IT NAT

استفاده از فناوری برای طبیعت و محیط زیست سالم

IT NAT
جاده

انقلاب ساخت جاده

 

ساختن آینده

تصور کنید که ساخت جاده به جای ماهها روزها طول می کشد. این جاده ها سه برابر بیشتر طول خواهد کشید. نگهداری و اختلال در ترافیک چیزهای گذشته است. و آن مشکل کابل و لوله کشی و همچنین مشکل آب شهری یک شبه حل می شود.

این ممکن است در آینده ای دور مانند سناریو به نظر برسد ، اما هیچ چیز نمی تواند از حقیقت دور باشد. KWS ، یک شرکت VolkerWessels ، Wavin و Total در حال کار بر روی توسعه جاده های پلاستیکی ، همچنین با نام PlasticRoad هستند. با هدف استفاده از پلاستیک بازیافتی تا حد امکان ، هر مؤلفه ای از PlasticRoad به گونه ای طراحی شده است که کاربرد آن کاملاً دایره ای باشد.

PlasticRoad محصولی کاملاً دایره ای است که مبتنی بر پلاستیک های بازیافت شده است. به دلیل طولانی تر شدن طول عمر طولانی تر و کاهش حرکات حمل و نقل که در ساخت آن وجود دارد ، ردپای کربن به مراتب کوچکتر از ساختار جاده های سنتی دارد.

این فضای دارای فضای توخالی است که می تواند برای ذخیره (موقت) ذخیره آب مورد استفاده قرار گیرد ، بنابراین از جاری شدن سیل در هنگام بارش شدید جلوگیری می کند. از فضای توخالی نیز می توان برای عبور کابل ها و لوله ها استفاده کرد و از این طریق از خسارت های خاکبرداری جلوگیری می شود. و بسیاری دیگر از برنامه های قابل تصور دیگر ، از جمله نصب سنسورها یا شارژ الکتریکی وسایل نقلیه وجود دارد.

مفهوم PlasticRoad از یک ساختار جاده پیش ساخته ، مدولار و توخالی مبتنی بر پلاستیک (بازیافتی) تشکیل شده است. تولید پیش ساخته ، وزن سبک و طراحی ماژولار PlasticRoad باعث می شود ساخت و نگهداری سریعتر ، ساده تر و کارآمدتر در مقایسه با سازه های جاده سنتی انجام شود.


برای معرفی کسب و کار خود به صورت تولید محتوا متنی و تصویری و ویدویی کلیک کنید