IT NAT

استفاده از فناوری برای طبیعت و محیط زیست سالم

IT NAT
اداره

8 برنامه بهترین اسکنر کارت ویزیت که در سال 2020 استفاده می شود


برقراری ارتباط با افراد مناسب برای موفقیت هر مشاغل (و بطور گسترده برای افرادی که درگیر آن تجارت هستند) ضروری است. این که آیا شما برای بحث در مورد یک پروژه جدید با یک مشتری ملاقات می کنید یا در یک کنفرانس صنعت برای پیشبرد محصول خود شرکت می کنید ، ایجاد اتصالات بسیار مهم است. و هیچ چیز ارتباط مستقیمی را بهتر از یک تبادل ساده کارت ویزیت برقرار نمی کند.

با وجود محبوبیت روزافزون پست الکترونیکی و رسانه های اجتماعی ، کارت های ویزیت سریعترین وسیله برای تبادل اطلاعات مخاطب هستند. به این ترتیب ، کتاب های آدرس اکنون دیجیتالی شده اند و هیچ کس وقت ندارد (یا صبر کند) جزئیات کارت ویزیت را در تلفن های هوشمند خود ذخیره کند.

نترسید ، زیرا برنامه های اسکنر کارت ویزیت برای کمک به شما هستند. آنها با استفاده از فناوری نوری شخصیت نویسی (OCR) ، از دوربین تلفن هوشمند شما برای اسکن کارت ویزیت استفاده می کنند و به طور خودکار جزئیات تماس روی آنها را در تلفن هوشمند خود ذخیره می کنند.

ده ها برنامه اسکنر برای iOS و Android وجود دارد که ویژگی های متفاوتی دارند. برای کمک به شما در انتخاب یکی از موارد مناسب برای نیازهای خود ، ما بهترین برنامه های اسکنر کارت ویزیت را گردآوری کرده ایم.

بهترین حالت کلی: خواننده کارت ویزیت ABBYY

کارت ویزیت ABBYY کارت خوان
حسن نیت ارائه دهنده کارت خوان کارت ویزیت ABBYY

در بین رهبران فناوری نوری تشخیص شخصیت (OCR) ، ABBYY طیف متنوعی از محصولات و خدمات نرم افزاری مبتنی بر زبان را ارائه می دهد. و برنامه اسکنر کارت ویزیت آن قطعاً بهترین کار در تجارت است (بدون هدف در نظر گرفته شده!).

کارت ویزیت ABBYY به شما امکان می دهد تا اطلاعات تماس را از کارتهای ویزیت به حداکثر 25 زبان اسکن کرده و ذخیره کنید. فن آوری OCR برنده جوایز شرکت ، شناخت دقیق کلیه اطلاعات تماس ، مانند نام ها ، سازمان ها ، شماره تلفن ها و آدرس های ایمیل را ایجاد می کند.

این برنامه به اندازه کافی هوشمند است که می تواند لبه های کارت ویزیت را تشخیص دهد و به طور خودکار زمینه های ناخواسته را از بین ببرد. داده های ناشناخته به رنگ آبی برجسته می شوند و می توانند به صورت دستی اصلاح شوند. کارت ویزیت ABBYY Reader می تواند بطور خودکار فیلدهای مفقود شده مانند کدهای کشور و برنامه های افزودنی را پر کند و قادر به اصلاح مقابله در اطلاعات شناخته شده است.

با داشتن یک چارچوب قوی هماهنگ سازی ، ABBYY Business Card Reader می تواند از اطلاعات مخاطب در تلفن های هوشمند ، رایانه لوحی ، رایانه های شخصی و سایر دستگاه ها نسخه پشتیبان تهیه کند. از داده ها می توان به طور خودکار یا دستی پشتیبان تهیه کرد و طبق اطلاعات مورد نیاز ، از مخاطبین به اشتراک گذاشته شده از طریق ایمیل به عنوان فایل های کارت ویزیت کارت یا JPEG استفاده کرد.

