IT NAT

استفاده از فناوری برای طبیعت و محیط زیست سالم

IT NAT
خودرو

D-Fly’s Dragonfly یک ابرقهرمان واقعی به معنای کلمه است

به طور خلاصه: پیشوند “هایپر” غالباً برای نشان دادن محصولی که حداقل در یک دسته از بالاتر یا بالاتر قرار دارد استفاده می شود. اسکوتر جدید Dragonfly گروه D-Fly Group مطمئناً با توجه به اینکه سریع می باشد ، دارای صلاحیت توصیف می شود ، از برد بسیار خوبی برخوردار است و برای بوت شدن نیز گران است.

اسکوتر سازنده وسایل نقلیه تفریحی شخصی لوکس اژدها مطمئناً به نظر می رسد. طبق گفته The Verge ، این اسکوتر برقی از مواد رده بالائی نظیر فیبر کربن ، سری آلومینیوم فضایی 7000 سری آلومینیومی و چوب پائولونیا ساخته شده است. این موتورهای دوتایی را با کنترل کشش بسته می کند که ظاهرا برای قرار دادن قدرت در پیاده رو لازم است.

و قدرت آن نیز وجود دارد ، زیرا روروک مخصوص بچه ها می توانند با حداکثر سرعت 38 مایل در ساعت با برد حداکثر 28.5 مایل برخورد کنند.

من به عنوان یک علاقه مندان به اتومبیل ، من در مورد سرعت و قدرت همه کار دارم. اما واقعاً ، آیا یک اسکوتر که می تواند تقریباً 40 مایل در ساعت برسد ، تمام آن امن است؟ با یک سوراخ غافلگیرکننده برخورد کنید و یا باید با سرعت بالایی غیر منتظره به حرکت در بیایید و برای یک تصادف بسیار جدی وارد میدان شوید. فقط گفتن

در جای دیگر ، یک صفحه نمایش 4K 4 اینچی برای نمایش جهت های مبتنی بر GPS و سیستم صوتی “با کیفیت بالا” پیدا خواهید کرد. حتی یک سیستم چرخش تخصصی “Full Tilt Technology” وجود دارد که از کنترل های پیچش و پیچش سه بعدی در یک ستون مرکزی بهره می برد.

علاقه مندان می توانند از امروز Dragonfly را از قبل سفارش دهند اما توجه داشته باشید که ارزان نیست. با پرداخت 100 دلار مبلغ بازپرداخت ، نام شما در لیست قرار می گیرد ، اما بسته به این که با کدام مدل بروید ، هزینه کامل به 5000 دلار تا 6000 دلار خواهد رسید.


برای معرفی کسب و کار خود به صورت تولید محتوا متنی و تصویری و ویدویی کلیک کنید