IT NAT

استفاده از فناوری برای طبیعت و محیط زیست سالم

IT NAT
خانهخشکی

خانه پیش ساخته

یک خانه پیش ساخته یک راه حل مدرن برای ساختن خودتان یک خانه با مصرف انرژی سریع و با کیفیت بالا است.

خانه پیش ساخته یکی از رایج ترین انواع ساختمانهای مسکونی / خانه ها است و با دوام و پایداری خود در طول سال ها خود را ثابت کرده است.

این عناصر با استفاده از بهترین راه حل هایی تولید می شوند که خود را در عمل ثابت کرده اند. عناصر خانه پیش ساخته در کارخانه تولید می شوند ، جایی که شرایط داخلی مونتاژ صحیح و با کیفیت سازه ها را تضمین می کند.

بسیاری از ساختمانهای مختلف معماری را می توان یک خانه پیش ساخته ساخت – چه آنها خانه های کوچک مسکونی یک طبقه باشند و چه خانه های بزرگ آپارتمانی. خانه ها باید نمایانگر احساس شخصیت مالک باشند. با ترکیب یک پلان کاربردی برنامه ریزی شده با سبک شخصی شما و روش های ساختمانی آزمایش شده توسط ما ، می توانیم خانه ای به همان اندازه افرادی که آن را به خانه تبدیل کرده اند بی نظیر ارائه دهیم.

شما می توانید ایده ها و آرزوهای خود را برای خانه پیش ساخته خود در آینده با تیم ماهر مهندسی و طراحی در Palmatin در میان بگذارید و مهندسان و معماران مجرب ما یک پروژه خانه را مطابق با خواسته های دقیق شما ایجاد می کنند.

یک خانه پیش ساخته در مقایسه با روش های جایگزین ساخت ، مزایای بسیاری را ارائه می دهد:

پیش ساخته-عنصر -2
  • کیفیت ثابت ، کنترل شده و مستند

کیفیت یک خانه پیش ساخته با تولید پیش ساخته عناصر در شرایط کارخانه مدرن تضمین می شود. شرایط مدرن کارخانه امکان دستیابی به دقت ساخت و حفظ کیفیت مواد را فراهم می کند زیرا جزئیات در شرایط خشک جمع می شوند. علاوه بر این ، ساخت عناصر در شرایط مدرن کارخانه امکان کنترل کیفیت را در مراحل مختلف مونتاژ ، اطمینان از کیفیت بالای ساختمان آینده فراهم می کند.

  • ساخت و سازها بسیار سریعتر و مقرون به صرفه است

روند ساخت خانه پیش ساخته به لطف این واقعیت که تمام عناصر از قبل در کارخانه تولید می شوند و به عنوان جزئیات آماده نصب می شوند ، سریع انجام می شود. مونتاژ عناصر در محل ساخت و ساز برای تشکیل یک خانه کامل و کامل تنها چند روز طول می کشد. در نتیجه می توان از تأثیرات منفی شرایط آب و هوایی بر مصالح ساختمانی جلوگیری کرد و همچنین در هزینه های ساخته شده برای مصالح ساختمانی و نیروی کار صرفه جویی کرد. بعلاوه ، از آنجا که پانل های خانه در کارخانه ای مدرن پیش تولید می شوند ، ساخت خانه های پیش ساخته در تمام طول سال امکان پذیر است.

  • راه حل های صرفه جویی در انرژی

یک خانه پیش ساخته به لطف اینکه عایق با کنترل درست کیفیت به درستی نصب می شود ، دارای انرژی کم و مقاوم در برابر حرارت است. علاوه بر این ، چوب – ماده ساختمانی که بیشتر ساخت صفحه را تشکیل می دهد – دارای هدایت حرارتی کم است. مقاومت حرارتی یک خانه پیش ساخته کاملاً با شرایط آب و هوایی شمال مطابقت دارد.

  • فارغ از فصل و شرایط آب و هوایی خانه به موقع تکمیل می شود
  • نصب سریع و کارآمد عناصر

ساختمان مقرون به صرفه است ، زیرا مشتری را قادر می سازد تا در هزینه های کارگر و همچنین مصالح ساختمانی صرفه جویی کند. این امر با پیش تولید عناصر در یک کارخانه مدرن و نصب سریع این عناصر در محل امکان پذیر است.

  • طیف گسترده ای از راه حل های معماری

خانه های پیش ساخته طیف گسترده ای از راه حل های معماری ، از جمله طیف گسترده ای از مدل های مختلف ساختمان را فراهم می کند. با توجه به نیاز خانواده ، انواع مختلفی از خانه برای انتخاب وجود دارد. نیازی نیست که به یک مدل استاندارد بسنده کنید – هنگام کار با ما امکان تولید یک خانه پیش ساخته مطابق با یک پروژه خاص وجود دارد. همچنین ، می توان بسیاری از ویژگی های مختلف معماری را به خانه اضافه کرد ، به عنوان مثال پارکینگ ، تراس ، ویژگی تزئینی برای پنجره ها و غیره

برای معرفی کسب و کار خود به صورت تولید محتوا متنی و تصویری و ویدویی کلیک کنید