IT NAT

استفاده از فناوری برای طبیعت و محیط زیست سالم

IT NAT
سلامتی

بهترین نوآوری در فن آوری مراقبت های بهداشتی چیست؟

1. نرم افزار Analytics / Payer-Provider Analytics / Data

تار شدن خطوط بین شرکتهای بیمه 

چندین شرکت  مخابراتی در حال حاضر به سازمان های بهداشتی داده ها ، تجزیه و تحلیل ها و ابزارهایی را برای کمک به تصمیم گیری بهتر در مورد ارائه دهندگان “مناسب تر” بر اساس داده های کمی ارائه می دهند ، نه “بررسی Yelp”.

همه اینها به داده های با کیفیت بالا جلب می شود ، و چه کسی این اطلاعات را دارد.  

نمونه ای از چگونگی این کار در گردش کار یک هماهنگ کننده مراقبت زمانی است که بیمار پس از غربالگری اولیه در یک PCP یا شرکت بیمه به پزشک متخصص منتقل می شود. هماهنگ كننده در نقطه مراقبت از ديد كامل نسبت به شبكه ارجاع آنها ، وابستگان ارائه دهنده (وضعيت درون شبكه) ، بيمه پذيرفته شده ، نزديك بودن با بيمار ، تجربه پزشك و حتي در رتبه هاي كمي از 1 تا 100 رتبه متخصص را به دست مي آورد. . 

هزینه واقعیبیمار

 • هم اکنون بیش از 200،000 پزشک در ایالات متحده کارمند هستند و 3 نفر از 4 پزشک مشاغل خود را به عنوان کارمندان یک گروه پزشکی ، بیمارستان یا دانشکده شروع می کنند. از آنجا که سازمان های بهداشت و درمان همچنان به تحکیم و ایجاد شبکه های بزرگتر ادامه می دهند ، همکاری بهتر بین مراقبت های اولیه و متخصصان بسیار مهم است.
 • تنها با 35 تا 45 درصد مراجعه ها به مراقبت های بستری در بزرگسالان ، همانطور که از طریق درآمد اندازه گیری می شود ، به بیمارستان شریک زندگی می کنند. این منجر به بیش از 90 میلیون دلار از دست دادن درآمد برای هر 100 پزشک شاغل به دلیل تیم های مراقبت نمی باشد که اطلاعات دقیقی در مورد شبکه مراقبت های ویژه خود داشته باشند.

هنگامی که بیماران مراقبت های خارج از شبکه را دریافت می کنند:

 • توانایی هماهنگی مراقبت به طرز چشمگیری کاهش یافته است ، که به نوبه خود می تواند نتایج بیمار و تلاش های مدیریت سلامت جمعیت را تضعیف کند.
 • این شبکه هم کنترل بالینی و هم از نظر مالی مراقبت از بیمار را از دست می دهد. به عنوان مثال ، یک پزشک خارج از شبکه ممکن است آزمایش و درمان هایی را انجام دهد که با بهترین روش های مبتنی بر شواهد مطابقت نداشته باشد. صرف نظر از این ، شبکه مادر هنوز مسئول هزینه است. در این حالت ، نشت بیمار می تواند هزینه مراقبت را به میزان قابل توجهی افزایش دهد.

ابزاری مانند مدیریت ارجاع ReferralMD  و نرم افزار مشاوره می توانند پشتیبانی تصمیم گیری را بهینه کنند ، گردش کار را بهبود بخشیده و نشت را کاهش دهند . 

تجزیه و تحلیل رقبا

داده های ارجاع همچنین می توانند توسط ارتباط پزشکان مورد استفاده قرار گیرند تا ببینند که رقبا بیشترین مراجعه به آنها را در جغرافیای خاص بر اساس تخصص ، شهر / ایالت ، رویه های ارائه شده و موارد دیگر دریافت می کنند تا یاد بگیرند کدام سازمان می تواند بر اساس حجم ارجاع بهترین شرکاء را بسازد. گزینه دیگر این است که پزشکان خود را جستجو کنید تا ببینید که آیا آنها بیماران را به سمت رقبا هدایت می کنند.

