IT NAT

استفاده از فناوری برای طبیعت و محیط زیست سالم

IT NAT
اداره

9 برنامه برتر برنامه ریز 2020


جای تعجب نیست که سازماندهی مستقیم با بهره وری مرتبط است. این که آیا شما یک لیستکنار سخت کار هستید ، شخصی که با تقویم مقاله خود زندگی می کند و می میرد ، یا به سادگی می بایست تمام وقایع ، وظایف و مهلت پروژه های خود را در یک مکان بدست آورید ، پیدا کردن بهترین ابزار سازمانی وظیفه برای شما می تواند یک کار هولناک باشد

در حالی که ممکن است شما وسوسه شوید که یک برنامه ریز دفتر کاغذ قدیمی را انتخاب کنید – و بگذارید صادقانه بگوییم ، آیا مجدداً گرد و غبار را در یک کشو جمع می کند – در عوض به روزرسانی آن را به یک برنامه برنامه ریز فکر کنید. این برنامه ها یک برنامه ریز دفتر مرکزی را جایگزین می کنند و لیست کارها ، تقویم ها و برنامه ریزی های خود را در نوک انگشتان شما نگه می دارید – درست بر روی تلفن هوشمند خود. برنامه های مورد علاقه ، کارهای تقویم و برنامه ریزی کلی را در ادامه بخوانید و برای سازماندهی آماده شوید . 

بهترین ها: موارد 3 برای IOS

چیزهای 3

برنامه های iOS که لیست کارهای خود را بر اساس طبقه بندی سازماندهی می کنند ، چیزهایی که 3 باعث می شود سازماندهی راحت بماند و همانطور که از نام آن پیداست در بالاترین چیزها باشد. با یک طراحی تمیز ، چک لیست تعاملی (کسی که دوست ندارد از لیست آنها خارج شود؟) و یک رابط کشیدن و رها کردن آسان ، Things 3 ابزار برنامه ریز مناسبی برای کسانی است که می خواهند یک برنامه را بارگیری کنند و شروع به استفاده از آن کنند بلافاصله و بدون هرگونه فرآیند پیچیده و یا چگونه لازم است.

این برنامه همچنین به شما امکان می دهد تا عناوینی را در لیست کارهای خود ایجاد کنید ، این امر باعث می شود بدون داشتن حواس پرتی از سایر موارد انجام کار ، آسان ماندن در محل کار و انجام لیست خود باشید. اگر ذهنتان تمایل به سرگردان شدن دارد ، این ویژگی همچنین می تواند به شما در ادامه مسیر کمک کند. از این گذشته ، آیا می دانید کسانی که وظیفه چند وظیفه ای دارند ، در واقع تولید کمتری دارند؟ یکی از موارد مثبت Things 3 است – این یکی از گزینه های گران قیمت است. اما ، گاهی اوقات آنچه را برای آن پرداخت می کنید دریافت می کنید.

بهترین برنامه تقویم: تقویم Google برای iOS و Android

تقویم Google

برای استفاده از تقویم Google نیازی به یک جانباز Gmail نیست. این برنامه تقویم کلاسیک ، نماهای روزانه ، هفتگی و ماهانه را با ضربات بدون درز بین آنها ارائه می دهد. گزینه جستجو یکی دیگر از ابزارهای عالی است ، زیرا وقتی نمی توانید کاملاً به خاطر بیاورید آخرین ملاقات دندانپزشکی شما چه زمانی بوده است. همچنین می توانید یادآوری هایی را تنظیم کنید ، که برای فراموشی چند ساله ، یک ضرورت است.

گرچه کاربران مشتاق Gmail به احتمال زیاد از این برنامه بیشترین بهره را خواهند برد ، از آنجا که رویدادهای ذکر شده در ایمیل شما (فکر می کنید برنامه های شام ، رزرو هتل و زمان پرواز) به طور خودکار در تقویم شما جمع می شوند ، اما هنوز هم انتخاب کاملی است. بعلاوه دیگری؟ شما می توانید تقویم گوگل خود را با سایر کاربران به اشتراک بگذارید ، که این یک ابزار عالی برای خانواده های چند کاربره است. 

تقویم گوگل در دسترس در هر دو است  فروشگاه Google Play و فروشگاه برنامه اپل .

بهترین برای بهره وری: ZenDay برای iOS و Android

روز ذن

آیا شما کسی هستید که قبل از شروع به وصل کردن ، نیاز به یک مرور کلی درباره همه دزهای روزانه خود دارید؟ آیا از یک ابزار کاربردی و در عین حال زیبا بهره مند می شوید؟ سپس ZenDay برنامه برای شماست. با یک جدول زمانی آرام و روان ، می توانید اولین کار خود را به صفر برسانید ، اما همچنین ببینید که چه مواردی را باید برای تمرکز بعدی انتخاب کنید.