دونده ، بهترین حالت: CamCard

دوربین فیلمبرداری
حسن نیت ارائه دهنده CamCard

CamCard با داشتن یک مجموعه ویژگی گسترده و یک رابط کاربری بصری ، دیجیتالیزه کردن و مدیریت مخاطبین کارت ویزیت شما را به صورت خلقی تبدیل می کند.

CamCard به شما امکان می دهد تا به راحتی کارت ویزیت را اسکن کرده و اطلاعات تماس آنها را در تلفن هوشمند خود ذخیره کنید. کارتهای دیجیتالی شده را می توان مستقیماً از طریق برنامه با دیگران رد و بدل کرد. برای بهتر شدن اطلاعات تماس ذخیره شده ، CamCard به شما امکان می دهد یادداشت ها و یادآوری هایی را به مخاطبین اضافه کنید. قابلیت اسکن دسته ای باعث می شود تا اطلاعات از چندین کارت به صورت یکجا ذخیره شود. حالت ‘Scan Scan’ به مدیران اجازه می دهد تا از دبیران شخصی خود دعوت کنند تا اطلاعات تماس را از طرف خود ذخیره کنند.

وقتی CamCard اطلاعات مربوط به یک مخاطب را ذخیره می کند ، هرگونه تغییر آینده در مشخصات نمایه آنها را پیگیری می کند. بنابراین وقتی یک مخاطب ذخیره شده یک سازمان تبلیغاتی یا تغییراتی ایجاد می کند ، از آن مطلع می شوید.

کلیه اطلاعات کارت ویزیت که توسط CamCard ذخیره شده است به طور ایمن در ابر ذخیره می شود و در چندین دستگاه همگام سازی می شود ، بنابراین می توانید از هر دستگاهی (به عنوان مثال تلفن های هوشمند ، تبلت ها) به آن دسترسی پیدا کنید.

بهترین برای ادغام CRM: ScanBizCards

ScanBizCards
با حسن نیت ارائه از ScanBizCards

از آنجا که اکثر مشاغل برای پیگیری تعامل با مشتریان و رشد فروش ، به سیستم های CRM (مدیریت ارتباط با مشتری) اعتماد می کنند ، برنامه ای که به آنها امکان می دهد جزئیات تماس را بطور مستقیم در سیستم های CRM ذخیره کنند ، می تواند بسیار کمک کننده باشد. اگر این چیزی است که شما به دنبال آن هستید ، ScanBizCards فقط آن چیزی است که شما به آن نیاز دارید.

حتی اگر می تواند توسط کاربران منفرد مورد استفاده واقع شود ، ScanBizCards در درجه اول در شرکت ها قرار می گیرد. این اسکن کارت ویزیت نامحدود را ارائه می دهد ، که می تواند به مخاطبین موجود اضافه شود یا به عنوان موارد جدید ذخیره شود. در صورت عدم تشخیص دقیق جزئیات ، می توانید کارت هایی را برای رونویسی دستی ارسال کنید. نسخه برتر این برنامه شامل دو رونوشت دستی است و می توان تعداد بیشتری آن را خریداری کرد.

ScanBizCards از بسیاری از سیستم های محبوب CRM ، از جمله SalesForce و SugarCRM پشتیبانی می کند. مخاطبین را می توان با فرمت CSV صادر کرد و همچنین برای خدمات شخص ثالث مانند Evernote نیز پشتیبانی می شود. این برنامه می تواند کارت های ویزیت دو طرفه را به راحتی اسکن کند و به شما امکان می دهد مخاطبین اسکن شده را به کاربران دیگر هدایت کنید. نمای سه بعدی منحصر به فرد “پوشش جریان” آن ، جستجو و مرتب سازی کارتهای ویزیت اسکن شده را بسیار ساده می کند.