چقدر از مراجعه به خارج از شبکه (Leakage) ضرر می کنید؟

برای دریافت گزارش تجزیه و تحلیل رقبای رایگان خود اقدام کنید


2. هوش مصنوعی

در حالی که وعده داده شده است ، هوش مصنوعی هنوز در مراحل ابتدایی خود است ، اما امروز برای بیمارانی که مایل به تعیین قرارهای پزشک بر اساس شدت علائم هستند ، قدم می گذارد ، به حداقل می رساند چالش های پرسنلی ، نظارت بر وضعیت سلامتی و اطلاع رسانی سریع به پرستار انسانی در صورت عدم وجود پارامترها. کنترل ، کمک به دستیاران خانه داری در مورد تکامل بیماران آگاه باشند.

در اینجا چند برنامه کاربردی به ذهنم خطور می کند که احساس می کنم با هوش مصنوعی کار شگفت انگیزی را انجام می دهند . 

 • Cerebro – هوش مصنوعی برای پرسنل پرستار – بیمارستان و روز و شب ، بیمارستان ها برای بیماران خود نیاز به کادر بالینی با کیفیت بالا دارند. برای تأمین نیازهای خود ، بیمارستانها بطور فزاینده به آژانسهای کارکنان ناکارآمد و ناکافی اعتماد می کنند. آژانسها به ندرت كل كارمندان لازم را پیدا می كنند یا فقط پس از تأخیر طولانی. در عین حال ، آژانس ها به جای پاداش دادن از کارهای ارزشمند پزشکان ، خود را با حاشیه های بالا رفتار می کنند.

Cerebro راه حلی ارائه می دهد: یک بازار کار مراقبت های بهداشتی سریعتر و با مسئولیت پذیری – مراکز بهداشتی درمانی را با پزشکان معتبر و آماده کار متصل می کند. به طور خاص ، Cerebro امکانات مراقبت حاد را ارائه می دهد:

 1. بارهای پر سرعت تر پزشکان روی سکوی Cerebro از یک برنامه تلفن همراه استفاده می کنند که آنها را قادر می سازد شیفت را پیدا کرده و درخواست کنند. سریع و آسان است. این برنامه همچنین از هوش مصنوعی برای اطلاع پزشکان در مورد تکالیف جدید که به ویژه مناسب است استفاده می کند.
 2. نرخ پر کردن بالاتر  پزشکان متخصص سرور می توانند انتظار داشته باشند که بیشتر از 30 درصد از آژانس های پرسنلی بپردازند زیرا Cerebro کمیسیون کمتری نسبت به آژانس های سنتی می گیرد. از این رو کربرو می تواند یک استخر بزرگتر از پزشکان با استعداد را به خود جلب کند.
 3. انعطاف پذیری پرسنل.  1 شیفت ، 1 هفته یا 1 ماه پر کنید. Cerebro به حداقل زمان قرارداد نیاز ندارد. بیمارستان ها کارمندان مورد نیاز خود را در هنگام نیاز پیدا می کنند. پزشکان وقتی خواستند ساعات مورد نظر خود را کار می کنند.

بیشتر ما عادت داریم با استفاده از سیری در مورد آخرین نمرات ورزشی ، یا الکسا برای روشن کردن موسیقی چت با تلفنهایمان گفتگو کنیم ، اما چقدر راحت می توانیم در مورد مسائل پزشکی خصوصی با چت بات ها صحبت کنیم که ممکن است تمام اطلاعات موجود در پایگاه داده آنها نباشد. در اینجا چند شرکت دیگر وجود دارند که به ذهن متبادر می شوند …

chatbots 13 نوآوری در فناوری بهداشت و درمان

 • این شرکت کره . ai ربات های هوشمندی را برای مراکز درمانی ارائه می دهد. دستیار دیجیتال می تواند بیماران را مستقیماً به مخاطبین مناسب متصل کند ، جزئیات قرار ملاقات را ارائه دهد یا تغییراتی ایجاد کند. این اجازه می دهد تا بیماران به راحتی نسخه ها را دوباره پر کنند یا قبض های خود را پرداخت کنند. نتایج آزمایشگاه ، آزمایش یا مراحل را ارائه می دهد یا مراحل بعدی را پیشنهاد می کند.
 • Safedrugbot یک سرویس پیام رسانی چت را ارائه می دهد که از متخصصین بهداشتی ، پزشکان معلوماتی که در مورد استفاده از داروها در دوران شیردهی به اطلاعات مناسب نیاز دارند ، پشتیبانی مشابهی را ارائه می دهد.
 • ایزی به زنان کمک می کند تا دوره خود را ردیابی کنند و به عنوان یک یادآوری قرص کنترل تولد عمل می کند.

