IT NAT

استفاده از فناوری برای طبیعت و محیط زیست سالم

IT NAT
خانه

13 بهترین دستگاه و سیستم خانه هوشمند سال 2020

در سال 2019 ، سیستم ها و دستگاه های خانه هوشمند از هر زمان دیگری چشمگیر و همه جانبه هستند.

استفاده از یک سیستم هوشمند دیگر فقط به این معنی نیست که از الکسا بخواهید آب و هوا را پخش کند یا آن آهنگ جدید Drake را پخش کند – اکنون می توانید از دستگاه های هوشمند برای کباب کردن مرغ در کباب خانواده بعدی خود استفاده کنید ، چراغ ها را در اتاق نشیمن خاموش کنید در حالی که شما هستید شما در حال تماشای یک فیلم هستید ، یا کفهای خود را خالی می کنید .

دستگاه های منزل شما احساس راحتی را به خصوص هنگام سفارش پیتزا یا زنگ زدن با خواهر شما فراهم می کنند ، اما در سال 2018 آنها همچنین می توانند با انجام کارهای جدی تر مانند بازی کردن به عنوان سیستم امنیتی منزل خود در خارج از شهر ، مقابله کنید. به عبارت دیگر ، آنها فقط برای تفریح ​​نیستند – آنها برخی از نیازهای اساسی را نیز برآورده می کنند. قبل از اینکه وارد لیست خود شویم ، بیایید منظور ما از دستگاه های هوشمند در مقابل سیستم های هوشمند را تعریف کنیم. یک سیستم هوشمند مرکز فرماندهی گسترده است که محصولات فردی شما را کنترل می کند – فکر کنید ، Alexa یا Google Assistant. در اصل ، یک سیستم هوشمند همان چیزی است که شما وقتی می خواهید چیزی اتفاق بیفتد با شما صحبت می کنید. از طرف دیگر ، یک محصول فردی است که به آن سیستم گزارش می کند – فکر کنید ، لامپ های آمازون اکو یا فیلیپس رنگ

نکات ، سیستم ها و منابع پیشنهادی را برای ماندن از منحنی فناوری باز کنید.

حال ، بیایید در لیست ما از 13 بهترین دستگاه و سیستم هوشمند خانگی سال 2019 قرار دهیم ، بنابراین می توانید خودتان تصمیم بگیرید که کدام سیستم ها و محصولات به بهترین وجه زندگی شما را تقویت می کنند.

بهترین سیستم های خانه هوشمند

هنگامی که به دنبال خرید یک سیستم خانه هوشمند هستید ، می خواهید به بررسی و ادغام آن بپردازید.

در حالی که بررسی ها به شما نشان می دهد که فناوری چقدر خوب یا بد است ، اطلاعات ادغام به شما نشان می دهد که چه تعداد محصولاتی را می توانید در واقع سیستم خود را به آنها متصل کنید. 

همانطور که در حال تحقیق در مورد ادغام هستید ، باید دستگاههای هوشمند دیگری را نیز که قبلاً در اختیار دارید ، در نظر بگیرید که با سیستم سازگار یا ناسازگار باشند. امروزه ، اکثر سیستم های خانه هوشمند از فناوری پیشرفته ای برخوردار هستند و لیست طولانی از امکان ادغام شخص ثالث را ارائه می دهند. به عنوان مثال ، Alexa و Amazon Assistant آمازون به ترموستات هوشمند مانند Nest of Ecobee4 وصل می شوند – نه فقط ترموستات ساخته شده توسط شرکت های خودشان.

اگر همه دستگاه های شما به خوبی به هم متصل شوند ، خوب کار کنند و کاربرد آنها آسان باشد ، تجربیات خانه هوشمند شما بسیار روان تر اجرا می شود.

در اینجا چهار سیستم بزرگ خانه هوشمند است که ما توصیه می کنیم.

