IT NAT

استفاده از فناوری برای طبیعت و محیط زیست سالم

IT NAT
امنیتخانهخشکیدریاسلامتیکشاورزی

5 محصول جدید پیشگیری از سیل

سیل در سراسر جهان رایج شده است. آنچه روزگاری یک پدیده 100 ساله بود اکنون یک روند فصلی است که صاحبان خانه باید با آن کنار بیایند.

و راه حل اصلی که برای مقابله با این آب در حال افزایش استفاده می شود کیسه های شن است – کیسه های شن 1000 بر 1000 ساخته شده از گلدان یا پلی پروپیلن. اما آیا این موثرترین روش است؟

ما به عنوان طراحان محصول ، به فکر چالش های سیل و بررسی راه حل های دیگر محصول موجود در بازار بودیم. آنچه را در زیر یافتیم مشاهده کنید:

1) Water Gate: سیستم کنترل سریع کنترل سیل

دستگاه پیشگیری از سیل دروازه آب

Water gate یک دستگاه پی وی سی هوشمندانه است که از فشار آب ورودی برای تثبیت خود استفاده می کند. گرچه از کیسه های شن گران تر است ، اما اثبات شده است که وسیله ای بسیار م ofثر برای مهار خسارت سیل است. یک فرد تنها می تواند در عرض چند ساعت محصول را برای محافظت از خانه مستقر کند یا دستگاه های بزرگتری را می توان برای محافظت از کل مناطق و کامیون های خارج از ماشین خریداری کرد.

این محصول نسبت به کیسه های شن سبکتر است ، قابل استفاده مجدد است و به مواد پرکننده ای که پس از استفاده آلوده می شوند نیاز ندارد.

2) WIPP: محافظ خاصیت باد شده در آب

سیستم WIPP- سیل-پیشگیری
محافظت از اموال-مانع آب

“آب متورم املاک مانع” WIPP یک سیستم است ساخته شده از طولانی (تا 150 فوت)، بسیار با دوام، با ضمیمه وینیل پلی استر. ایده مبارزه با آب با آب است و WIPP این کار را انجام می دهد. در اصل یک لوله طولانی با ساختار پشتیبانی داخلی ، سیستم را می توان با هر منبع آب نزدیک تورم کرد ، و به عنوان یک مانع سنگین در برابر آبهای پیش رو عمل می کند.

مانند سایر سیستم ها ، WIPP به راحتی و به سرعت قابل استفاده ، تعمیر و بسته بندی در هنگام عدم استفاده است. 

3) Quick Dam: جوراب سد مانع

حفاظت از آب سریع سد
حفاظت از سیل ضد آب سریع سد

بندهای سریع – جوراب های ضد آب سریعترین رشد دستگاه محافظت از سیل در آمریکای شمالی هستند. در طول سال گذشته توزیع Quick Dam به گونه ای رشد کرده است که شامل تمام خرده فروشان عمده بازسازی خانه (به عنوان مثال Home Depot ، Lowes ، Rona) و همچنین یک فروشگاه بزرگ آمازون با تنوع محصولات است.

موانع سیل سریع سد در قطعه های 5ft ، 10ft و 17ft موجود است ، مناسب برای انواع محیط ها. و بر اساس بررسی های انجام شده تاکنون ، این محصول به خوبی در نتیجه خشک نگه داشتن املاک صاحبان خانه در پی بالا آمدن آب جاری شده است.

4) Floodblock: راه حل پیشگیری از سیل مدولار

سیلاب-کیسه شن-لگو

FloodBlock یکی دیگر از اختراعات لگو مانند است که می تواند برای محافظت از منازل و فضاهای تجاری در برابر طغیان ، در هم قفل شود ، روی هم قرار گرفته و قرار گیرد. این دستگاه یک جعبه پر کننده خودکار است که با کف آن در زیر قرار دارد و یک مهر و موم ایجاد می کند که از تراوش آب از زیر آن جلوگیری می کند. ویژگی انباشته شدن در هنگام دور نگه داشتن حداقل رد پا را تضمین می کند. سادگی سیستم و وزن سبک آن به این معنی است که برای جمع آوری هیچ آموزش خاصی لازم نیست – و این یک راه حل با قیمت مناسب و مقرون به صرفه است که از کیسه های ماسه موثرتر است.

5) Aquobex: سیستم Heritage Floodguard

دستگاه پیشگیری از درب-در برابر سیل
دستگاه پیشگیری از سیلاب در فضای باز

Aquobex یک رهبر جهانی در مبارزه با سیلاب است و دستگاه های مختلفی را برای کمک به مالکان خانه ها و شهرها برای مقابله با افزایش آب ارائه می دهد. در آنجا Hertiage Floodguard یکی از محبوب ترین دستگاه ها و اغلب اولین خط دفاعی است که از ورود به درها و پنجره ها جلوگیری می کند.

مانع استفاده مجدد از سبک ، همان محافظتی است که به عنوان مانع دائمی ایجاد می کند و به 1000 خانه دار کمک کرده است تا آب را در مسیرهای خود متوقف کنند.

برای معرفی کسب و کار خود به صورت تولید محتوا متنی و تصویری و ویدویی کلیک کنید