 

3. Blockchain برای بهداشت و درمان

احتمالاً شما در مورد بیت کوین و رشد انفجاری آن از 0.08 دلار در سال 2009 به تقریبا 20،000 دلار در سال 2017 شنیده اید. این از فناوری blockchain برای تبادل اطلاعات با دیگران استفاده می کند.

13 نوآوری برتر فناوری بهداشت و درمان بیت کوین

بنابراین blockchain شما ممکن است بپرسید چیست؟

به طور مؤثر ، blockchain نوعی بانک اطلاعاتی مستقل ، شفاف و دائمی است که در چندین مکان مشترک وجود دارد و توسط یک انجمن به اشتراک گذاشته می شود. به همین دلیل است که گاهی اوقات به عنوان یک کتابخانه توزیع شده متقابل (MDL) در مقابل یک بانک اطلاعاتی سرور مشتری – مانند وب سایت استاندارد شما ، جایی که یک مالک کنترل اعتبار دسترسی را دارد ، گفته می شود.

بنابراین چگونه blockchain برای مراقبت های بهداشتی اعمال می شود؟

هدف نهایی یک سیستم ضبط غیر متمرکز با استفاده از blockchain مستقل از کنترل EMR است. اما همانطور که می دانیم تا زمانی که یک ماموریت دولتی یا EMR ها سیلوهای داده خود را باز نکنند ، این اتفاق نخواهد افتاد.

ارتباط در مراقبت های بهداشتی چقدر بد است؟

26 سیستم سوابق الکترونیکی پزشکی مختلف در شهر بوستون وجود دارد که هر کدام زبان خود را برای نمایش و به اشتراک گذاری داده ها دارند. اطلاعات انتقادی غالباً در چندین مکان پراکنده است ، و گاهی اوقات در صورت نیاز بیشتر از طرف بیمار یا پزشکان قابل دسترسی نیست – وضعیتی که هر روز در اطراف آمریکا بازی می کند ، هزینه می کند و حتی زندگی می کند. جان هالامکا ، مدیر ارشد اطلاعات مرکز پزشکی Deaconess بث اسرائیل در بوستون می گوید: اما این همچنین مشکلی است که به نظر می رسد راه حل یک حلقه زنجیره ای حل شود .

اگرچه این امر برای بیماران و ارائه دهندگان به طور یکسان سودمند خواهد بود ، به نظر می رسد دستگاه فکس برای 10 سال دیگر در اینجا است.


4- اینترنت اشیاء پزشکی (IoMT)

Nexeon-IoMT-Infographic 13 نوآوری در فناوری بهداشت و درمان

Internet of Things Medical، یا Health IoT ، به زیرساختهای متصل دستگاههای پزشکی و برنامههای کاربردی نرم افزاری اطلاق می شود که می توانند با سیستمهای مختلف فناوری اطلاعات IT ارتباط برقرار کنند. 

به عنوان نمونه ، این می تواند ساده باشد به عنوان کسی که FitBit را برای ردیابی مراحل خود می پندارد ، ساده است. آن شمارش مرحله از طریق فن آوری بلوتوث بر روی آیفون محاسبه می شود ، و سپس آن داده ها را می توان با پزشک به اشتراک گذاشت تا بازخورد از طریق اتصال Wi-Fi و داده های گزارش خودکار را ارائه دهد ، همچنین می تواند آن داده را به نزدیکترین دوستان و خانواده شما ارسال کند.

خطرات IoMT چیست؟

بزرگترین خطر IoMT مربوط به خطر ، مانع بالای ورود برای ایجاد اختلال در صنعت بهداشت و درمان و تغییر شیوه درمان بیماری است. آستانه ای برای سرعتی که هرکسی بتواند در ارائه این راه حل های ابتکاری به یک جمعیت و صنعت که به شدت نیاز به تغییر دارند ، اعمال کند.

موانع نظارتی

با هر تغییر ذاتی که در معرفی این سیستم ها وجود دارد ، موانع نظارتی گسترده ای وجود دارد که نیاز به منابع قابل توجهی دارد ، حتی بیشتر از یک مسیر دستگاه پزشکی معمولی به سمت تجاری سازی.

