IT NAT

استفاده از فناوری برای طبیعت و محیط زیست سالم

IT NAT
سلامتی

10 شرکت برتر تجهیزات پزشکی (2019)

دستگاههای پزشکی یکی از سریعترین مناطق در حال رشد در علوم زندگی است. این صنعت گسترده انواع دستگاه ها را از دستگاه های تشخیصی و تصویربرداری پزشکی گرفته تا ابزار جراحی و ارتوپدی توسعه می دهد. با سطح بالای پیشرفت فناوری طی سالهای اخیر ، بخشهای فرعی مانند فناوری بهداشت – در جایی که دستگاههای پزشکی با فناوری نوآورانه نرم افزار ملاقات می کنند – به صورت نمایی رشد کرده اند. در 12 ماه گذشته رشد چشمگیر در بخش تجهیزات پزشکی دیده شده است ، بیشتر به دلیل سرمایه گذاری در فناوری های بهداشتی و هوش مصنوعی ، و Proclinical لیست زیر از 10 شرکت برتر فعلی دستگاه های پزشکی در جهان را گردآوری کرده است که براساس درآمد 2018 آنها رتبه بندی شده است. :

استریکر

13.6 میلیارد دلار

Stryker یک شرکت فناوری پزشکی مستقر در ایالات متحده است که جایگزینی های مشترک ، تجهیزات جراحی ، ماشین آلات پزشکی ، جراحی های عصبی و ستون فقرات را در بین بسیاری از افراد دیگر در سراسر مجموعه های متنوع خود توسعه می دهد. این شرکت Fortune 500 از رشد درآمد کلی 9.3٪ در سال 2018 برخوردار بود ، همچنین رشد قدرتمندی در هر سه بخش تجاری داشت: ارتوپدی (5.9٪) MedSurg (8.6٪) و نوروتکنولوژی و ستون فقرات (18٪). پیش بینی می شود میزان فروش شرکت در سال 2019 بین 6/6 تا 5 درصد رشد کند.

متخصصان بهداشت زیمنس

15.4 میلیارد دلار (13.4 میلیارد یورو)

زیمنس Healthineers یک شاخه فناوری پزشکی از آلمان و کنگلومرای الکتریکی زیمنس است. این شرکت تجهیزات و فناوری پزشکی را برای طیف گسترده ای از مناطق درمانی با تمرکز ویژه بر روی تصویربرداری و تشخیص پزشکی ایجاد می کند. در مقایسه با آمار و ارقام پایان سال 2018 ، كاهش ناچیز در درآمد 2٪ وجود داشت ، با این وجود رشد قابل توجهی توسط منطقه ، یعنی اروپا ، آفریقا و خاورمیانه رخ داده است. افزایش درآمد بیشتر به لطف کسب Fast Track Diagnostics در ژانویه سال 2018 به رشد فروش مشاغل تصور تشخیصی شرکت وابسته است.

سلامت کاردینال

15.6 میلیارد دلار

شرکت مراقبت های بهداشتی چند ملیتی ، کاردینال بهداشت ، دارای یک بخش تجهیزات پزشکی پررونق است که رشد چشمگیر 15 درصدی درآمد در سال 2018 را تجربه کرده است. این شرکت محصولات مراقبت از زخم ، آزمایشگاه ، جراحی و بهداشت خانگی را به بیش از 100 کشور جهان ارائه می دهد. بهداشت کاردینال رشد را به موفقیت پس از حاد (توانبخشی یا مراقبت تسکین دهنده) و محصولات مارک دار مانند Cordis نسبت می دهد. مالکیت این شرکت در زمینه مراقبت از بیمار Medronic’s ، Deep Vein Thrombosis و کسب و کار با نارسایی تغذیه ای در سال 2017 ، واقعاً تجارت دستگاههای پزشکی آنها را رونق داده است.

آزمایشگاههای ابوت

18.9 میلیارد دلار

شرکت علم زندگی آمریکایی Abbott Laboratories یک رهبر جهانی در زمینه توسعه دستگاههای پزشکی در بیماری های عروقی ، دیابت و مراقبت از بینایی است. بخش دستگاه های پزشکی این شرکت در مقایسه با ارقام 2017 با 10.1 درصد رشد و بخش تشخیصی بالاترین عملکرد را در سال 2018 داشته است. در ژانویه سال 2019 ، ابوت شرکت تجهیزات پزشکی Cephea Valve Technologies را به دست آورد ، شرکتی که توسعه فن آوری جایگزینی دریچه قلب با حداقل تهاجمی دارد – این می تواند نیاز به جراحی قلب باز را برطرف کنید.

