IT NAT

استفاده از فناوری برای طبیعت و محیط زیست سالم

IT NAT
اداره

7 ساعت برتر ساعت كاري كوچك در سال 2020

روش عالی برای پیگیری ساعات کار ورود به سیستم

ما متعهد به تحقیق ، آزمایش و توصیه بهترین محصولات هستیم. ممکن است ما از خریدهای انجام شده پس از بازدید از لینکهای موجود در محتوای خود ، کمیسیون دریافت کنیم . در مورد روند بررسی ما بیشتر بدانید .

در یک تجارت کوچک ، ساعت های زمانی با ثبت دقیق زمان شروع و پایان خطا ، انسان را از بین می برد. علاوه بر ساده سازی روند کارمزد ، مستندات برای حسابرسی حقوق و دستمزد و همچنین محافظت در برابر دعاوی مهم است.

در هنگام خرید ساعت زمان برای دفتر خود چند فاکتور وجود دارد که باید در نظر بگیرید. شما ابتدا باید در مورد چگونگی ورود به سیستم از لحاظ جسمی فکر کنید. بیشتر ما با ساعتهای پانچ سنتی آشنا هستیم ، اما ساعتهای ساعت در واقع به روشهای مختلف ورود به سیستم مانند کارتهای مجاورت و اسکنر اثر انگشت روی می آورند. امروزه همچنین می توانید یک ساعت زمانی پیدا کنید که اطلاعات مربوط به حضور را در یک ابر بارگذاری کند تا بتوانید به راحتی داده ها را به سیستم های حقوق و دستمزد صادر کنید. هرچه نیاز شما باشد ، در لیست زیر یک ساعت زمان مناسب برای تجارت خود خواهید یافت.

 

ساعت uPunch Time Clock با استفاده از تسهیلات فناوری ابری ، با مدرسه قدیمی پیراهن می زند. این گزینه مناسب ترین بودجه در این لیست است. ساعت ساعت uPunch می تواند تعداد کارمندان را ردیابی کند. کارگران می توانند روزانه شش بار برای زمان شروع ، زمان استراحت ، زمان ناهار و زمانهای پایان پانچ کنند. قبل از دوره پرداخت ، می توانید داده های کارت زمان را بصورت دستی در نرم افزار مبتنی بر ابر وارد کنید ، که شامل ویژگی های ردیابی زمان ، گزارش پرداخت ، گزینه پیگیری اضافه کار و گزینه های صادرات به سیستم حقوق و دستمزد است. بسته نرم افزاری استاندارد دارای یک ساعت زمان ، 100 کارت زمان ، دو کلید و یک نوار جوهر است. بزرگترین بسته شامل همه این موارد با دو قفسه کارت ، سه روبان جوهر و 300 کارت است.

صاحبان مشاغل کوچک بعضی اوقات ماشینهای پانچ در ساده و بدون زنگ و سوت را ترجیح می دهند ، زیرا استفاده از آنها آسان است و برای راه اندازی زمان کمتری می برد. نصب آسان و مکانیسم بصری آن ، ساعت کوچک تجارت جهانی Allied Time USA را برای کارفرمایانی که می خواهند ردیابی حضور و غیاب از شرکت داشته باشند انتخابی برتر است. راه اندازی دستگاه کمتر از دو دقیقه طول می کشد و در صورت نیاز به کمک می توانید به پشتیبانی مشتری دسترسی پیدا کنید. بسته نرم افزاری شامل همه چیزهایی است که شما نیاز دارید – ضبط زمان ، 100 کارت زمان ، دو روبان ، دو قفسه کارت و چهار کلید. ساعت زمان اضافه نمی کند اما Allied Time USA یک برنامه آنلاین رایگان برای محاسبه ساعت ها دارد.

 

 

یک دستگاه رمز کلیدی نیاز به خرید کارت های مجاورت را برای کارمندان خود برطرف می کند. همچنین از سیستم مبتنی بر کارت مطمئن تر است زیرا کارت ها می توانند از بین بروند یا سرقت شوند. RTC 1000 Time Icon Time عمدتا از پین استفاده می کند بلکه از کارت یا ورودی پانچ وب نیز استفاده می کند. در پایان روز یا هفته ، کارکنان می توانند تعداد ساعات کار در دستگاه را بررسی کنند.

کارفرمایان می توانند ساعت کاری را ویرایش ، نظارت و محاسبه کنند تا گزارش های مربوط به حقوق و دستمزد را تهیه کنند. اگر دسترسی به اینترنت در دسترس نباشد ، می توانید مستقیماً دستگاه را به یک رایانه وصل کنید تا به داده های حضور و غیاب دسترسی پیدا کنید. این نرم افزار رایگان برای خدمات مختلف حقوق و دستمزد ، داده ها را در یک سینما وارد می کند. علاوه بر اینکه یک ساعت مستقل است ، RTC 1000 می تواند با چندین ساعت از طریق LAN ، WAN ، VPN و اینترنت ارتباط برقرار کند. 400 دلار قیمت آن ، بیش از دو برابر یک سیستم پانچ در ساده است ، اما با همه کارایی آن می تواند ارزش پول شما را داشته باشد.