1. Amazon Alexa

با بیش از 20،000 یکپارچه سازی شخص ثالث ، الکسا بدون شک یکی از جامع ترین اکوسیستم های خانه هوشمند است که امروزه در دسترس است. اگرچه احتمالاً از استفاده از الکسا در فرم بلندگوهای سازگار با محیط زیست (“الکسا ، امروز هوا چه خبر است”) استفاده کرده اید ، شاید نمی دانید که الکسا اکنون در بسیاری از محصولات هوشمند دیگر ، از جمله ترموستات (یعنی Ecobee4) و تلویزیون ساخته شده است. یعنی آتش تلویزیون).

الکسا دسترسی و کنترل هر جنبه ای از خانه هوشمند شما را آسان می کند. شما می توانید از الکسا برای صحبت با برنامه هایی مانند Spotify به همان سادگی استفاده کنید که می توانید از او بخواهید چراغ ها را خاموش کند. از آنجا که اکوسیستم آمازون یکی از رایج ترین در صنعت است ، بیشتر محصولات هوشمند یکپارچه با الکسا ، از جمله محصولات ساخته شده توسط فیلیپس ، سامسونگ ، Nest و Schlage – به معنی ، الکسا می تواند هم اکنون گاراژ شما را ببندد ، درهای شما را قفل کرده و تنظیم کند. دمای خانه شما برای اینکه بدانید آیا الکسا با یک دستگاه خاص کار خواهد کرد ، فقط به دنبال برچسب “Works with Amazon Alexa” باشید.

درنهایت ، توانایی الکسا در ادغام و صحبت با سایر دستگاهها و برنامه های هوشمند دیگر (الکسا بیشترین ادغام شخص ثالث را در هر سیستم هوشمند دارد) وی را به یکی از بهترین انتخاب ها برای خانه هوشمند شما تبدیل می کند.

2. دستیار Google

اگر نسخه واقعی الکسا وجود داشته باشد ، دستیار Google است. حتی اگر دستیار Google دارای ادغام های شخص ثالث کمتری باشد ، اغلب می تواند به سؤالات پاسخ دهد و دستورات کامل الکسا نمی تواند ، به لطف مالکیت اصلی گوگل در فضای موتور جستجو. تحقیقات آژانس دیجیتالی Dentsu 360i نشان داد که دستیار Google پنج برابر بیشتر از الکسا پاسخ صحیحی داده است. در نهایت ، دستیار وقتی می فهمد که چگونه مردم به طور طبیعی صحبت می کنند برنده می شوند.

به عنوان مثال ، اگر شما به Spotify بگویید “من این آهنگ را دوست ندارم” در Spotify ، به آهنگ بعدی میپردازد ، در حالیکه الکسا به سادگی به شما خواهد گفت ، “انگشتان دست بالا و پایین در Spotify پشتیبانی نمی شوند.” می تواند شما را به سمت مساعدت سوق دهد ، زیرا اغلب از الکسا مفیدتر (و کمتر تحت اللفظی) است.

دستیار همچنین می تواند با محصولاتی از اکثر مارک های مهم از جمله Philips ، Belkin ، آگوست ، Nest و برنامه های محبوب مانند Spotify و Uber ادغام شود.

3. چشمک هاب 2

Wink Hub 2 به عنوان “اولین مرکز خانگی هوشمند برای مصرف کننده اصلی طراحی شده است”. برخلاف Alexa یا دستیار ، Wink هیچ وفاداری به برند ندارد ، به شما امکان می دهد مارک های مختلف محصول هوشمند را انتخاب و انتخاب کنید و یکپارچه آنها را با یکدیگر ادغام کنید. .

Wink Hub 2 از پروتکل های خانه هوشمند از جمله بلوتوث LE ، Kidde ، Lutron ClearConnect ، Wi-Fi ، Z-Wave و موارد دیگر پشتیبانی می کند. اگر به دنبال ایجاد یک خانه هوشمند کاملاً یکپارچه با لوازم آشپزخانه و دیواری به صورت همگام هستید ، این ممکن است بهترین گزینه باشد. همچنین می توانید برنامه و کنترل دستورات Wink Hub ، مانند سوئیچ های سبک یا درب گاراژ را از طریق تلفن خود بارگیری کنید.

