IT NAT

استفاده از فناوری برای طبیعت و محیط زیست سالم

IT NAT
اداره

7 برنامه عالی موبایل برای مدیریت امور مالی خود


فناوری چیز جالبی است و مدیریت مالی تجارت را نسبت به گذشته آسان می کند. هر کس می تواند با بارگیری چند برنامه مفید ، تلفن یا رایانه لوحی خود را به یک ماشین حساب موبایل تبدیل کند که باعث صرفه جویی در وقت و هزینه شما خواهد شد.

از ارسال فاکتورها و مدیریت مشتریان تا معاملات کارت اعتباری و پیش بینی های مالی پیچیده ، برنامه ای برای هر نیاز تجاری وجود دارد. مشاغل کوچک و بزرگ به طور یکسان باعث می شوند این برنامه ها باعث صرفه جویی در وقت با ارزش شوند و وقتی همه چیز را همزمان می کنید ، حسابداری ممکن است واقعاً لذت بخش شود.

هر یک از این برنامه ها در iTunes AppStore برای iPhone و iPad و همچنین دستگاه های Android از طریق Google Play Store در دسترس است .

QuickBooks Mobile

افراد بازرگانی که اطلاعات مالی را در رایانه لوحی دیجیتال بررسی می کنند

وقتی مشتریان برنامه MobileBooks Mobile را مرور می کنند ، نظری می دهند مانند “تغییر زندگی”. این نرم افزار با QuickBooks Online یکپارچه شده است ، بنابراین می توانید حسابداری خود را از هر مکانی که شغل شما را در اختیار شما قرار می دهد مدیریت کنید.

صاحبان مشاغل کوچک و هرکسی که امور مالی و حسابداری برای یک شرکت را عهده دار باشد ، متوجه می شوند که این برنامه ارزشمند است.

QuickBooks Mobile را می توان برای ایجاد و ویرایش مشتریان ، فاکتورها ، رسیدهای فروش و تخمین ها استفاده کرد. اطلاعات شما بلافاصله در QuickBooks آنلاین در دسترس است.

اگر در حال بازدید از مشتری هستید ، می توانید یک تخمین یا فاکتور درست در آنجا تهیه کنید. دیگر نیازی به بازگشت به مطب یا روشن کردن لپ تاپ شما نیست ، اکنون این کارایی دارد!

تازه های کتاب

اگر ترجیح می دهید امور مالی کوچک خود را بصورت آنلاین انجام دهید ، برنامه FreshBooks این کار را آسان می کند.

FreshBooks یک حسابداری ابری است و به دلیل توانایی آن در ساده سازی فرایند فاکتور شناخته شده است. این برنامه باعث می شود علاوه بر ایجاد فاکتورها به صورت الکترونیکی ، تهیه گزارش هزینه و زمان پیگیری سریع و آسان شود.

FreshBooks نیز یک برنامه حسابداری آنلاین بسیار خوب است. این طرح ها به گونه ای طراحی شده اند که برای مشاغل تنها با چند مشتری یا کسانی که هر ماه فاکتورهای زیادی را ارسال می کنند ، به خوبی کار کند.

مصوبات تجاری اوراکل برای مدیران فروش

مصوبات تجاری اوراکل برای مدیران فروش یک برنامه فوق العاده مفید است. اگرچه ممکن است در نگاه اول به نظر نرسد که برای مدیریت مالی مشاغل کوچک است ، قطعاً چنین است.

مدیران فروش می توانند نرخ فروش را بررسی کنند و تأیید کنند یا در هنگام حرکت آنها را رد کنند. آنها همچنین می توانند گزارش هزینه ها ، پیش بینی فروش و سفارشات خرید را بررسی کنند. 

اگر از اوراکل استفاده می کنید ، این برنامه علاوه بر ارزشمندی برای تجارت شما محسوب می شود.

جعبه کفش

Shoeboxed مدیریت رسیدهای دریافتی از هزینه های تجارت را  بسیار آسان می کند.

این یک صرفه جویی در زندگی در زمان مالیات است زیرا تمام رسیدهای شما در یک مکان ذخیره می شود و هر زمان که به آنها احتیاج داشته باشید در دسترس است. برای استفاده از آن ، به سادگی از رسید خود عکس بگیرید ، آن را در حساب Shoeboxed خود سازماندهی کنید و آن را بصورت آنلاین ذخیره کنید.

همچنین می توانید از Shoeboxed برای مدیریت تماس استفاده کنید. از هر کارت ویزیت عکس بگیرید و می تواند به صورت آنلاین ذخیره شود. تعداد بیشتری کارت روی میز شما نیست!