و گذشته از 10 سال اثبات شده تاریخی و 30 میلیون دلار برای گرفتن یک محصول MedTech به بازار ایالات متحده ، این رقابت اضافه شده است که در یک فضای تجاری در برابر داروسازی و سایر کنگلومترهای MedTech که 1000 برابر منابع و قدرت بیشتری برای خرد کردن هرگونه رقابت جدید دارند ، وجود دارد. حتی اگر راه حل بهترین چیز برای بیمار باشد.

 

یکی از  آخرین اعلامیه های  مرکز خدمات مدیکر و خدمات Medicaid (CMS) تأیید می کند که بزرگترین پرداخت کننده در ایالات متحده نظارت از راه دور بیمار (RPM) را به عنوان بخشی از آینده خدمات درمانی می بیند. چرا؟ از آنجا که سال آینده ، آنها شروع به ایجاد انگیزه برای استفاده از فناوری متصل به ضبط داده های بهداشتی تولید شده توسط بیمار می کنند.

از اول ژانویه سال 2018 ، پزشکان استفاده از کد بازپرداخت تازه بسته نشده CPT 99091 را برای قبض مدت زمانی که در بررسی و تفسیر داده های جمع آوری شده یا منتقل شده توسط یک ابزار کنترل از راه دور انجام می دهند ، صورتحساب می دهند. تغییرات در این کد پیامدهای قابل توجهی در تسریع در استفاده از ابزارهای کنترل از راه دور در عمل بالینی خواهد داشت.

چگونه پزشکان می توانند موقعیت خود را برای استفاده کامل از این انگیزه جدید ، درک دستورالعمل های تغییر یافته ، و تعیین چگونگی استفاده از RPM در شیوه های خود بدانند؟

مزایای IoMT چیست؟

فواید معرفی IoMT بسیار گسترده است ، و مطمئناً فواید بیشتری وجود دارد که ما همچنان در این فضا به عنوان یک صنعت در حال رشد تخصص خود هستیم. اما نام چند:

گزارش هدف : از آنجا که دستگاه ها می توانند فعالیت واقعی را در سطح سیستم عصبی ضبط و گزارش دهند ، دیگر لازم نیست که ما فقط به گزارشهای بیمار ذهنی درباره “نحوه احساس آنها” اعتماد کنیم. درعوض ، ما یک ارزیابی عینی از پیشرفت بیماری و اثربخشی درمان بیمار داریم که توسط دستگاه ها گزارش شده است ،

نظارت از راه دور : افزایش مسئولیت پذیری بیمار به عنوان ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی “کارت گزارش” را به همراه دارد تا به جای تکیه بر صحت خلاصه بیمار ، از مطابقت واقعی درمان بیمار سخن بگوید ،

ضبط فعالیت محلی : قابلیت ضبط دستگاه داده های مجموعه ای را که ما قبلاً نتوانسته ایم به آنها دسترسی داشته باشیم امکان داده است. این داده ها درک ما از مکانیسم عملکرد این بیماری های مزمن را به شدت بهبود می بخشد. و اگر بیماری را بهتر بفهمیم ، بدون شک رویکرد خود را در مورد پیشگیری و درمان بیماری تقویت خواهیم کرد ،

اتوماسیون : اتوماسیون سوابق دستگاه و درمانی خطای انسانی یا گزارش های کلاهبرداری در بیمارستان ها و مراکز مراقبت حاد حاد را کاهش می دهد ،

داروی دقیق : تحریک هدفمند که برای فرد بهینه می شود ، درمان را با کاهش عوارض جانبی ناخواسته بهبود می بخشد. هنگامی که قرص مصرف می کنید ، بیشتر آن قرص ها به نوعی متابولیزه می شوند و سپس بدون در نظر گرفتن هدف در نظر گرفته شده ، به طور سیستماتیک در کل بدن توزیع می شوند. در حالی که پیشرفتهای زیادی در کاهش این عوارض جانبی مرتبط با دارو وجود دارد ، سطح دقتی که می توانیم با دستگاههایی که می توانند تحریک را به سمت یک هدف خاص تحریک کنند ، به دست می آوریم ، از درجه بسیار بالاتری برخوردار است ،

سازگاری : از آنجا که سیستم های ما بر روی یک حلقه بازخورد ساخته شده اند ، سیستم در آن بازخورد تکرار می کند و برای نتایج بهتر بیمار تنظیم می شود.