4. مرکز SmartThings سامسونگ

این سیستم سامسونگ طیف گسترده ای از دستگاه های هوشمند را از مارک های مختلف از جمله ترموستات هوشمند ، روتر Wi-Fi ، لامپ و دستگاه های امنیتی متحد می کند . کاربران دارای سیستم هوشمند ، مانتوی دیواری SmartThings Hub را دریافت می کنند و از طریق برنامه SmartThings IOS یا برنامه Android می توانند به دستگاههای هوشمند متصل به هاب دسترسی کامل داشته باشند.

SmartThings Hub سامسونگ برای چند سال گذشته در حال افزایش قیمت دستگاه های هوشمند خود است. در حقیقت ، اخیراً با اضافه شدن پلاگین SmartThing Wi-Fi ، SmartThings Lightbulb و یک دوربین هوشمند SmartThings ، خط تولید محصولات هاب رشد پیدا کرد .

از طریق SmartThings Hub ، شما همچنین می توانید دستگاه های هوشمند سازگار را برای انجام اقدامات مختلف مانند روشن یا خاموش هنگام راه رفتن یا خارج از اتاق انجام دهید. در حالی که می توانید دستورات صوتی را به مرکز یا برنامه دیواری SmartThings بدهید ، می توانید آمازون الکسا یا دستیار Google را نیز در سیستم ادغام کنید. 

بهترین دستگاه های خانگی هوشمند

  1. آمازون اکو
  2. فیلیپس رنگ
  3. TP-Link HS200
  4. Ecobee4
  5. NetGear Arlo Q
  6. سیگاری برقی دیجیتال Char-Broil با فناوری سرآشپز هوشمند
  7. ایده آل Bake Pro
  8. Ecovacs Deebot N79S
  9. تلویزیون هوشمند ال جی

1. بهترین بلندگو: Amazon Echo (نسل 2)

قیمت: 99.99 دلار

اگر به دنبال یک وسیله نسبتاً مقرون به صرفه برای رفع نیازهای روزمره خود هستید ، احتمالاً نیازی به نگاه بیشتر از Amazon Echo ندارید. بلندگو برای پخش موسیقی مورد علاقه شما ، برقراری تماس تلفنی یا ارسال پیام ، پاسخ به سوالات ، و آلارم برای شما ، به الکسا متصل می شود ، یعنی “ساعت 6 بعد از ظهر است ، وقت آن است که به درس تنیس خود بروید”. همچنین به سایر محصولات هوشمند خانه شما متصل می شود ، بنابراین می توانید از آن به عنوان رابط خود بین شما و آبپاش های خود استفاده کنید.

بلندگو اتاق شما را با صدای 360 درجه پر می کند و از فن آوری لغو نویز استفاده می کند تا از هر جهت شنیده شود. با استفاده از Echo ، می توانید تلویزیون را روشن کنید ، یک پیتزا سفارش دهید و یک لیست کارهایی را برای خرید ایجاد کنید – بدون اینکه هرگز مبل خود را ترک کنید.

آمازون اکو

تصویری از آمازون .

2. بهترین چراغ ها: فیلیپس رنگ

قیمت: 49.99 دلار / یک لامپ

لامپ های Philips Hue به شما این امکان را می دهند تا هم شدت نور را کنترل کنید – هم کم نور یا روشن کننده فرمان – و هم رنگ چراغ های خود را. می توانید خلق و خوی خاصی با هماهنگی رنگ ایجاد کنید (به عنوان مثال برای یک اتاق خاص که در آن هستید ، “انرژی” را در برنامه خود انتخاب کنید یا آن را با موسیقی خود همگام کنید). همچنین می توانید آلارم های هماهنگ با رنگ را تنظیم کنید ، اطمینان حاصل کنید که هر روز صبح از خواب بیدار می شوید و به اتاق خواب صورتی روشن خواهید رسید.

این لامپ ها با اکثر سیستم های خانه هوشمند کار می کنند ، و آنها را به احتمال زیاد انعطاف پذیرترین گزینه تبدیل می کنند. اگر رنگ نمی خواهید ، می توانید Philips Hue White را نیز خریداری کنید.

لامپ های فیلیپس رنگ

با تقدیر از MeetHue.com .

