IT NAT

استفاده از فناوری برای طبیعت و محیط زیست سالم

IT NAT
خودرو

Android Auto به سمت اتومبیل های BMW در سال 2020 هدایت می شود

iDrive BMW یکی از اولین سیستمهای ارتباطی و سرگرمی درون اتومبیل بود که در سال 2001 به بازار عرضه شد و پالایشها در طول این سالها باعث شده است که این یک تجربه نرم و نرم تر و بصری نسبت به بسیاری از رقبای خود باشد.

گفته می شود ، این شرکت تصمیم عجیبی برای شارژ مشتریان 80 دلار در سال برای دسترسی به CarPlay اپل در مدل های 2019 خود دارد ، که اخیراً در میان انتقادات عمومی معکوس شد . حال این شرکت همچنین به مصرف کننده هایی که از کمبود Android Auto شکایت داشته اند ، گوش فرا داده است.

“گروه BMW با معرفی Android Auto ™ از اواسط سال 2020 شروع به دستیابی به اتصال بدون درز در وسایل نقلیه خود می کند.” اشاره مطبوعاتی شرکت . با این حال ، به نظر می رسد که تعداد محدودی از دارندگان تلفن های هوشمند اندرویدی در ابتدا می توانند از آنجا که BMW برای ادغام خودکار خودکار وایرلس آندروید ، سود می برد.

با این وجود هنوز هم بهتر از هیچ چیز نیست و مهمتر از همه ، اجرای BMW از Android Auto آن را مستقیماً در کابین خلبان دیجیتالی اتومبیل ادغام می کند ، بدین معنی که مشتریان می توانند تمام اطلاعات مهم را نه تنها در کنترل مرکزی نمایش داده ، بلکه به صورت هوشمندانه نیز مشاهده کنند. در نمایشگر اطلاعات خوشه ابزار و همچنین در صفحه نمایش تاپ شکل ، جایی که مستقیماً در جهت رانندگی ظاهر می شود ، فرم دهید. “

پیتر هنریچ گفت: “بسیاری از مشتریان ما به داشتن Android Android در داخل BMW برای استفاده از تعدادی ویژگی هوشمند آشنا با تلفن هوشمند با خیال راحت و بدون اینکه از جاده منحرف شوند ، علاوه بر کارکردها و خدمات خود BMW ، به آنها اهمیت داده اند.” BMW SVP مدیریت محصول.

Android Auto در غرفه BMW در CES 2020 در لاس وگاس نمایش داده می شود و در ماه ژوئیه سال 2020 برای همه مدل های مجهز به جدیدترین سیستم سرگرمی iDrive 7 خود وارد می شود.


برای معرفی کسب و کار خود به صورت تولید محتوا متنی و تصویری و ویدویی کلیک کنید