فرسنیوس

18.92 میلیارد دلار (16.5 میلیارد یورو)

در پایان سال 2018 ، مراقبت های پزشکی Fresenius گزارش داد که رشد چشمگیر درآمد 7 درصدی داشته است. این شرکت همچنین شاهد رشد سالم در بخشهای اصلی خود: خدمات دیالیز ، محصولات مراقبت های بهداشتی و هماهنگی مراقبت و بازارهای کلیدی جهانی آن هستیم. در سال 2019 تمرکز زیادی روی گسترش شبکه آنها در چین خواهد شد ، یک بازار مهم در حال ظهور. رشد درآمد فرسنیوس به دلیل فروش زیاد دیالیزورها ، ماشین آلات و محصولات دیالیز صفاقی و بخشی از آن به دست آوردن بیمارستان های روز کورا در آوریل 2017 است که به طور قابل توجهی در بخش هماهنگی مراقبت آن نقش داشته است.

GE بهداشت و درمان

19.8 میلیارد دلار

در جایگاه پنجم در لیست Proclinical ، درآمد GE Healthcare از 19.1 میلیارد دلار در سال 2017 به 19.78 میلیارد دلار در سال 2018 افزایش یافته است ، این افزایش قابل احترام و ثابت 4٪ است. شرکت تجهیزات پزشکی یک شرکت تابعه جنرال الکتریک است ، اما این شرکت در آینده قصد دارد GE بهداشت و درمان را به عنوان یک نهاد جداگانه تأسیس کند. رشد آن در سال جاری به بازارهای نوظهور مانند جنوب شرقی آسیا و آمریکای لاتین و افزایش فروش سیستم های مراقبت های بهداشتی و محصولات تصویربرداری نسبت داده شده است. GE بهداشت و درمان با سرمایه گذاری زیادی در سیستم عامل ها و راه حل های پزشکی هوش مصنوعی ، از قدرت به قدرت دیگر آماده می شود.

بهداشت و درمان فیلیپس

20.7 میلیارد دلار (18.1 میلیارد یورو)

فیلیپس بهداشت و درمان در سال 2018 از رشد متوسط ​​5٪ و ثابت داشته است. این شرکت فن آوری پزشکی یک شرکت تابعه از کنگلومرا فناوری چند ملیتی فیلیپس است و خود را به پیروزی در بخش فناوری فناوری سلامت می بالد. تصویربرداری تشخیصی و بخش های سلامت شخصی آن به ویژه در سال 2018 انجام شد و بخش آسیب شناسی دیجیتال نیز از رشد سریع برخوردار شد. در سال 2018 ، Philips Healthcare برای تقویت موقعیت خود در پیشبرد موقعیت با تعدادی از مالکیت ، از جمله Solutions EPD ، Remote Diagnostic Technologies ، NightBalance و Blue Willow Systems ، گامهای استراتژیک برای تقویت موقعیت خود در پیش گرفت.

ترمو فیشر علمی

24.4 میلیارد دلار

شرکت بیوتکنولوژی و تجهیزات پزشکی آمریکایی ، ترمو فیشر علمی ، از رشد چشمگیر 16٪ در آمار سال 2017 برخوردار بود. بخشهای آنالایزر و ابزارهای تشخیصی تخصصی آنها به ویژه 11 درصد و 7 درصد رشد داشتند. در سپتامبر سال 2018 ، این شرکت با Becton Dickinson برای دستیابی به Advanced BioProcessing خود موافقت کرد و اخیراً در مارس 2019 ، Thermo Fisher Scientific وارد بازار تولید ژن درمانی شد.

DePuy Synthes (جانسون و جانسون)

27 میلیارد دلار

دومین در لیست 10 شرکت برتر دستگاههای پزشکی ، شرکت تابعه تجهیزات پزشکی جانسون و جانسون ، DePuy Synthes است. این شرکت در زمینه های مختلف درمانی: ارتوپدی ، قلب و عروق ، دیابت ، مراقبت از بینایی و جراحی ، محصولاتی را تولید و تولید می کند. فروش تجهیزات پزشکی در سراسر جهان 1.5٪ افزایش یافته و مشارکت کنندگان اصلی شامل فروش بالایی در مناطق زیر هستند: بینایی جراحی ، بسته شدن زخم ، جراحی و الکتروفیزیولوژی.

Medtronic

29.9 میلیارد دلار

Medtronic بهترین شرکت تجهیزات پزشکی در جهان برای سال 2019 با درآمد چشمگیر سالانه نزدیک به 30 میلیارد دلار در سال 2018 است. این شرکت در مقایسه با ارقام سال 2017 یک درصد افزایش درآمد را تجربه کرده است و آنها از رشد در همه گروه ها و مناطق خبر داده اند. افزایش درآمد نیز تا حدودی ناشی از تملک آن از Mazor Robotics در اواخر سال 2018 است که بزرگترین معامله ارتوپدی سال به حساب می آمد.

 برای معرفی کسب و کار خود به صورت تولید محتوا متنی و تصویری و ویدویی کلیک کنید