ScanBizCards برای iOS و Android نیز در دسترس است.

بهترین حالت برای اسکن انبوه: افراد مورد نظر

می خواست مردم
حسن نیت ارائه می دهد افراد مورد نظر

برای کسانی که مجبورند بطور معمول با صدها کارت ویزیت سر و کار داشته باشند ، استفاده از برنامه ای که می تواند فقط یک کارت را به طور همزمان اسکن کند ، قصد ندارد آن را کاهش دهد. اینجاست که Wantedly People به تصویر می آید.

شاید بهترین اسکنر کارت ویزیت فله ای در آنجا باشد ، Wantedly People به شما امکان می دهد تا حداکثر 10 کارت را با یک بار اسکن کنید. نکته جالب این است که مهم نیست که چگونه کارتها پراکنده شوند ، می خواهند با زحمت بتوانند جزئیات همه آنها را ضبط کنند. استفاده از آن نیز بسیار آسان است. فقط کارت های موجود در آن را پراکنده ، روی دکمه موجود در برنامه ضربه بزنید و بقیه را انجام دهید.

فن آوری تشخیص شخصیت نوری (OCR) که می خواهد متن را بر روی کارت ها شناسایی و تجزیه و تحلیل کند تا بلافاصله مخاطبین جدید ایجاد کند. این برنامه از هوش مصنوعی (AI) برای بهبود صحت و سقم کارت های ویزیت استفاده می کند.

پس از ذخیره شدن یک مخاطب ، می توانید با استفاده از هر فیلد ذخیره شده ، آن را جستجو کنید. شما می توانید با استفاده از بستر چت تجاری چابک داخلی Wantedly ، با آنها تماس برقرار کرده و با آنها تماس برقرار کنید.

Wantedly افراد به شما امکان می دهند مشخصات شخصی خود را برای جستجوی دیگران ایجاد کنید. کارتهای ویزیت را می توان از طریق ایمیل یا URL های موقتی به اشتراک گذاشت.

بهترین برای مدیریت گسترده شرکت: Sansan

سانسان
با ادای احترام به سانسان

ممکن است مانند یک برنامه اسکنر کارت ویزیت ساده به نظر برسد ، اما تعداد بیشتری از Sansan در مقایسه با چشم وجود دارد. در حقیقت ، این برنامه از نام خانوادگی آن ، یک سیستم مدیریت ارتباط با ابر مبتنی بر شرکتها پشتیبانی می کند.

سانسان با محور کارت ویزیت ، به شما (و سازمان شما) اجازه می دهد تا یک پایگاه داده کامل تماس دیجیتالی بسازید که از هرجای آن قابل دسترسی باشد. این برنامه اسکن کارت ویزیت را که بعداً به صورت خودکار (با استفاده از OCR) و بصورت دستی (توسط تیم Sansan) دیجیتالی می شود ، آسان می کند. این رویکرد دو طرفه سرعت و دقت را تضمین می کند.

مخاطبین اسکن شده به طور خودکار در بانک اطلاعاتی شرکت شما ذخیره و سازماندهی می شوند. برای تقویت و بهینه سازی بانک اطلاعات می توانید برچسب ها ، یادداشت ها و گزارش های جلسه را اضافه کنید. شرکت ها می توانند سطح اشتراک گذاری مخاطبین را با کارمندان تنظیم کنند و یک مخاطب می تواند مستقیماً از طریق برنامه تماس گرفته یا از طریق ایمیل ارسال شود.

پشتیبانی API Sansan این امکان را فراهم می آورد که اطلاعات تماس با ابزارهای شخص ثالث مانند خدمات ایمیل ، کتاب های آدرس و CRM به اشتراک گذاشته شود.

