IT NAT

استفاده از فناوری برای طبیعت و محیط زیست سالم

IT NAT
فضا

کانسپتی برای هواپیمای مسافربری پرسرعت به نام Mach 3

Virgin Galactic طراحی هواپیمای پرسرعت ماخ 3 را آشکار می کند

هواپیمای پرسرعت Mach 3 Virgin Galactic “مرز جدیدی را در سفر با سرعت بالا” آغاز خواهد کرد

مارک هوافضا Virgin Galactic از کانسپتی برای هواپیمای مسافربری پرسرعت به نام Mach 3 رونمایی کرده است که می تواند با سه برابر سرعت صوت حرکت کند.

هواپیمای Mach 3 می تواند بین 9 تا 19 مسافر را حمل کند و در ارتفاع بیش از 60،000 فوت (18300 متر) پرواز کند.

این هواپیما با داشتن بال های مثلثی مثلثی ، قادر به حرکت با سرعت 3 ماخ یا 3704 کیلومتر در ساعت است که سه برابر سرعت صدا است.

Virgin Galactic طراحی هواپیمای پرسرعت ماخ 3 را آشکار می کند

برای مقایسه كنكورد ، جت تجاری مافوق صوت كه تا سال 2003 در خدمت بود و دارای بالهای دلتا نیز بود ، فقط با ماخ 2 سفر كرد.

Virgin Galactic پس از کسب مجوز از مرکز مفهوم های نوظهور و نوآوری اداره هواپیمایی فدرال ایالات متحده برای توسعه چارچوب صدور گواهینامه برای نسل جدید سفرهای مسافرتی مافوق صوت ، مفهوم طراحی را رونمایی کرد

این برند گفت: “این یک گام مهیج در پیشرفت نسل جدید هواپیماهای پرسرعت Virgin Galactic با همکاری صنعت و رهبران دولت با تمرکز بر تجربه مشتری و پایداری محیط زیست است.”

Virgin Galactic طراحی هواپیمای پرسرعت ماخ 3 را آشکار می کند

در صورت تحقق ، این جت سفر مافوق صوت بین فرودگاه های موجود را ارائه می دهد.

این برند گفت: “فلسفه طراحی هواپیما در واقع عملی ساختن ، پایدار ، ایمن و قابل اعتماد بودن سفر با سرعت بالا است و در عین حال تجربه مشتری را در اولویت اصلی قرار می دهد.”

“هواپیما مانند سایر هواپیماهای مسافربری برخاست و فرود می آید و انتظار می رود در زیرساخت های موجود فرودگاه و فضای هوایی بین المللی در سراسر جهان ادغام شود.”

Virgin Galactic طراحی هواپیمای پرسرعت ماخ 3 را آشکار می کند

Virgin Galactic برای توسعه فناوری پیشرانه پیشرانه Mach 3 با مهندس هواپیمایی Rolls-Royce همکاری کرده است.

این مارک ادعا کرد که سیستم پیشرانه نسبت به موتورهای جت موجود کمتر به محیط زیست آسیب می رساند.داستان مرتبطسیمورپول کابین سفینه فضایی Virgin Galactic را برای به حداکثر رساندن چشم اندازهای زمین طراحی می کند

“ما از همکاری با تیم نوآور در گروه مهندسی رولزرویس خوشحالیم  زیرا ما در تلاش هستیم تا سیستم های پیشرانه پیشرفته و پیشرفته را برای هواپیما توسعه دهیم ، و ما خوشحالیم که با اطمینان کار می کنیم تا با اداره هواپیمایی فدرال کار کنیم از همان ابتدای کار یک تأثیر عملی است. “

وایتسایدس افزود: “ما تاکنون پیشرفت زیادی داشته ایم و مشتاقانه منتظر افتتاح مرزی جدید در سفرهای سریع هستیم.”

Virgin Galactic طراحی هواپیمای پرسرعت ماخ 3 را آشکار می کند

تیم Virgin Galactic اکنون به مرحله بعدی طراحی که شامل نهایی سازی معماری هواپیما و انتخاب مواد مورد استفاده در طراحی و ساخت آن است ، پیشرفت خواهد کرد.

در حالی که ویرجین کهکشانی بیشتر به دلیل پیشرفت های خود در سفرهای فضایی شناخته شده است ، همچنین وسایل نقلیه هوایی پیشرفته ای را نیز تولید می کند.

این شرکت اخیراً از طراحی داخلی سفینه SpaceshipTwo خود رونمایی کرده است که قرار است شش مسافر را با یک پرواز زیر مداری به فضا ببرد تا زمین را ببینند و چند دقیقه بی وزنی را تجربه کند.

طراحی کابین با همکاری استودیوی لندن Seymourpowell برای تأمین “ایمنی بدون حواس پرتی” و همچنین به حداکثر رساندن دیدگاه های زمین از فضا ایجاد شده است.