کدام شرکتها راه را پیش می برند؟

یکی از شرکتی که احساس می کنیم بازی را تغییر می دهد Noteworth است ، یک بستر بهداشتی متصل که به سازمان های بهداشتی امکان می دهد مدل های مراقبت مجازی را برای بیماران خود تجویز کنند. آنها به پزشکان کمک می کنند تا داده های بهداشتی تولید شده توسط بیمار را جمع آوری و دسترسی کنند که هماهنگی مراقبت و نتایج را بهبود می بخشد ، هزینه ها را کاهش می دهد و بیماران را بهتر درگیر می کند.

 • به راحتی مدل های مراقبت مجازی متناسب را برای بیماران خود تجویز کنید و دستورالعمل های مراقبت همراه را به آنها اختصاص دهید.
 • داده های بهداشتی تولید شده توسط بیمار را در گزارش های مداوم Noteworth که می توانید در هر زمان مشاهده کنید دریافت کنید.
 • هشدارهای قابل تنظیم را با نام Focus Notes تنظیم کنید.
 • با استفاده از ردیاب Encounters ، مستندات خود را ساده کرده و در جهت اهداف بازپرداخت بهینه شوید.
 

5. بروزرسانی از 2017 – Tricorder XPrize

همانطور که ممکن است از مقاله بهداشت و درمان قبلی ReferralMD Health بخوانید ، به دستگاههای نهایی Final Frontier Medical 2.5 میلیون دلار از Qualcomm برای ادامه بهبود دستگاه خود و ارائه آن به بازار اهدا شد.

اطلاعات بیشتر در مورد شرکت:

دستگاه های پزشکی Final Frontier ، یک تیم مستقر در پنسیلوانیا به سرپرستی برادران دکتر باسیل هریس ، پزشک اورژانس و جورج هریس ، مهندس شبکه ، مکان اول را برای موتور مبتنی بر هوش مصنوعی خود ، DxtER ، به دست آوردند که می توانند تشخیص دهند. شرایط پزشکی با ادغام یادگیریهای پزشکی اورژانس بالینی با تجزیه و تحلیل داده ها از بیماران واقعی. DxtER شامل گروهی از سنسورهای غیر تهاجمی است که برای جمع آوری داده های مربوط به علائم حیاتی ، شیمی بدن و عملکردهای بیولوژیکی طراحی شده اند. این اطلاعات سپس در موتور تشخیصی دستگاه ساخته می شوند تا ارزیابی سریع و دقیق انجام شود.

 


6. داروی سرطان پستان – Abemaciclib

از هر هشت زن یک نفر در طول زندگی خود به سرطان پستان مبتلا می شود. پروتئین های ایجادکننده سرطان ردیف اول در مرحله اول توسط شیمی درمانی از بین می روند ، اما ژنهای BRCA دارای یک برنامه پشتیبان هستند که DNA را ترمیم می کند و توسط پلیمرازهای پلی-ADP-ribose (PARPs) انجام می شود.

داروی سرطان پستان الی لیلی  Abemaciclib  قرار است خیلی زود وارد بازار شود. متعلق به مهار کننده های CDK4 / 6 است که نشان داده شده دارای بیشترین تأثیر مثبت بر سرطان متاستاتیک پستان ، به ویژه در سرطانهای پستان HER2 + است. Abemaciclib با مزایای خاصی نسبت به رقبای خود – Pfizer’s Ibrance و Novartis ‘Kisqali – مسلح است ، زیرا می تواند به طور مداوم از بین رود. نتایج مطالعات بالینی ، Abemaciclib را تقریباً با رقبای خود در خط اول قرار داده است.

نتایج به روز شده از مطالعات MONARCH3 باعث شده است تا این دارو در رده بهترین در گروه داروهای سرطان قرار بگیرد. در ماه ژوئیه سال 2017 ، سازمان غذا و داروی ایالات متحده (FDA) برچسب بررسی اولویت را به Abemaciclib اعطا کرد ، هم به عنوان یک درمان مونوتراپی و هم برای ترکیبی. Abemaciclib در سال 2018 وارد بازار شد و سهم قابل توجهی از بازار را در این فضا جذب کرد. پیش بینی می شود فروش در سال 2022 به 1792 میلیون دلار برسد.