3. بهترین سوئیچ نور: TP-Link HS200

قیمت: 37.88 دلار

لامپ های Philips Hue و چراغ های هوشمند مشابه فوق العاده و بی دردسر هستند – تا زمانی که کسی سوئیچ چراغ را نوردد ، در این صورت لامپ های شما تا زمانی که آن را برگردانید کار نمی کنند.

برای سهولت در استفاده ، خرید سوئیچ های چراغ هوشمند را در نظر بگیرید ، که می توانید از طریق تلفن یا خانه هوشمند کنترل کنید که آیا سوئیچ چراغ فیزیکی شما بالا یا پایین است. با استفاده از برنامه Kasa ، می توانید صحنه ها و اقدامات هوشمندانه ایجاد کنید – برای مثال ، ممکن است به برنامه بگویید که “شما در حال تماشای تلویزیون در طبقه پایین هستید” و سوئیچ ها به طور خودکار تمام چراغ های طبقه بالا را خاموش می کنند.

TP-Link HS200 با آمازون الکسا و دستیار گوگل کار می کند ، اما در صورت استفاده از Apple HomeKit ، Wink یا سایر سیستم های هوشمند دیگر ممکن است لازم باشد گزینه های دیگر را در نظر بگیرید.

سوئیچ نور TP-Link HS200

تصویری از آمازون .

4. بهترین ترموستات: Ecobee4

قیمت: 249 دلار

Ecobee4 به شما امکان می دهد درجه حرارت هوا را با دستورات صوتی کنترل کنید ، اما برخلاف سایر ترموستات های هوشمند ، همچنین به عنوان بلندگو آمازون خود کار می کند (به جای اینکه فقط با یک بلندگو آمازون کار کنید) ، بنابراین می تواند همه کارهایی را انجام دهد که الکسا یا دستیار شما بتوانند انجام دهند. پخش موسیقی ، خرید و کنترل سایر دستگاه ها. البته ، اگر از قبل بلندگوی هوشمندی در اختیار دارید ، شاید بخواهید گزینه ترموستات ارزانتری را در نظر بگیرید.

Ecobee4 یکپارچه با برنامه ها و دیگر اکوسیستم های خانگی مانند Alexa یا Apple HomeKit یکپارچه می شود. به علاوه ، این امکان را دارد که اتاق شما را در آن کنترل کند ، نه اتاقی که در آن نصب شده است.

ترموستات Ecobee4

با تقدیر از تصویر EcoBee.com .

5. بهترین امنیت: NetGear Arlo Q

قیمت: 119.94 $

در حالی که برخی از این دستگاه های هوشمند بیشتر برای راحتی و سرگرمی هستند ، NetGear Arlo Q ابزاری واقعا مفید برای امنیت خانه است. NetGear Arlo Q فیلمبرداری و شنیداری با کیفیت بالا را ضبط می کند ، و حتی تصاویر با کیفیتی استثنایی از افراد در تاریکی سیاه ایجاد می کند.

می توانید تنظیم کنید که آیا دوربین شما هنگام خانه بودن به طور خودکار ضبط می کند ، یا آن را برای زمان کار در برنامه زمانی تعیین شده قرار دهید. در حالی که از قیمت مناسبتری برخوردار است ، هفت روز تهیه نسخه پشتیبان از فیلم و صدا را به صورت رایگان ارائه می دهد و این را در مقایسه با برخی دیگر از سیستم های امنیتی هوشمند دیگر ، یک سرمایه گذاری ارزشمند می کند.

سیستم امنیتی خانگی NetGear Arlo Q

تصویری از آمازون .

6. بهترین کباب کردن: سیگاری برقی دیجیتال Char-Broil با فناوری SmartChef

قیمت: 166.99 دلار

هرکسی که کباب کند مرتباً ناراحتی آن را می داند – پیاده روی در داخل و خارج از خانه برای چک کردن گوشت ، به امید اینکه دمای آن به اندازه کافی گرم باشد اما استیک شما را نخواهد سوزاند و در صورت لزوم زغال سنگ یا مایع سبک تر اضافه می کند. این ابزار به همه این موارد می پردازد و هنگام گرم شدن کوره ، در مورد دستگاه هوشمند خود به شما هشدار می دهد ، دمای داخلی گوشت چیست و هنگامی که گوشت یا ماهی شما کاملاً پخته شد. فضای آشپزی 725 اینچ مربع و چهار قفسه کرومی داخلی به شما امکان می دهد تا برای هر دو مناسبت بزرگ و کوچک کباب کنید.