بهترین گزینه برای دیجیتالی سریع: لنزهای مایکروسافت آفیس

لنزهای مایکروسافت آفیس
با ادای مایکروسافت

مایکروسافت بزرگترین شرکت نرم افزاری جهان برخی از بهترین محصولات و خدمات دیجیتال متمرکز بر بهره وری را ایجاد می کند. یکی از آنها Office Lens است ، اپلیکیشنی که باعث می شود سریع کار دیجیتالی کردن کار تجاری را انجام دهید.

لنزهای Office یک برنامه اسکنر کامل اسناد ، نه تنها به شما امکان می دهد کارت های ویزیت را اسکن کنید بلکه اسناد ، تخته های سفید و پوسترها را نیز اسکن می کنید. این برنامه بسیار آسان برای استفاده است و به طور خودکار محتوا را با دقت حیرت آور تشخیص می دهد. ممکن است مانند برنامه های دیگر اسکنر کارت ویزیت ، از CRM یا پشتیبانی رونویسی دستی پیشرفته برخوردار نباشد ، اما لنزهای آفیس ویژگی های زیادی را برای یک برنامه رایگان بسته بندی می کنند.

چندین حالت ضبط در برنامه وجود دارد ، از جمله حالت کارت ویزیت. پس از انتخاب ، می تواند اطلاعات تماس را از کارت اسکن شده استخراج کرده و آن را در آدرس شما ذخیره کند. جزئیات همچنین در سرویس یادداشت برداری OneNote مایکروسافت ذخیره می شوند.

بهترین گزینه برای ذخیره جزئیات از خدمات آنلاین: Evernote

Evernote
با ادب از Evernote

هنگام صحبت از خدمات یادداشت برداری دیجیتال ، Evernote نامی است که نیازی به معرفی ندارد. از کلیپ های وب گرفته تا عکس ها ، Evernote به شما امکان می دهد انواع اطلاعات دیجیتال را سازماندهی و بایگانی کنید. معلوم است ، در اسکن کارت ویزیت نیز بسیار خوب است.

Evernote مانند هر اسکنر کارت ویزیت دیگر در آنجا کار می کند. از دوربین گوشی های هوشمند شما برای اسکن کارت استفاده می کند و جزئیات آن را در حساب Evernote شما ذخیره می کند. پس از ذخیره ، اطلاعات مخاطب را می توان به راحتی با سایر کاربران به اشتراک گذاشت.

نکته جالب اینجاست که Evernote می تواند اطلاعات تماس سایر خدمات حرفه ای مانند LinkedIn را نیز ضبط کند. این تضمین می کند که شما می توانید تمام اطلاعات مربوط به یک مخاطب را در یک مکان داشته باشید.

بهترین وزن و سبک وزن: CardHQ

CardHQ
حسن نیت ارائه دهنده CardHQ

فقط به دلیل اینکه چیزی رایگان است ، به این معنی نیست که نمی تواند خوب باشد. در مورد بسیاری از موارد صحیح است ، و مطمئناً در مورد CardHQ صادق است.

در واقع جای تعجب است که CardHQ با توجه به لیست لباسشویی از ویژگی های موجود ، کاملاً مجانی است. این واقعیت که سبک وزن است فقط باعث بهتر شدن شرایط می شود.

CardHQ به شما امکان می دهد تعداد نامحدودی کارت ویزیت را اسکن کنید ، و می توانید کارتها را به همان سرعتی که در سه ثانیه اسکن می کنید. این برنامه همچنین در هنگام تشخیص متن و کارتهای اسکن شده کاملاً دقیق است و می توان از طریق انواع خدمات مانند ایمیل ، واتس اپ ، فیس بوک و توییتر به اشتراک گذاشت.

با CardHQ ، می توانید چندین کارت را به طور همزمان اسکن کرده و از همه آنها نسخه پشتیبان تهیه کنید. این برنامه از UI کاملاً ساده برخوردار است و از یک زبان کامل پشتیبانی می کند.


برای معرفی کسب و کار خود به صورت تولید محتوا متنی و تصویری و ویدویی کلیک کنید