 

7. درگیری بیمار

 • طبق گفته  MarketsandMarkets ، بازار جهانی راه حل های تعامل بیمار  پیش بینی می شود طی 5 سال آینده با سرعت رشد سالانه 16.2٪ در 5 سال آینده رشد کند و به 18.7 میلیارد دلار در سال 2022 برسد.
 • رانندگی رشد جمعیت سالخورده ، افزایش بار بیماری های مزمن و فشار برای مجبور کردن بیماران برای مسئولیت بیشتر در مدیریت مراقبت از آنها است.
 • در حالی که ابزارهای درگیری بیمار می تواند باعث کاهش ارتباط و کمک به بهبود نتایج ضمن کاهش هزینه ها شود ، موانعی مانند امنیت داده های بیمار و عدم قابلیت همکاری همچنان پابرجاست و می تواند مانع از دستیابی بازار به پتانسیل کامل خود شود.

Dive Insight:

درگیر شدن بیمار این روزها موضوع داغی است. در طول HIMSS17 ، تعدادی از نظرسنجی ها نشان دادند كه  بیماران از فناوری برای درگیر شدن  با سلامت خود استفاده می كنند ، اگرچه ارائه دهندگان می توانند اقدامات بیشتری برای حمایت از این تلاشها انجام دهند.

به گزارش راک سلامت ، در نیمه اول سال 2017 ،  بودجه سلامت دیجیتال در 188 معاملات به رکورد 3.5 میلیارد دلار رسید . درگیری بیمار یکی از مقولات برتر ، همراه با اطلاعات مربوط به سلامت مصرف کننده ، گردش کار با فشار خون و تجزیه و تحلیل و داده های بزرگ بود.

در حالی که سازمانها حرکت به مراقبتهای مبتنی بر ارزش را ادامه می دهند ، برخی از بیمارستان ها و سیستم های بهداشتی افسران ارشد تجربه را به مجموعه C اضافه می کنند.  طبق بررسی های ارتباطات Vocera ، در سال 2016 ،  44٪ از سازمان های بهداشتی و درمانی گزارش كردند كه دارای CXO و 39٪ از آنها كه مستقیماً به رئیس جمهور یا مدیرعامل گزارش شده اند.


 

8- نظارت متمرکز بر بیماران بیمارستان

خستگی هشدار یکی از مهمترین تهدیدهای فناوری در بیمارستان های سراسر کشور است. صداهایی که از سیستم های نظارتی در بیمارستان ها ناشی می شود ، می توانند کارکنان را در شرایط بحرانی پس از مدت طولانی مواجهه حساس کنند. تقریباً 44٪ موارد ایست قلبی در بیمار به طور مناسب شرکت نمی کنند ، و 90٪ از کل هشدارها در بیمارستانها عملی نیستند .

نظارت متمرکز ، مانیتور کردن خارج از سایت توسط بیماران توسط تکنسین ها را انجام می دهد تا ضمن ارائه مراقبت های بهتر از راه دور ، به بیماران و پزشکان بخش دوم از چشم را ارائه دهد. تکنسین ها به طور مستقیم با مراقبان در محل ارتباط برقرار می کنند.

پزشکان با استفاده از سنسورها و دوربین های با کیفیت بالا می توانند فشار خون ، ضربان قلب ، تنفس ، پالس اکسی متری و راحت تر را کنترل کنند. اخطار ایجاد می شود که به مراقبان در محل هشدار می دهد که به کمک نیاز دارند. مطالعه جدیدی که این سیستم را مورد ارزیابی قرار داده است ، از میزان 93٪ بازداشتهای قلبی ریوی با استفاده از سیستمها گزارش کرده است.


 

9. داروهای کلسترول LDL

کلاس جدیدی از داروهای کاهش دهنده کلسترول LDL وجود دارد که انتظار می رود در سال آینده اختلالاتی در آنها ایجاد شود. پیش بینی می شود داروهای جدید میزان کلسترول را به میزان بی سابقه ای کاهش دهند.

هنگامی که با داروی کاهش دهنده کلسترول استاتین مصرف می شود ، کلاس جدید داروها میزان کلسترول را تا 75 درصد کاهش می دهد.

