IT NAT

استفاده از فناوری برای طبیعت و محیط زیست سالم

IT NAT
خانه

7 مورد از بهترین لوازم آشپزخانه هوشمند در سال 2019

آشپزخانه اغلب به عنوان “قلب خانه” و به دلایل خوب خوانده می شود. از اجتماعات خانوادگی ، تعطیلات و وعده های غذایی روزمره ، آشپزخانه خانه خاطرات زیادی است. آیا با انتشار مداوم محصولات “هوشمند” آیا زمان آن نرسیده است که آشپزخانه نیز به مغز خانه تبدیل شود؟ در حالی که Replicator مواد غذایی موجود در Star Trek یک راه دور است ، هنوز وسایل هوشمند زیادی وجود دارد که درست در آشپزخانه شما قرار می گیرند. بگذارید نگاهی بیندازیم که چه کالاهایی برای آشپزخانه آینده ضروری است.

1. Google Nest Hub Max

Nest Hub Max که قرار است محور آشپزخانه شما باشد ، پاسخ به تمام سؤالات دستور العمل شما است. در ارتفاع هفت اینچ و 10 اینچ عرض ، به زیبایی روی تخته ایستاده است. خوشبختانه ، اندازه کوچک آن به معنای عدم وجود صدای قدرتمند نیست. هیچ مشکلی برای شنیدن دستور العمل های شنیدن از سراسر اتاق نخواهید داشت. بلندگوها به عنوان یک روش عالی برای گوش دادن به موسیقی در حالی که شما در حال پخت و پز طوفان یا سرگرم کردن دوستان هستید.

 

آشپزخانه خانه هوشمند Google Nest Hub Max

دستیار Google حتی وقتی دستان شما با سس و سس پوشیده شده است ، این کار را آسان می کند. قبل از ورود شرکت به کمک دستورالعمل نیاز دارید؟ برای گرفتن کمک فوری از دوربین داخلی و گپ ویدیویی با مادر استفاده کنید تا شام درست درست شود. اینکه Hub Max همچنین می تواند به کنترل بقیه دستگاه های هوشمند شما کمک کند ، دلیل دیگری است که لیاقت آن را در هر آشپزخانه دارد.

2. اجاق گاز دقیق Anova Culinary Sous Vide

اجاق گاز دقیق آشپزخانه منزل هوشمند هوشمند

پخت و پز ویدیوی سوس این روزها همه عصبانیت است و باید در این روند وارد شوید. اجاق گاز با دقت تصویری آشپزی Anova را وارد کنید بررسی های آنلاین توجه داشته باشند که این اجاق گاز دقیق مواد غذایی را کاملاً طبخ می کند. با استفاده از Wi-Fi ، برنامه تلفن همراه شریک را بارگیری کنید و می توانید تنظیمات را از سراسر اتاق یا در سراسر شهر تنظیم کنید.

اتصال به کنار یک گلدان ، کلیپ قابل تنظیم ، اتصال تقریباً به هر موردی را آسان می کند. یک ظرف اختصاصی را برای استفاده از ویدیو انتخاب کنید یا از خود استفاده کنید – به هر روشی که بخواهید چیز دلپذیری را چشید. با دستورالعمل های گام به گام برای دستور العمل ها ، شما واقعاً نمی توانید اشتباه کنید. آب و مقاومت در برابر گرد و غبار را اضافه کنید ، و این محصول آشپزخانه هوشمند یک ماده ضروری است.

3. کنترل دما Ember لیوان هوشمند

وقتی به آشپزخانه هوشمند فکر می کنید ، لیوان احتمالاً اولین چیزی نیست که به ذهن شما خطور می کند. هنگامی که لیوان هوشمند کنترل دمای Ember را امتحان می کنید ، همه چیز تغییر خواهد کرد . شکی نیست که یک لیوان که با یک تلفن هوشمند کار می کند مانند overkill به نظر می رسد ، تا زمانی که آن را امتحان کنید. برنامه سازگار با تلفن هوشمند را بارگیری کنید و دیگر هرگز به یک لیوان “گنگ” نگاه نمی کنید. لیوان قابل شستشو ، لیوان قادر به گرم کردن هر نوشیدنی بین 120 تا 145 درجه فارنهایت است.

لیوان آشپزخانه خانه هوشمند

ظرفیت 10 اونسی بیش از حد کافی برای یک قهوه صبح یا بعد از ظهر و همچنین هر چیز دیگری که خیال شما را خراب می کند کافی است. خوب و شصت دقیقه با یک بار شارژ ، Ember شامل یک صندوق شارژ برای استفاده های روزانه است. این راه حل مناسب برای هرکسی است که فراموش کرده است که قهوه صبح خود را بدون وقت تمام کند تا بیشتر کسب کند. فقط آنچه را که مانده است را گرم کنید و آماده رفتن هستید.

4. مایکروویو آمازون

آشپزخانه خانه هوشمند مایکروویو آمازون

محصولات اندکی وجود دارند که ایده آشپزخانه هوشمند را بیش از مایکروویو AmazonBasics معرفی می کنند . مقرون به صرفه ، هر چند به سبک خاموش ، مایکروویو با قابلیت الکسا یکی دیگر از راه هایی است که آمازون به دنبال تسخیر خانه هوشمند است.