سیگاری برقی دیجیتال Char-Broil با فناوری SmartChef

تصویری از آمازون .

7. بهترین دستگاه آشپزی: Perfect Bake Pro

قیمت: 86.49 دلار

اگر می خواهید با نیمی از فنجان آرد ، سه تخم مرغ و تعداد انگشت شمایی از زغال اخته موجود در یخچال خود ، چه چیزهایی را می توانید درست کنید ، شانس خود را بدست آورید – این دستگاه هوشمند به شما امکان می دهد تا چه غذایی را تهیه کنید ، و سپس دستور العمل هایی را ایجاد می کنید که می توانید با آن موارد استفاده کنید.

شما می توانید دستورالعمل میزان افراد یا حتی مقدار مواد لازم را بدست آورید (مثلاً “فقط یک فنجان چیپس شکلاتی داشته باشید”) ، یا از لیست دستورهایی که می خواهید تهیه کنید ، لیست خرید تهیه کنید. از همه مهمتر ، شما می توانید از کاسه برای اندازه گیری مواد خود در هنگام ریختن آنها استفاده کنید – کاسه هوشمند به شما می گوید چه موقع می توانید از ریختن خود جلوگیری کنید.

ایده آل Bake Pro

تصویر از آمازون پذیرایی می کند .

8. بهترین خلاء: Ecovacs Deebot N79S

قیمت: 229.98 دلار

من شخصاً مایل هستم برای هر وسیله ای که بتواند کف من را خالی کند ، سه برابر این قیمت را بپردازم ، اما با قیمت 229 دلار ، Ecovacs Deebot N79S یک معامله بسیار چشمگیر است. این سیستم با سیستم های خانه های هوشمند و سایر برنامه ها ادغام می شود ، یک گزینه فرمان دستی را ارائه می دهد و سطوح شگفت آور را به خوبی تمیز می کند. همچنین از ماندگاری بالای باتری نیز برخوردار است.

تصویری از آمازون .

9. بهترین تلویزیون: تلویزیون هوشمند ال جی

قیمت: بسته به اندازه و ویژگی های صفحه نمایش متفاوت است.

 ال جی شرکتی بود که قابلیت اتصال الکسا و Google Assistant را در تلویزیون های هوشمند خود ارائه می داد. با داشتن یک تلویزیون هوشمند ، می توانید سرویس های پخش کننده خود مانند Netflix و Hulu ، جعبه کابل خود و سایر دستگاه های ویدیویی را همه در یک مکان وصل کنید. بسیاری از تلویزیون های هوشمند ، مانند محصولات ال جی ، قابلیت کنترل صدا را نیز ارائه می دهند که به شما امکان می دهد از تلویزیون بخواهید فیلم یا نمایش را جستجو کند.  اگر تازه شروع به توسعه خانه هوشمند خود کرده اید و فقط یک تلویزیون هوشمند اساسی با ادغام در سرویس های اصلی جریان را می خواهید ، می توانید یک تلویزیون ال جی را با قابلیت های 4K ، Google Assistant و قابلیت های Alexa با قیمت 499 تا 900 دلار خریداری کنید. یکی از مقرون به صرفه ترین مدل هایی که پیدا کردیم تلویزیون LG Class 4K Smart UHD با AI ThinQ® بود. این مدل بسته به اندازه صفحه نمایش بین 499.99 دلار و 699.99 دلار کار می کند. برای کسانی که الکسا یا Google Assistant ندارند ، این تلویزیون با نرم افزار کنترل صدا ال جی به نام AI ThinQ همراه است.

تلویزیون هوشمند LG UHD با AIThinQ

تصویری از LG .


برای معرفی کسب و کار خود به صورت تولید محتوا متنی و تصویری و ویدویی کلیک کنید