RNA مداخله ای کوچک برای کاهش LDL نیز در سال 2017 یک نوآوری بود. آنها به جای ماهانه یا هفتگی مانند سایر درمان ها سالانه دو بار انجام می شوند.

دکتر لسلی چو از انستیتوی قلب و عروق در کلینیک کلیولند پیشنهاد می کند که ما شاهد دیدن کلاس جدیدی از عوامل کاهش سطح LDL برای سالهای آینده خواهیم بود.

چو گفت ، داروهای استاتین می توانند یک روز یک داروی بدون نسخه باشند.


 

10- ژن درمانی برای بیماریهای شبکیه ارثی

پیش بینی می شود ژن درمانی برای بیماری های ارثی شبکیه تعدادی مصوب FDA را دریافت کند. در حال حاضر ، درمان های شناخته شده ای برای بیماری های نادر وجود ندارد ، اما تحقیقات در حال رشد در خصوص بیماری های ژنتیکی خاص ممکن است به زودی افت بینایی را در بیماران بازگرداند.

بردار AAV2 نوترکیب که یک کپی عملکردی از ژن RPE65 را رمزگذاری می کند ، انتظار می رود که در سال آینده تصویب FDA را در سال آینده برای معالجه بیماری های شبکیه که ناشی از جهش بی بیوتیک RPE65 هستند دریافت کند.

به گفته دکتر الكساندرا راچیتسایا  از انستیتوی كول چشم كلینیك كلولند ، ژن درمانی كوری نابینایی كاملاً را برطرف نمی كند ، اما در عوض بینایی را كه از قبل وجود دارد ، حفظ می كند. با این حال ، در حال حاضر کاشتهای شبکیه در خارج وجود دارد که به درمان نابینایی کمک می کند و محققان از روشهای درمانی سلولهای بنیادی برای مقابله با بیماریهای شبکیه استفاده می کنند. وی همچنین گفت که روش جدیدی به نام اپتوژنتیک ، که شامل اصلاح سلول ها برای عملکرد مانند سایر سلول ها می شود ، می تواند امید جدیدی برای درمان بیماری ها داشته باشد.

 


 

11. سیستم تحویل انسولین با حلقه  بسته ترکیبی

پیش بینی شده ترین اختلال در صنعت مراقبت های بهداشتی سیستم تحویل انسولین حلقه بسته ترکیبی خواهد بود که به عنوان لوزالمعده مصنوعی شناخته می شود. این مرحله بعدی در ایجاد یک سیستم تحویل کاملاً خودکار است.

13 نوآوری در فناوری بهداشت و درمان ، پانکراس

در سال 2016 ، FDA اولین سیستم تحویل انسولین حلقه بسته ترکیبی را تصویب کرد. این سیستم برای کمک به مدیریت دیابت نوع 1 طراحی شده است. این یک سیستم تحویل انسولین کاملاً خودکار است که مانیتور مداوم گلوکز را با یک پمپ انسولین متصل می کند و نیاز افراد مبتلا به دیابت را مجبور به آزمایش و مدیریت سطح انسولین خود می کند. مطالعات نشان داده اند كه این سیستم سطح قند خون را ثابت می كند و حتی نیمی از میزان A1C را نیز كاهش داده است.

جیم یانگ ، رئیس موسسه غدد درون ریز و متابولیسم در کلینیک کلیولند ، گفت که این یک “لوزالمعده مصنوعی” نیست زیرا همه عملکردهای یکسان لوزالمعده را انجام نمی دهد ، اما عملکرد انسولین را به خوبی انجام می دهد.

جوان همچنین اظهار می دارد که بخاطر “ترس از شکست” به بازار عرضه شده است – انسولین بیش از حد یا خیلی کم می تواند یک مشکل باشد.

Medtronic ، نمونه ای از Medtronic است که در سپتامبر گذشته وقتی که FDA را بخاطر  سیستم حلقه بسته بسته ترکیبی پانکراس مصنوعی MiniMed 670G خود بدست آورد ، از این بسته قدم برداشت  و آن را به عنوان اولین سیستم در نوع خود برای بدست آوردن ترخیص کالا از گمرک در سطح جهان تبدیل کرد. اگرچه این سیستم یک پانکراس مصنوعی مستقل نیست ، زیرا نیاز به کربوهیدرات ها و یک نمونه خون پایه دارد ، اما یک گام مهم به سمت توسعه یک محلول حلقه بسته کاملاً توانمند است.

