از سرعت رشد آن به ناچار منجر به فروپاشی می شود.

در حالی که برای تقویت بودجه اقتصادی خود به استراتژی های زیادی احتیاج داریم ، تمرکز روی خاک سالم یک راه حل موثر است. با تقویت رسانه ای که از محصولات زراعی ، جنگل ها و مراتع پشتیبانی می کند ، می توانیم به سه مورد از مهمترین تهدیدات زیست محیطی برای تنوع زیستی بپردازیم: کربن. اب؛ و ازت

کربن دلیل اصلی جذب منابع ما است. ما با تولید برق ، صنعت ، حمل و نقل و کشاورزی هدایت می شویم و ما سریعتر از اقیانوس ها ، جنگل ها و خاک های ما می توانیم کربن به دام افتاده را به جو وارد کنیم. از این بدتر ، نابودی جنگل ها ، مراتع و دیگر زیستگاه ها فقط کربن را ساطع نمی کند ، بلکه سرعت جذب مجدد را نیز کاهش می دهد – پانچ یک و دو که باعث افزایش درجه حرارت جهانی می شود.

در یک سیاره داغ تر ، خاک سالم بسیار ارزشمند است زیرا در برابر خشکسالی ، سیل و سایر حوادث شدید هوا ایستاده است. خاک هایی که دارای ریشه و مته های کوچک و برف گیر هستند ، دارای گره ها و لاله های بیشتری است که به آب اجازه می دهد تا عمیق تر به زمین نفوذ کرده و کندتر تبخیر شود. بهبود ماده آلی خاک همچنین از میکروب های خاک پشتیبانی می کند ، که مانند باکتری های انسانی به تقویت سلامت و ایمنی گیاهان کمک می کند. هرچه حوادث افراطی در سراسر سیاره شایع تر می شوند ، کشاورزان برای اطمینان از اوضاع و احوال هوا به خاک متکی هستند – همانند همه ما که به آنها اعتماد داریم.

ذینفعان زنجیره تأمین همچنین می توانند از مکانیسم های نوین تأمین مالی مانند قراردادهای بلند مدت و سایر ابزارهای ریسک پذیری استفاده کنند.

نیتروژن عنصر دیگری است که در محیط ما در سطوح غیرقابل تحمل وجود دارد. در زباله های حیوانات و کودهای شیمیایی رایج است ، نیتروژن اضافی در شهرها و مزارع در رودخانه ها و اقیانوس ها ایجاد می شود ، جایی که میکروب هایی را تغذیه می کند که اکسیژن حیوانات زیر آب را تخلیه می کنند. در واقع ،  دانشمندان تخمین می زنند  که “منطقه مرده” به اندازه نیوجرسی ، سواحل لوئیزیانا و تگزاس را در این تابستان تنگ خواهد کرد ، که بخش اعظم آن توسط مواد مغذی موجود در حوضه رودخانه می سی سی پی رانده می شود. میگوهایی که در خلیج مکزیک کار می کنند می توانند صدمه ای به این موضوع برای صید و جوامع آنها وارد کنند.

خوشبختانه ، بیشتر کشاورزان برای بهبود کیفیت خاک خود روشهای مختلفی را اتخاذ کرده و از این طریق ، تأثیرات منفی در پایین دست را محدود می کنند. کشاورزان با اطمینان از یک ترکیب سالم از مواد معدنی ، میکروب ها ، حشرات و مواد آلی ، توانایی زمین خود را برای نگه داشتن کربن ، حفظ آب و مقاومت در برابر فرسایش بهبود می بخشند.