ایستگاه های صوتی سریع طبخ وجود دارد که با هر بلندگو اکو در خانه کار می کند. از طرف دیگر می توانید دکمه Alexa را روی مایکروویو فشار داده و زمان آشپزی مورد نظر خود را بگویید. بعد از اولین بار گفتن “الکسا ، پاپ کورن من را گرم کنید.” دیگر هرگز به همان مایکروویو نگاه نکنید. به عنوان یک جایزه ، آمازون در حال حاضر حداکثر 10٪ تخفیف در تنظیمات پاپ کورن ارائه می دهد ، بنابراین می توانید دوباره و دوباره از هیجان فعال شده با صدا لذت ببرید. آمازون با به روزرسانی نرم افزارهای آینده ، به افزودن ایستگاه های از پیش تعیین شده هوشمند ادامه می دهد ، و این باعث می شود این مایکروویو یک ارزش عالی باشد.

5. مقیاس قطره

مقیاس قطره آشپزخانه منزل هوشمند

هر آشپزخانه برای اندازه گیری مواد تشکیل دهنده دستورالعمل نیاز به مقیاس دارد و اکنون هر خانه به مقیاس Drop احتیاج دارد . تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که دستور العمل مورد نظر خود را از برنامه تلفن همراه تبلت / رایانه لوحی انتخاب کنید. پس از انتخاب دستور العمل ، مقیاس به شما کمک می کند تا تمام مواد لازم را با هم جمع کنید. و اگر خود را از هر چیز دیگری دریابید ، Drop Scale به شما کمک می کند تا یک گزینه جایگزین که به راحتی در دسترس است انتخاب کنید. برای آسان تر نظافت ، هر دستور العمل پیشنهادی یک ظرف یک کاسه ای است ، بنابراین شستشوی کمتری وجود دارد. ممکن است یک مقیاس هوشمند با Wi-Fi مانند استفاده بیش از حد از خانه هوشمند به نظر برسد ، اما آن را امتحان کنید ، و آرزو می کنید که زودتر آن را خریداری کرده باشید.

6. تراز NutriBullet

اگر شما یک مهره سلامتی و تناسب اندام هستید ، مخلوط کن هوشمند NutriBullet Balance ترس و سلامتی را از زندگی سالم خارج می کند. این مخلوط کن معمولی شما نیست ، زیرا دارای ظرفیت کوچکتر و یک فنجان گلوله ای است ، از این رو نام آن است.

یک سنسور وزن در این مخلوط کن گنجانده شده است ، که می توانید با استفاده از برنامه تلفن هوشمند (برای Android یا iOS) ، به طور خودکار اندازه گیری و وارد کردن ارزش غذایی آب میوه ، اسموتی یا سوپ مورد نظر خود را با آن مخلوط کنید. این همان چیزی است که آن را از دیگر مخلوط کن ها جدا می کند.

بهترین لوازم خانگی آشپزخانه هوشمند Nutribullet Balance

از برنامه ، می توانید تقسیم تمام کالری ها ، چربی ها ، قند ، پروتئین ، فیبر و کربوهیدراتهایی را که روزانه یا هفتگی مصرف کرده اید مشاهده کنید. همچنین دستور العمل هایی را که اخیراً درست کرده اید یا دستور العمل های ایجاد شده ، پیشنهادی ، آموزش فیلم مفید و میانبرهای صفحه را در لیست خرید ، دستور العمل ، شیرینی فروشی و منوهای پروفایل خود ارائه می دهید.

این مخلوط کن عالی و هوشمند و قدرتمند است که در عین حال بسیاری از اهداف سلامتی و محدودیت های رژیم را در نظر می گیرد ، در حالی که حدس می زند از شمارش کالری استفاده کند. این امر باعث می شود یک انتخاب عالی برای متخصصان رژیم های غذایی جدی ، ورزشکاران و یا هر کسی که می خواهد از میزان مصرف مواد غذایی خود از نزدیک نظارت کند.

7. دقیقتر FridgeCam

این دوربین کوچک اما هوشمند درون یخچال شما قرار دارد و قابل استفاده است ، به خصوص اگر در هنگام مراجعه به فروشگاه لیست خرید مواد غذایی خود را در خانه فراموش نکنید.

بهترین دستگاه های هوشمند آشپزخانه هوشمند هوشمند

دقیق FridgeCam با یک برنامه تلفن هوشمند کار می کند برای شما ارسال یک غذای زنده از محتویات یخچال خود را، به طوری که اگر شما در فروشگاه هستید و نمی تواند به یاد داشته باشید که آیا شما تخم مرغ و یا سبزیجات در سهام، آن را به شما پاسخ می دهد .

 

هر بار که در یخچال خود را باز و بسته می کنید و در بالای تاریخ انقضاء مواد غذایی خود نگه می دارید ، یادداشت می کنید قبل از خراب شدن ، از آنها استفاده کنید. همچنین هشدارهای تلفنی را برای شما ارسال می کند هر زمان که در هر چیزی کم کار کنید.

علاوه بر این ، با پر کردن سبد خرید آنلاین خود برای شما ، اگر به یک زنجیره اصلی سوپر مارکت متصل است ، می تواند به شما کمک کند تا یک لیست خرید هوشمندانه تر ایجاد کنید ، دفعه بعدی که خرید می کنید.

نتیجه

شکی نیست که آشپزخانه آینده هوشمند خواهد بود. همه چیز ، از روشنایی گرفته تا یخچال و فریزر تا مخلوط کن ، Wi-Fi را اضافه می کند و خود را برای اینترنت اشیا آماده می کند. با هر چرخه محصول ، این کالاها کوچکتر ، باهوش تر و ارزان تر می شوند. 


برای معرفی کسب و کار خود به صورت تولید محتوا متنی و تصویری و ویدویی کلیک کنید