 


12. نظارت بر دیابت غیر تهاجمی

بنا بر گزارش ها ، اپل در حال کار بر روی یک پروژه پزشکی ” فوق العاده مخفی ” است: سنسورهای ساختمانی برای نظارت بر سطح قند خون بدون سوراخ کردن پوست ، و تیم کوچکی از مهندسان پزشکی را استخدام کرده اند تا در یک دفتر بدون نسخه در پالو آلتو ، کالیفرنیا ، مایل از مرکز شرکت ها کار کنند. .

به گفته سه فرد آشنا با این موضوع ، آنها بخشی از یک ابتکار عمل فوق العاده مخفی هستند که ابتدا توسط استیو جابز ، بنیانگذار فقید اپل در نظر گرفته شده است ، تا سنسورهایی تولید کنند که بتوانند به طور غیر تهاجمی و به طور مداوم میزان قند خون را کنترل کنند.

چنین دستیابی به موفقیت می تواند یک “مقدس مقدس” برای علوم زندگی باشد. بسیاری از شرکتهای علوم زندگی تلاش کرده و شکست خورده اند ، زیرا ردیابی دقیق سطح گلوکز و بدون سوراخ کردن پوست ، بسیار چالش برانگیز است.

بیش از 29 میلیون نفر در ایالات متحده از بیماری دیابت رنج می برند ، و بسیاری از آنها برای حفظ تعادل در این شرایط تلاش می کنند. جیک لیچ ، مدیر ارشد تحقیقات و توسعه در سیستم نظارت بر گلوکز سازنده سیستم نظارت بر گلوکز Dexcom ، به ما گفت: “به طور متوسط ​​بسیاری از بیماران دیابتی به آنچه می خواهند ، دست نمی یابند.”

“بنابراین ، اگر ما بتوانیم اطلاعات بهتری برای تصمیم گیری بهتر در مورد مدیریت دیابت خود در اختیار آنها قرار دهیم ، فکر می کنم می توانیم برخی از این نتایج بهتر را بدست آوریم که در نهایت می توانند هزینه های مدیریت دیابت را کاهش دهند.”


13. 5G فناوری موبایل

ارتباطات سریع و مراقبت های بهداشتی معمولاً در همان جمله ذکر نمی شوند ، اما با پیشرفت فناوری بی سیم ، ما شروع می کنیم ببینیم که اینترنت اشیاء پزشکی (IoMT) چگونه زندگی بیماران را تا حد زیادی بهبود می بخشد.  

کوالکام با دکتر دیوید Teece ، استاد دانشکده بازرگانی هااس ، UC برکلی و رئیس و مدیر اجرایی اصلی گروه تحقیقاتی برکلی ، روی کاغذ “تأثیر 5G موبایل بر بخش مراقبت های بهداشتی” همکاری کرد. Qualcomm Technologies Inc. (QTI) این گزارش را برای ارزیابی تأثیر احتمالی 5G بر بخش مراقبت های بهداشتی در حال تحول ، مأمور ارزیابی این محصول از زمان شروع تغییر در تمرکز از مراقبت های بهداشتی مبتنی بر حجم به مراقبت های بهداشتی مبتنی بر ارزش (مبتنی بر نتیجه) می کند که می تواند تا 650 دلار افزایش یابد. بنا به گفته گلدمن ساکس ، میلیارد سال پس انداز تا سال 2025.

5G پیشرفته Mobile BroadBand (eMBB) می تواند سفر شما را به پزشک نجات دهد.

اگر دوست ندارید به پزشک مراجعه کنید ، خوب است ، زیرا به زودی ممکن است پزشک به شما مراجعه کند. خوب ، واقعاً همین است. انتظار می رود 5G در دوره جدیدی از داده های eMBB و ارتباط بیش از حد بسیار پیشرفته ایجاد کند ، که به پزشکان این امکان را می دهد تا تعداد زیادی از داده های پزشکی بیمار را همزمان مطالعه و تجزیه و تحلیل کنند و درمان شخصی را برای بیماران ارائه دهند.


 


برای معرفی کسب و کار خود به صورت تولید محتوا متنی و تصویری و ویدویی کلیک کنید