همانطور که از نام آن پیداست ، ZenDay به منظور دستیابی به احساس ذن در هنگام نزدیک شدن به لیست وظایف شما است. رابط برنامه منحصر به فرد است ، از یک صفحه نمایش سه بعدی که در هنگام انجام کارها پیمایش می کند. این برنامه همچنین دارای یک ویژگی کدگذاری رنگ است ، که اقلام تقریباً به تأخیر افتاده را به رنگ متفاوتی تبدیل می کند ، که به شما کمک می کند تا موارد اولویت را صفر کنید و در یک نگاه گرفتار شوید.

چیزی از دست رفته؟ نگران نباشید. ZenDay به طور خودکار آن “وظایف شناور” را مجدداً تنظیم مجدد می کند. ویژگی debriefing برنامه یکی دیگر از موارد اصلی دیگر است. این یک مرور کلی به شما می دهد که اخیراً وظایف خود را به موقع انجام داده اید – در صورت تمایل ، درجه بهره وری. 

ZenDay موجود در هر دو است  فروشگاه Google Play  و فروشگاه برنامه اپل .

بهترین برای یادداشت برداری: AwesomeCalendar برای iOS

عالی

از یادداشت برداران دوری کنید ، این یکی برای شما مناسب است. AwesomeCalendar ترکیبی از یادداشت ها ، رویدادهای تقویم ، برنامه نویسی رنگ و پیش بینی وضعیت آب و هوای محلی شما ، همه در یک ابزار مفید است. حتی می توانید عکس ها و برچسب ها را به رویدادهای فردی اضافه کنید. فکر کنید: یک فنجان استارباکس برای یک روز قهوه ، یک هواپیما برای سفر آینده شما ، حتی یک لباس لباس رنگارنگ برای مشخص کردن روز لباسشویی. اضافه کردن عکس و برچسب در رویدادهای فردی یک ابزار سازمانی عالی است. به علاوه ، سرگرم کننده است اشتراک گذاری رویدادها با سایر کاربران نیز فوری است.

این برنامه با یک تن دیگر برنامه های تقویم مانند iCloud ، MobileMe ، تقویم Google ، Yahoo! سازگار است. تقویم ، Microsoft Outlook ، iCal و موارد دیگر. پس از ایجاد تغییر در AwesomeCalendar ، به طور خودکار در سایر برنامه های تقویم شما قابل مشاهده است. اگر تغییر دهید ، بیایید بگوییم ، تقویم Google شما. Your AwesomeCalendar آن رویداد را نیز نشان می دهد.

یک جایزه دیگر؟ همچنین می توانید هوا را از طریق AwesomeCalendar بررسی کنید. عالی برای کسانی که غالباً خودشان را پیدا می کنند و در مورد آنها قرار می گیرند – بدون چتر. 

بهترین گزینه برای تهیه لیست: Any.do برای iOS و Android

هر .do

تقویم و لیست کارهای انجام شده در یک ، Any.do ایده آل برای کسانی که به یک ابزار جامع نیاز دارند که وظایفی از خرید یک هدیه تولد گرفته تا پایان یک ارائه کار را شامل می شود ، ایده آل است. این مانند نسخه مجازی عبور از هر مورد موجود در لیست کارهای شما است.

Any.do برای مشاهده هر دو ماه خود با یک نگاه و لیست دقیق تر و روزانه موارد اقلام ایده آل است. نمای دوتایی برنامه ، تقویم شما را در بالا نشان می دهد ، سپس یک لیست پیمایش در زیر کارهای داس ، وقایع و حتی کارهای عقب افتاده را نشان می دهد. روی یک رویداد ضربه بزنید و یک پنجره جدید با مکان ، زمان ، دعوت کنندگان و سایر جزئیات رویداد ظاهر می شود. به حداقل برسید ، و به صفحه اصلی باز می گردید.

تمایل به بارگیری یک برنامه سازمانی دارید ، پس فراموش می کنید که دوباره آن را باز کنید؟ ویجت صفحه اصلی Any.do می تواند به شما کمک کند در صدر وظایف و رویدادهای خود باشید و وظایف و تقویم های خود را در ذهن خود نگه دارید. این برنامه همچنین با تقویم های دیگر شما – تقویم Google ، iCloud و Outlook سازگار است.

Any.do در  Google Play Store ،  Apple App Store ، Amazon Alexa و Google Chrome در دسترس است .