 
 
 

 

یک سیستم اثر انگشت از مشت زدن دوستان جلوگیری کرده و هزینه های کارت را از بین می برد. ساعت سنج اثر انگشت بیومتریک uAttend BN6500 از اسکن اثر انگشت برای کارکنان ساعت داخل و خارج استفاده می کند ، سپس داده ها را به یک ابر صادر می کند. کارمندان از راه دور همچنین می توانند حضور خود را از طریق رایانه یا یک برنامه تلفن مشخص کنند. کارفرمایان با برنامه های هشدار بیش از حد وقت برنامه ریزی بهتری دارند و می توانند زمان تغییر مکان و تعطیلی را تعیین کنند. به خاطر داشته باشید که این دستگاه اثر انگشت نیاز به اشتراک ماهانه در سیستم مبتنی بر ابر دارد. گرچه با هزینه اضافی همراه است ، از مزایایی مانند پشتیبانی رایگان ، ذخیره اطلاعات ایمن ، به روزرسانی نرم افزار و ضمانت مادام العمر بهره مند می شوید. همچنین این امکان را به سرپرستان می دهد تا ساعتها و اطلاعات مربوط به حقوق و دستمزد را صادر کنند. هزینه آن به تعداد کارمندان ثبت شده بستگی دارد ، از 18 دلار در ماه شروع می شود.

 
 
 

 

اگر در صنعتی مانند سلامتی یا مواد غذایی کار می کنید ، سیستم ساعت ساعت تشخیص Lathem یک جایگزین بهداشتی برای خوانندگان اثر انگشت است. از فناوری تشخیص چهره استفاده می کند که نیاز به نشان هایی را که از دست می دهند یا برای مشت زدن دوستان استفاده می شود ، از بین می برد. استفاده از آن زمان زیادی نخواهد برد. سیستم دوربین دوگانه در عرض چند ثانیه تجزیه و تحلیل صورت 3 بعدی را انجام می دهد. از آنجا که ساعت از تجزیه و تحلیل 3 بعدی استفاده می کند ، شما نمی توانید آن را با تصاویر 2 بعدی مانند عکس ها فریب دهید. این بسته مجهز به ساعت زمان ، آداپتور برق ، کابل اترنت و نرم افزار دسک تاپ است. ساعت بصورت آنلاین با یک کابل اترنت متصل می شود ، بنابراین می توانید داده های حضور و غیاب را به پایگاه داده آنلاین PayClock انتقال دهید تا ویرایش ، تولید گزارش و صادرات به سیستم های حقوق و دستمزد انجام شود. به خاطر داشته باشید که این سیستم نسبت به ساعتهای ساده پانچ در زمان گرانتر است.

 
 
 

 

اگر دفتر شما با اسناد و مدارک مهم کار می کند که زمان از اهمیت آن برخوردار است ، ساعت و زمان تمایل چند منظوره Pyramid 3500 را در نظر بگیرید. مطمئناً ، این دستگاه چند منظوره یک قدم از یک سیستم پانچ در استاندارد است که می تواند بیش از حضور کارمندان باشد. این شامل 14 پیام از قبل برنامه ریزی شده برای اسناد حساس به زمان مانند نامه های دریافتی ، اطلاعات مربوط به حضور و غیاب و مدارک قانونی است. فهمیدن این تنظیم آسان است ، که دارای یک نشانگر تراز و یک منبع تغذیه اسناد بارگذاری جانبی است. ساعت زمانی با یک نوار ، دو کلید امنیتی و 25 کارت زمان ارائه می شود. یکی از مهمترین اشکالات این است که شما باید ساعت ها را وارد کنید و محاسبه کنید زیرا دستگاه نمی تواند به رایانه وصل شود.

 
 
 

 

در صورت نیاز به محل کار با ماشین سنگین ، ساعتهای دستی می توانند مفید باشند. ساعت چاپ زمان دستی Acroprint آنالوگ ماه ، تاریخ ، ساعت و دقیقه را ثبت می کند. ساعت زدن در آن آسان است. کارت زمان را تغذیه کرده و روی نوار لمسی ضد میکروبی ضربه بزنید تا حضور خود را ثبت کنید. این دستگاه با قدرت AC ، به طور خاص 120VAC ، 60Hz کار می کند. اگر در منطقه ای با قدرت AC محدود یا بدون کار کار می کنید ، می توانید برای نسخه باتری کار سفارش دهید. ساعت زمانی دارای یک نمونه مقاوم در برابر زنگ زدگی است که باعث می شود دوام آن در محیط های سخت حفظ شود. این دستگاه همچنین قادر خواهد بود روزانه هزاران نسخه ثبت چاپ را انجام دهد. صورت ساعت دارای چاپ بزرگ و آسان برای خواندن است و ظاهری پرنعمت را نشان می دهد. شما باید گاهی اوقات آن را تنظیم کنید زیرا این هزینه برای ماه های کوتاه تر یا صرفه جویی در روز نیست. در صورت بروز مشکلات ، دستگاه دارای ضمانت مادام العمر است.


برای معرفی کسب و کار خود به صورت تولید محتوا متنی و تصویری و ویدویی کلیک کنید