مربع

Square یک برنامه عالی برای مشاغل در حال حرکت است زیرا می توانید تمام فروش خود را درست از طریق تلفن یا رایانه لوحی خود انجام دهید. این یکی از بهترین برنامه ها برای معاملات کارت اعتباری تلفن همراه است .

Square یک کارت خوان کارت اعتباری رایگان به شما می دهد و برنامه نیز رایگان است (نادری در بین برنامه های تجاری امروز). تراکنش ها طی یک یا دو روز به حساب شما واریز می شوند و هزینه برای هر ضربه تند وشدید زدن کارت 2.75٪ است. شما همچنین نیازی به حساب کاربری ندارید ، بنابراین نسبت به پردازش سنتی پس انداز قابل توجهی وجود دارد.

هیچ هزینه ای برای معاملات نقدی یا معاملات چک وجود ندارد و Square برای فروش همه چیز به شما گزارش روزانه می دهد. به یک معنا ، صندوق پول تلفن همراه است. این همچنین می تواند به شما در جمع آوری آدرس های ایمیل مشتری کمک کند زیرا می توانید بلافاصله رسید دریافت نامه را از طریق ایمیل یا پیامک ارسال کنید.

میدان آنقدر محبوب و ارزان است که بسیاری از مشاغل کوچک تصمیم دارند از آن در فروشگاه های آجر و ملات استفاده کنند. به همین دلیل ، Square دارای راه حل های POS نیز هست.

Intuit QuickBooks GoPayment

QuickBooks GoPayment برنامه تراکنش کارت اعتباری تلفن همراه است که با QuickBooks در ارتباط است . بدیهی است که برای رقابت با Square توسعه داده شده است.

مانند میدان ، GoPayment یک برنامه رایگان است هر چند نرخ ها می توانند متفاوت باشند. شما می توانید یک طرح ‘pay-as-you-go’ را با ضربان کشیدن 2.4٪ و نرخ کلیدی 3.4٪ انتخاب کنید. اگر فروش بیشتری دارید می توانید حق بیمه ماهانه را پرداخت کرده و آن نرخ را به 1.6٪ کاهش دهید. هزینه معاملاتی اندک است ، اما فقط 0.25 دلار است.

کارت خوان کارت اعتباری کوچک و رایگان است. اگر قبلاً از QuickBooks به عنوان نرم افزار حسابداری خود استفاده می کنید ، می توانید GoPayment را با آن همگام سازی کنید. این ممکن است گزینه ای بهتر از Square برای مشاغلی باشد که به همگام سازی نیاز دارند و تعداد قابل توجهی تراکنش در هر ماه دارند.

SurePayroll

چگونه می خواهید حقوق و دستمزد خود را از هر جایی انجام دهید؟ SurePayroll به شما امکان می دهد این کار را انجام دهید. برنامه رایگان است اما برای دسترسی کامل باید یک حساب SurePayroll داشته باشید.

می توانید کارمندان حقوق و دستمزد ، ساعتی و پیمانکاری خود را پرداخت کنید . این برنامه همچنین به شما امکان می دهد کلیه درآمدها ، کسرها ، ساعات کار و سایر اطلاعات حقوق و دستمزد را به صورت تقاضا وارد کنید. در صورت لزوم ، گزارش های خلاصه سریع را اجرا کنید یا تعطیلات و زمان بیمار یا سایر داده های متفاوتی را ردیابی کنید.

به عنوان یک جایزه ، کارمندان شما می توانند برنامه کارمندان را بارگیری کرده و اطلاعات شخصی خود را نیز در اختیار داشته باشند. سؤالی دیگر در مورد چقدر زمان شخصی آنها باقی نمانده یا از شما درخواست تأیید چک چک می کند.

ایندینرو

InDinero یک برنامه آیفون بسیار جذاب است که با برنامه های دیگر مانند FreshBooks کار می کند. ادعا می شود Mint.com برای مشاغل کوچک است. برخی از ایندینرو را داشبورد مالی می نامند و بیشتر مردم آن را ساده می نامند.

ایندینرو اظهارنامه های بانکی و کارت اعتباری شما را از همه بانک های شما می کشد. به دلیل این ویژگی نیازی به رسیدگی به جعبه shoe نیست و InDinero هزینه های شما را بلافاصله در دسته بندی های مناسب برای شما قرار می دهد.

InDinero گزارش های مالی مانند صورت های سود و زیان ، از جمله برخی پیش بینی های مالی را تهیه می کند. آخرین ، اما نه مهم ، InDinero عادتهای خرج شما را هرماه ردیابی می کند و گزارش می دهد ، که به شما امکان می دهد بودجه خود را تنظیم و حفظ کنید.


برای معرفی کسب و کار خود به صورت تولید محتوا متنی و تصویری و ویدویی کلیک کنید