بهترین برای تیم ها: Trello برای iOS و Android

ترلو

Trello خود را به عنوان “برنامه ای که از همه چیز مراقبت می کند” و به دلایلی لوایح می کند. این برنامه ، در حالی که می توان از انفرادی استفاده کرد ، برای افرادی که در تیم ها کار می کنند بهترین است. شما می توانید برای همه کارها از شخصی استفاده کنید ، مانند برنامه ریزی فرار بعدی خود ، تا حرفه ای ، مثل اینکه مطمئن شوید وبینار بعدی شما از پارک خارج شده است.

این ابزار همچنین دارای یک لیست چشمگیر از شرکت ، از Kickstarter تا Adobe تا Google است. اما شاید چیزی که درباره Trello جذاب ترین است ، سادگی تابلوها ، لیست ها و کارت های آن باشد. شما به اندازه کافی روی صفحه خود هستید. تلاش برای رمزگشایی لیست کارهای شما نباید یکی از این موارد باشد. 

Trello در  فروشگاه Google Play ،  فروشگاه App Apple و روی دسک تاپ در دسترس است .

بهترین کار برای تعادل کار / زندگی: Fantastical 2 برای iOS

Fantastical 2

پاسخ مک به تقویم گوگل ، Fantastical 2 (در تکرار دوم) اکنون به جای یک برنامه نوار منو یک برنامه کامل است. این برنامه برنامه ریزی به شما امکان می دهد تا از برنامه های زبان طبیعی برای برنامه ریزی رویدادهای خود استفاده کنید ، و به طور خودکار مکان رویداد خود را تشخیص داده و دعوت کنندگان را پیشنهاد می کند. همچنین از ویجت صفحه اصلی برای سهولت استفاده برخوردار است. Fantastical همچنین برای برنامه ریزی با تیمی از همکاران یا حتی در خانه همسرتان بسیار عالی است.

در حالی که می توانید بین تقویم های مختلف جابجا شوید ، این جالب ترین قسمت برنامه برنامه ریز نیست. Fantastical 2 همچنین دارای تقویم دیداری مبتنی بر مکان است ، به این معنی که بر اساس موقعیت مکانی شما مهمترین تقویم را به شما نشان می دهد. بنابراین دیگر با تأکید بر برنامه جلسات دوشنبه خود که در آن مربا بسته شده است ، دیگر یکبار بازی Night of Thrones خود را خراب نکنید . با این حال ، هشدار داده شود: آن را نیز در سمت گران قیمت است.

بهترین برای اعلامیه های داخلی: برنامه یادآوری برای iOS

برنامه یادآوری

بله ، اساسی است. اما دلیلی وجود دارد که این یک مورد علاقه چند ساله است. برنامه یادآوری به شما امکان می دهد در همه حساب های خود ، از iCloud تا Yahoo! به ارز. همچنین با همکاران سازگاری دارد ، بنابراین می توانید لیست خود را به اشتراک بگذارید و آنها می توانند با تمام شدن موارد از بین بروند. این برای کار تیمی چطور است؟

به طور قابل پیش بینی ، بهترین ویژگی ابزار قابلیت یادآوری است. هنگامی که چیزی در لیست شما قرار است یک اعلان را تنظیم کنید یا یک اعلان مبتنی بر زمان را تنظیم کنید. حتی می توانید اعلان های مبتنی بر مکان را تنظیم کنید. و بیایید با آن روبرو شویم: چه کسی با یادآوری آخرین لحظه برای پرداخت کارت اعتباری بعدی یا تولد یکی از اعضای خانواده ، ذخیره نشده است؟

بهترین راه حل برای استفاده در Office: Microsoft Outlook برای iOS و Android

چشم انداز

چشم انداز ، واقعاً؟ بله ، ما جدی هستیم با تشکر از پیشرفت های اخیر ، نیروگاه ایمیل اکنون از یک ابزار برنامه ریزی و رویدادهای عالی برخوردار است. این ویژگی ها علاوه بر ابزارهای ایمیل موجود ، از ساختار صندوق ورودی اولویت گرفته تا اشتراک در دسترس بودن. همچنین دسترسی آسان به پرونده ها و همچنین ناوبری کش رفتن و فیلترهای هوشمند دارد. دسترسی سریع به پرونده های Word ، Excel و PowerPoint شما یکی دیگر از مزایای دیگر است.

مایکروسافت چشم انداز در هر دو است فروشگاه Google Play  و فروشگاه برنامه اپل .


برای معرفی کسب و کار خود به صورت تولید محتوا متنی و تصویری و ویدویی کلیک کنید