به عنوان مثال ، از طریق محصولات پوششی ، کشاورزان می توانند از گیاهان دوست داشتنی ازت استفاده کنند تا عنصر را از جو جذب کنند و آن را در زیر زمین برطرف کنند و نیاز کودها را کاهش دهند ، تولید آنها کربن را ساطع می کند. آنها همچنین به کمبود فرسایش رسوبات خاک ، مواد مغذی و سموم دفع آفات در آبراه ها کمک می کنند. و با استفاده از خاکورزی حفاظتی – یک روش کشت خاک که از سالهای گذشته بقایای محصولات زراعی را حفظ می کند – برای تهیه زمین برای کاشت جدید ، کشاورزان با کمترین میزان و یا اصطلاحاً شخم زدن ، کاهش مزاحمت خاک و کمک به حفظ بیشتر آب و کربن در زیر زمین.

شیوه های تغییر کاربری برای کشاورزان آسان نیست. این منابع به منابع اغلب کمبود نیاز دارد: زمان؛ پول؛ و کمک فنی به همین دلیل است که مشارکت کنندگان در زنجیره تأمین – از معامله گران گرفته تا مارک تجاری گرفته تا خرده فروشان – بسیار مهم هستند.

غرب میانه ردیف زراعت و اصلاح نباتات مشارکتی ، برای مثال، با هم به ارمغان می آورد ترکیبی از شرکت های مواد غذایی، خرده فروش خارج شده و حفاظت از غیر سود (از جمله صندوق جهانی حیات وحش) به کشاورزان حمایت که در حال کار سخت برای بهبود سلامت خاک و کیفیت آب در ایلینویز، آیووا و نبراسکا – سه کشور از بزرگترین ایالات تولید زراعت در حوضه رودخانه می سی سی پی.

خرج کردن سریعتر از درآمد ، منجر به ورشکستگی می شود. به طور مشابه ، اگر ما همچنان منابع زمین را سریعتر از بازسازی خود ادامه دهیم ، آسیب های جبران ناپذیری را خواهیم داشت.

علاوه بر ارائه کمک های فنی ، ذینفعان زنجیره تأمین همچنین می توانند از مکانیسم های نوین تأمین مالی مانند قراردادهای بلند مدت و سایر ابزارهای ریسک پذیری استفاده کنند تا به کشاورزان کمک کند پیش بینی و اعتماد به نفس لازم برای سرمایه گذاری در روشهایی که ممکن است چند سال طول بکشد را فراهم کنند. پرداخت کردن

مشاغل همچنین می توانند از تأثیرگذاری سیاسی خود برای حمایت از بودجه برنامه های مهم مدیریت مسکن کشاورزی مانند برنامه مشارکت حفاظت از  منطقه ای استفاده کنند که به کشاورزان و بخش خصوصی اجازه می دهد تا با هم کار کنند تا بتوانند تاثیر و ارزش دلارهای عمومی را در زمینهای کار ارزیابی کنند.

هرکسی که بودجه خود را اداره کرده است ، می داند که هزینه کردن سریعتر از درآمد ، منجر به ورشکستگی می شود. به همین ترتیب ، اگر ما همچنان سریعتر از منابع تجدیدپذیر منابع زمین مصرف کنیم ، به آب و هوا ، اقیانوس ها ، رودخانه ها ، جنگل ها ، چمنزارها و زندگی متنوعی که از آنها پشتیبانی می کنیم آسیب های جبران ناپذیری وارد خواهیم کرد.

با غلبه بر چالش های بسیاری ، هیچ راه حل یا رویکرد واحدی وجود ندارد. اما برای کشاورزان و زنجیره های پایین دستی تأمین آنها ، پرداختن به بنیاد کشاورزی – خاک – مکان خوبی برای شروع است.


برای معرفی کسب و کار خود به صورت تولید محتوا متنی و تصویری و ویدویی کلیک کنید

One thought on “چگونه تجارت می تواند راه حل هایی برای خاک ارائه دهد

  • Howdy this is somewhat of off topic but I was wanting
    to know if blogs use WYSIWYG editors or if
    you have to manually code with HTML. I’m starting a blog soon but have
    no coding know-how so I wanted to get guidance from someone with
    experience. Any help would be greatly appreciated!

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.